Koç ile Yengeç İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Yengeç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Yengeç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Yengeç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Yengeç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 2 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Drama ilişkilerin bir parçasıdır. Siz ve eşiniz, önemsiz ve aptalca bir şey yüzünden, ironik bir şekilde, biraz zorlu bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Demek istediğinizi belirtmek için bazı istenmeyen adımları atmanız gerekecek kadar ileri gitmiş olabilir. Aklınızda ne olursa olsun, kesin bir kararlılık ve inançla yapın. Bir engelleme bulutu üzerinizi kaplayabilir, ancak bunların hepsinin geçici olduğunu bilin.

Her şeyi kalbine alma. Herhangi bir romantik ilişkide normal olduğu gibi, partnerinizin önünüze kalbini koymasına izin verdiniz; Duygu kapılarını bir kez açtınız mı, asla size kapatmalarını sağlayamazsınız. Çok yakınınızdan, yakın çevrenizden birinden yardım almak isteyebilirsiniz. İlişkinizi gören ve ikinizi de kişisel olarak tanıyan arkadaşlarınız bu dramı sona erdirmek için biraz yardımcı olabilir. Arabulucu rolü oynayabilirler ve sizin çıkarınıza olabilir, ancak ilişkilere karışmalarına izin verirken dikkatli olunmalıdır. İletişimsizlik ve yanlış anlaşılma olasılığı yüksektir ve onları dahil ettiğinizde riskli bir oyun oynuyor olabilirsiniz.

Ayrıntıları minimumda tutun; gerisini arkadaşların kendi çözecek. Kurban kartını oynamayı bırakman gerektiğini anlamalısın. Her şey sizi hedef yapmamalı ve her şey sizi hedef almamalı. Kurban kartını oynamak sadece seni zayıf gösterecek. Konuya gelecek olursak, düşünceli bir ruh hali sürdürmeli ve koşullara sabırla karşılık vermelisiniz. Bir dramayı bitirmenize yardımcı olacak en iyi emziğin sessizlik olduğunu da anlamalısınız. Bekarlar, romantik bir eş arayışında taşlara devrilebilir. Aklınızda biri olabilir, ancak harekete geçme zamanı olmayabilir. Birini arıyor olsanız bile, birkaç ret ile karşılaşmanız gerekebilir.

Şanslı Renkler: Mavi, Deniz Yeşili, Gök Mavisi, Siyah ve Gümüş

Şanslı Sayılar: 1, 4, 7, 12, 14, 18 ve 20

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/