Koç burcu ile Yengeç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Yengeç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Yengeç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Yengeç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Yeni bir romantik dönem yaklaşıyor. Etkili hale gelmeden önce, gezegensel konumlarınız öyledir ki, ilişkinizde önümüzdeki birkaç güne kadar herhangi bir yük taşımak istemezsiniz. Her konuyu açıklığa kavuşturma dürtünüz olacak. Bagajın, gerçekten tatmin edici bir ilişkinin tadını çıkarma şansınızı gerçekten engellediğini hissediyorsunuz ve bu konuda haksız değilsiniz. İster alanınızda negatif enerji yaratan fiziksel dağınıklık, ister yıllar içinde birikmiş zihinsel dağınıklık olsun, her şeyi temizlemek istiyorsunuz. Eşinizin sevgisinden ve arkadaşlığından sonuna kadar zevk almak istiyorsunuz. Yani, bunu etkileyebilecek tüm duygulardan kurtulmak istiyorsunuz.

Sizin haberiniz olmadan eşiniz de benzer bir şey hissediyor. Bu nedenle, kendinizin yükünü hafiflettiğinizde ve önermeleri eşinizin önüne koyduğunuzda, jestin karşılık bulmasını bekleyin. Partneriniz de ilişkide çok fazla karmaşa olduğunu ve bunlardan kurtulmanın daha iyi olacağını düşünüyor. Yani siz de eşinizin duyguları ve istekleri hakkında çok şey duyacaksınız. Ayrıca eşinizin geçmişi hakkında sizi hayrete düşüren ve biraz çelişkiye düşüren bir şeyler de öğrenebilirsiniz. İlişkinizin istediğiniz yolda ilerlemesine yardımcı olmak için açık ve dürüst iletişime acilen ihtiyaç vardır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/