Koç burcu ile İkizler burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile İkizler birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile İkizler burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile İkizler burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Ve artık ilişkinizde çok uzun zamandır aklınızdan geçen değişiklikleri yapmaya devam edeceksiniz. İlişkiniz, eşinizin oluşturduğu bir dizi sözleşmeye dayandırılmış olabilir ve adımınızı atmaya çalışıyor olabilirsiniz. Kelime oyunu yok; eşiniz sizi derinden seviyor ve siz de onu geri dönüşü olmayan bir şekilde seviyorsunuz. Ancak, ‘bunun hangi kısmı benim’ duygusu içinize sızdı.

İlişkinizde kendinize bir dizi temel kural koymaya hazırsınız. Kendinizi ilişkiden daha fazla memnun etmek ve memnun etmek için kendi hızınızı oluşturacaksınız. Partnerinizle finans veya vergileri tartışarak başlayabilirsiniz. Çift olarak sizin için farklı bir organizasyon rutini belirleyin ve sistematik bir plan hazırlayın. Ortağınızı plana uymaya ikna etmekte başarısız olmayacaksınız; aslında onları coşkunla etkileyeceksin.

İlişkinize biraz hakim olmakla suçlanıyorsunuz ve önemli konuları mükemmelleştirmek için elinizi deneyeceksiniz. Bazı dış planlarınız varsa, onlardan kaçınmanız en iyisidir. Akşamınızı içeride geçirmeniz tavsiye edilir. Evinizin sınırları içinde, enerjinizi partnerinizle romantik bir şeyler için kullanmak için daha fazla teşvik edileceksiniz. İlişkinizle ilgili her şey bugün size yeni gelebilir ve içeride kalmak ikinizin de bu ilişkileri keşfetmesine yardımcı olacaktır. Yeni boyutları deneyimleyecek ve neşe duyacaksınız. Gül ve şampanya tadında bir gece olacak. Siz ikiniz birbirinizi iyi tamamlıyorsunuz ve siz ve eşiniz için daha iyi şeyler var.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/