Koç Burcu

Koç burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

9 Şubat 2023 Perşembe için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Fark ettiğinizden çok daha fazlası oluyor ve bu, ya mevcut tuhaflığın dışında kalmanız ya da gerçekten neler olup bittiğine dair ciddi bir anlayışa sahip olmadan doğrudan dalmanız gerektiği anlamına gelebilir.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Şu anda özellikle farklı kültürlerden insanlara karşı iyi ayarlanmışsınız.

Günlük Burç Yorumu

Geçtiğimiz birkaç gün sizi görevden göreve koşturmuş olsa da, Luna uyumlu Terazi’de ilk kez sahneye çıkarken, rahatlama ve hayatın daha hafif tarafının tadını çıkarma şansınız olacak. Kişisel bakım, romantizm ve diplomasiyi kucaklayarak, ruh halinizi yükseltmenin yollarını arayarak bu destekleyici hislere yaslanın. Öğleden sonra, ay Jüpiter’le karşı karşıya geldiğinde romantik havai fişekler sizi şaşırtabilir, bu yüzden özel biri dikkatinizi çekerse kendinizi oraya koymaktan korkmayın. Bu sırada Merkür, Pluto ile aynı hizaya girerek sizi mesleki hırslar söz konusu olduğunda gücünüze adım atmaya teşvik eder.

Koç Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, göklerde bir asteroit iz bırakıyor. Adını Roma’nın ocak ve ev tanrıçasından alan bir asteroit olan Vesta, burcunuzda dans edecek. Bu, yeni keşfedilen bir trendin küresel düzeyde başlamasını sağlar. Vesta, içimizde yaşayan ve çekirdeğimizde asla söndürülemeyecek olan kutsal alevi yansıtan asteroittir. Savunduğumuz ve kendimize yakın tuttuğumuz ve asla vazgeçemeyeceğimiz şeyleri gösterir. Vesta Koç burcundan geçerken, arzularımızın ve içsel gerçeklerimizin peşinde ve korunmasında biraz daha bencil, fevri ve agresif olabiliriz.

Günlük İş Burç Yorumu

Mesleki taahhütlerinizin bir parçası olmaktan hoşlanıyor musunuz, Koç? Tipik olarak, liderliği ele geçirmeyi tercih eden oldukça bağımsız bir ateş burcusunuz. Ancak, ay karşıt burcunuz Terazi’ye girerken başkalarıyla çalışmak veya yükümlülükler konusunda işbirliği yapmak konusunda tarafsız olabilirsiniz. Ay enerjisi, özellikle düzenlemelerinizde ilerlemek veya yapılacaklar listenizdeki görevleri bitirmek istiyorsanız, işteki diğerlerine odaklanmanız için kozmik bir hatırlatıcıdır. Dengeli lunasyon sırasında iş ilişkileriniz ve mesleki taahhütlerinizle daha huzurlu hissedebilirsiniz.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Sabırsızlık, romantik veya ilişkisel bir karara yalnızca yakıt katar ve bu da yardımcı olmaz. Zihninizde tekrar eden bir senaryodan bıkmış hissedebilirsiniz. Ancak bu durum ‘ne olur’ deyip düşüncesizce ya da bencilce adım atmanıza neden olmasın. Her ne ise, iyice düşün. Anlık ilerleme uğruna bir şeyi aceleye getirmek şu anda düşünülmesi gereken şey değil.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Ay artık ilişkileri aydınlatıyor. Böylece, mevcut bağları canlandırmanın yanı sıra Luna, yol kenarına düşmüş olabilecek diğer bağlantılara odaklanmanıza yardımcı olur. Kendinizi iş, arkadaşlık veya romantik olarak eşit bir zeminde gördüğünüz sürece ilerleme kaydedilebilir. Sözleşmeye bağlı herhangi bir şeyi çözüyorsanız, bu daha fazla odaklanabilir ve çözülebilir.

Sezginiz şu anda biraz dalgalanıyor. Aklını mı yoksa kalbini mi dinleyeceğini bilmiyorsun ve şu anda ikisi de doğru olmayabilir. Kaygı tarafından yönlendirilme. Düşüncelerinizi hayallerinize ve hedeflerinize odaklayın – ne istemediğinize değil, ne istediğinize.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Dün gelir sektörünüzde Kuzey Düğümü ve Uranüs’e dostça bir açı yaptıktan sonra Ay, iş sektörünüze aylık ziyaretini kariyer sektörünüzdeki Merkür ve Plüton’a dostça bir açıyla tamamlıyor. Bu, Ay’ın gelir, iş ve kariyer cephelerinde işleri ilk kez bir araya getirmesi değil, ancak gelir potansiyelinin yeşil ışık yakmasından bu yana ilk kez ve tam da profesyonel olarak her şey yerine otururken.

Dün gelir sektörünüzde Uranüs’le dostane bir açının ardından Ay, iş sektörünüzde son saatlerini Merkür ve Plüton’la dostane bir açıda geçiriyor, tıpkı kariyer cephesinde bir şeyleri bir araya getirirken. Hafta sonu Merkür ve gelecek ay Plüton kariyer sektörünüzü terk ederken, her ikisi de doğru yolu çizmek için Ay’ın sezgisel kenarından yararlanacak.

Günlük Finans Burç Yorumu

Aile ve arkadaşlardan çok kariyer ve parayı düşünmek size doğal geliyorsa, o zaman günün tadını çıkarmakta hiçbir sorun yaşamazsınız. Dünyadaki yerinizi yükseltmek, en az yirmi dört saat boyunca tek yaşam amacınızdır.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Kurum kültürünün bir parçası olan biri gibi görünmek için çok para harcarsınız. Gardırobunuzdan elektronik aletlerinize kadar herkes merdiveni tırmandığınızı düşünecek. Ancak daha fazlasını karşılayamayacağınız için güçlü öğle yemeğiniz bir salam ve Amerikan peynirli sandviç olabilir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Manikürden eve gelip hemen bulaşıkları yıkamak yerine ayaklarınızı kaldırın. Magazin okumak. Daha fazla rahatlamaya devam edin ve ojenizin ömrünü uzatırken kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Başarı güdüsü söz konusu olduğunda, doğru yoldasınız. Acelen ne? Siz ve bebeğiniz için hoş yan yolları keşfetmenin tam zamanı. Parkta veya oyun alanında garip böcek belirtileri arayın.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Yanlış zamanda veya yanlış kişiye saldırmaya eğilimli olabilirsiniz ve bugün gibi bir gün bunu daha da kötüleştirir. Bir süre daha agresif doğanızı kontrol altında tutmaya çalışın!

Günlük Ev Burç Yorumu

Bahçeniz kısa sürede bol miktarda meyve ve sebzeye sahip olacak. Ödüllerinizden herhangi birini vermeden önce, kendi seçeneklerinizi tüketene kadar bekleyin. Bu şekilde, kileriniz için çok şey olacak — ve belki etrafta dolaşmak için biraz fazladan.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Haftaya başlarken işte ve evde o kadar çok detay var ki insanın içinden kaçmak geliyor. Bunun yerine koşmaya (veya yürümeye, bisiklete binmeye veya yüzmeye) ne dersiniz? Başka bir deyişle, neden egzersiz yaparak sıkıcılıktan kaçmıyorsunuz? Hafta ortası, işler biraz düzelecek ve kişisel projelere ayıracak zaman olacak. Neden o yorgana, kısa öyküye veya resme bir kez ve sonsuza kadar başlayıp bitirmeyesiniz? Bu hafta sonu dengeye geri dönmek için. Bu, ağır hizmet tipi bir rahatlama anlamına gelir. Günlük bir spaya gidemiyorsanız, banyoya ve biraz sıcak çaya ne dersiniz? Her iki durumda da, telefonun fişini çekmek ve ciddi bir gevşeme yapmak isteyeceksiniz.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sevgili Koç, canlı bir aşk haftasına bakıyorsunuz. Yıl boyunca güçlü dönüştürücü deneyimlerle dolup taşarken sabırsızlıkla bekleyecek çok şeyiniz var. Bu hafta çok sayıda zirve noktası, romantik bağlantılarınızda güçlü bir amaç duygusu ortaya çıkaracak.

Hafta, Aslan burcunda romantik bir dolunay ile açılıyor. Bu, sizi tüm ortaklıklarda hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendirmeye teşvik eden bir döngüyü tüm hafta boyunca sürdürür. Bekar Koçlar, kişisel gerçeğinize bağlanmak için güçlü bir ihtiyaçla yoğunluğu hissedecekler. Bu, kişisel duygusal kalıplarınız etrafındaki belirli anlayışları da ortaya çıkarabilecek bir dizi olaya neden olur. Tüm Koç burcu için derin bir psikolojik değişim yaşanıyor. Şu anda romantik bir ilişki içinde olanlar, mevcut olaylarının daha derin bilinçaltı köklerini bile ortaya çıkarabilir.

Bunu, bir aşığın eylemlerinin ardındaki gerçeği keşfetme zamanı olarak düşünebilirsiniz. Evren gerçekten senin mutlu olmanı istiyor. Aşk hayatınızda çok önemli bağlantıların ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. 11 Şubat’ta Merkür’ün Kova burcuna girişi sırasında güçlü bağımsızlık ihtiyacınız test edildiğinden kalbiniz parçalanabilir. Bir ortaklık uğruna fedakarlık yapmanız gerekiyorsa, kendinize bunun olması gerekip gerekmediğini sorun. Bunun, içinizde gerçekten iyi hissetmenizi sağlayan şeyi takdir etme zamanı olduğunu unutmayın.

Haftalık İş Burç Yorumu

Koç burcu, profesyonel olarak güçlendirici ve dönüştürücü bir haftaya hazır olun. 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay sırasında çalışma haftanızın başında bir tutku projesi veya fikri gerçekleşebilir. güçlü bir şekilde bağlı hissettiğiniz önemli bir hedefi yerine getirmek.

Bu, haftaya yüksek bir notla başlamanıza yardımcı olacağından, birkaç gün sonra Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile altmış olduğunda, ne yapacağınız, yaratacağınız veya kariyer yolunuza dahil edeceğiniz konusunda nispeten umutlu hissedebilirsiniz. Sekstil, hayalleriniz hakkında düşünmenize ve hatta gizli arzularınız hakkında konuşmanıza yardımcı olabilir.

Balık burcundaki Venüs, 8 Şubat Çarşamba günü Boğa burcundaki Uranüs’ü 60’lık açı yapacak olduğundan, hesaplanmış bir risk almak anlamına gelse bile, yenilikçi mesleki ve finansal fırsatlarınızın değeri konusunda oldukça iyimser hissedebilirsiniz. Neyse ki, kariyer yolunuzda önemli bir değişiklik yapma konusunda radikal bir şekilde güçlenmiş hissetmek istiyorsanız, bunu çalışma haftanızın sonunda Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda bir eylem planı oluşturarak yapın.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta popülerliğiniz belli oluyor.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının romantizm ve heyecan evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Romantizm için cezbedici bir fırsat olabilir. Yeni biriyle tanışmak istiyorsanız, bir partiye veya sosyal etkinliğe katılmayı düşünün. Zaten bir aşk ilişkisi içindeyseniz, bu akşam için biraz enerji ayırın. Aries, bu gece çok eğlenebilirsin.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve kariyer eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Örümcek hisleriniz karıncalanıyor olabilir ve bunun iyi bir nedeni var. Sezginiz iyi çalışıyor. Şirketinizde meydana gelen değişiklikleri tahmin etmeniz gerekmez. Yüksek yerlerde bazı iyi bağlantılarınız olması muhtemeldir ve bu sizin için bir nimet olabilir. Koç, bir süredir takip ettiğiniz bir pozisyonda yeni bir fırsat kapılarını aralayabilir. Bölüm değiştirmek istiyorsanız, şimdi iyi bir tavsiye alabilirsiniz.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Ay başlarken güneş ışınlarının havadar Kova burcunda parlamasıyla aşka bakışınız meraklı ama biraz mesafeli. Bu deneysel bakış açısı sizi nereye götürecek? Aşk öncüsü olmak, zaten emin olduğunuzu düşündüğünüz şeyleri sorgulamak demektir.

5 Şubat’ta çok yoğun ve etkileyici bir Aslan dolunayı, size hissettiğiniz her şeyin yolunda olduğunu hatırlatır Koç. Son zamanlarda kendinizi ve duygularınızı sansürlemek zorunda olduğunuzu hissettiyseniz, bu lunasyon sırasında bent kapaklarının açılmasına izin verin. Kalbinizin sesini duyma zamanı.

Güneş, son derece hassas su burcu Balık burcuna ve on ikinci evinizden on sekizinci evinize geçmek için havadar Kova burcundan ayrılırken büyük bir enerji değişimi var ve bu da sezginize her zamankinden daha fazla güvenmenize ve güvenmenize neden oluyor. Rüyalarınız, aşktan gerçekten ne istediğinizi gösteren resimlerle dolu. Bariz mesajlarını görmezden gelme.

20 Şubat’ta romantik Venüs, güçlü burcunuzla ortak oluyor, ardından iki gün sonra duygusal Ay geliyor. Bu kozmik varlıkların her ikisi de birinci evinizdeyken, rekabet dürtünüz kontrolü ele alır. İster bekar olun ister bağlı olun, istediğinizi elde etmeye kararlısınız. Aydan kazanan olarak çıkıyorsunuz.

Aylık İş Burç Yorumu

Ocak ayının yoğun geçişlerinden sonra memnuniyetle karşılanan Koç burcunda Şubat ayı nispeten sakin.

Bu ay, kendinizi nasıl savunabileceğinize ve hak ettiğiniz geliri nasıl alacağınıza daha fazla odaklanacaksınız. 5 Şubat’taki Aslan dolunayı sırasında daha da önemli hale gelecek. Kendiniz için ayağa kalktığınızdan ve işte size saygı gösterilmesini talep ettiğinizden emin olun. Hatta tüm çabanız ve bağlılığınız için patronunuzdan övgü bile alabilirsiniz.

Dezavantajı ise, iş arkadaşlarınızın, ayın on sekizinci günü güneş Balık burcuna geçtiğinde başarınızı kıskanması olabilir. Şu anda kimsenin haddini aşmadığından emin olmak için iş arkadaşlarınızla sınırlar belirlemeniz önemlidir.

20 Şubat’ta Venüs Koç burcuna girdiğinde her şey affedilecek. Kimin güvenilir bir iş arkadaşı olup kimin olmadığını anlayabileceksiniz. Muhtemelen, ekibinizdeki yağları azaltacak ve projelerde gereken özeni göstermeyen insanları değiştireceksiniz. Kalması, gitmesi veya başka bir ekibe veya departmana devredilmesi gerektiğini düşündüğünüz kişiler konusunda yönetime karşı açık ve dürüst olun. Bu tür konulardaki geri bildirimleriniz çok önemlidir. Neyin aşıldığına dikkat edin.

Aylık Burç Yorumu

Büyük Planlar

Canlı Jüpiter burcunuz Koç üzerinden yolculuğuna devam ederken, cesur fikirlerle dolup muhteşem fırsatları kovalamak için can atacaksınız. Yine de ayın ilk birkaç günü gergin bir başlangıç ​​yapabilir.

5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunay, sıkışmış bir durumu ortadan kaldırabilir, yaratıcılığı, romantizmi ve girişimcilik fikirlerini açığa çıkarabilir. Sanki bir durumla ilgili sınırınıza ulaşmışsınız ve onun değişeceğine o kadar kararlısınız ki değişiyor. Yine de dikkat çekmek için gereksiz dram yaratmaktan kaçının. Bunu yaptığınızın farkında bile olmayabilirsiniz, bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir şey.

Meraklı Merkür, on birincide insancıl Kova’ya doğru ilerliyor, burada güneş ve ihtiyatlı Satürn’le birleşiyor. Özellikle benzersiz ilgi alanlarınıza hitap ediyorsa, farklı şeyler sunan gruplar ve kulüpler ilginizi çekecektir.

Nefis Venüs, Sevgililer Günü’nden hemen sonra rüya gibi Neptün’le aynı hizaya gelmek için hareket eder ve bu saatlerde geçen günleri son derece romantik hale getirir. Birinin büyüsüne kolayca kapılabilirsin.

18 Şubat’ta dört haftalık bir kalış için güneş içeri girerken, ruhsal bölgeniz daha fazla önem kazanıyor. Bu gevşemek ve şarj etmek için bir şans. Ayrıca, gelecek ay güneş burcunuza geçtiğinde temiz bir sayfa açabilmeniz için kalıcı sorunları çözmek için bir fırsat.

On dokuzuncu gündeki Balık burcundaki yeni ay, ruhsal yaşamınızı sürdüren alışkanlıklara başlamak için mükemmel bir fırsat olabilir. Farkındalık meditasyonu yapmak, yoga öğrenmek veya gerilimi azaltabilecek ve daha fazla iç huzuru getirebilecek diğer disiplinleri keşfetmek isteyebilirsiniz.

Son olarak, 20 Şubat’tan itibaren, keyifli Venüs burcunuza geçtiğinde, o özel şeye sahip olacaksınız. Yeni bir aşama başlarken, makyaj yaparak kutlamak isteyebilirsiniz. Ayrıca ağ kurmaya ve yeni arkadaşlar edinmeye istekli olacaksınız.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Yılın en kısa ayına, 5 Şubat’ta dolunayın Aslan burcunda olduğu ekstra sıcak bir randevu gecesiyle başlıyorsunuz. Bu, romantizm için harika bir zaman çünkü aşk üzerine kumar oynamaya hazırsınız. Çok eğlenceli bir gece olabilir! (*göz kırpma*)

Henüz romantizmi bulamadıysanız Koç, Merkür on birincide Kova burcuna girerken bu flört uygulamalarını indirin. Şanslıysanız, bir sonraki aşk ilişkiniz sadece bir kaydırma uzağınızda olabilir, bu nedenle profilinizin güncel olduğundan ve esprili şakalarınızın yerinde olduğundan emin olun.

Ancak, bu ilişkiyi henüz çevrimdışı duruma getirmek istemeyebilirsiniz. Güneş, 18 Şubat’ta Balık burcuna giriyor ve gerçekte bir aşk ilişkisi içinde olmaktansa aşk ilişkilerini hayal ederek daha fazla zaman harcıyor olacaksınız. Aramak için dışarı çıkmadan önce istediğiniz aşkı düşünün.

Ay, on dokuzunda yeni ay Balık burcunda olduğunda kişisel bakım notuyla sona erer. Kendinizi flört sahnesine geri koymaya hazırlanırken, mükemmel bir bahar eğlencesini yakalayabilmek için kendinize büyük bir makyaj yapın. Doğru özçekim birinin kalbini kazanabilir.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Cesur bir ateş burcusunuz, ancak yılınız beklediğiniz patlama ile başlamıyor. Giden gezegen lideriniz Mars, Ocak ayının başında çok yönlü hava burcu İkizler’de geri gidiyor ve kişiliğinize alıştığınızdan daha rahat, rahat bir hava veriyor.

Geniş Jüpiter, yılın ilk birkaç ayını rekabetçi burcunuzda geçiriyor, ancak bu nedenle kendinizi öne çıkardığınızdan emin olun. Zihninizi genişletmenin ve istediğiniz şeylere gitmenin zamanı geldi. Hedeflerinize ve hayallerinize ulaşabileceğinize gerçekten inanmak, bu özel geçişin konusu. Diğer insanlar bunu yapabilir Koç, öyleyse sen neden olmasın?!

Yaralı savaşçı asteroit Chiron, tüm yıl boyunca yine güçlü burcunuzla seyahat ediyor, bu da sizi gerçek potansiyelinize ulaşmaktan alıkoyan kişisel sorunlar üzerinde çalışmanıza yardımcı oluyor. 2023’te aile hayatınız son derece karmaşık, ancak bu içe dönük geçiş, iyileşme sürecinizin önemli bir parçası olabilir. Güçlü bir yangın işareti olarak duygularınız üzerinde durmaktan hoşlanmıyorsunuz, ancak gerçek acınızı ele almanın bu yıl inanılmaz derecede olumlu bir etkisi olabilir.

Nisan ortasındaki burcunuzdaki elektrikli yeniayı ve güneş tutulmasını takviminize not ettiğinizden emin olun, çünkü bu yıl istediğinizi tezahür ettirmenin en önemli zamanı olacak. İşler neredeyse hiç düşündüğünüz gibi gitmez, ancak bu, hedeflerinizi ve hayallerinizi yeniden hayal etme şansınız. Evrenden ne istediğinizi hayal edemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bu inanılmaz derecede kararlı ay olayları “beni izle” diyor.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Senin gibi bir ateş burcu için aşk her zaman pürüzsüz bir yelken değildir, ama en azından aşk hayatın sıkıcı olmayacak.

Aşk tanrıçası Venüs, toplulukla ilgili on birinci evinizde vakit geçiriyor ve yıla başlamak için gelecek umutlarınız ve dilekleriniz Koç burcu, bu nedenle siz bağımsızlığınızı geliştirirken, bu geçiş aşk hayatınızın başkalarının yardımından yararlanabileceğini çok net bir şekilde ortaya koyuyor. yıl. Çok çeşitli insanlarla arkadaş olmak, ilişkinizi zenginleştirir ve geleceğinizi üzerine inşa edeceğiniz sağlam bir temel sağlar.

Şifalı asteroit Chiron, ilk evinizde bir yıl daha geçirir ve bu güçlü geçiş, önemli iç meselelere ve kendi kendini iyileştirmeye odaklanmanızı sağladığından, bazen bencil görünmenize neden olabilir. Bu ikili, eşinize asla ifade etmediğiniz bazı çok derin yaraları ortaya çıkarabilir, böylece acınız onlar için tam bir şok olabilir. Tam olarak nereden geldiğinizi anlamalarını sağlamak sizin işiniz değil, ancak bunun kendi hataları olduğu konusunda endişelenmemeleri için yeterince açıklama yapmanız yararlı olacaktır.

Ve birlikte olmaya ve sadece iyi vakit geçirmeye odaklanmak için herhangi bir zaman olup olmayacağını merak ediyorsanız, Temmuz sonunda güneşin eğlence ve keyif evinizi öne çıkarmasını dört gözle bekleyebilirsiniz, bu da size eğlenmek için koca bir ay verir. herbiri. Şimdiden planlamanız gereken eğlenceli yaz aktiviteleri, plajda hafta sonları, diğer çiftlerle oyun geceleri ve iki kişilik samimi bir masajdır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

İşler tüm yıl boyunca istediğiniz hızda romantik bir şekilde ilerlemeyebilir, Koç, ancak havada aşk var ve sabırlı olmak karşılığını veriyor.

Yıl başlarken, parlak güneş parlıyor ve Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar arkadaşlık ve ağ oluşturma bölgenizi vurguluyor, bu nedenle insanlarla bağlantı kurmak sorun olmayacak. Arkadaşlık bölgesinde başlayan bir ilişki her zaman daha sonraya dönüşebilir. Bir arkadaşlığa dayalı bir aşk ortaklığı kurmak oldukça tatmin edici olabilir, bu yüzden hemen havai fişek olmazsa hayal kırıklığına uğramamaya çalışın. Ayrıca, diğer insanların artık sizin için mükemmel çöpçatanlar olabileceğini ve arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza aradığınız partner türünü bilmelerini sağlamak, o kişiyi bulma şansınızı artıracağını unutmayın.

Yeni aylar, romantizmi bulmak için mükemmel zamanlardır ve estetik evinizde Mayıs ortasındaki yeni ay heyecan verici olabilir. Şu anda hem içi hem de dışı güzel olan birini arıyorsunuz ve konu kişisel bakım olduğunda hoşgörülü olan insanlara karşı koyamazsınız. Pahalı tasarımcı kıyafetleri ve kokuları giyen birine ilgi duymak çok mu yüzeysel? Belki, ama şu an içinde olduğun şey bu ve bunun için özür dilemenin bir anlamı yok.

Tutkulu Venüs, Aralık ayının çoğunu dönüşüm ve cinsellik bölgenizde geçiriyor ve işle zevki karıştırmak artık çok çekici bir aktivite olacak. Birlikte çalıştığınız birine romantik bir ilgi duyuyorsanız, onunla işleri başka bir düzeye taşımanın herhangi bir şirket politikasına aykırı olmadığından emin olun. Risk almayı seviyorsunuz, ancak bazı sıcak romantik aksiyonlar yüzünden işinizi kaybetmeye değer mi? Muhtemelen değil.

Yıllık İş Burç Yorumu

Hızlı para kazanmayı ve aynı hızla harcamayı seviyorsunuz, ancak tıpkı aşkta olduğu gibi, bu yıl daha çok sabır ve ölçülülükle ilgili. Banka hesabınızı artırmak için birçok fırsatınız olacak, ancak bunun bir gecede olacağına güvenmeyin.

Ciddi güç ve hırs gezegeni Satürn, bu yılın başlarında ağ oluşturma evinizde ilerlemeye devam ediyor, bu da sizi mümkün olan her yerde yeni bağlantılar kurmaya teşvik ediyor. Bir şirket etkinliğinde patronla gevezelik etmek sizi ilginç bir kariyer yoluna sokabilir veya bir uçuşta yanınızdaki kişiyle bu konuda sohbet etmek size yepyeni bir iş fırsatı (ve daha yüksek bir maaş) getirebilir. Bir parti ortamında bile her zaman profesyonel kalın, ancak (incelikle) gerçek niyetinizi ortaya koymanın bir yolunu bulun.

Şanslı Jüpiter, yılın ilk birkaç ayını kendinize ve para kazanma potansiyelinize inanmanıza yardımcı olan kendinden emin burcunuzda geçirecek. Geçmişteki tüm mali hatalarınızı unutun ve ileriye bakmaya başlayın. Güçlü benliğinizin ilk evinizde genişleyen Jüpiter ile, sizi çevreleyen bu enerjik güçle yapabileceklerinizin sonu yok.

Para tanrıçası Venüs, Mart ortasından Nisan ortasına kadar para meraklısı Boğa ile eşleşir ve bu finansal odaklı geçiş, kesinlikle gizli para kazanma potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Para kazanmak ve biriktirmek söz konusu olduğunda o kadar büyük bir stratejist değilsiniz, ancak bu kozmik ortaklık size yavaşlamanın ve uzun vadeli hedeflerinizi göz önünde bulundurmanın gelecekte nasıl büyük fayda sağlayabileceğini gösteriyor. Finansal güvenliğiniz hakkında düşünüyorsanız, nihayet bu konuda bir şeyler yapmak için iyi bir zaman.