Balık burcu ile Balık burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Balık ile Balık birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Balık burcu erkeği ile Balık burcu kadını ilişki uyumu nedir, Balık burcu kadını ile Balık burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 17 Haziran 2023 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Hayatınızın her alanında bazı zor kararlar almanın zamanı geldi ve romantik hayatınız da bir istisna değil. Güçlü hissettiğiniz konular var ama eşinizin bu konularla ilgili duygularının ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Bugün partnerinizin görüşlerinin sizinkinden kökten farklı olduğunu keşfedeceksiniz. Artık sessiz kalmanız mı yoksa bunu büyük bir sorun haline getirmeniz mi konusunda sizin için bir mücadele olacak.

İhtiyat ve sağduyu size şimdi kendi öğüdünüzü tutmanızı söyleyebilir, ancak bu, hakkında güçlü hisleriniz olan bir şeydir. Partnerinizle barışı sürdürmekte zorlanacaksınız. Ama bir çay fincanında bir fırtına yarattığınızın farkına varmalısınız. Çatışma hissine sahip olsanız da, her ikilem bir hesaplaşma ile çözülemez. Ortağınızı nazik bir mantıkla ikna etmeniz gerekiyor. Şu anda öfkenizi kaybedip inatla tavrınızı korumanın kimseye faydası olmayacaktır.

Hakkında bu kadar güçlü hissettiğiniz konu veya meseleler partneriniz için çok anlamlı veya alakalı değil. Düşündüğünüz ve karar verdiğiniz şeyin doğru yol olduğu konusundaki ısrarınız, onun gerisini kurması muhtemeldir. Bu kadar ısrarcı olmazsanız, sorun kendiliğinden çözülür. Bu nedenle, yaklaşan bir krizden kaçınmak için sakin olmanız ve tarafsız bir tutum sergilemeniz gerekir.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/