Koç ile Kova İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 2 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Buna hazır olmadığınızı düşünüyorsunuz ama isteseniz de istemeseniz de ilişkiniz ciddi bir dönüş yapmak üzere. Partnerinizle hafif ve eğlence dolu bir ilişkiniz var ve sosyal aktiviteleriniz için güzel bir yüz ve eğlenceli bir arkadaştan memnunsunuz. Ancak partnerinizin karakteriyle ilgili yeni yönler size açıklanacak. Öte yandan, duygularınızın derinliğine inmekle de ilgilenmiyordunuz. Ancak partneriniz artık dışlanmayı reddedecek. Hatta duygularınız hakkında konuşmak ya da ilişkiye ara vermek için bir ültimatom bile alabilirsiniz. İlk başta sert görünebilir, ancak bu, eşinizle gerçekten oturup konuşmanıza ve kendi duygularınızı incelemenize yardımcı olacaktır.

Partneriniz size karşı çok sabırlıydı. Siz anın tadını çıkarmakta ısrarcı olsanız bile, partnerinizin size bağlı olduğunu ve bu ilişkinin uzun süredir devam ettiğini anlamanızı beklemiştir. Ama şimdi partnerinizin sabrı sona yaklaşıyor. Bu ilişkideki gerçek anlayışınızı ve arzularınızı anlamak için birbirinizle konuşmanız gerekir ve siz konuşmayı yaptıktan sonra kalite çok daha iyi olacaktır. Tek koşul, duygularınız konusunda tamamen dürüst olmanız ve onlar hakkında açıkça konuşmanızdır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/