Balik-img

Balık Burcu

Balık burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

İş arkadaşlarınızdan biri veya sınıftaki biri neredeyse bir gecede bir canavara dönüşüyor ve bunun sonuçlarıyla başa çıkmak zorundasınız. İyi haber şu ki sevimli biri izliyor ve sempatik.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Ne kadar çok zaman geçerse, o kadar kolay olur. Daha sabırlı olmaya çalışın.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, ay Yengeç burcuna ve güneşin beşinci evinize girerken, yıldızlar size tutkularınızın peşinden gitmeniz ve sınırsız eğlenmeniz için izin verecek. Bu arada Kader Düğümleri, yeni alanlar, konular veya arkadaşlıklar keşfederek ufkunuzu genişletmek için mükemmel bir bahane olarak içinizdeki merakı tetikleyecektir. Bu akşam Luna, Satürn ve Jüpiter’i öptüğünde hafif ama ciddi bir enerji sizi bulacak ve hedeflerinize ulaşmak için ustaca stratejiler geliştirmenize yardımcı olabilecek entelektüel bir hava yaratacak. Ancak, bu gece güneş ve Neptün kare açı yaptığında biraz dinlenmek isteyeceksiniz.

Balık Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, kozmik hava bugün huysuz haberler hazırlıyor. Kudretli güneş, evcillikle ilgili dördüncü evinizin uzak göklerinde cızırdarken, o, güneşle ilgili ilk kimlik evinizin -burç burcunuz- yörüngesindeki trajik bir Neptün’ün kare dalgalarının altında boğulacak. İlişkilerdeki çatışmalar pratik olarak garanti altına alınmıştır ve bekarlar bugün kiminle konuştukları ve bağlantı kurdukları konusunda çok dikkatli olmalıdır. Dürüst olmak gerekirse, bugünü etkileşimden ziyade derinlemesine düşünme anı olarak belirlemek en iyisi olabilir. Ev veya aile meseleleriyle ilgili kötü haberler de gelebilir.

Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, iş-yaşam dengenizde ne istiyorsunuz? Sizin için ve yapmak istediğiniz her şey için çalışan bir program bulmak önemlidir. İkizler burcundaki yeniay yükselirken bu, iş-yaşam dengeniz için önümüzdeki altı ayı odak noktasına getirecek. İkizler’deki güneş burcunuzda da Neptün’le kare açı yapacağından, neye öncelik vermek istediğinizi düşünmek için bir adım geri atmanız gerekebilir. Önceliklerinizi belirlemek, daha iyi bir iş-yaşam dengesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır çünkü neye odaklanacağınız konusunda net bir fikriniz olacaktır.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Yeni Ay sizi neyin ve kimin güvende ve emniyette hissettirdiğiyle yeni bir başlangıç ​​sunarken, kalp meselelerinde ne kadar beslendiğiniz, ilgilendiğiniz ve korunduğunuz incelenecektir. Dünyanıza daha fazla sağlamlık ve istikrar getirmek için neyin gerekli olduğuna ve mevcut koşullarınızın – veya bir sevgilinin – her ikisine de yardımcı olup olmadığına dürüstçe odaklanmanıza yardımcı oluyorsunuz.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Yeni Ay, yeni başlangıç ​​enerjisini ev düzeninize, ailenize ve belki de her ikisine birden hedefler. Yerel cephede, şu anda uygulamaya konulan bir değişikliğin yapılması biraz zaman almış olabilir ve muhtemelen aklınızdaki iyileştirmeyi getirecektir. Ancak klanınızdaki biriyle bir gerilim veya çözülmemiş herhangi bir şey varsa, bir sorunu çözmek ve onu tarih haline getirmek için mükemmel desteğiniz var.

Hâlâ ortalıkta dolaşan pek çok iyi haber var, ancak öğleden sonra bir aile üyesinden kötü bir not duyabilirsiniz. Birisi bir uyuşturucu veya alkol sorunu hakkında kendine karşı biraz daha az dürüst davrandı ve ona biraz yardım bulmak size kalmış olabilir.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Geçen ay Jüpiter ayrıldıktan sonra hala gelir sektörünüzde olan gezegenler, yalnızca daha yerleşik ve istikrarlı hale gelmekle kalmadı, aynı zamanda özellikle iş sektörünüzdeki Venüs ve Mars’ın desteğiyle ileriye dönük güçlü bir konumda. Bu, Ceres’in gelecek hafta mali sektörünüze dönüşünü mükemmel bir zamanlama durumu haline getirecek, çünkü bu, gelir ve para meseleleri arasında bir miktar rekabet yaratacak olsa da, mali çitin her iki tarafının da bundan faydalanacağı kadar güçlü bir konumdasınız.

Pluto’nun yedi gün önce haritanızın nostaljik ve düşünceli bir bölümünden ayrılmasından bu yana iş ve iş meseleleri çok daha yumuşak bir seyir izlese de, Ay önümüzdeki hafta iş sektörünüze dönene kadar işler yükselmeye başlayacak. Pluto gitmiş olsa da, iş şapkanızı ne zaman takacağınızı ve ne zaman çıkaracağınızı bilmek söz konusu olduğunda, yine de biraz dikkatli olmanızı istiyor ve önünüzdeki yoğun ayları göz önünde bulundurarak, işleri ağırdan almakta haklısınız.

Günlük Finans Burç Yorumu

İçsel düşüncelerinizi, korkularınızı veya arzularınızı bir başkasına yansıtıyorsunuz ama hiçbir şeyi değiştirmeye gerek yok. Gerçek, sizi bu özel motive edicinin yapacağı kadar ileri götürmez. Tüm değeri için kullanın.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Gerçekten hafiflemenin zamanı geldi! Yemekleriniz, yani. Öğle yemeği için büyük bir salata – ağır kremalı soslar, domuz pastırması ve peynir olmadan elbette dikkate alınmalıdır. Oh, ve yanında cips yok!

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Kendine çok uzun baktığında, her gözenek bir çukur gibi görünür. Hayali kusurlara takılıp kalmamak önemlidir. Herkesin böyle anları vardır ama kendinize bunların gerçek olmadığını hatırlatın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, çocuğa yardım etme günün. Kampta, kreşte veya oyun alanının çevresinde olup biten her şeyden bunalmış olabilirler. Eğlenceyi en üst düzeye çıkarabilmeleri için her şeyi halletmelerine yardımcı olduğunuzda çok heyecanlanacaklar.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

İnsanlar bugün işleri kendi yöntemleriyle yapmak istiyor, bu yüzden onları azarlamadığınızdan veya hatalı olduklarını söylemediğinizden emin olmalısınız. Yine de bunu yapmak oldukça kolay – rehberliğe ihtiyaçları var.

Günlük Ev Burç Yorumu

İnsanlar size verdikleri şeyleri kullandığınızı görmekten hoşlanırlar. Teyzeniz sizi yeni dairenize karşılamaya geldiğinde, size doğum gününüz için verdiği bardağa tarçın çubuklarıyla birlikte sıcak elma şarabı servis edin.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü bir şeyler yolunda gitmiyor, ancak bunun ne olduğunu ve gerçek anlaşmanın ne olabileceğini anlamanız biraz zaman alabilir. Gösterişli yanınız hafta ortası tüm çiçekleriyle ortaya çıkıyor ve ruhunuzdan organik olarak büyüyen sinirli bir şeyle ideal erkek veya kızınızı cezbetmenin bir yolunu bulacaksınız. Perşembe ve Cuma günleri, yerinizde durmak ve her şeyi derinlemesine düşünmek isteyeceksiniz çünkü güvendiğiniz gerçekler umduğunuzdan biraz daha akıcı çıktı. Hafta sonu çok eğlenceli.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, bu hafta iş-yaşam dengenize odaklanın. Şimdi, 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton Oğlak burcuna girdiğinde profesyonel özlemlerinizi ve ağ oluşturma fırsatlarınızı yansıtmak için vites değiştirme zamanı. Geri giden Plüto, bu açılara bir yoğunluk katmanı ekleyebilir. Yine de, daha büyük profesyonel topluluğunuzda yeni bağlantılar kurmak ve hayallerinizin peşinden gitmek için ihtiyacınız olan enerji olabilir.

Boğa burcundaki Merkür, geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağından, bu, kariyer yolunuzda inanılmaz derecede tatmin edici olabilecek yeni olasılıklara dalma arzunuzu artırabilir. Ancak daha ileri gitmeden önce, günün ilerleyen saatlerinde Merkür ikametgahı İkizler’e girdiğinde iş-yaşam dengenizde halihazırda neyin yerinde olduğunu düşünmeniz gerekebilir.

Çalışma haftanız devam ederken, 15 Haziran Perşembe günü İkizler’deki Merkür burcunuzdaki Satürn’le kare açı yaptığında kendinizi ortaya koyma ve neye odaklanmak istediğiniz konusunda biraz daha stresli hissedebilirsiniz. konuşmak ve istediğiniz iş-yaşam dengesine sahip olmak için neye ihtiyacınız olduğunu sormak için iç otorite. Satürn burcunuzda gerilemeye başladığında profesyonel otoriteniz üzerinde çalışmaya devam edin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

15 Haziran, ilişki sıkıntılarınızdan yüzerek uzaklaşmak isteyebileceğiniz bir zamandır. Şu anda güneşinizle aynı hizada olan Satürn ve İkizler burcundaki Merkür karşı karşıya geldiğinde, iletişim sorunlarının tüm ilişkilerinizi incittiğini göreceksiniz.

Bütün gün sevgilinizden veya aşık olduğunuz kişiden yanıt almayı bekliyor olabilirsiniz, bu da biraz strese ve kaygıya neden olur. Tersine, geri çekilen ve duygularınızı açıp tartışmak istemeyen veya istemeyen kişi siz olabilirsiniz. İsteseniz bile stres yapmayın. Gerçeği söylemek gerekirse, bu sadece bir an ve ne kendinize ne de başkalarına bu kadar sert davranmamalısınız. Yapabiliyorsanız biraz şefkat deneyin ve dünyanın ağırlığının omuzlarınızdan düşmesine izin verin.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, sürüye liderlik ediyorsun.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda olması ve evinizin ve ailenizin Balık burcundaki Jüpiter’e yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün katılmanız gereken birkaç aile etkinliğiniz olabilir. Çocuklarınızdan birini spor antrenmanına veya baleye götürüyor olabilirsiniz. Başka bir çocuğu yaz kampına bırakabilirsiniz. Katılacak bir aile doğum günü partisi olabilir veya belki bir aile üyesi doğum yapıyor olabilir. Balık, aceleniz olsa da bu mutlu ve heyecanlı bir gün olabilir.

13 Haziran Salı günü, Aslan burcundaki Venüs ve iş eviniz, kendi Balık burcunuzdaki Satürn’le 150’lik açı yapıyor. Üzerinde çalışacak büyük bir projeniz olabilir, ancak talimatlar net değil. Amiriniz bazı şeyleri açıklığa kavuşturmak için müsait olmayabilir veya bir soru sorduğunuzda omuz silkerek cevap verir. Balık, son ürünün neye benzemesi gerektiğini anlamak için sezginizi kullanmanız gerekebilir, ancak bunu yapabilirsiniz. Bu proje için ilham almaya açık olmanıza izin verin.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’daki Yay dolunayı, yalnızca güvensizliklerinizi bırakıp arada bir salıverirseniz her şeyin ne kadar farklı olabileceğini göstermek için var olabilir, Balık! Bu lunasyon gerçekten sizin için kimse izlemiyormuş gibi dans etme ve kimi sevmek istediğinizi sevme zamanı.

Dokuzuncu evdeki anlayışlı Merkür-Neptün sekstili, rüyalarınızı canlı kılar ve bilinçaltınızın size söylemeye çalıştığı şeyi daha yakından dinlemeniz için güçlü bir sinyaldir. Artık etrafınızda size geçmişin geçmişte kaldığını ve geleceğinizin tamamen farklı olabileceğini hatırlatan pek çok şifa enerjisi var. Acıyı geride bırakın ve ileriye doğru mutlu olun.

17 Haziran’da motive olmuş Satürn, sezgisel birinci evinizde geri hareket ediyor ve aşk hayatınıza koyduğunuz tüm sıkı çalışmalara ara vermenizi sağlıyor. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı ve hiçbir şey çıkmadığını düşünüyorsanız, bu kozmik sakinliğin tadını çıkaracaksınız. Bir ilişkiyi “ben” için gerekli olan süreyi almak için askıya almak, bırakmakla aynı şey değildir.

Manevi ana gezegeniniz Neptün, otuzunda hala mistik burcunuzdayken geri hareket ediyor, bu maalesef sizi hayal dünyanızdan oldukça ani bir şekilde koparabilir ve aşk hayatınızla ilgili kaçınmaya çalıştığınız bazı gerçekleri size sunabilir. Daha yüksek bir gücün versiyonuna (Tanrı, manevi danışman, meditasyon, Evren, vb.) dönmek, gönül yarası ve kafa karışıklığı zamanlarında size yardımcı olabilir.

Aylık İş Burç Yorumu

Haziran, hedeflerinizi hayata geçirmek ve mesleki özlemlerinizi en içteki hayallerinizle aşılamak için harika bir ay, Balık. İkisini harmanlamak her zamankinden daha kolay olacak, projelerinizde yaratıcı bloklar oluşturmuş olabilecek önceki zorlu dönemden hoş bir değişiklik. Ayın ilk yarısında artık vizyonunuzu nasıl ortaya koyacağınıza odaklanıyorsunuz. Ve onu gün ışığına çıkarmak zor gibi görünse de, özellikle 3 Haziran’daki dolunay sırasında onu gerçeğe dönüştürme yolunda ilerliyorsunuz. Parlaklığınızı masaya getirebileceğiniz ilham verici bir gün.

21’inde güneş Yengeç burcuna girdiğinde, fikrinizi meslektaşlarınıza veya halka duyurmak için zorlanabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı göstermekten çekinmeyin. Tüm iş arkadaşlarınızın ve üstlerinizin fikirlerinizi takdir ettiğini fark edeceksiniz. En basit konseptleriniz bile artık iş hayatınızda yeni bir meta olabilir.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, itibarınız bu ay sizden önce geliyor. 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasında, özellikle iş yerinde birçok potansiyel talibin ilgisini çeken bir başarı ile tanınabilirsiniz. Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde güçlü bir iş yeri aşkı olasılığı vardır. Sağduyulu olun yoksa bazı ofis dramlarına neden olabilir.

Hâlâ aşkı arıyorsanız, 11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna girdiğinde aileniz çöpçatanlık yapma fırsatına sahip olabilir. On yedincide İkizler yeniayı sırasında kendi evinizin rahatlığında bir görüntülü sohbet tarihi planlayın ve birbirlerini tanımak.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girerken, yılın en uzun günü aynı zamanda en iyi randevu gecenizdir. Bu, bir yaz romantizmi yaşamak, flörtleşmek ve özel birine aşık olmak için harika bir zamandır. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde kalbinizi çalan bir sanatçıyla bile tanışabilirsiniz.

Ay, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde keyifli bir notla sona eriyor. Bu, aşık olduğunuz kişiye çıkma teklif etmek, biraz tatlı yastık konuşmasının tadını çıkarmak ve hatta yatak odasına girip çıkmak için harika bir zaman (*göz kırpıyor*)!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Zodyakın nihai iyimseri olarak, kendi küçük hayal dünyanızda kalmak için Evrenden izin alırsınız çünkü ana gezegeniniz Neptün, tüm yıl boyunca idealist burcunuzdan etkilenmeye devam eder. Ve her zamanki gibi Balık, etrafınızdaki dünyayı gözlemlemek ve üzerinde düşünmek için keskin psişik ve sezgisel becerilerinize güvenmeye devam edebilirsiniz. Bilinçaltınızdan gelen mesajları hayaller ve vizyonlar aracılığıyla yorumlamak, size 2023’teki yaşam yolunuz hakkında şaşırtıcı derecede doğru bilgiler verir.

Güneş, Şubat sonu ile Mart sonu arasında yaratıcı, şefkatli burcunuzdan geçiyor, bu yüzden doğum gününüzü kutlarken iyi eğlenceler! İçine kapanık biri olarak, huzur ve yalnızlık içinde gelişirsiniz, bu nedenle ideal doğum günü kutlamanız sakin bir gölün etrafında tek başınıza kano yapmak veya havuz başında en sevdiğiniz kitabı okumak ve ardından en iyi arkadaşınız veya en yakın aile üyelerinizle lezzetli bir akşam yemeği yemek olabilir.

Haziran sonu ile yıl sonu arasındaki Neptün retrograd döngüsü sırasında daha büyük gerçeklik dozları su yüzüne çıkacak ve bu da çok daha fazla karamsarlığa ve ardından gelen hayal kırıklığına neden olabilir. Olaylara olmasını dilediğiniz gibi değil de oldukları gibi bakmak her zaman kolay değildir, ancak tatsızlıklarla başa çıkma konusunda göründüğünüzden çok daha yeteneklisiniz!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

İyi iletişim, herhangi bir ilişkinin hayati bir parçasıdır ve Merkür hayatın bu alanını yönettiği için, bu yılki korkunç gerileme döngüleri (Ocak başı, Nisan sonu, Ağustos, Aralık ortası) birbirinizle etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizi etkileyecektir. İletişim sorunlarından ne kadar kaçınmaya çalışırsanız çalışın, Balık burcu, iletişimsizlik ve yanlış anlaşılma çoğu Merkür retro döneminin kaçınılmaz parçalarıdır. Bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsanız, ancak partneriniz “hiçbir şey” diyorsa, sezgilerinizi takip edin. Bu yılın gerileme dönemlerinin tümü mantıksal dünya burçlarından geçse de, bu küçük içgüdüsel duyguları takip etmek önemlidir.

Romantik Venüs, Temmuz sonu ile Eylül başı arasında karizmatik, oyuncu Aslan’da geri hareket edecek ve bu, eski bir partnerin veya sevgilinin hayatınıza geri dönmesinin karmik bir şekilde yeniden canlanmasına yol açabilir. Niyetleri masum olsa bile, geçmişte romantik bir ilişki içinde olduğunuz biriyle yaptığınız herhangi bir iletişim veya görüşmeyi şimdiki partnerinize anlatmak önemlidir. Tam açıklama dışında her şeyi bir tür aldatma olarak yorumlayabilirler.

Güçlü ilk evinizde, sizi en anlayışlı anınızda bulan Ağustos ayının sonunda sabırsızlıkla bekleyeceğiniz şefkatli, şefkatli bir dolunay var. Şu anda, özürlere açıksınız ve affetmeye, unutmaya ve her şeyi arkanızda bırakmaya hazırsınız. Bu, birbirinize açılmak ve ilişkiniz için yılın en iyileştirici dönemlerinden birine hoş geldiniz demek için heyecan verici bir fırsat.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Eğer aşkı arıyorsanız, bu sizin onu bulma yılınız olabilir. İdealist yöneticiniz Neptün, tüm yıl boyunca rüya gibi burcunuzdadır, bu nedenle gerçek ruh eşinizle ilgili ayrıntılı vizyonlar oluşturma şansınız yüksektir. Evet, yalnızca kafanızda var olma eğiliminde olan ayrıntılı romantik fanteziler yaratmakta ustasınız, ancak rüyalarınızın ortaya çıkardığı resimlere ve sembollere yakından dikkat ederseniz, gerçek hayattaki ruh eşiniz hakkında bazı ipuçları olabilir.

Rejeneratif Pluto, yılın başlarında gelecek umutları ve dilekleri bölgenizde olacak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için size daha da fazla güç verecek. Bu çok yoğun ve güçlü geçiş, romantik arzularınıza ve tutkularınıza odaklanmanıza ve istediğinizi elde etmek için parçaları harekete geçirmenize yardımcı olur. Balıklar, sizi hayatınızda istediğiniz türden aşkı bulmaktan alıkoyan şeyin ne olduğuna dair derinlemesine düşünmeniz gerekebilir ki bu her zaman kolay değildir. Ancak bu kozmik kombinasyonun dönüştürücü güçleri size pes etmemenizi hatırlatır. Ne (kimi) istiyorsan dışarıda onu (onları) bulmanı bekliyor!

Sosyal medya, teknoloji meraklısı İkizler burcunda Haziran ortasındaki yeni ay sırasında en iyi flört araçlarınızdan biridir, bu yüzden her şeyi ortaya koymaktan çekinmeyin. Genel olarak özel bir kişi olsanız bile, bu giden çılgınlık sırasında flört uygulamalarının veya popüler sosyal platformların gücünü kullanmak son derece faydalıdır. Tüm DM’lerinizi yanıtlayın, kör randevulara evet deyin, arkadaşlarınızdan ve ailenizden gelen teklifleri dinleyin ve flört edin, flört edin, flört edin!

Yıllık İş Burç Yorumu

Sen şefkatli bir burçsun Balık ve bu, bu yıl kariyerine ve mali durumuna da yansıyor. 2023’te sizi en çok tatmin eden, fark yaratabileceğine inandığınız alanlarda veya şirketlerde kariyer yapmaktır. Desteklediğiniz hayır kurumlarına para vermek, tutkulu olduğunuz bir şey olmaya devam edecek. Zengin olmak genellikle ömür boyu yapılacaklar listenizde değildir.

Yenilikçi Uranüs, muhafazakar dünya burcu Boğa ile yıl boyunca yeniden ortaklık kurdu, bu da sizi yavaş ve istikrarlı değişiklikler yapmaya teşvik ediyor. Bu ortaklık, artan yaratıcılığa ve gelecekte izlenecek ilginç yeni kariyer yolları hakkında düşünmeye yol açabilecek birçok “aha” anına yol açmalıdır. Bu geçiş sırasında sanat (yazar, müzisyen, şair), iletişim, teknoloji, ulaşım ve tüm yaratıcı çabalarda kariyer fırsatları arayın.

Mali durumunuzla ilgili kendinize çok güvenen biri olmayabilirsiniz, ancak bu yıl önünüze çıkan tüm harika fırsatlardan yararlanmaya hazır olmanız gereken harika dönemler var. Venüs parayı yönettiği için, Mart ortasından Nisan ortasına kadar paradan anlayan Boğa (yönettiği bir işaret) ile ortak olduğunda böyle bir pencere gelir. Bu, para biriktirmeye vurgu yaparak, mali durumunuza çok fazla dikkat etmek için mükemmel bir zamandır. Veya yağmurlu bir gün için biraz para biriktirmeyi başardıysanız, zor kazandığınız parayı sanat veya mücevher gibi kaliteli yatırımlara harcamak için de iyi bir zaman.

Geniş, talihli Jüpiter ayrıca Mayıs ortasından yıl sonuna kadar yavaş ve istikrarlı Boğa burcunda ve üçüncü iletişim evinizde olacak ve olumlu kariyerinizin ve finansal şansınızın çoğu eğitim, iletişim, yazı veya herhangi bir alandan gelecek. bu faaliyetlerle ilgili. Jüpiter bu bölgeyi ziyaret ederken dillerle çalışmak sizin için mükemmel bir seçimdir. Bilginizi başkalarıyla paylaştığınızda bolluğu da çekersiniz, bu nedenle bu yerleşim, herhangi bir kapasitede çocuklarla çalışmak veya öğretmek için mükemmeldir. Ayrıca kardeşler, kuzenler, teyzeler, amcalar, aile gibi yakın arkadaşlar ve hatta muhtemelen komşularla ilgili kariyer veya finansal fırsatları da izleyin.