Yengeç burcu ile Balık burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Yengeç ile Balık birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Yengeç burcu erkeği ile Balık burcu kadını ilişki uyumu nedir, Yengeç burcu kadını ile Balık burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Yakın zamana kadar sevgilinizin coşkulu karizmasının aksine, bugün onları rahatsız eden bir şey var gibi görünüyor. İlişkinizde hiçbir şeyin ters gitmediğinden emin olabilirsiniz, bu da sorunun kişisel olabileceği sonucuna varmanızı sağlar. Partnerinizin yüzünün her seğirmesini ve kıvrımını bilen biri olarak, onların yanında olmalısınız. Şimdi sana her zamankinden daha çok ihtiyaçları olabilir. Karşılaşabilecekleri herhangi bir sorunun tüm ayrıntılarını size anlatmaları için onlara baskı yapmayın, onlara zaman tanıyın. Varlığınız onları teselli ediyor ve size her şeyi açıkça anlatacak cesareti toplamaları gerekiyor.

Partnerinize, öfkesine, kırılganlığına ve incinebilirliğine karşı her zaman anlayışlı oldunuz ve onların sizin hakkınızda en çok takdir ettikleri şey bu. Partnerinizin aklından geçenleri söylerken size karşı birkaç öfke nöbeti geçirme olasılığı vardır. Kapı bekçiliği yapmadan açılmayı sürecin bir parçası olarak görmeli ve onları yüreğinize almamalısınız. Nasıl tepki verdiklerine pişman olabilirler ve genişlemiş zihniniz ve dengeli doğanız onları teselli edecek ve teselli edecektir. Günün geri kalanını kalbinizi hafifletecek herhangi bir şeyle geçirin.

Ciddi, tartışmalı tartışmalardan veya ciddi sert haberlere kulak vermekten kaçının. Partnerinizi aptalca bir romantik komedi filmi randevusu veya atari salonunda bir turla eğlendirin. Parlak bir şekilde aydınlatılmış bir köprünün veya binlerce yıldızın altındaki sessiz bir caddenin yanındaki “Hatırlanacak Bir Yürüyüş” harikalar yaratacaktır. Derin sesli etkileşimlerden veya beyninizi düşüncelerle ısıtanlardan daha fazla fiziksel hareket içeren faaliyetlere kendinizi kaptırın. İkiniz arasındaki gerilimi ve ağır duyguları gevşetecek her şeyi yapın. Eşiniz bu hareketi takdir edecektir. Alkollü içeceklerden veya çok fazla abur cuburdan kaçınmak en iyisidir. Bugün partnerinize verebileceğiniz en değerli hediye, zamanınızdır.

Şanslı Renkler: Turkuaz mavisi, mor, limon yeşili ve flüoresan turuncu

Şanslı Sayılar: 2, 8, 23 ve 35

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/