Terazi ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Terazi burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantizm için güneşli bir gün. Her şey iyi görünüyor. Ve neden olmasın? Bugün iyi haberler olacak ve aşk tanrısı bunu zaten biliyor. Arkanızdan büyük kararlar alınıyor. Ama korkma! Her şey sizin ve eşinizin lehine yapılıyor. Heyecan bulaşıcıdır ve kendinizi mutlu hissedersiniz. Zaten olayları hissedebiliyorsunuz ama ailenizle ilişkiniz hakkında konuşmadığınız için ifade edemiyorsunuz. Yine de, aileniz partnerinizi bildiğinden ve özel kararlar planladığından dualarınız cevaplandı.

Öte yandan, partneriniz için iş cephesinde zor bir gün oldu. Bir pick-me-up’a ihtiyacı olacak. Bu nedenle içinizdeki heyecanı kontrol altına alıp tekrar ayağa kalkmalarına yardımcı olmalısınız. Başa çıkmanız ve genellikle sahip oldukları neşeli mizacı yeniden kazanmalarına yardımcı olmanız gereken hararetli konuşmalar ve depresyon olabilir. Bu sadece geçici olduğu için sabırlı olun.

Bugün başlangıçta ikiniz için zıt görünebilir. Ancak, sizden biraz yardım aldıktan sonra, her şey sizin için normale dönecektir. Partnerinizi dışarı çıkarın ve onu biraz şımartın. Mümkünse, bir kaplıca tedavisi kıyafet alışverişinde yardımcı olabilir. Hazır gelmişken, bugün geleceği planlamak için iyi bir gün olduğundan, eşinizle gelecekteki olasılıkları tartışın. Bunun için düzenlemeler yapmaya başlayabilirsiniz.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/