Kova burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bekarlar bugün eski sevgilileriyle karşılaşabilir. Sizi birbirinize çarpmanıza neden olan şansları merak ediyor olabilirsiniz ve bu, zor bir duruma yol açabilir. Onlarla garip bir konuşmanız olabilir ve konuşmanın nereye ve nasıl gideceği tamamen sizin takdirinize bağlıdır. Muhtemelen, eski sevgilinize karşı hisleriniz kalbinizde canlanabilir. Bu duygular size garip bir şekilde tanıdık gelebilir ve onlarla tekrar bir araya gelmek isteyeceksiniz. Duygularınız hakkında, ilişkinizden sonraki günlerle nasıl başa çıktığınız hakkında açıkça konuşun. Bir anı paylaşacaksınız; işler yeniden kızışabilir. Bir tavır almadan önce düşünün, çünkü eski sevgilinizle ilgili kararlarınız kendi yollarıyla önemli olabilir.

Bekar olmayanlar için bugün paslı bir gün olacak. Siz veya eşiniz verilen küçük vaatleri yerine getirmemiş olabilirsiniz ve bunlar ilişkinizde çok şey ifade ediyor. Bunu takiben anlaşmazlıklar yaşamış olabilirsiniz ve bundan daha yeni kurtuluyorsunuz. Siz ve eşiniz için ve ilişkinizi nesnel olarak gören biri için iyi şeyler ifade eden bir arkadaş veya iyi dilekleriniz, mevcut sorunlarınızı biraz olgunlaşmamış ve olgunlaşmamış bulacaktır. Sessiz bir protestoda partnerinizin sözünü kesmek aptalca olabilir ve tek çıkış yolunuz iletişimdir. Onlarla ne hissettiğiniz ve bu vaatlerin sizin için ne anlama geldiği hakkında konuşun. Sözünüzde durmayarak partnerinizi üzdüyseniz, bunu mümkün olan en kısa sürede telafi etmelisiniz. Partneriniz de sizin için aynısını yapacaktır.

Eşinizle yakın zamanda yaptığınız bazı planlar, sizin suçunuz olmayan koşullar nedeniyle gerçekleşmemiş olabilir, ancak bu, eşinizin duygularını incitmiş olmalıdır. İşleri yoluna koy.

Şanslı Renkler: Turkuaz mavisi, mor, limon yeşili ve flüoresan turuncu

Şanslı Sayılar: 2, 8, 23 ve 35

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/