Koç ile Oğlak İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 2 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün, ‘ifşaatların dökülmesi’ türünden bir gün geçireceksiniz. Sezgisel gücünüz ve algı gücünüz o kadar güçlü olabilir ki partneriniz ve ilişkiniz hakkında bazı şeylerden şüphelenmeye başlarsınız. Arkanızdan hoş olmayan bir şeyler döndüğüne dair bir önseziye sahip olacaksınız ve bunları öğrenene kadar razı olamayacaksınız. Eşinizin sizden bir sır olarak sakladığı veya söylemediği bir şey hakkında örnekleri topluyor ve bunları bir araya getiriyor olabilirsiniz. Bu, ilişkinizde ilerleme konusunda sizi bilinçli hale getirebilir veya getirmeyebilir. Bu sizi bir güvensizlik sarmalına çekebilir.

Duyabilirsin ya da partnerine açıklamak istediğin, canını yakabilecek bir gerçek olabilir. Önümüzdeki günlerde partnerinizle yapacağınız sohbetler çocuk oyuncağı olmayacak. Ekşi, sıcak, acı ve hatta çürümüş olacak. Ama endişelenecek bir şey yok. İlişkinizin dışındaki geleceğinizin sizin için neler beklediğinin tatlı farkına vardıkça, yavaş yavaş tatlı hale gelecektir. Sonunda havadaki tüm gizliliği savuşturacaksınız. Ve kediler çantadan çıktıktan sonra, aklınıza gelen yeni gerçekliğe razı olacaksınız. Gerçek, görünüşe göre ikinizi de her zamankinden daha yakınlaştıracak ve ilişkiniz, hangi şekli almış olursa olsun, her zamankinden daha güçlü olacak.

Evli çiftlerin yapacakları güzel bir duyuru olabilir. Çoğu ortak arkadaşınızı, ailenizi ve yakın akrabalarınızı bir araya toplayıp tanışacak ve haberlerinizi onlarla paylaşacaksınız. Özellikle konuşacak bir şey olmasa bile, haritanız aileniz ve akrabalarınızla görüşme şansınızın yüksek olduğunu gösteriyor. Arkadaşlarınızla aynı alanı paylaşmayalı epey zaman olmuş olabilir ve onlarla buluşmak sizi gençleştirecek. Kutlama için bir neden olabilir ve bugün pozitiflik etrafınızda dönüyor.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/