Balık Burcu

Balık burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

9 Şubat 2023 Perşembe için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Şimdiden kararını ver! Yine de zor, çünkü her şey sizin iki büyük seçeneğiniz için eşit ağırlıkta görünüyor. Yine de tamamen farklı bir şey deneyebilirsiniz!

Günlük Bonus Burç Yorumu

Şansınız bugün değişmek üzere ve bu iyi ya da kötü bir şey olabilir.

Günlük Burç Yorumu

Ay uyumlu Terazi’ye ve haritanızın dönüşümü yöneten bölgesine girerken, sevgili Balık, son zamanlarda sizi aşağı çeken herhangi bir duygusal veya zihinsel yükü bırakma fırsatına sahip olacaksınız. Ne yazık ki, bu ışık yerleşimi, özellikle kalp meseleleri söz konusu olduğunda, sizi daha saplantılı bir kafa boşluğuna da sokabilir. Neyse ki, öğleden sonra Ay Jüpiter ile aynı hizaya geldiğinde, iyi yemek yemek ve kendinizi güzel seslere ve manzaraya kaptırırken lezzetli içecekleri yudumlamak için mükemmel bir fırsat olarak işaretlendiğinde, duyularınızı şımartırken şimdiki zamana topraklama şansınız olacak.

Balık Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Uzun bir süredir derin okyanuslarınızda bir asteroitin dansını deneyimlediniz, Balık. Adını Roma’nın ocak ve ev tanrıçasından alan asteroit Vesta, sizi ateş burcu Koç’a doğru dans etmeniz için geride bırakıyor. Vesta, içimizde asla sönmeyen kutsal iç alevle sembolize edilir. Ona tapan ve bekarlığı seçen kadim rahibeler yüzünden Vesta, kutsal cinselliğimizle de uyum içindedir. Koç’ta, diğer insanların fikirleri pahasına en içteki arzularımızın peşinden koşarken daha açık sözlü ve düşüncesiz davranacağız.

Günlük İş Burç Yorumu

Kontrolde hissetmene ne yardım edecek, Balık? Pasif bir su burcu olarak, profesyonel konularda gücünüzü veya kontrolünüzü üstlenmek için mücadele edebilirsiniz. Ay bugün Terazi’ye gireceğinden, bu, iş ve para konularında daha özgüvenli hissetmek için sonraki hamlelerinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Profesyonel olmayan sınırları koruyan karşılıklı düzenlemelere girdiğinizden emin olmak için iş bağlarınıza dalmanın zamanı gelmiş olabilir. Ayın enerjisini finansal istikrarınızı, huzurunuzu ve dengenizi bulmak için de kullanabilirsiniz.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Duygusal alanınızın dışından biri, size kalp meseleleri üzerinde düşünmeniz için ilgi çekici bir şey verebilir. Ancak söyledikleri veya sundukları yalnızca kişisel deneyimlerine mi dayanıyor? Eğer öyleyse, elinizin altında bir tutam tuz bulundurmanız gerekebilir. Muhtemelen orada bir yerlerde bir bilgelik külçesi vardır. Ama şimdi ve her zaman tutkulu yolculuğunuzun kaptanı sizsiniz!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Son zamanlarda sadece tumbleweeds duyduğunuz olasılıkları hissediyor musunuz? Daha güvenli bir şekilde ortaya çıkmak için şüphelerin ve belirsizliklerin derisini atmanıza yardımcı oldunuz. Dünyaya sunmak için kendinizin daha güçlü, daha güçlü bir versiyonuna sahipsiniz ve sonuçları etkileme gücünüzü kabul etmek çok önemlidir. Emrinizde bol miktarda güç ve cesaret var, bu yüzden ikisini de amansızca uygulayın!

Aşk hayatınız bu akşam gerçekten ilginç bir hal almak üzere. Kendinizi çok romantik ve seksi hissediyorsunuz ve hayal gücünüz fazla mesai yapıyor. Bekarsanız, yeni ve ilginç biriyle tanışabilirsiniz. Kıvılcımlar şu anda gerçekten uçuşuyor.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Hafta sonu finans sektörünüzde Ceres’in gerilemesine girmesinden sadece birkaç gün sonra, Ay check-in yapma şansıyla geri dönüyor. Bu tam da gelir sektörünüzde Ceres’in Jüpiter ile çatışması ayrılıyorken geliyor ve bu başka bir çatışma yaratacak olsa da, geliyor gelir ve iş cephelerinde şeylere enerji veren bir Dolunayın hemen ardından. Önümüzdeki birkaç gün içinde mali çitin her iki tarafından bilgi, görüş ve mesajların indirilmesini bekleyebilirsiniz.

Ay’ın iş sektörünüzü terk etmesinden bu yana iki gün geçmesine rağmen, sıradan zamanlarda bile içgüdüleriniz hala keskin olacak ve hala bir bilgi indirme paketini açıyor olacaksınız. Bununla birlikte, Dolunay olarak henüz tüm bilgilere sahip değilsiniz, bunun tetiklediği şeylerin çoğu hala devam ediyor ve devam ediyor. Bu, güvenle ancak zihniniz ve seçenekleriniz açıkken ilerlemenizi sağlar.

Günlük Finans Burç Yorumu

Size yardım edebilecek insanlar her yerde. Bunun için yabancılardan veya üstlerinizden dilenmenize gerek yok. Arkadaşlarınıza veya iş arkadaşlarınıza bakarsanız, ihtiyacınız olanı aldığınızı göreceksiniz.

Günlük Yemek Burç Yorumu

İhtişam sanrıları bugün kendinizi Wolfgang Puck gibi hissetmenize neden olabilir. Ama portakal sırlı kavrulmuş bir ördek cehennemden geçmiş gibi göründüğünde hakkını alacaksın. Profesyonellerle oynamaya çalışmadan önce sosislerinize ve fasulyelerinize bağlı kalın.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Farklı satın alın. Başka bir kot pantolon veya bot yerine, gerçekten iyi yapılmış bir çanta veya size uygun bir sütyen satın alın. Daha sonra önünüze yepyeni bir dünyanın açıldığını hissedeceksiniz.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, çocuğunuza manevi yönü hatırlatmak için iyi bir gün olabilir. Vaazlar için hareketsiz oturmayabilirler, ama biraz tefekkür her zaman ruh için iyidir ve bugün ikinize de dünyalar kadar iyi gelecektir.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Başına mı geliyorsun? Bugün yeni veya uzun vadeli bir şeye kaydolduğunuzda böyle hissediyor olabilirsiniz, ancak iyi haber şu ki, çok yakında bu konuda çok daha iyi hissedeceksiniz.

Günlük Ev Burç Yorumu

Bugün aceleniz var, bu yüzden bu alışılmadık patlamadan yararlanın. Tozu, dağınıklığı, çamaşırları, düşen meyveleri ve çiçekleri ve derinlemesine temizlenmiş bir küveti hızla atlayacaksınız. Gerçekten çok şey yapabilirsiniz, bu yüzden motorunuzu çalıştırın, kronometreyi çalıştırın ve şaşırtmaya hazırlanın! Düşen meyve ve çiçekleri kompostlayın.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftanın başlarında bir inanç sıçraması yapmanız gerekiyor, bu yüzden korkunuzu kapıda kontrol etmeye çalışın. Hafta ortası, evinizi güzelleştirmek için bir şeyler yapmaya büyük bir odaklanma var. Bazı fikirler için internete bakın veya birkaç tadilat programı izleyin. Büyük bir revizyon olmak zorunda değil. Sadece yatak odanızı boyamak veya yeni bitkiler satın almak olabilir. Her iki durumda da, sonuçlar kendinizi harika hissetmenizi sağlayacaktır. Biraz pizza sipariş edin, müziği açın ve boyayın. Pazar günü, rahatlayın ve size keyif veren şeyi yaparak biraz sakin zaman geçirin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, aşk ve romantizmin oldukça güzel bir deneyim olabileceği bir hafta. Arkadaşlıklar ve değer verdiklerin, senin onlara olduğun kadar sana da sadık olacaklar. Asla yalnız olmayacağınız için yolculuğun duygularını hissetmekten kaçınmamaya çalışın. Bu, süreci işlemenin bir haftasıdır. Hayatınıza farklı türde bir enerji iten bir hareket yaşayabilirsiniz. Bu sizi yeni deneyimlere ve oldukça harika insanlarla tanışmaya açar.

Bu astrolojik geçişler, hayatlarında bir değişiklik arayan hem tek hem de çift Balıklar için önemlidir, özellikle de önceki haftanın geçişlerinden dolayı tıkanmış hissettiyseniz. Bu enerji ya sizin ya da romantik ilginizin saklanmasına ya da uzaklaşmasına neden olabilir. Oldukça cezbedici olabilecek bu süre zarfında keşiş moduna girmemeye dikkat edin. Anahtar, dünyaya sunmanız gereken şeylere güvenmek ve konfor alanınızın ötesine geçmenize izin vermektir. Flört etmek ve yeni insanlarla tanışmak bu kozmik değişimlerde size fayda sağlayabilir.

Ayrıca ruhani ve ilham verici romantik uyumlar için bolca yer var. Hafta boyunca aramanızı takip etmek için kesinlikle daha fazla ilham alacaksınız. Derin sevgi dolu ortaklıklar ve hatta kozmik olarak daha uyumlu arkadaşlıklar yaratabilen birkaç ruh eşiyle tanışabilirsiniz. Öğrenme ve sevme isteği vardır. Başkalarını sevdiğiniz kadar kendinizin sevilmesine izin verin. İşaretiniz en saf olanıdır!

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, bu hafta ağ oluşturmaya ve profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirmeye odaklanın. Ama önce, 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay sırasında çalışma rutinlerinizin hangi alışkanlıklarını ve yönlerini korumaya değer olduğunu gözden geçirmeniz gerekecek. Dolunay, üretken olmayan her şeyi tomurcuk halinde kesmek için kozmik işaretinizdir. Bunu yapmak, başarıya hazırlanmanıza yardımcı olabilir, çünkü birkaç gün sonra Oğlak burcundaki Merkür burcunuzdaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında aklınızda başka hayaller, özlemler veya fırsatlar olabilir.

Sekstil, keşfedilecek veya peşinden gidilecek çok şey olduğunu size hatırlatır. Şimdi bir inanç sıçraması yapma zamanının geldiğini düşünüyorsanız, 8 Şubat Çarşamba günü burcunuzdaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs ile 60’lık açı yaptığında planlarınızı gündeme getirirseniz muhtemelen biraz şansınız olacaktır. beklenmedik ama değerli sonuçlara yol açabilir, bu yüzden bir şeyler söylemeye değer.

Çalışma haftanızın sonunda, Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda, ağ kurma fırsatlarınızın ve profesyonel özlemlerinizin peşinden gitme planlarınızı dönüştürmek için ilham hissedebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, doğru yolda ilerliyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının iş evinizi ve rutinlerinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca muhtemelen egzersiz ve sağlıklı beslenme ile ilgili günlük rutinlerinize bakacaksınız. Bugünlerde tembellik benzeri davranışlara kaymak kolaydır, ancak bu, düz ve dar yoldan geri dönmeniz için bir fırsattır. Balık burcu, küçük rota düzeltmeleri hayatınızda büyük gelişmeler getirebilir.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve arkadaşlıklar eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Bir arkadaşınız sizi arayabilir ve sizinle ilgili bir rüya gördüğünü söyleyebilir. Veya belki de Tarot kartlarını çekerken sizi düşünüyorlardı. Balık, iyi bir arkadaş sana bazı önemli manevi bilgiler getirebilir.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Rüya gibi ana gezegeniniz Neptün, 6 Şubat’ta iletişimsel Merkür ile mutlu bir sekstil dansı yapıyor, zihninizi rahatlatıyor ve gerçekten sevdiğiniz veya sevdiğiniz birinin yanında sizi rahatlatıyor. Daha önce onlara güvenip güvenemeyeceğinizden emin değilseniz, bu anlatım yönünün sonunda bilmelisiniz.

Bir Venüs-Neptün kavuşumu on beşinci evdeki ilk evinize indiğinde, daha çekici ve alımlı görünürsünüz. Bunun nedeni muhtemelen kendinize olan güveninizin daha yüksek olması veya kendi değerinizi bilmenizdir, ama bunu neden sorgulayasınız? Mevcut partneriniz size mümkün olduğunca yakın olmak istiyor ve/veya hoşlandığınız kişi de sizden hoşlandığını kabul ediyor.

Güneş ayrıca 18 Şubat’ta kendini onaylayan ilk evinize giriyor. Ne kadar çekici olduğunuzu biliyorsunuz Balık ve sevginizi hak eden biriyle birlikte olmaya hazırsınız. Merhametiniz ve empatiniz şu anda en değerli özelliklerinizden ikisi ve destekleyici Yengeç ve koruyucu Akrep gibi diğer su burçlarıyla iyi bir şekilde eşleşiyorsunuz.

On dokuzunda bir Balık yeniayı geliyor ve kendinizi olumlu bir şekilde değiştirmenizi istiyor. Ufukta yeni romantik olasılıklar var ve Evrenin gelecekte size sunduğu fırsatları tam anlamıyla kucaklayabilmeniz için elinizden gelenin en iyisini hissetmek için ne gerekiyorsa yapmanın zamanı geldi. Uzun zamandır bu kadar umutlu olmamıştın.

Aylık İş Burç Yorumu

Gizli rüyalarınızla ilgili çok aydınlatıcı bir döngünün ortasındasınız. Sevgili Balıklar, yeni bir iş veya iş fırsatı arıyorsanız, şimdi harekete geçme zamanı. Enerjinizi yönlendirmenin en iyi yolu alışılmadık görünen teklifler almaktır. Alışılmışın dışına çıkmayı amaçlayan herhangi bir işaret varsa, kesinlikle sizsiniz.

Bu, özellikle Venüs Koç burcuna geçip haritanızın finans sektörünü aydınlatmadan hemen önce, 19 Şubat’ta Balık burcundaki yeniayın güneşinizle parlak bir bağlantı oluşturduğu için geçerlidir. Kesinlikle dikkatli olmalısınız, ancak artık oyunun adı içgüdülerinize güvenmek.

Başarı dürtünüz güçlü olacak ve bu ay birçok kapıyı açacak ve finansal bir işlem size fayda sağlayabilir. Bu sizi geçen yıl uygulamaya ve tezahür ettirmeye başladığınız vizyona geri götürebilir. Şimdi bu önemli kararları alma ve kariyerinizi yepyeni bir seviyeye taşıma zamanı.

Aylık Burç Yorumu

Rahatlayın ve Şarj Edin

Balık burcu, manevi sektörünüze vurgu yaparak, önümüzdeki haftalar rahatlama ve pillerinizi şarj etme şansınız. Bu, halihazırda başladığınız her şeyi bitirmek için bir fırsattır, böylece 18 Şubat’ta güneş burcunuza girdiğinde temiz bir sayfa açmış olursunuz. bunu tek başınıza veya bir danışman, terapist veya yaşam koçunun yardımıyla yapın. Ayrıca rüyalarınızı not etmek, günlüğe kaydetmek, meditasyon yapmak ve iç dünyanızla temasa geçmek için harika bir zaman.

Beşincideki dolunay, özellikle tükenmişlik veya bunalmışlık hissine denk geliyorsa, dikkatli bir şekilde ele alınması gerekebilir. Bu ay evresi, yaşam tarzı ekseninizde gerçekleşir ve gergin bir açı oluşturan başına buyruk Uranüs’ü içerir. Gününüzü basitleştirmek ve mümkün olduğunca dinlenmeye çalışmak akıllıca bir hareket olabilir. Özellikle kendinizi stresli hissediyorsanız, çalışma saatlerinizi kısaltmak için de bir çağrı olabilir.

Meraklı Merkür, 11 Şubat’ta manevi bölgenize giriyor ve buradaki varlığı, sınırlarınızı aşmanıza yardımcı olabilecek biriyle bağlantı kurmanız için size ilham verebilir. Sevdiğiniz bir yazar varsa, kitaplarını okumak çok yardımcı olabilir.

Güneşin on sekizinci gün burcunuza girmesi, sonraki dört hafta boyunca elementinizde olacağınız anlamına gelir. Yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi dünyaya yansıtmak için bu fırsatı kullanın. Bu senin zamanın, o yüzden sana ne iyi geliyorsa onu yap. Bir değişiklik için kendinize ve ihtiyaçlarınıza odaklanın.

Son olarak, 19 Şubat’ta burcunuzdaki yeni ay, bir projeye başlamak, iyi bir alışkanlığa başlamak, bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşımak veya önemli bir hedefe ilerlemek için en iyi zaman ve en iyi zamandır.

Aylık İlişki Burç Yorumu

5 Şubat’ta dolunay Aslan’dayken yeni aya kendinize dikkat ederek başlarsınız. Flört havuzuna atlayabilmeniz için önce sağlığınıza dikkat etmeniz ve kaçındığınız şekillerde kendinizi beslemeniz gerekir. Kendine bakılmayı hak ediyorsun, Balık.

11’inde Merkür Kova burcuna girdiğinde flört etmeye kısa bir ara verin. Artık size hizmet etmeyen (yani eski sevgilinizi bloke eden) kalıcı bir ilişkiyi sonlandırın, böylece sonunda gerçekten hak ettiğiniz aşka geçebilirsiniz. Geçmişe fazla takılıp kalmayın. İyileşmen gerek.

Sezonunuz, 18 Şubat’ta güneş burcunuzda parlamaya başladığında başlar. Ekstra bir özgüven artışına sahip olacaksınız, bu nedenle, kendinizi tekrar flört oyununa sokmak için harika bir zaman. Bu aynı zamanda ilk buluşmalara evet demek, randevu gecesi kıyafetlerine yatırım yapmak ve eğlenmek için iyi bir zaman.

En iyi randevu geceniz, yeni ayın on dokuzunda burcunuzda olduğu zamandır. Bu, ilk buluşmaya gitmek için harika bir zaman çünkü varlıklarınızı kolayca gösterebilirsiniz.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Zodyakın nihai iyimseri olarak, kendi küçük hayal dünyanızda kalmak için Evrenden izin alırsınız çünkü ana gezegeniniz Neptün, tüm yıl boyunca idealist burcunuzdan etkilenmeye devam eder. Ve her zamanki gibi Balık, etrafınızdaki dünyayı gözlemlemek ve üzerinde düşünmek için keskin psişik ve sezgisel becerilerinize güvenmeye devam edebilirsiniz. Bilinçaltınızdan gelen mesajları hayaller ve vizyonlar aracılığıyla yorumlamak, size 2023’teki yaşam yolunuz hakkında şaşırtıcı derecede doğru bilgiler verir.

Güneş, Şubat sonu ile Mart sonu arasında yaratıcı, şefkatli burcunuzdan geçiyor, bu yüzden doğum gününüzü kutlarken iyi eğlenceler! İçine kapanık biri olarak, huzur ve yalnızlık içinde gelişirsiniz, bu nedenle ideal doğum günü kutlamanız sakin bir gölün etrafında tek başınıza kano yapmak veya havuz başında en sevdiğiniz kitabı okumak ve ardından en iyi arkadaşınız veya en yakın aile üyelerinizle lezzetli bir akşam yemeği yemek olabilir.

Haziran sonu ile yıl sonu arasındaki Neptün retrograd döngüsü sırasında daha büyük gerçeklik dozları su yüzüne çıkacak ve bu da çok daha fazla karamsarlığa ve ardından gelen hayal kırıklığına neden olabilir. Olaylara olmasını dilediğiniz gibi değil de oldukları gibi bakmak her zaman kolay değildir, ancak tatsızlıklarla başa çıkma konusunda göründüğünüzden çok daha yeteneklisiniz!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

İyi iletişim, herhangi bir ilişkinin hayati bir parçasıdır ve Merkür hayatın bu alanını yönettiği için, bu yılki korkunç gerileme döngüleri (Ocak başı, Nisan sonu, Ağustos, Aralık ortası) birbirinizle etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizi etkileyecektir. İletişim sorunlarından ne kadar kaçınmaya çalışırsanız çalışın, Balık burcu, iletişimsizlik ve yanlış anlaşılma çoğu Merkür retro döneminin kaçınılmaz parçalarıdır. Bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsanız, ancak partneriniz “hiçbir şey” diyorsa, sezgilerinizi takip edin. Bu yılın gerileme dönemlerinin tümü mantıksal dünya burçlarından geçse de, bu küçük içgüdüsel duyguları takip etmek önemlidir.

Romantik Venüs, Temmuz sonu ile Eylül başı arasında karizmatik, oyuncu Aslan’da geri hareket edecek ve bu, eski bir partnerin veya sevgilinin hayatınıza geri dönmesinin karmik bir şekilde yeniden canlanmasına yol açabilir. Niyetleri masum olsa bile, geçmişte romantik bir ilişki içinde olduğunuz biriyle yaptığınız herhangi bir iletişim veya görüşmeyi şimdiki partnerinize anlatmak önemlidir. Tam açıklama dışında her şeyi bir tür aldatma olarak yorumlayabilirler.

Güçlü ilk evinizde, sizi en anlayışlı anınızda bulan Ağustos ayının sonunda sabırsızlıkla bekleyeceğiniz şefkatli, şefkatli bir dolunay var. Şu anda, özürlere açıksınız ve affetmeye, unutmaya ve her şeyi arkanızda bırakmaya hazırsınız. Bu, birbirinize açılmak ve ilişkiniz için yılın en iyileştirici dönemlerinden birine hoş geldiniz demek için heyecan verici bir fırsat.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Eğer aşkı arıyorsanız, bu sizin onu bulma yılınız olabilir. İdealist yöneticiniz Neptün, tüm yıl boyunca rüya gibi burcunuzdadır, bu nedenle gerçek ruh eşinizle ilgili ayrıntılı vizyonlar oluşturma şansınız yüksektir. Evet, yalnızca kafanızda var olma eğiliminde olan ayrıntılı romantik fanteziler yaratmakta ustasınız, ancak rüyalarınızın ortaya çıkardığı resimlere ve sembollere yakından dikkat ederseniz, gerçek hayattaki ruh eşiniz hakkında bazı ipuçları olabilir.

Rejeneratif Pluto, yılın başlarında gelecek umutları ve dilekleri bölgenizde olacak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için size daha da fazla güç verecek. Bu çok yoğun ve güçlü geçiş, romantik arzularınıza ve tutkularınıza odaklanmanıza ve istediğinizi elde etmek için parçaları harekete geçirmenize yardımcı olur. Balıklar, sizi hayatınızda istediğiniz türden aşkı bulmaktan alıkoyan şeyin ne olduğuna dair derinlemesine düşünmeniz gerekebilir ki bu her zaman kolay değildir. Ancak bu kozmik kombinasyonun dönüştürücü güçleri size pes etmemenizi hatırlatır. Ne (kimi) istiyorsan dışarıda onu (onları) bulmanı bekliyor!

Sosyal medya, teknoloji meraklısı İkizler burcunda Haziran ortasındaki yeni ay sırasında en iyi flört araçlarınızdan biridir, bu yüzden her şeyi ortaya koymaktan çekinmeyin. Genel olarak özel bir kişi olsanız bile, bu giden çılgınlık sırasında flört uygulamalarının veya popüler sosyal platformların gücünü kullanmak son derece faydalıdır. Tüm DM’lerinizi yanıtlayın, kör randevulara evet deyin, arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen teklifleri dinleyin ve flört edin, flört edin, flört edin!

Yıllık İş Burç Yorumu

Sen şefkatli bir burçsun Balık ve bu, bu yıl kariyerine ve mali durumuna da yansıyor. 2023’te sizi en çok tatmin eden, fark yaratabileceğine inandığınız alanlarda veya şirketlerde kariyer yapmaktır. Desteklediğiniz hayır kurumlarına para vermek, tutkulu olduğunuz bir şey olmaya devam edecek. Zengin olmak genellikle ömür boyu yapılacaklar listenizde değildir.

Yenilikçi Uranüs, muhafazakar dünya burcu Boğa ile yıl boyunca yeniden ortaklık kurdu, bu da sizi yavaş ve istikrarlı değişiklikler yapmaya teşvik ediyor. Bu ortaklık, artan yaratıcılığa ve gelecekte izlenecek ilginç yeni kariyer yolları hakkında düşünmeye yol açabilecek birçok “aha” anına yol açmalıdır. Bu geçiş sırasında sanat (yazar, müzisyen, şair), iletişim, teknoloji, ulaşım ve tüm yaratıcı çabalarda kariyer fırsatları arayın.

Mali durumunuzla ilgili kendinize çok güvenen biri olmayabilirsiniz, ancak bu yıl önünüze çıkan tüm harika fırsatlardan yararlanmaya hazır olmanız gereken harika dönemler var. Venüs parayı yönettiği için, Mart ortasından Nisan ortasına kadar paradan anlayan Boğa (yönettiği bir işaret) ile ortak olduğunda böyle bir pencere gelir. Bu, para biriktirmeye vurgu yaparak, mali durumunuza çok fazla dikkat etmek için mükemmel bir zamandır. Veya yağmurlu bir gün için biraz para biriktirmeyi başardıysanız, zor kazandığınız parayı sanat veya mücevher gibi kaliteli yatırımlara harcamak için de iyi bir zaman.

Geniş, talihli Jüpiter ayrıca Mayıs ortasından yıl sonuna kadar yavaş ve istikrarlı Boğa burcunda ve üçüncü iletişim evinizde olacak ve olumlu kariyerinizin ve finansal şansınızın çoğu eğitim, iletişim, yazı veya herhangi bir alandan gelecek. bu faaliyetlerle ilgili. Jüpiter bu bölgeyi ziyaret ederken dillerle çalışmak sizin için mükemmel bir seçimdir. Bilginizi başkalarıyla paylaştığınızda bolluğu da çekersiniz, bu nedenle bu yerleşim, herhangi bir kapasitede çocuklarla çalışmak veya öğretmek için mükemmeldir. Ayrıca kardeşler, kuzenler, teyzeler, amcalar, aile gibi yakın arkadaşlar ve hatta muhtemelen komşularla ilgili kariyer veya finansal fırsatları da izleyin.