Kova ile Oğlak İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Yıldızlar bir molaya ihtiyacın olduğunu düşünüyor. Aynı program bir süredir devam ediyor ve artık bir rutin haline geldi. Diğer her şeye odaklanmanıza izin verdiği için rutini tercih edersiniz. Ancak zaman sizi biraz daha az bencil olmaya ve sizden çok şey bekleyen partnerinizin duygularını düşünmeye çağırıyor.

Siz ve eşiniz, bazı küçük özellikler dışında, yapı olarak oldukça benzersiniz. Odaklanmış bir zihniyete sahipsiniz ve önünüzdeki durumlarla başa çıkmayı tercih ediyorsunuz. Önünüzde iş olduğu için hayatınızın romantik yönüne dikkat etmeniz zorlaştı. Bu nedenle, şu anda odaklandığınız görevde elinizden gelenin en iyisini yapmayı tercih edersiniz. Ama gerçek şu ki siz ve partneriniz bir bağ paylaşıyorsunuz. Yaptığınız şey partnerinizi etkiliyor. Çok sessiz ve sakin olduğu için bir şey söylemez ama canının yanması beklenebilir.

Bu nedenle, bu gerçeğe uyanmak ve bunu partnerinize telafi etmek iyi bir fikirdir. Ne de olsa, kalın ve ince boyunca size yapıştı. Ona geri ödeme zamanı. Bir gün izin al ve partnerini al. Ona en sevdiği yemek ve alışveriş yerlerini ikram edin. Ona savurganlık yapın. Bugün eşinize verdiğiniz mutluluk, aşk hayatınız üzerinde önemli ve derin bir etkiye sahip olacak.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/