Kova burcu ile İkizler burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile İkizler birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile İkizler burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile İkizler burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siz ve eşiniz bir ikilem içindesiniz. Sizden ve eşinizden üstlenmeniz beklenen yeni bir sorumluluk var ve ikiniz de bu konuda karışık duygular besliyorsunuz. İkiniz de birbirinizi üzmek istemeseniz de, sizi rahat ettirmediği için karşınızdakinin mantığının peşine düşmek de istemiyorsunuz. Aynı şey partneriniz için de geçerli. Bu nedenle, ortak bir karara varana kadar ikiniz bunu erteliyordunuz.

Siz ve eşiniz birbirinizin duygularına karşı çok hassassınız ve ikiniz ne kadar farklı olursanız olun, amacınızı belirtmek için birbirinizi geçersiz kılmak istemezsiniz. Siz ikiniz uzlaşmaya sadıksınız ve birbirinizi mutlu görmek istiyorsunuz. Günün sonunda, her şey siz, partneriniz ve ne pahasına olursa olsun ilişkinizi korumakla ilgili.

Bu nedenle, bugün konuyu uzun uzadıya tartışmak için izin alın. Hazır varken, bir anlaşmazlığa neden oluyor gibi göründüğünde sorumluluğu her zaman üstlenemeyeceğinizi anlamalısınız, ancak size değerli bir sevgi dersi öğreteceği için uzlaşmak daha iyi olacaktır. Parkta yürüyüşe çıkın ve doğal bir ortamda kalın. Bu size bir sakinlik duygusu getirecektir. Karar verirken, çok dalgalı bir auraya sahip olduğu için sudan uzak durun. Bununla birlikte, şenlik ateşi gibi şiddetli alevlerden uzak durun. Bunun yerine yumuşak mum ışığı iyi bir fikirdir.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/