Boğa ile Terazi İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Neden her zaman büyük tutkunun sizden kaçtığını hissettiğinizi anlamak için aşk tanımınız üzerinde düşünmeniz gerekir. Başka birini yapıcı bir şekilde sevebilmeniz için önce kendinizi sevmeniz gerektiğini anlamalısınız. Partnerinizi etkileyen bir sorunla başa çıkmak için bugün hatırı sayılır bir zaman ve enerji ayıracaksınız. Bu sorunun duygusal bir doğası olması muhtemeldir.

Çözüm sunarken zeki, anlayışlı ve yaratıcı olacaksınız, ancak eşinizin sorunlarını çözdüğünüz için herhangi bir özgürlük duygusu hissetmeyeceksiniz. Bunun nedeni, partnerinizin sorunlarına odaklanırken, sizi etkileyen derin duygusal sorunları ele almayı ihmal etmenizdir. Sağlıklı bir romantik ilişkinin tadını çıkarmak için şimdi dikkatinizi kendi duygularınıza çevirmelisiniz.

Partneriniz, sorunlarınızla başa çıkmanıza yardım etmeye fazlasıyla hazır, ancak siz onu dışlamayı bir alışkanlık haline getirdiniz. Sonuç olarak, eşiniz konuyu tekrar açma konusunda biraz temkinli hissediyor. Bunun yerine partneriniz yapıcı enerjilerini kendi sorunlarını çözmeye yönlendirmiştir. Duygusal sorunlarınızı çözmeye hazır olduğunuzu ifade ettiğinizde, eşinizden yardım ve cesaret alacaksınız. Ama ilk adımı atması gereken sensin. Bu ilk başta kolay görünmeyebilir, ancak sürece başladığınızda tedavi edici olduğunu kanıtlayacaktır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/