Aslan ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Aslan burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Aslan ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Aslan burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Aslan burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siz ve partneriniz aşkın eğlenceli ve heyecanlı kısmını, balayı evresini geride bıraktınız ve artık çok daha ciddi bir kısma geçtiniz. Her gün gelişigüzel romantik hayallere dalmaktansa daha büyük sorumluluklar üstlenmeye ve ilişkinizi kurmak için ileriye doğru çalışmaya hazırsınız. Kariyer tabağınızda odaklanacak çok şey var ve ilişkinizin iyiliği için bundan en iyi şekilde yararlanmak için omurganızı çalışıyorsunuz. Beslediğiniz bu sorumluluk duygusu iyi ve düşünceli olsa da, siz veya eşiniz ilişkinizde kuru ve kurumuş hissedebilirsiniz. Biraz renk bulmak için griden çıkmalısın.

Siz ve eşinizin bazı haftalık aktivitelere katıldığınızdan emin olun; Sadece ikinizin dışarıda en sevdiğiniz pizzayı yiyerek veya çift olarak yapmaktan keyif aldığınız aktivitelerle geçireceği bir gün ayırın. Rutininiz için bir program hazırlayın ve birlikte vakit geçirebileceğiniz günleri işaretleyin. Yorucu programınıza titizlikle bağlı kalmak kolay olmayabilir, ancak kendiniz ve eşiniz için çok çalıştığınız için bir tatmin duygusu zihninizi her gün ödüllendirecektir. Bugün, ilişkinizi tartışmak için partnerinizle oturun. partnerinizin gerçekten ne hissettiğini öğrenin ve açılmak sizin için terapi olacaktır. Bağınızda aynı sayfada olup olmadığınızı bileceksiniz ve toplu olarak uygun gördüğünüz gibi işleri ileriye götürebileceksiniz.

Cupid’in ilişkinizde bir gözü var ve iyi şeyler sırada. Şu anda hiçbir şey endişelenecek gibi görünmüyor. Bu, bu aşamalardan sadece biri ve emeğinizin meyvesini çok yakında kucaklayacaksınız.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/