Boğa burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siz ve partneriniz, kendinizi bir yere hapsetmek ve etrafınızdaki kaostan kaçmak isteyebilirsiniz. Büyük bir sosyal hayata sahip olmanın, huzur ve mahremiyetin olmamasının tehlikelerinden biri de bu! Görünüşe göre siz ve partneriniz uzun zamandır ilgi odağısınız ve kendinize ve sevginize yer bulamıyorsunuz! Bu kadar yoğun bir programa ara vermeniz ve monotonluğu kırma arzusu olarak ortaya çıkmasına izin vermeniz gayet iyi. Gürültüden kurtulmak olarak gösterilmemeli.

En havalı tatil yerlerinize uçmayı başarabilirsiniz. Romantik şarkılara uyum sağlayın ve partnerinizle daha önce hiç olmadığı kadar dans edin. En sevdiğiniz mutfakları pişirin ve sevdiğinize birinci sınıf bir misafirperverlik muamelesi yapın! Partnerinizin bakış açısında daha önce hiç göremediğiniz şeffaflığa ilk kez tanık olacaksınız!

Keyifli seyahatinizi gönderdikten sonra sizi rahatsız edecek bir tehdit rekabet olacaktır. En çetin rakipleriniz size üstünlük sağlamak için can atıyor ve amaçlarına ulaşmak için arkadaşınız gibi davranabilirler. Ve küçük sırlarınızı öğrendikten sonra, kendi manipüle ettikleri yöntemlerle bunu tüm dünyaya ifşa etmek isterler, böylece itibarınız zedelenir ve tüm dikkatleri üzerine çekerler. Bu yüzden biraz dikkatli olun ve bırakın ellerinizle konuşsunlar.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/