Kova ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 2 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siz ve eşiniz birbirinize derinden aşıksınız ve birbiriniz olmadan yaşamayı göze alamazsınız! Ama aileleriniz duygularınızı anlamakta başarısız oluyorlar ve sadece eski ve ortodoks geleneksel değerlerini üzerinize yıkmak istiyorlar!

Kafanız karıştı ve hangi yolu izleyeceğiniz konusunda hiçbir fikriniz yok!

En iyisi arkanıza yaslanıp izlemek! İstediğiniz şey için Allah’a dua edin ve büyüklerinizin sözlerine karşı nazik olun. Bu önce onları rahatlatır, sonra kendi bakış açınızı sunabilirsiniz. Ne yaparsan yap toplumların her zaman kusur bulacağını onlara hissettirmeye çalış, o zaman neden onların iyiliği için istediğin şeyi feda edesin ki? Bu şekilde yavaşça gidin ve egolarına masaj yapın.

Güvenli olduğunu düşünüyorsan, sevgilini kendinle birlikte arkadaşlarını ve aileni ziyaret ettir. Onlar için hediyeler taşıyın ve onları şeker kaplı konuşmalarla bombalayın. Tekinsiz bakışlara ve bakışlara karşı biraz yumuşak olun!

Finansal olarak ikiniz bugün büyüyeceksiniz. Aniden beklenmedik bir servet elde edebilirsiniz. Geçmiş yatırımlarınızın iyi bir getirisi olabilir veya daha sonra müşterilere sunacağınız hizmetler için size peşin ödeme yapılabilir!

Birlikte çalışan çiftler için ortak çaba içeren görevler alacaklar. Bu kesinlikle ikiniz arasında daha güçlü bağlar oluşmasına yardımcı olacaktır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/