Rüya Gönder

Rüyalar, bizleri kimi zaman derinden etkileyen olaylardır. Rüyada gördüğümüz çoğu şey, gün içinde yaşadığımız olaylardan, geçmişte yaşadığımız tecrübelerden ve bilinç altı düzeyde farkında olmadan düşündüğümüz şeylerden oluşur. Gördüğümüz rüyaların doğrudan rüya tabirlerine baktığımızda olumsuz görüşler çıkmış da olsa içimizi karartacak düşüncelerden uzak durmalıyız. Rüya gördüğün gibi değil, yorduğun gibi çıkar. Aklınıza, bilinç altınıza kötü düşünceler sokmak yerine rüyanızı bize göndererek yorumlatabilirsiniz. Rüya gönder kısmında bulunan bilgileri eksiksiz girmeniz bu hususta çok önemlidir.

Eğer rüyalarımızda kötü bir sonuç ararsak; bilinçaltı düzeyde buna inanmış ve istemeden de olsa bunu gerçekleştirmeye çalışmaya başlamış oluruz. Bu yüzden rüyaları yorumlamak çok önemlidir.

Rüya gönder kısmında sizden istediğimiz Doğum Tarihi, Cinsiyet gibi bilgiler rüyanızı yorumlamamızda en önemli bilgilerdir çünkü, rüyayı görenin yaşı ve cinsiyeti rüyanın anlamlandırılmasında en önemli hususlardan biridir. Bu noktada sizden aldığımız bilgileri yorumlamak için kullandığımız bir kaç kaynak da bulunmaktadır. Bu kaynaklara erişmek, kendinizi geliştirmek adına edinebileceğiniz kaynaklardır. Doğum tarihinizi rüyanız ile bağdaştırırken kullandığımız kaynak ulaşılabilir bir kaynaktır ve sayfanın en sonundan ulaşılabilir durumdadır.

Ayrıca, rüyalarınızı analiz ederken kendimizin geliştirdiği bir programı da kullanmaktayız. Bu program; sabit analizleri(örneğin: doğum haritanız, burcunuz vs.) kendisi yapıp zaman kazanmamızı sağlamaktadır.

Kaynak:

  1. Kaderin Pin Kodu, Douglas Forbes, Kitap
  2. İnsanın Pin Kodu, Douglas Forbes, Kitap
Subscribe
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

193 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments