Balık ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Balık burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Balık ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Balık burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Balık burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İlişkinizde bir şeyler ters gidiyor. Partneriniz aramalarınıza veya mesajlarınıza cevap vermeyebilir ve bu sizi rahatsız ediyor gibi görünüyor. Saatlerce süren ani sessizlikleri sizi korkutabilir. Ya da daha da kötüsü, sizi “görüldü” durumunda bırakabilirler. Partnerinizin nerede olduğu hakkında rastgele varsayımlarda bulunmak için henüz çok erken olduğunu bilmelisiniz. Mesajlaşma veya arama dışında onlara ulaşmayı düşünün. Onları bulmanıza yardımcı olması için ortak arkadaşlarınıza bağlanabilirsiniz. Ve yine de başarısız olursanız, sorun değil. İşle ilgili diğer taahhütlere kapılmış olabilirler. Hastalanmış olabilirler veya ailelerinde acil bir duruma katılmak zorunda kalmış olabilirler veya cep telefonu alımı olmayan terk edilmiş bir yerde mahsur kalmış olabilirler. Anlaşma ne olursa olsun, kendinizi duygusal olarak zorlamamak en iyisidir. Duygularınız tarafından itilmeniz, ilişkinizde ne kadar duygusal olarak bağlı ve takıntılı olduğunuzdan kaynaklanıyor olabilir. En ufak bir konu sizi üzebilir; bu sağlıksız.

Partneriniz için endişelenmek iyidir, ancak aşırı çaba sarf etmek partnerinizin ilişkinizde nasıl hissettiğini olumsuz etkileyebilir. Onlara birden çok kez ulaşmaya çalıştıysanız, onlara biraz boşluk bırakın. Gelecekler. Kontrol edemediğiniz şeyler üzerinde strese girmeyi göze alamazsınız. Sizin için çok değerli olan bir şeyin üstesinden gelmek zahmetli bir şekilde zor bir süreç olabilir, ancak kısa sürede bunun üstesinden geleceksiniz.

Gruptan bekarlar harika bir gün geçirecekler. Gününüzü sadece flört ederek geçirmeye niyetiniz olabilir, eğer niyetiniz varsa. Ama bugün aşk tanrısı tam yanınızda oturuyor. Aşk tanrısı, bir kişiyle tanıştığınızda tam kalbinize bir ok saplayabilir. Bunu düşünmek için zaman yok. Kesinlikle devam edebilir ve hamlenizi yapabilirsiniz. Hayatınızın akışını değiştirebilirler. Asla bilemezsin.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/