Kova ile Aslan İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Aslan burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Aslan birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Aslan burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Aslan burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Özel bir şey oldu ve bunu partnerinize açıklamayı sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Doğru anı beklersiniz çünkü bu anın mükemmel olmasını, bu anı hafızanızda tutmak istersiniz. Ortağınız, neyin peşinde olduğunuza dair en ufak bir fikre sahip olmayacaktı. Haberinizle onları şaşırtabilirsiniz. Her ne olursa olsun, eşinizin destekleyici bir yanını göreceksiniz.

Bugün partnerinizle vakit geçirmek için harika bir gün. Mola verirken, çok ihtiyaç duyduğunuz bir kaçamağa ulaşmak için ikiniz de monotonluğun parmaklıklarından kaçacaksınız. Denemeden bile her şey mükemmel görünecek. Siz ve eşiniz, bugün farklı türde bir pozitiflik yaratarak tam bir uyum içinde olacaksınız. Uzun süredir birlikte olmanıza rağmen aşk sizi sihir gibi gıdıklar ve ayaklarınızı yerden keser. Bu dönemi ciddi düşünceler yerine küçük zevklerle geçirin. Sanatı, yerleri ve yeni mutfakları birlikte keşfedin. Dürtüsel bir gezi planlayın veya içinizdeki macerayı uyandıran aktiviteler yapın. İkiniz de su maceralarından hoşlanıyorsunuz, bu nedenle nehirde rafting günü veya gün batımında kano yapmak kulağa hoş gelebilir. Normalde yapmayacağınız şeyleri bile birlikte her şeyi yapmaya açık olduğunuz için hem heyecanlı hem de mutlu olacaksınız. Akrofobikseniz, partnerinizle korkusuzca yamaç paraşütü yapmayı kabul ettiğinizde kendinizi şaşırtabilirsiniz. Bu günü asla bırakmayın. Bu ilişkiyi saymak için risk almalısınız. Geç olsun güç olmasın.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/