Koç Burcu

Koç burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

5 Haziran 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

İhtiyacınız ne olursa olsun, çok daha uzun süre geçmeden yolunuza çıkan doğru türden yardımı bulmalısınız. Sizi engelleyen bir engeli aşmaya çalışmak için gerçekten güzel bir gün.

Günlük Bonus Burç Yorumu

En uzun ağaçlar bile eğilmek üzere yaratılmıştır. Sen de öylesin. Esnek ol.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç, Oğlak ayı bu sabah Kader Düğümleri ile aynı hizaya geliyor ve profesyonel hırslarınız ve parasal hedeflerinize doğru istikrarlı ve önemli adımlar atmanıza yardımcı oluyor. Bu arada Venüs, ateşli Aslan’a ve haritanızın eğlenceyi yöneten bölümüne giriş yaparak önümüzdeki haftalarda yolunuza tutkulu ve romantik bir enerji getiriyor. Jüpiter başınızın üzerinde aktif hale gelirken minnettarlığınızı bulacağınızdan emin olun, ancak bu kozmik iklim gelişmek için fırsatlar da getirebilir, bu yüzden fırsatları kollayın. Özellikle yalnızlık için birkaç dakikaya ihtiyacınız varsa, öğleden sonra yerleşirken sınırlar koymaktan korkmayın.

Koç Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Koş, Koç. Şimdi ateşle oynama. Gökyüzünde bir tanrıça gibi dans eden yumuşak ve tatlı Venüs, gecenin yırtıcı iblisi Pluto tarafından kurulan bir tuzağa yaklaşıyor. Bu enerji bugün gökyüzünde karşılıklı dururken içeri süzülmeye başlayacak. Bu, en yakın ilişkileriniz üzerinde yoğun bir baskı oluşturacaktır. Siz veya partneriniz birdenbire muazzam bir kıskançlık, şüphe, sahiplenme ve hatta nefret hissedebilirsiniz. Muazzam yoğunluk sizi mecazi olarak zincirlendiğiniz, ağzınızın tıkandığı ve dövüldüğünüz bir savaşa sürükleyebilir. Bu gecenin karanlık dehşetlerine kapılmayın.

Günlük İş Burç Yorumu

Koç, tutkularına dalmanın zamanı geldi. Hayat her zaman çok çalışmakla ilgili değildir çünkü sıkı oynamak, Venüs Aslan’a girdiğinde aynı derecede ödüllendirici olabilir. Bu sıcak, ateşli Venüs enerjisi, yaratıcılığınıza, yeteneklerinize ve fikirlerinize dokunmak için ihtiyacınız olan şeydir. Aslan geçişindeki Venüs’ü iş hayatınızda daha yaratıcı bir rota keşfetmeniz için kozmik bir hediye olarak düşünün. Bununla birlikte, Venüs Kova’da geri giden Plüto’ya karşı çıkacağından, iş çevrenizden gelecek olası geri bildirimlerin veya yargıların tutkulu bir projeyi sürdürmenizin önüne geçmesine izin vermeyin.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Ekim ayına kadar duygu ve düşüncelerinizi ifade etme şeklinizi etkileyen aşk gezegeni Venüs ile içinizdeki romantik duyguyu serbest bırakabilirsiniz! İçten bir sevgi ifadesi sunmanın yollarını belirlemek için, Venüs’ün size bir şiir, şarkı, aşk mektubu ya da her neyse yazmanız için ilham vermesine izin verin. Yukarıdakilerden herhangi birini yaptığınızdan beri bir asır geçtiyse, önümüzdeki aylarda nasıl bir sihir yaptıklarına bakın!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Sözleri eylemlerle destekleme konusundaki istekliliğiniz, kariyerle ilgili adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Başkalarına diz çökmeye, ellerinizi kirletmeye veya ağzınızın olduğu yere para koymaya hazır olduğunuzu göstermek size hak ettiğiniz saygıyı ve hayranlığı kazandırabilir. Birinin parlak fikrinizi kendisininki gibi sahiplenmeye niyetli olduğunu hissederseniz, onu kimin bulduğunu yetkililere hatırlatın!

Şu anda canınız ev işi yapmak istemeyebilir, ancak aslında terapötik olabilir. Büyük hırslardan ve son zamanlardaki kariyer takıntınızdan biraz uzaklaşmanız ve bu gece biraz gecikmiş bir kozaya alışmanız gerekiyor.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugün gelir sektörünüzde Merkür ve Uranüs arasındaki uyum, Merkür’ün para için akıllı kafası ile Uranüs’ün beklenmedik, şans eseri veya eureka anları yaratma yeteneğinin bir araya gelmesidir. Bu her ne tetiklerse veya zihninizi açarsa açsın, kafanızı oyunda tutmanın ve açık fikirli olurken ayaklarınızın üzerinde düşünmenin araçlarına sahipsiniz.

Pluto’nun Mart ayında ayrılmasından bu yana kariyer sektörünüzde hiçbir gezegensel aktivite olmadığından, Ay’ın bugün dönüşü her zaman kontrol etmek için değerli bir şans olacaktı. Özellikle bu, cüce gezegen Ceres iş sektörünüzü terk etmeden ve Merkür ayrılmadan önceki son ziyaretiniz olduğundan gelir sektörünüz. Yine de Pluto’nun dönüşüne sadece altı gün kala, mesleki içgüdüleriniz devreye girerken, bir beklenti duygusu da devreye girecek.

Günlük Finans Burç Yorumu

Geçen yıl bu zamanlar, geleceğin belirsizdi. Şimdi kristal bir topun içine bakıyormuş gibi hissediyorsunuz. İleriyi planlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Güzel manzaraya sahipken yararlanın.

Günlük Yemek Burç Yorumu

İş arkadaşları günün stresine yenik düştüğü için bugün ofiste sürtüşmeler olabilir. Ama mutlu bir şekilde her şeyin üzerine çıkacaksın. Greyfurt ve zencefil soslu buğulanmış somon salatası yemek, kendinizi havadan hafif hissetmenize, çılgınlığın üzerinde gezinmenize neden olabilir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Hayatınızda daha fazla renk harika bir fikir gibi görünüyor, ancak saçınızda turuncu bir çizgi oluşturmadan önce parlak bir fular veya alışılmadık bir ruj tonu deneyin. Kim bilir? Bu ruh hali geçebilir ve yarın nötrleri tercih edersiniz.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu sabah koşarak yere düşeceksin, ama bunu yalınayak yapmaya çalış. Bu şekilde, günlük aktivitelere atlarken tüm ev halkını uyandırmazsınız. Kreşteki zor bir günden önce çocuğun fazladan birkaç göz kırpmasına izin verin.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Bugün sizi neyin beklediğine dair küçük bir ipucu alıyorsunuz – yine de kimse size büyük sırrı vermeye çalışmıyor. Bazen sezginiz hiç beklemediğiniz anda devreye girer.

Günlük Ev Burç Yorumu

Hayal kırıklığına uğramak yerine çözüm odaklı olun. Tencereleri kapakları ters gelecek şekilde saklayın ve üstüne başka bir tencere istifleyebilirsiniz. Tavanınız yeterince yüksekse ve tencere dipleriniz parlıyorsa, asmayı düşünün. Gereksiz tencereleri kullanabilecek birine verin.

5 Haziran – 11 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Yetkili kişilerin size her şeyi söylemediğini fark ettiğinizde, Pazartesi günü otorite büyük bir sorun haline gelir. Onları sinsice tüttürebilecek misin bir bak. Siz olmak istediğiniz yere daha da yaklaşmaya başladığınızda, haftanın çoğu uçup gidecek. Harika hissettiriyor ve doğru insanların dikkatini çekiyor. Cuma günü çok yavaşlayın ve en erken Pazar gününe kadar hiçbir şeyi kağıda dökmeyin. O zamana kadar pilleriniz tamamen şarj olacak ve tam olarak nereye gitmek istediğinizi bileceksiniz.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sınırları belirlemek, bir kişisel bakım eylemidir, haftanın parlaklığında güneşinizle bağlantı kurarken şifalı asteroit Chiron ile kare oluşturduğu için Oğlak ayı tarafından vurgulanacak bir duygu. Buradaki mesaj, kendinizi ilk sıraya koymanızdır. Herhangi bir nedenle, aşkınızın bununla bir sorunu varsa, bunu büyük bir kırmızı bayrak olarak görmelisiniz. Neyse ki, başkaları da kendileri üzerinde çalışma havasında olacağından, yer kaplarken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Beşincide, Venüs Aslan’a girdiğinde, enerji seviyelerinizde bir değişim ve artış hissedeceksiniz. İnsanlar eğlenme, yeni deneyimler ve romantik fetihler arama havasında olacaklar. Her zamankinden daha karizmatik insanlarla tanıştığınızı, auranızı yükselttiğinizi ve gerçek kimyayı tezahür ettirmenize yardımcı olduğunu göreceksiniz. Bu aynı zamanda sizi arkadaşlarınızla dedikodu yapma havasına sokar, bu nedenle aşk şimdilik arka planda kalabilir. Bu günü en yakın arkadaşlarınızı yakalamak için bir fırsat olarak kullanın ve son zamanlarda ilginizi çeken kişiler hakkında onların dürüst fikirlerini aldığınızdan emin olun.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, bu hafta işte kendinizi güvende ve istikrarlı hissetmenize ne yardımcı olacak? 4 Haziran Pazar gününden itibaren, Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında, finansal konularınız hakkında parlak bir fikriniz olabilir. Finansal olarak ilerici birleşim, biraz daha fazla para kazanmak için yeni mali yollara daha açık fikirli olmanıza yardımcı olabilir veya finansal hedeflerinize ulaşmak için neler yapabileceğiniz konusunda alışılmışın dışında düşünmeye teşvik edebilir.

Ertesi gün, Venüs Aslan burcuna girdiğinde, finansal çabalarınızda ilerlemek için yeteneklerinizi ve becerilerinizi kullanmak için yıldızların lehinize hizalandığını hissedebilirsiniz. Ancak, Venüs hemen Kova burcunda geri giden Plüton’a karşı çıkacak, bu nedenle belirli yaratıcı çabalara, profesyonel özlemlere ve tutku projelerine bağlı kalmanın değerini yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Güvenlik ihtiyacınıza göre önceliklerinizi ayarlamaktan korkmayın.

Haftanın sonuna doğru, Aslan burcundaki Venüs Boğa burcundaki Kuzey Düğümü ve Akrep burcundaki Güney Ay Düğümü ile kare açı yaptığında, yaratıcı arayışlara yatırım yapmak ile işteki heyecan verici fırsatlar arasında sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Kendinizi mali açıdan avantajlı fırsatlarla uyumlu hale getirmek için bu kareler sırasında potansiyel maliyetlere karşı faydaları tartın.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta parlak bir fikriniz olabilir.

Hafta, 4 Haziran Pazar günü Merkür’ün Boğa burcundaki Uranüs ile para eviniz ile birleşmesi ile başlıyor. Koç, bir iş fikriyle ilgili heyecanın tabloların dışında olabilir. Yapacak gerçekten değerli bir şey bulabilir ve başlamak için sabırsızlanabilirsiniz. Bu, bir videodan edindiğiniz bilgiler veya size bir iş konseptiyle gelen bir arkadaşınızdan gelen bilgiler olabilir ve şimdi yarışlara gidiyorsunuz. Başarılı olmanın yolu budur.

5 Haziran Pazartesi günü, Aslan burcundaki Venüs ve yaratıcı ifade eviniz, Kova burcundaki Plüton ile karşıt açı yapıyor. Dün bir fikre aşık olmuş olabilirsin ama şimdi bir kişiye aşık olabilirsin. Birisi kalbini ele geçirdi ve yüzünüze bir gülümseme kondurdu. Koç, bu yeni görmeye başladığın biri olabilir ya da beyaz perdede gördüğün biri olabilir. Zihniniz hoş fantezilerle dolu olabilir.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’da macera dolu Yay burcunda dolunay sırasında biraz keşif yapma havasındasınız. Suç ortağınız olsun ya da olmasın, bu yoğun Ay evresinde aşk ve yaşam hakkında bazı değerli dersler öğrenebilirsiniz.

Aşk tanrıçası Venüs, utangaç Yengeç’i dışa dönük Aslan’a beşinci günde terk ediyor, bu nedenle aşk hayatınızın geçtiğimiz haftalarda olduğundan çok daha dramatik hale gelmesini bekleyin. Bu ekstra enerji romantizm ve flörtle ilgili beşinci evinize çarptığında, mevcut veya potansiyel bir partnerle çıkmak yeni heyecan seviyelerine ulaşabilir. Her şeye evet deyin Koç!

11 Haziran’da hızlı düşünen Merkür, akıllı, cilveli İkizler ile eşleşerek her zaman esprili bir geri dönüş yapmanızı sağlar. Konuşmak, şu anda yapmayı en sevdiğiniz şeylerden biri ve ilginç sohbet konuları bulmakta zorlanmıyorsunuz. Birisi yetişemezse, oldukça kolay sıkılırsınız.

Yirmi altıncı, aşkla ilgili vermeniz gereken önemli kararlar olduğunda kafanızı karıştırabilecek enerji tüketen bir Mars-Uranüs karesi getiriyor. Şu anda yapabileceğiniz en kötü şey, tartışmaktan yorulduğunuz için pes etmektir. Elinizden gelenin en iyisini hissetmediğinizde bile yerinizi koruyun. Pes et ve sonsuza kadar pişman olacaksın.

Aylık İş Burç Yorumu

Yeni bir sürpriz ayına hoş geldin Koç! Jüpiter ve Kuzey Düğümü haritanızın finans sektöründe ilk önce bağlanırken, Haziran size hemen inanılmaz haberler getiriyor. Yeni bir iş veya iş teklifi arıyorsanız, şimdi cesur işaretinizin ortaya çıkma zamanı. Alışılmadık görünen teklifler almak, enerjinizi yönlendirmenin en iyi yolu olabilir.

Bu, özellikle 3 Haziran’daki dolunay size birçok fırsatı getirdiği için geçerlidir. İçgüdülerinize güvenmek oyunun adıdır. Kesinlikle hareket etmeye devam etmelisin! Alışılmış yoldan ayrılmaya yönelik herhangi bir işaret varsa, kesinlikle sizsiniz.

Başarı dürtünüz bu ay hiçbir şeye benzemeyecek ve birçok kapıyı açabilir. Finansal bir işlem size fayda sağlayabilir. Şimdi sizi kariyer yolunuzda başka bir seviyeye taşıyabilecek önemli kararları alma zamanı. Pluto geri hareketi on birincide kariyer evinize geri dönüyor, sizi merkeze geri getiriyor ve dünyayı korkusuzca ele geçirmenizi mümkün kılıyor.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Yaz, 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasında romantik bir macerayla başlar. Seyahatlerinizde özel biriyle tanışma veya sevgilinizle doğaçlama bir yolculuğa çıkma olasılığınız çok yüksektir. Aşk mevsimini başlatmanın mükemmel yolu, Venüs’ün beşinci gün Aslan’a girmesi ve bu da onu en iyi randevu geceniz yapıyor. Bir kasırga yaz kaçamağı sizi aylarca eğlendirecek, Koç.

Henüz biriyle tanışmadıysanız, 11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde flört etmeye hazır olun. Bu, farklı insanlarla sohbet etmek ve gerçekten sahada oynamak için harika bir zaman. On yedincide İkizler burcundaki yeni ay, çeşitliliğin gerçekten hayatın baharatı olduğunu kanıtlayacak.

Bununla birlikte, 21 Haziran’da güneşin Yengeç burcuna girdiği yılın en uzun gününde birini kilitlemek isteyeceksiniz. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde yaz aşkınızı resmileştirin ve siz işleri bir sonraki seviyeye taşımayı düşünün.

26 Haziran’da Merkür Yengeç burcuna girdiğinde sonraki adımları atmayı düşünün. Geleceğin sizin için nasıl gelişebileceğini görmek için eşinizi ailenizle barbeküye götürün veya birlikte dairelere bakın.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Cesur bir ateş burcusunuz, ancak yılınız beklediğiniz patlama ile başlamıyor. Giden gezegen lideriniz Mars, Ocak ayının başında çok yönlü hava burcu İkizler’de geri gidiyor ve kişiliğinize alıştığınızdan daha rahat, rahat bir hava veriyor.

Geniş Jüpiter, yılın ilk birkaç ayını rekabetçi burcunuzda geçiriyor, ancak bu nedenle kendinizi öne çıkardığınızdan emin olun. Zihninizi genişletmenin ve istediğiniz şeylere gitmenin zamanı geldi. Hedeflerinize ve hayallerinize ulaşabileceğinize gerçekten inanmak, bu özel geçişin konusu. Diğer insanlar bunu yapabilir Koç, öyleyse sen neden olmasın?!

Yaralı savaşçı asteroit Chiron, tüm yıl boyunca yine güçlü burcunuzla seyahat ediyor, bu da sizi gerçek potansiyelinize ulaşmaktan alıkoyan kişisel sorunlar üzerinde çalışmanıza yardımcı oluyor. 2023’te aile hayatınız son derece karmaşık, ancak bu içe dönük geçiş, iyileşme sürecinizin önemli bir parçası olabilir. Güçlü bir yangın işareti olarak duygularınız üzerinde durmaktan hoşlanmıyorsunuz, ancak gerçek acınızı ele almanın bu yıl inanılmaz derecede olumlu bir etkisi olabilir.

Nisan ortasındaki burcunuzdaki elektrikli yeniayı ve güneş tutulmasını takviminize not ettiğinizden emin olun, çünkü bu yıl istediğinizi tezahür ettirmenin en önemli zamanı olacak. İşler neredeyse hiç düşündüğünüz gibi gitmez, ancak bu, hedeflerinizi ve hayallerinizi yeniden hayal etme şansınız. Evrenden ne istediğinizi hayal edemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu inanılmaz derecede kararlı ay olayları “beni izle” diyor.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Senin gibi bir ateş burcu için aşk her zaman pürüzsüz bir yelken değildir, ama en azından aşk hayatın sıkıcı olmayacak.

Aşk tanrıçası Venüs, toplulukla ilgili on birinci evinizde vakit geçiriyor ve yıla başlamak için gelecek umutlarınız ve dilekleriniz Koç burcu, bu nedenle siz bağımsızlığınızı geliştirirken, bu geçiş aşk hayatınızın başkalarının yardımından yararlanabileceğini çok net bir şekilde ortaya koyuyor. yıl. Çok çeşitli insanlarla arkadaş olmak, ilişkinizi zenginleştirir ve geleceğinizi üzerine inşa edeceğiniz sağlam bir temel sağlar.

Şifalı asteroit Chiron, ilk evinizde bir yıl daha geçirir ve bu güçlü geçiş, önemli iç meselelere ve kendi kendini iyileştirmeye odaklanmanızı sağladığından, bazen bencil görünmenize neden olabilir. Bu ikili, eşinize asla ifade etmediğiniz bazı çok derin yaraları ortaya çıkarabilir, böylece acınız onlar için tam bir şok olabilir. Tam olarak nereden geldiğinizi anlamalarını sağlamak sizin işiniz değil, ancak bunun kendi hataları olduğu konusunda endişelenmemeleri için yeterince açıklama yapmanız yararlı olacaktır.

Ve birlikte olmaya ve sadece iyi vakit geçirmeye odaklanmak için herhangi bir zaman olup olmayacağını merak ediyorsanız, Temmuz sonunda güneşin eğlence ve keyif evinizi öne çıkarmasını dört gözle bekleyebilirsiniz, bu da size eğlenmek için koca bir ay verir. herbiri. Şimdiden planlamanız gereken eğlenceli yaz aktiviteleri, plajda hafta sonları, diğer çiftlerle oyun geceleri ve iki kişilik samimi bir masajdır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

İşler tüm yıl boyunca istediğiniz hızda romantik bir şekilde ilerlemeyebilir, Koç, ancak havada aşk var ve sabırlı olmak karşılığını veriyor.

Yıl başlarken, parlak güneş parlıyor ve Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar arkadaşlık ve ağ oluşturma bölgenizi vurguluyor, bu nedenle insanlarla bağlantı kurmak sorun olmayacak. Arkadaşlık bölgesinde başlayan bir ilişki her zaman daha sonraya dönüşebilir. Bir arkadaşlığa dayalı bir aşk ortaklığı kurmak oldukça tatmin edici olabilir, bu yüzden hemen havai fişek olmazsa hayal kırıklığına uğramamaya çalışın. Ayrıca, diğer insanların artık sizin için mükemmel çöpçatanlar olabileceğini ve arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza aradığınız partner türünü bilmelerini sağlamak, o kişiyi bulma şansınızı artıracağını unutmayın.

Yeni aylar, romantizmi bulmak için mükemmel zamanlardır ve estetik evinizde Mayıs ortasındaki yeni ay heyecan verici olabilir. Şu anda hem içi hem de dışı güzel olan birini arıyorsunuz ve konu kişisel bakım olduğunda hoşgörülü olan insanlara karşı koyamazsınız. Pahalı tasarımcı kıyafetleri ve kokuları giyen birine ilgi duymak çok mu yüzeysel? Belki, ama şu an içinde olduğun şey bu ve bunun için özür dilemenin bir anlamı yok.

Tutkulu Venüs, Aralık ayının çoğunu dönüşüm ve cinsellik bölgenizde geçiriyor ve işle zevki karıştırmak artık çok çekici bir aktivite olacak. Birlikte çalıştığınız birine romantik bir ilgi duyuyorsanız, onunla işleri başka bir düzeye taşımanın herhangi bir şirket politikasına aykırı olmadığından emin olun. Risk almayı seviyorsunuz, ancak bazı sıcak romantik aksiyonlar yüzünden işinizi kaybetmeye değer mi? Muhtemelen değil.

Yıllık İş Burç Yorumu

Hızlı para kazanmayı ve aynı hızla harcamayı seviyorsunuz, ancak tıpkı aşkta olduğu gibi, bu yıl daha çok sabır ve ölçülülükle ilgili. Banka hesabınızı artırmak için birçok fırsatınız olacak, ancak bunun bir gecede olacağına güvenmeyin.

Ciddi güç ve hırs gezegeni Satürn, bu yılın başlarında ağ oluşturma evinizde ilerlemeye devam ediyor, bu da sizi mümkün olan her yerde yeni bağlantılar kurmaya teşvik ediyor. Bir şirket etkinliğinde patronla gevezelik etmek sizi ilginç bir kariyer yoluna sokabilir veya bir uçuşta yanınızdaki kişiyle bu konuda sohbet etmek size yepyeni bir iş fırsatı (ve daha yüksek bir maaş) getirebilir. Bir parti ortamında bile her zaman profesyonel kalın, ancak (incelikle) gerçek niyetinizi ortaya koymanın bir yolunu bulun.

Şanslı Jüpiter, yılın ilk birkaç ayını kendinize ve para kazanma potansiyelinize inanmanıza yardımcı olan kendinden emin burcunuzda geçirecek. Geçmişteki tüm mali hatalarınızı unutun ve ileriye bakmaya başlayın. Güçlü benliğinizin ilk evinizde genişleyen Jüpiter ile, sizi çevreleyen bu enerjik güçle yapabileceklerinizin sonu yok.

Para tanrıçası Venüs, Mart ortasından Nisan ortasına kadar para meraklısı Boğa ile eşleşir ve bu finansal odaklı geçiş, kesinlikle gizli para kazanma potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Para kazanmak ve biriktirmek söz konusu olduğunda o kadar büyük bir stratejist değilsiniz, ancak bu kozmik ortaklık size yavaşlamanın ve uzun vadeli hedeflerinizi göz önünde bulundurmanın gelecekte nasıl büyük fayda sağlayabileceğini gösteriyor. Finansal güvenliğiniz hakkında düşünüyorsanız, nihayet bu konuda bir şeyler yapmak için iyi bir zaman.