Oğlak ile Yengeç İlişki ve Aşk Uyumu

Oğlak burcu ile Yengeç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Oğlak ile Yengeç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Oğlak burcu erkeği ile Yengeç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Oğlak burcu kadını ile Yengeç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Kariyerinizin önemli bir kavşağındasınız ve şu anda kesinlikle başka bir şey düşünecek vaktiniz olmadığını düşünüyorsunuz. Bununla birlikte, aşk, herhangi bir düzenli programa uymamakla ünlüdür. Kalp meseleleri hayatınızın her alanına girerken, dikkatlice haritalanmış planlarınızın tamamen alt üst olmasını bekleyin. Halihazırda bir ilişkiniz varsa, partneriniz şimdi özel ilgi talep edecektir. Partneriniz genel olarak dikkatli, düşünceli ve destekleyici olsa da, bugün onun inatçı bir ruh hali içinde olduğunu göreceksiniz. Şu anda partnerinizin taleplerini karşılamıyorsanız, önümüzdeki günlerde planlarınızı daha da alt üst edecek büyük bir krizle karşı karşıyasınız demektir. Partnerinizin arzularını yerine getirmek için bu günü bir kenara bırakmak daha iyidir.

Şu anda bir ilişki içinde değilseniz, müstakbel partnerinizi sizden uzaklaştıracak olaylar meydana geliyor demektir. Bu kişiye romantik bir ilgi duyduğunuzu fark etmemiş olabilirsiniz, ancak şimdi o bir iş teklifi veya kariyer fırsatı veya hatta başka bir teklif aldığında, bu kişiyi umutsuzca hayatınızda istediğinizi anlayacaksınız. Bunu yapmak için bir an önce harekete geçmelisiniz ve işte dikkatli bir şekilde haritalanmış planlarınızla çatışma. Kirpik kaçınılmazdır, ancak ne yapmayı seçtiğiniz size bağlıdır. Sadece bu romantik fırsatı kaybetmenin sana gerçekten çok pahalıya mal olabileceğini unutma.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/