Kova ile Koç İlişki ve Aşk Uyumu

Kova burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Kova ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Kova burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Kova burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizi, onlar için yeterince iyi olmadığınızdan korktuğunuz ölçüde derinden önemsiyorsunuz. The Vampire Diaries’den Damon Salvatore ile şimdi biraz daha iyi rezonansa girebilirsin – çünkü onları seviyorsun, onlara karşı bencil olamazsın. Onları kendi iyilikleri için sizi terk etmeye ikna etmek için üzerinize düşeni deneyebilirsiniz. Agresif davranmaya başlayabilir ve olumsuz tarafınızı boğucu derecede uzun bir süre kasıtlı olarak ön plana çıkarabilirsiniz. Kötü tarafınızı ortaya koymak, sadece amacınızı belirtmek için sevdiğinizi kasıtlı olarak incitmek sizi incitebilir, ancak sonuçlar tersine dönecektir.

Bugün, eşinizin sebatını gözden geçirmek için oturacaksınız. Yaptığınız onca şeye rağmen, ne olursa olsun yanınızda olduklarında sizi şaşırtacaklar. Onlardan öğrenecek çok şey olduğunun farkındasın. Sabırları, kendinize dair anlayışınızı sorgulamanıza neden olacaktır. Geçmişten pek çok şey size mantıklı gelecek ve onlar için yeterli olduğunuzu hissetmekten vazgeçmeyeceksiniz. Günün sonuna doğru, düşünceleriniz dolaşacak ve karşılığında onlar için ne yapabileceğinizi düşüneceksiniz. Kendinizi onlar için tekrar tekrar düşerken bulacağınız için ilişkiniz güçlenecek.

Güçlü ve sadık kaldığınız sürece hiçbir şey korktuğunuz gibi uzun vadede sizi veya partnerinizi etkilemeyecektir. Çok sevdiğiniz birine tüm kalbinizle bağlı olduğunuzu kabul etmek zaman ve cesaret ister. Ayrıca sevgiliniz kadar anlayışlı, sınav boyunca sabırlı ve sakin olan bir partneriniz olduğu için çok şanslısınız. Tıpkı eski günlerdeki gibi güzel, romantik bir randevuya çıkardığınızda tansiyonunuz düşecektir. Bekarlar bugün geçmişteki bağlantılarına koşmuş veya rastlamış olabilir. Ancak onlarla tanışmak hiç de saçma görünmeyecek. Onlarla bağlantı kurarak eğlenceli vakit geçireceksiniz; dünya değişti, insanlar da değişti.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/