Oğlak ile Koç İlişki ve Aşk Uyumu

Oğlak burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Oğlak ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Oğlak burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Oğlak burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizde biraz gizlilik fark edebilirsiniz. Sizinle paylaşmadıkları bir şey olabilir ve bu yüzlerinden ve tavırlarından belli olabilir. Ayrıca belirli bir kişinin partnerinize ister işyerinden ister parçası olduğu sosyal topluluktan istenmeyen ilgi gösterdiğini fark edebilirsiniz. Partnerinizin yüzündeki yükün ve rahatsızlığın o kişiyle bağlantılı olabileceğinden şüphelenmenize neden olabilir. Bir zamanlar size sormadan iltifat eden partneriniz, şimdi yaptığınız makyajı fark etmeyebilir. Sizin sorunlarınızı kendi sorunları gibi görmüş olan partneriniz artık gün içinde olup bitenleri dinlemiyor bile olabilir.

Başlıktaki arıyı bulmanız ve partnerinizi etkileyen her ne ise onunla başa çıkmanız gerekiyor. Uğraştıkları konu ne olursa olsun, akıl sağlıklarını beslediğini, etraflarındaki her şeye karşı kayıtsız ve dalgın kalmasına neden olduğunu anlamalısınız. Sizden ve ilişkinizden kendi hataları olmadan kaçıyor olabilirler. İlişkinizde kötü giden her ne varsa partnerinizle yüzleşirken sakinliğinizi korumanız gerekir.

Evli çiftler hararetli tartışmalara girebilir ve işler biraz kontrolden çıkabilir. En iyisi çocukları tartışma mahallinin yakınından uzak tutmaktır çünkü sorun önemli olmayabilir ve çocuklarınızı gereksiz yere üzmüş olursunuz. Bugün yaşanabilecek tartışma ve benzeri çalkantıların geçici olduğunu ve endişelenecek bir durum olmadığını bilin. Bir evlilikte belirli asgari şartlar vardır ve iletişim en büyük önemi alır. Bir çözüm bulduğunuzdan veya bir uzlaşmaya vardığınızdan emin olun ya da en iyisi, ikiniz çuvala çarpmadan önce sorununuzu tamamen çözün. Bekarlar memnun olacak ve romantizm ve bağlılık konusunda en az rahatsız olacaklar.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/