Balık Burcu

Balık burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

5 Haziran 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda işler biraz tuhaf ve yeni sevgilinle ya da mükemmel bir konserle hayatı düşünerek hayaller alemine sürüklenmeye devam ediyorsun. Düşünmek için harekete geçmekten daha iyi bir zaman.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Ortaya koyduğun bu plan mı? Üzerinde uyu. Ve döngüye bazı arkadaşlar getirin.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Fishy, ​​Oğlak ayı bu sabah Kader Düğümleri ile aynı hizaya geliyor ve gününüzü önemli konuşmalar, yeni bağlantılar ve aydınlanma anlarıyla süslüyor. Venüs ateşli Aslan burcuna geçtiğinde bir değişim hissedeceksiniz ve bu da sizi önümüzdeki haftalarda zindeliği ve sağlıklı yaşamı kucaklamaya motive edecek. Jüpiter tepenizde aktif hale gelirken soru sormaktan veya fikir paylaşmaktan korkmayın, ancak sesinizin çok uzağa gideceğini aklınızdan çıkarmayın. Bu öğleden sonra Satürn burcunuzda aktif hale geldiğinde lideri kucaklayın, çünkü bunu yapmak popülaritenizi yükseltirken etkinizi de artıracaktır.

Balık Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Balık burcu, ruhunun bir parçası her zaman barış için dua ediyor. Seversin, verirsin ve en iyisini umarsın. Ama bazen ormanın yabani otlarının tuzağına düşersiniz ve sonra kaçış yolu olmayan bir mağaraya düşersiniz. Bugün, ilişkileriniz acı çekecek. Gökyüzündeki Venüs, yardım için haykırarak mağaraların arasında fırlarken, kana aç binlerce zehirli yılan bulacaktır. Bunun nedeni, kimi ve neyi gerçekten sevdiğinize dair ültimatomlarla yüzleşmenizi talep eden Pluto’dur. Gökyüzünde birbirinin zıttı olan bu iki gezegenle tekneyi sallamayın.

Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, iş hayatınıza biraz canlılık katın. Artık Venüs Aslan’da olduğuna göre, iş gününüzü atlatmanıza yardımcı olacak umut ışığına odaklanmalısınız. Aslan burcundaki Venüs, coşku uyandırabilecek sıcak, canlı bir geçiş olabilir. Aynı zamanda, iş arkadaşları arasında biraz dramayı ateşleyen bir geçiş olabilir. Venüs’ün Kova’da geri giden Plüto’ya da karşı çıkacağı göz önüne alındığında, iş gününüz boyunca ve bu Venüs geçişinin geri kalanında pozitiflere odaklanmak için herhangi bir ilk dramadan ayrı kalmak en iyisi olabilir!

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Bir sevgiliden veya müstakbel sevgilinizden ne istediğinizi düşünürken istediğiniz kadar sağlam duramayabilirsiniz. Venüs, Ekim ayına kadar özverili hizmeti etkilediğinden, özel birine o kadar çok düşkün olabilirsiniz ki, ihtiyaçlarınızı ve bağımsızlığınızı gözden kaçırırsınız. İkisine de dikkat et, Balık. Aşk adına çok fazla şey yapmak, rahatlatıcı veya seksi olmaktan çok boğucu olabilir.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

İnsanları bire bir seviyelerde kazanmakta mükemmel olsanız da, grup saygısı ve hayranlığı kazanmakta daha da iyi olabilirsiniz. Ancak başkaları ne yapabileceğinizi veya sunabileceğinizi açıkça görebilse de, onların veya işbirlikçi bir çabanın sizin için neler yapabileceğine de odaklanmanız gerekir. Şu anda çekici veya çekici olan, bir grup içindeki bireyler ve onların size özel olarak sundukları şeyler olabilir.

Henüz bir ebeveyn değilseniz ve olmak istemiyorsanız, şu anda “oynarken” çok dikkatli olun. Grafiğiniz bol miktarda doğurganlık ve yaratıcılık gösteriyor, ancak çocukları içeren potansiyel hatalar da var. Zaten bir ebeveynseniz, özellikle karşı cinsten çocuklara karşı öfkenize dikkat edin.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Dün iş sektörünüzde Mars’a dostça bir açı yaptıktan sonra Ay, dünkü Dolunay’dan sonra kariyer sektörünüzde son saatlerini gelir sektörünüzdeki her iki gezegene de dost bir açıyla geçiriyor. Paranın gezegeni Venüs’ün Ay ayrıldıktan 12 saatten daha kısa bir süre sonra Mars’a katılmasıyla, bu, daha o dönmeden başarı için tüm malzemeleri bir araya getiriyor.

Dün iş sektörünüzde Mars’la dostane bir açının ardından Ay, dünkü Dolunay’ı gelir sektörünüzdeki her iki gezegenle de dostane bir açıyla tamamlamadan önce kariyer sektörünüzde son saatlerini geçiriyor. Mars’ın dönüşünden bu yana bu ilk ziyaret, her zaman gelir, iş ve kariyer cephelerinde her şeyi bir araya getirecekti, bu Venüs’ün yarın iş sektörünüze döndüğünde yararlanacağı bir şeydi.

Günlük Finans Burç Yorumu

O kadar çok enerjin var ki, hareketsiz durmak düpedüz acı verici. Egzersiz yapmak, kendinize bir hediye alıp onu büyük bir yayla sarmak gibidir. Para, özellikle emrinizde olan tüm ücretsiz seçeneklerle sorun değil.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Günü oldukça duygusal bir halde geçirmek sağlığınız için iyi olmayacaktır. O yüzden sakinleştirici bir hap al. Kelimenin tam anlamıyla değil elbette, ama birkaç fincan ikinci sifon Darjeeling siyah çayı ile. Adının ‘Çayların Şampanyası’ olmasının bir nedeni var.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Hediyeler için mi yoksa kendiniz mi yoksa her ikisi için mi alışverişe çıkmanız gerekiyor? O zaman dostum. Benzin tasarrufu sağlar (çevre için iyidir) ve grubun yararına olacak işleri herkesin yapmasını sağlayarak bölüp yönetebilirsiniz.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Tıpkı bir yanardağın deniz tabanında kimsenin haberi olmadan oluşması gibi, küçük oğlunuzla ilgili önemli şeyler olabilir. Şaşırtıcı bir şekilde davranıyorlarsa, o zaman işin özüne inmenin zamanı geldi.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Beyin gücünüz bugün çatırdıyor, bu nedenle dönem projelerini bitirmek veya okumada biraz ilerlemek veya okul çalışmalarını unutup daha kişisel bir şeye odaklanmak için harika bir zaman.

Günlük Ev Burç Yorumu

Kusursuz kömür rengi göz farını sürdüğünüzde, göz makyajınızın bir kısmının gerçekten eskimiş olduğunu fark ediyorsunuz. Dışarı at, sonra eğlence gerçekten başlıyor. Mağazaya gidin ve yeni renkleri, yeni formülleri (mineral veya hipoalerjenik gibi) ve yeni teknikleri deneyin.

5 Haziran – 11 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Halkınızın yeni bir yöne ihtiyacı var ve siz onu aldınız. Pazartesi günü uyanır uyanmaz konuşmaya başlayın ve onlar yenilgiyi kabul edene kadar susmayın. Bu haftanın çoğu akıllı rüyalarla dolu olacak. Dikkatlice dinleyin (gerekirse not alın) ve kendiniz hakkında binlerce saatlik terapiden öğreneceğinizden daha fazlasını öğreneceksiniz. Cuma ve Cumartesi günleri pozitif enerjiyle dolacaksınız ve dünyaya açılmak için can atacaksınız. Çok iyi bir ilginin merkezi olabilirsiniz. Pazar günü size güzel yalanlar söyleyen insanlara dikkat edin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hafta başında Venüs Aslan burcuna geçerken çok fazla hareket olacak. Etrafınızdaki enerjiye karşı çok hassas olduğunuz için, kozmosta bir şeylerin oturmasını beklerken arka koltuğa oturmanız gerektiğini hissediyorsanız sorun değil. Ek olarak, Aslan burcundaki Venüs sizi “çıkarları olan arkadaşlar” türü bir düzenlemeyi benimsemeye teşvik edebilir, ancak sizin ve dostunuzun dinamiğinizin koşulları konusunda tamamen net olduğundan emin olmanız gerekir.

Son olarak, onuncu ay, son dördün nedeniyle size bazı heyecan verici haberler getirecek gibi görünüyor. Bu yeni bilgi, aşık olduğunuz kişiye ve hatta bazı arkadaşlarınıza bakış açınızı değiştirebilir, ancak hikayenin tamamını öğrenene kadar boş dedikoduların sizi etkilemesine izin vermeyin.

Haftalık İş Burç Yorumu

İlginç bir çalışma haftası olabilir, Balık. 4 Haziran Pazar günü, Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuştuğunda beklenmeyeni bekleyin. Bağlaç, işyeri konuşmalarınıza bir sürpriz unsuru katacak, bu nedenle iş hakkında veya iş arkadaşlarınız ile konuşurken bir döngüye atılabilirsiniz. En iyi bahsiniz, muhtemelen eğlenceli, farklı ve hatta biraz tuhaf olacağından, ortaya çıkan her şeyi kabul etmektir.

Ertesi gün, Venüs Aslan’a girdiğinde iş yeri ilişkilerinizde bir değişiklik fark edebilirsiniz. Bu Venüs döngüsünü izlemek ilginç olacak çünkü herkes şu ya da bu nedenle ilgi odağı olmak isteyebilir. Venüs’ün hemen Kova burcunda geri giden Plüton’a karşı çıkacağı göz önüne alındığında, bu geçişin enerjisi, bazı iş arkadaşlarınız hakkında sinsi bir şüpheye sahip olabileceğiniz bazı içsel ipuçlarını vurgulayabilir. Muhalefet sırasında neler olup bittiğini aşırı analiz etmek yerine, fişlerin olabilecekleri yere düşmesine izin vermek en iyisi olabilir.

Çalışma haftanızın sonunda, Aslan burcundaki Venüs Boğa burcundaki Kuzey Düğümü ve Akrep burcundaki Güney Ay Düğümü ile kare açı yaptığında işyeri konuşmalarında gergin hissetmeyi bekleyin. Tartışmalardan kaçınmak için girişinizi hafif ve tarafsız tutun.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta uyumlu anlar bulabilirsiniz.

Hafta, 4 Haziran Pazar günü Merkür’ün Boğa burcundaki Uranüs ile iletişim eviniz ile birleşmesi ile başlıyor. Hayatınızda yarattığınız her şey düşüncelerinizle başlar. Balık, düşüncelerinizi her zaman kontrol edemeseniz de (özellikle çok sezgisel ve Evrenin titreşimlerine açık olduğunuz için), faydalı olmayan kavramlar üzerinde durmanız gerekmez. Önümüzdeki 24 saat boyunca yalnızca olumlu düşüncelere odaklanmayı düşünün.

5 Haziran Pazartesi günü Aslan burcundaki Venüs ve iş eviniz Kova burcundaki Plüton ile karşıt açı yapıyor. Balık, bir projede bazı zorluklar olabilir. Yardım mevcuttur, ancak iş için doğru kişiyi bulmanız gerekir. Normalde gideceğiniz kişi (iş arkadaşı, amir, farklı bir departmanın yöneticisi) ya müsait değildir ya da doğru kişi değildir. Bugün yardım aramadan önce, bu soruna uygun birini tanıyıp tanımadığınızı düşünün.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’daki Yay dolunayı, yalnızca güvensizliklerinizi bırakıp arada bir salıverirseniz her şeyin ne kadar farklı olabileceğini göstermek için var olabilir, Balık! Bu lunasyon gerçekten sizin için kimse izlemiyormuş gibi dans etme ve kimi sevmek istediğinizi sevme zamanı.

Dokuzuncu evdeki anlayışlı Merkür-Neptün sekstili, rüyalarınızı canlı kılar ve bilinçaltınızın size söylemeye çalıştığı şeyi daha yakından dinlemeniz için güçlü bir sinyaldir. Artık etrafınızda size geçmişin geçmişte kaldığını ve geleceğinizin tamamen farklı olabileceğini hatırlatan pek çok şifa enerjisi var. Acıyı geride bırakın ve ileriye doğru mutlu olun.

17 Haziran’da motive olmuş Satürn, sezgisel birinci evinizde geri hareket ediyor ve aşk hayatınıza koyduğunuz tüm sıkı çalışmalara ara vermenizi sağlıyor. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı ve hiçbir şey çıkmadığını düşünüyorsanız, bu kozmik sakinliğin tadını çıkaracaksınız. Bir ilişkiyi “ben” için gerekli olan süreyi almak için askıya almak, bırakmakla aynı şey değildir.

Manevi ana gezegeniniz Neptün, otuzunda hala mistik burcunuzdayken geri hareket ediyor, bu maalesef sizi hayal dünyanızdan oldukça ani bir şekilde koparabilir ve aşk hayatınızla ilgili kaçınmaya çalıştığınız bazı gerçekleri size sunabilir. Daha yüksek bir gücün versiyonuna (Tanrı, manevi danışman, meditasyon, Evren, vb.) dönmek, gönül yarası ve kafa karışıklığı zamanlarında size yardımcı olabilir.

Aylık İş Burç Yorumu

Haziran, hedeflerinizi hayata geçirmek ve mesleki özlemlerinizi en içteki hayallerinizle aşılamak için harika bir ay, Balık. İkisini harmanlamak her zamankinden daha kolay olacak, projelerinizde yaratıcı bloklar oluşturmuş olabilecek önceki zorlu dönemden hoş bir değişiklik. Ayın ilk yarısında artık vizyonunuzu nasıl ortaya koyacağınıza odaklanıyorsunuz. Ve onu gün ışığına çıkarmak zor gibi görünse de, özellikle 3 Haziran’daki dolunay sırasında onu gerçeğe dönüştürme yolunda ilerliyorsunuz. Parlaklığınızı masaya getirebileceğiniz ilham verici bir gün.

21’inde güneş Yengeç burcuna girdiğinde, fikrinizi meslektaşlarınıza veya halka duyurmak için zorlanabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı göstermekten çekinmeyin. Tüm iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin fikirlerinizi takdir ettiğini fark edeceksiniz. En basit konseptleriniz bile artık iş hayatınızda yeni bir meta olabilir.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, itibarınız bu ay sizden önce geliyor. 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasında, özellikle iş yerinde birçok potansiyel talibin ilgisini çeken bir başarı ile tanınabilirsiniz. Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde güçlü bir iş yeri aşkı olasılığı vardır. Sağduyulu olun yoksa bazı ofis dramlarına neden olabilir.

Hâlâ aşkı arıyorsanız, 11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna girdiğinde aileniz çöpçatanlık yapma fırsatına sahip olabilir. On yedincide İkizler yeniayı sırasında kendi evinizin rahatlığında bir görüntülü sohbet tarihi planlayın ve birbirlerini tanımak.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girerken, yılın en uzun günü aynı zamanda en iyi randevu gecenizdir. Bu, bir yaz romantizmi yaşamak, flörtleşmek ve özel birine aşık olmak için harika bir zamandır. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde kalbinizi çalan bir sanatçıyla bile tanışabilirsiniz.

Ay, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde keyifli bir notla sona eriyor. Bu, aşık olduğunuz kişiye çıkma teklif etmek, biraz tatlı yastık konuşmasının tadını çıkarmak ve hatta yatak odasına girip çıkmak için harika bir zaman (*göz kırpıyor*)!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Zodyakın nihai iyimseri olarak, kendi küçük hayal dünyanızda kalmak için Evrenden izin alırsınız çünkü ana gezegeniniz Neptün, tüm yıl boyunca idealist burcunuzdan etkilenmeye devam eder. Ve her zamanki gibi Balık, etrafınızdaki dünyayı gözlemlemek ve üzerinde düşünmek için keskin psişik ve sezgisel becerilerinize güvenmeye devam edebilirsiniz. Bilinçaltınızdan gelen mesajları hayaller ve vizyonlar aracılığıyla yorumlamak, size 2023’teki yaşam yolunuz hakkında şaşırtıcı derecede doğru bilgiler verir.

Güneş, Şubat sonu ile Mart sonu arasında yaratıcı, şefkatli burcunuzdan geçiyor, bu yüzden doğum gününüzü kutlarken iyi eğlenceler! İçine kapanık biri olarak, huzur ve yalnızlık içinde gelişirsiniz, bu nedenle ideal doğum günü kutlamanız sakin bir gölün etrafında tek başınıza kano yapmak veya havuz başında en sevdiğiniz kitabı okumak ve ardından en iyi arkadaşınız veya en yakın aile üyelerinizle lezzetli bir akşam yemeği yemek olabilir.

Haziran sonu ile yıl sonu arasındaki Neptün retrograd döngüsü sırasında daha büyük gerçeklik dozları su yüzüne çıkacak ve bu da çok daha fazla karamsarlığa ve ardından gelen hayal kırıklığına neden olabilir. Olaylara olmasını dilediğiniz gibi değil de oldukları gibi bakmak her zaman kolay değildir, ancak tatsızlıklarla başa çıkma konusunda göründüğünüzden çok daha yeteneklisiniz!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

İyi iletişim, herhangi bir ilişkinin hayati bir parçasıdır ve Merkür hayatın bu alanını yönettiği için, bu yılki korkunç gerileme döngüleri (Ocak başı, Nisan sonu, Ağustos, Aralık ortası) birbirinizle etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizi etkileyecektir. İletişim sorunlarından ne kadar kaçınmaya çalışırsanız çalışın, Balık burcu, iletişimsizlik ve yanlış anlaşılma çoğu Merkür retro döneminin kaçınılmaz parçalarıdır. Bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsanız, ancak partneriniz “hiçbir şey” diyorsa, sezgilerinizi takip edin. Bu yılın gerileme dönemlerinin tümü mantıksal dünya burçlarından geçse de, bu küçük içgüdüsel duyguları takip etmek önemlidir.

Romantik Venüs, Temmuz sonu ile Eylül başı arasında karizmatik, oyuncu Aslan’da geri hareket edecek ve bu, eski bir partnerin veya sevgilinin hayatınıza geri dönmesinin karmik bir şekilde yeniden canlanmasına yol açabilir. Niyetleri masum olsa bile, geçmişte romantik bir ilişki içinde olduğunuz biriyle yaptığınız herhangi bir iletişim veya görüşmeyi şimdiki partnerinize anlatmak önemlidir. Tam açıklama dışında her şeyi bir tür aldatma olarak yorumlayabilirler.

Güçlü ilk evinizde, sizi en anlayışlı anınızda bulan Ağustos ayının sonunda sabırsızlıkla bekleyeceğiniz şefkatli, şefkatli bir dolunay var. Şu anda, özürlere açıksınız ve affetmeye, unutmaya ve her şeyi arkanızda bırakmaya hazırsınız. Bu, birbirinize açılmak ve ilişkiniz için yılın en iyileştirici dönemlerinden birine hoş geldiniz demek için heyecan verici bir fırsat.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Eğer aşkı arıyorsanız, bu sizin onu bulma yılınız olabilir. İdealist yöneticiniz Neptün, tüm yıl boyunca rüya gibi burcunuzdadır, bu nedenle gerçek ruh eşinizle ilgili ayrıntılı vizyonlar oluşturma şansınız yüksektir. Evet, yalnızca kafanızda var olma eğiliminde olan ayrıntılı romantik fanteziler yaratmakta ustasınız, ancak rüyalarınızın ortaya çıkardığı resimlere ve sembollere yakından dikkat ederseniz, gerçek hayattaki ruh eşiniz hakkında bazı ipuçları olabilir.

Rejeneratif Pluto, yılın başlarında gelecek umutları ve dilekleri bölgenizde olacak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için size daha da fazla güç verecek. Bu çok yoğun ve güçlü geçiş, romantik arzularınıza ve tutkularınıza odaklanmanıza ve istediğinizi elde etmek için parçaları harekete geçirmenize yardımcı olur. Balıklar, sizi hayatınızda istediğiniz türden aşkı bulmaktan alıkoyan şeyin ne olduğuna dair derinlemesine düşünmeniz gerekebilir ki bu her zaman kolay değildir. Ancak bu kozmik kombinasyonun dönüştürücü güçleri size pes etmemenizi hatırlatır. Ne (kimi) istiyorsan dışarıda onu (onları) bulmanı bekliyor!

Sosyal medya, teknoloji meraklısı İkizler burcunda Haziran ortasındaki yeni ay sırasında en iyi flört araçlarınızdan biridir, bu yüzden her şeyi ortaya koymaktan çekinmeyin. Genel olarak özel bir kişi olsanız bile, bu giden çılgınlık sırasında flört uygulamalarının veya popüler sosyal platformların gücünü kullanmak son derece faydalıdır. Tüm DM’lerinizi yanıtlayın, kör randevulara evet deyin, arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen teklifleri dinleyin ve flört edin, flört edin, flört edin!

Yıllık İş Burç Yorumu

Sen şefkatli bir burçsun Balık ve bu, bu yıl kariyerine ve mali durumuna da yansıyor. 2023’te sizi en çok tatmin eden, fark yaratabileceğine inandığınız alanlarda veya şirketlerde kariyer yapmaktır. Desteklediğiniz hayır kurumlarına para vermek, tutkulu olduğunuz bir şey olmaya devam edecek. Zengin olmak genellikle ömür boyu yapılacaklar listenizde değildir.

Yenilikçi Uranüs, muhafazakar dünya burcu Boğa ile yıl boyunca yeniden ortaklık kurdu, bu da sizi yavaş ve istikrarlı değişiklikler yapmaya teşvik ediyor. Bu ortaklık, artan yaratıcılığa ve gelecekte izlenecek ilginç yeni kariyer yolları hakkında düşünmeye yol açabilecek birçok “aha” anına yol açmalıdır. Bu geçiş sırasında sanat (yazar, müzisyen, şair), iletişim, teknoloji, ulaşım ve tüm yaratıcı çabalarda kariyer fırsatları arayın.

Mali durumunuzla ilgili kendinize çok güvenen biri olmayabilirsiniz, ancak bu yıl önünüze çıkan tüm harika fırsatlardan yararlanmaya hazır olmanız gereken harika dönemler var. Venüs parayı yönettiği için, Mart ortasından Nisan ortasına kadar paradan anlayan Boğa (yönettiği bir işaret) ile ortak olduğunda böyle bir pencere gelir. Bu, para biriktirmeye vurgu yaparak, mali durumunuza çok fazla dikkat etmek için mükemmel bir zamandır. Veya yağmurlu bir gün için biraz para biriktirmeyi başardıysanız, zor kazandığınız parayı sanat veya mücevher gibi kaliteli yatırımlara harcamak için de iyi bir zaman.

Geniş, talihli Jüpiter ayrıca Mayıs ortasından yıl sonuna kadar yavaş ve istikrarlı Boğa burcunda ve üçüncü iletişim evinizde olacak ve olumlu kariyerinizin ve finansal şansınızın çoğu eğitim, iletişim, yazı veya herhangi bir alandan gelecek. bu faaliyetlerle ilgili. Jüpiter bu bölgeyi ziyaret ederken dillerle çalışmak sizin için mükemmel bir seçimdir. Bilginizi başkalarıyla paylaştığınızda bolluğu da çekersiniz, bu nedenle bu yerleşim, herhangi bir kapasitede çocuklarla çalışmak veya öğretmek için mükemmeldir. Ayrıca kardeşler, kuzenler, teyzeler, amcalar, aile gibi yakın arkadaşlar ve hatta muhtemelen komşularla ilgili kariyer veya finansal fırsatları da izleyin.