Kova Burcu

Kova burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

6 Şubat 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Büyük beyniniz bugün her zamankinden daha güçlü, bu yüzden birini gülümsetin veya birkaç gün önce imkansız olduğunu düşündüğünüz sorunu çözmek için zaman ayırın.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Gözlerini yakalamaya çalıştığınız biri aniden size bakıyor!

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sizi aşk havasına sokacak muhteşem hislere hazır olun Kova burcu. Zihnin ve iletişimin kozmik haberci gezegeni Mental Merkür, Neptün’e sekstil adı verilen bir açıyla bir ışık huzmesi gönderir. Tatlılık, kahkaha ve şefkat sizi ve başkalarını iliklerine kadar dolduracak. Bu, şehvetli, samimi olmak ve sevgiliniz veya eşinizle bağlantı kurmak için mükemmel bir dönem. Bekarsanız, derin bir maneviyat duygusuna veya derinlere yerleşmiş empatik bir yapıya sahip birini arayın. Bu o olabilir! İç dünyanıza bakış açınızı genişletmeye hazırsınız.

Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Kova, seni neyin güvende hissettireceğine odaklan. Mesleki ve finansal istikrarınız, bugün Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün’ü 60’lık açıyla geçtiğinde daha çok bir ruh hali olabilir. Mali durumunuzu nasıl gördüğünüz, banka hesabınızın durumu veya mesleki duruşunuzla ilgili olarak ne kadar istikrarlı hissettiğinizi değiştirebilir veya bozabilir. Neyse ki, sekstildeki toprak ve su enerjisi karışımı nedeniyle muhtemelen daha iyimser ama yine de gerçekçi hissedeceksiniz. Mali durumunuza daha kendinden emin bir zihinsel yaklaşıma sahip olmak için bu sekstil kullanın!

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Ay, burcunuzdaki Satürn ile çatışırken taahhütleri aydınlatır. Bu, soğuklukla kafa kafaya giden klasik bir duyarlılık durumudur. Bir sevgilinin ya da partnerin söylediği ya da yaptığı bir şeye karşı hassasiyetten daha az tepki veren siz olabilirsiniz. Ama başka bir alandan gelen hayal kırıklığını duygusal dünyanıza yansıtmanız mümkün mü? Eğer öyleyse, bu kimin yükünü taşıması gerektiğini bildiğiniz bir şey değil.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Her şeyden önce, belirli çevrelerde nasıl konuşulduğuna kızmaktansa, insanların senin hakkında konuşmamasına daha çok dikkat et. Ama ikinci olarak, ne söylendiğini veya tartışıldığını öğrenmek istiyorsanız, ilgili kişilere sorun! Sorgulamanızın açık uçlu olduğundan ve yanıtınızdan korkmadan başkalarını özgürce konuşmaya teşvik ettiğinden emin olun. Onlara karşı dürüst olmaya hazırsınız ve karşılığında aynısını beklemekte haklısınız.

Arkadaşlarınız ve yol arkadaşlarınız şu anda kafası karışmış veya kararsız davranıyor olabilir. Örnek olacak kişi sen olmalısın. Birisi size sesinizi çıkartmak veya şikayet etmek için geldiğinde, söyleyeceklerini yargılamadan dinleyin, çözümü kendileri bulacaktır.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın yarın finans sektörünüze dönüşüne giden yolda, bu, açık fikirli olurken antenlerinizi açık tutmak için her ay önemli bir noktadır. Özellikle para meseleleri söz konusu olduğunda. Ay’ın iş sektörünüzden iki gün önce ayrılmasından sonra gelir, iş ve kariyer cephelerinden gelen bilgileri indirmeye devam ettiğiniz finansal çitin diğer tarafında farklı bir hikaye.

Ay’ın iş sektörünüzü terk etmesinden bu yana iki gün geçmesine rağmen, sıradan zamanlarda bile, içgüdülerinize güvenebilirken, hala bir bilgi indirme paketini açıyor olacaksınız. Ancak bu, gelir ve kariyer meseleleri söz konusu olduğunda, kendi başına ve zamanlama açısından o kadar önemli bir ziyaretti ki, bu kez paketinden çıkarılacak çok daha fazla bilgi var.

Günlük Finans Burç Yorumu

Artık işler yavaşladığına göre, duygularınızı incelemek için zamanınız var. Daha derin hırslarınız sizi şaşırtabilir. En azından vites değiştirmek için çaba sarf etmenize gerek yok, çünkü hayat bunu zaten sizin yerinize yapıyor.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Hafta sona ererken kendinizi şımartmayı hak ediyorsunuz. Bir masaj veya yüz bakımı kulağa cazip gelse de nihayetinde tatmin edici olmayacaktır. Bunun yerine kendinize akşam yemeği ısmarlayın. Bir sörf ve çim yemeği, özellikle söz konusu sörf dolgun bir Maine ıstakoz kuyruğu ise, size memnuniyet verecektir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

En iyi güneş kremi? Büyük, sıkı dokunmuş bir şapka. Maksimum drama için gidin ve eskiden Hollywood sirenlerinin giydiği gibi omuz süpürücülerinden birini alın. Bu bakışı kaldırabilecek biri varsa, o da sensin.

Günlük Annelik Burç Yorumu

‘Vektörün x ekseni ile yaptığı açı nedir?’ gibi büyük sorularla dolu olacaksın. Onları mümkün olduğu kadar çok kaynaktan yanıt toplamaya teşvik etmek, hiçbir zaman ‘Hiçbir fikrim yok’ demek zorunda kalmamak anlamına gelir.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Büyük enerjiniz bugün kendisini merak olarak ifade ediyor – ki bu sizin için pek de yeni değil! Yine de yeni şeyler denemek için iyi bir zaman, bu yüzden neyin en havalı göründüğünü anlayın ve sonra gidin!

Günlük Ev Burç Yorumu

Mahalledeki en önemli rolünüz insanları bir araya getirmek ve klanın koruyucusu olarak hareket etmektir. Arkadaşlarınız ve komşularınız evinizde kendilerini rahat hissederler ve herkes akşam yemeği saatinde yardımcı olmaya bayılır. Çocuklar çekmecenizden seçecekleri halkalarda rengarenk bez peçetelerle sofrayı kursun.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, yalnız vakit geçirmek için güzel bir gün. Bitirmek istediğiniz projeleriniz olabilir ve birçok şeyi yapacak enerjiniz vardır. Huzursuz hissedebilirsiniz, ancak sosyalleşmek iyi bir fikir olmayabilir. Sosyal çevrenizdekiler arasında sinirler kısa ve hayal kırıklıkları yüksek olabilir. Tartışmalar çıkabilir. Kendi başınıza dışarı çıkın, sonra istediğiniz şey üzerinde çalışın. Bu sayede gününüzün tadını çıkaracaksınız.

Kova Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi veya Salı günü, birisi bir şey hakkında fikrinizi sorar ve acımasızca dürüst olmaya başlarsınız. Dilini tut. Gerçekten bir iltifat istiyorlar. Çarşamba ve Perşembe günleri beklenmedik bir bağlantı kurabilirsiniz. İlginç olduğundan şüphelendiğiniz kişilerle sohbet başlatmak için fırsatlar arayın. Aranızda ne kadar harika ve merak uyandıran insanların olduğuna şaşıracaksınız. Bu hafta sonu işlere daha fazla odaklanılacak. Fazla mesai yapıyor olabilirsiniz. Sorun değil, ama yapabildiğin zaman biraz eğlendiğinden emin ol.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Önünüzde ne harika bir hafta var! İşaretiniz, bir ton entelektüel olarak teşvik edici deneyim yaşayacak ve kesinlikle çok ilginç bir sevgiliyle tanışma şansınızı artıracak. Sizin için en önemli geçişlerden biri, 11 Şubat’ta Merkür’ün güneşinize hareketi ve 5 Şubat’ta Aslan’daki dolunaydır. Bu enerji, bilginizi ve gruplarla çok kararlı bir düzeyde bağlantı kurma yeteneğinizi genişletir. Bu, kalma gücünüzü artıracak ve hatta sizi yeni bir seviyeye taşıyacaktır. Bu, burcunuzun sizi zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak her düzeyde destekleyen uzun vadeli bir ilişki içinde olmaya güçlü bir ihtiyacı olduğunu karşılayabilir. Yeni biriyle tanışmak veya eski bir aşkla bağlantı kurmak için güçlü bir yeteneğiniz var.

Bu, mevcut bir ortaklığın sizi destekleyip desteklemediğine veya genel olarak boğucu olup olmadığına bile karar verebileceğiniz bir geçiş. Tüm romantizm alanlarında da daha rasyonel bir bakış açısı edinebilirsiniz. Burcunuzda güçlü bir iletişim duygusu var, ancak fiziksel düzeyde birinden uzaklaşma olasılığınız var. Kalbinize giden yol zihninizden geçer. Ya inanılmaz derecede kaçınılmaz olan ya da biraz dünya dışı hissettiren güçlü bir romantik çekim olabilir.

Sizi tüm geleneksel düşünme modlarından ve rutinlerden kurtarması amaçlanan bu döngü altında yoğun bir enerji hissedebilirsiniz. Bu yeni bir alan, yeni bir çağ ve ortaklıkları görmenin tamamen yeni bir yolu. Değişikliklere ve vardiyalara açık olun. Girişimcisiniz ve başkalarının sevginin gerçekte ne olduğunu anlaması için kapıyı açıyorsunuz! Toplum için ilham kaynağı olmanıza izin verin. Bu yıl, olduğun gibi olmana izin vermen için seni cesaretlendiriyor.

Haftalık İş Burç Yorumu

Tavrını düzeltmenin zamanı geldi Kova. 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay sırasında profesyonel taahhütleriniz ve ortaklıklarınız hakkında daha olumlu bir değerlendirme yapmak için zihniyetinize yeniden odaklanın. Dolunay, düzenlemeleriniz, yükümlülükleriniz ve çalışma ilişkilerinizle altı aylık bir döngünün sonunu işaret edecek. . Negatiflere odaklanmak yerine, başardığınız ve deneyimlediğiniz her şeyde umut ışığı bulmak için bu mutlu ay enerjisini kullanın.

Dolunayın ardından, Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün’ü altmış olduğunda, bir profesyonel olarak değerinizi ve güvenlik araçlarınızı bilinçaltında nasıl gördüğünüzü ayarlamanız gerekecek. Kötümser olmadan mesleki ve finansal istikrarınız konusunda gerçekçi olabilirsiniz. 8 Şubat Çarşamba günü Balık burcundaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs’e altmışlık açı yapacağından, güvenlik araçlarınızı nasıl gördüğünüz iş-yaşam dengenizde dünyalar kadar fark yaratabilir.

Bu nedenle, olumlu bir bakış açısına sahip olmak, kıtlık modu zihniyetiyle yapılan son bir girişim yerine iş-yaşam dengenizde gerekli değişiklikleri yaparak daha özgüvenli hissetmenize yardımcı olabilir. Çalışma haftanızın sonunda, Merkür burcunuza girdiğinde işle ilgili daha iyi bir tutuma sahip olabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta harika bir bağlantı kurabilirsiniz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının ilişkiler evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca sizin için çok daha iyi bir ilişki enerjisi var. Zaten bir aşk ilişkisi içindeyseniz, daha iyi anlaşıyorsunuz, iletişiminiz gelişiyor ve daha fazla konuda hemfikir oluyorsunuz. Kova, aşkı arıyorsanız, bu bir flört fırsatına evet demek için harika bir zaman. Bu kişinin uzun süreli bir eş olup olmadığından emin olmasanız bile en azından bir kahve içip onu daha yakından tanımak iyi bir fikir olacaktır.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve sezgi eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Kova, bugün oldukça medyumsun. Çevrenizdeki insanlardan ve durumlardan izlenimler alabilirsiniz. Bir bireyin motivasyonlarını anında anlayabilirsiniz. Evrenden aldığınız mesajlara dayalı olarak bir şeyler yaratmak için ilham almış olabilirsiniz.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Şubat’ta yoğun güneş ilginç ana gezegeniniz Uranüs’le kare açı yaptığında çok fazla öngörülemezlik var ki bu tam da sevdiğiniz gibi! İşlerin dengesiz olmasına aldırmazsınız ve mükemmel partneriniz ideal olarak küçük tuhaflıklarınıza katlanacak biridir. Gerçekte olduğun kişi olma özgürlüğüne sahip değilsen, Kova, uzun vadede mutlu olmayacaksın.

Sekizincide daha olumlu, iyimser bir Venüs-Uranüs sekstili belirir ve romantik etkileşimlerinize ve konuşmalarınıza bir heyecan unsuru ekler. Bekarsanız, sizden çok farklı olan ve/veya her zamanki “tipiniz” olmayan insanlarla yeni ilişkiler kurmak için harika bir zaman. Zaten birine bağlı mısın? Dışarı çıkın ve dünyayı birlikte keşfedin.

19 Şubat’ta ruhsal olarak uyanmış Balık burcundaki yeni ay, sezginizi geliştirir ve sizi daha yüksek bir ruhsal düzleme sokar. Bir randevunun veya partnerin aklını okuyabildiğini mi düşünüyorsun? Mümkün. Bu aydınlanmış lunasyon sırasında büyülü anlar yaşanır.

Bu kez bilgi gurusu Merkür ile yirmi birinci evdeki dengesiz Uranüs arasındaki bir başka gergin kare, sizin düzeltmeyi yeterince umursamadığınız romantik aksiliklere ve yanlış iletişimlere neden olabilir. Küçük tartışmaları ve anlaşmazlıkları çok uzun süre çözümsüz bırakmak aşk hayatınıza gerçekten zarar verebilir, bu yüzden bir noktada bunları tekrar gözden geçirmelisiniz.

Aylık İş Burç Yorumu

Yeni bir sürpriz ayına hoş geldin Kova! Merkür yedincide gerileme sonrası aşamasını bitirirken, Şubat size inanılmaz haberler getiriyor. Bu sevimli enerji, 5 Şubat’taki Aslan dolunayıyla vurgulanır ve size bolca refah ve şans getirebilir. Öngördüğünüz her şeyi alıp işte yeniden canlandırabileceksiniz. Bu sefer başarılı olabilir ve büyük profesyonel adımlar atabilirsiniz.

18’inde Balık mevsimine girerken ekip çalışmanız için takdir edilebilirsiniz, bu da iş arkadaşlarınızdan alkış almanıza veya patronunuzdan zam almanıza bile yol açabilir.

19 Şubat, kıvılcımların uçacağı zamandır. Bir süredir aklınızda kalan profesyonel bir vizyonu yeniden gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Ekibiniz, yönetiminiz ve meslektaşlarınızla bunun hakkında konuşun. Ne de olsa, iki veya üç kafa birden iyidir. O gün yeni ay size daha fazla finansal istikrar getirebilir ve fikirlerinizden para kazanmanızı sağlayabilir. Bu ay şans sizden yana, her ne kadar olasılıklar size karşıymış gibi görünse de.

Aylık Burç Yorumu

Kendinden Emin ve İyimser

Ayın tadısın Kova, çünkü burcundaki güneş sana ışıltılı bir ışıltı veriyor ve çekici faktörünü artırıyor. En iyi niteliklerinizi sergileme, en kişisel ihtiyaçlarınızı karşılama ve kalbinize yakın olan plan ve projelere odaklanma fırsatlarına sahip olacaksınız. Ve diğerleri sizi bencil olmakla suçlayabilirken, şimdi kendinize bir şeyler verme zamanı.

Yine de 5 Şubat’ta karşıt burcunuzdaki Aslan burcundaki dolunay biraz gerginliğe neden olabilir. Halının altına süpürülen duygular taşabilir ve onları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Artı, karışımdaki sinirli Uranüs ile, daha sonra pişman olmaya başladığınız bir dürtüyle bir şeyler yapmak için cazip olabilirsiniz. Her şey sakinleşene ve siz durumu daha net görene kadar beklemek akıllıca olacaktır.

On birincide, konuşkan Merkür burcunuza girerek kendinizi ifade etmeniz için size güç veriyor. Tartışılacak herhangi bir sorununuz varsa, şimdi tam zamanı.

18 Şubat’ta güneşin Balık burcuna geçmesi, yaklaşık dört hafta boyunca kişisel finans bölgenizi öne çıkaracak. Bu, değerlendirme yapmak ve paranızın sizin için daha fazla çalışmasını nasıl sağlayabileceğinizi düşünmek için iyi bir fırsat. Ve bir ek iş başlatmak için can atıyorsanız, her zaman artık ihtiyacınız olmayan eşyaları satarak başlayabilirsiniz.

On dokuzunda Balık burcundaki yeni ay, kontrolü elinizde tutmanıza ve mali durumunuzla ilgili stres ve kaygıyı ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak bazı para yönetimi alışkanlıklarını başlatmak için iyi bir zaman.

Son olarak, keyifli Venüs 20 Şubat’ta dinamik Koç burcunda, iletişim bölgenizi öne çıkarıyor. Grafiğinizin bu bölümü enerjiyle dolup taşmaktadır, bu yüzden doğru insanlarla bağlantı kurmak için bu fırsatı kullanın ve uzağa gidebilirsiniz. Bu, bir süredir görmediğiniz insanlarla iletişim kurmak ve sohbet etmek için harika bir zaman.

Aylık İlişki Burç Yorumu

5 Şubat’ta dolunay Aslan’dayken aya romantik bir notla başlarsınız. Bu sizin en iyi randevu gecenizdir çünkü aşık olduğunuz kişiden sevgiliniz olmasını isteyecek kadar cesur hissedersiniz. Aşk hayatınızda, kışın geri kalanında sizi sıcak tutacak bir ateş yakın.

Hâlâ bekarsanız, Merkür on birincide burcunuza girdiğinde kendinizi oraya koyun. Bu, ilk buluşmalara çıkmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir zaman çünkü en iyi yönünüzü sergileyeceksiniz. Sadece sözlerinizle birini baştan çıkarmak için biraz zihinsel ön sevişme yapın.

Bununla birlikte, 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girdiğinde, kendinizi güvende ve emniyette hissetmenizi sağlayacak biriyle anlaşmak için iyi bir zaman olabilir. Sizinle ilgilenecek ve özgüveninizi artıracak birini bulursanız, bu rüya gibi bir ortaklık olabilir. Aşkı hisset, Kova!

On dokuzunda yeni ay Balık burcundayken ayı esprili ve şehvetli bir notla bitirin. Sadece konuşmak için bile olsa, uzun kış gecesini birlikte geçireceğiniz herkesi yatağınıza çekmek için kelimelerinizi kullanın.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Güneş, Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar ilk evinizi aydınlatır ve her yıl olduğu gibi, bu zaman diliminde bir noktada doğum gününüzü kutluyor olacaksınız. Bu yıl, Kova, bildiğiniz sıra dışı tarzda biraz doğum günü eğlencesi yapmayı planlayın! Başka bir deyişle, istediğiniz kadar tuhaflaşın ve şenliklerin bolca aptallık ve sosyalleşme içerdiğinden emin olun. Hayal edebileceğiniz en kötü şey, yalnız kutlamak zorunda kalmaktır.

Kararlı öğretmen Satürn, hayatınızdaki bilinmeyenler hakkında daha fazla şey öğrenme dürtüsünü hissettiğiniz Ocak ve Mart ayları arasında havadar burcunuzdadır. Bu, hem büyümenin hem de zorlukların önemli bir dönemi olabilir ve sizi geride tutan tüm önyargılardan veya ön yargılardan kurtulmaya çağırır. Bu geçişin tam olumlu etkisini elde etmek istiyorsanız, fark yaratabilecek daha büyük bir insan topluluğunun parçası olmayı benimserken, tipik asi doğanız arka planda kaybolmak zorunda kalacak.

Yaratıcı ev gezegeniniz Uranüs, muhafazakar dünya burcu Boğa ile tüm yıl boyunca seyahat ediyor ve bu, hayatınızın bu alanlarında bazı yavaş değişikliklerin şekillenmeye başlayacağını gösteriyor. Doğanız gereği bir yenilikçi ve öncüsünüz, ancak bu özellikler Bull’un istikrarlı doğasıyla keskin bir tezat oluşturuyor. Bu, kendi evinize ve ailenize yerleşmiş hissetmenizi zorlaştırabilir, ancak büyümenin çoğu, bunun gibi enerji dengesizlikleriyle uğraşmaktan gelir.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Bekar hayatı sevdiğin bir sır değil Kova. Çoğu hava burcu gibi, özgürlüğünüze değer veriyorsunuz, bu nedenle tutkulu Mars, yılın başından Mart ayının sonlarına kadar huzursuz hava burcu İkizler ve zevk alanınızla vakit geçirdiğinde, tek eşlilik ve ruh eşi kavramlarıyla gerçekten mücadele edebilirsiniz. Kendinizi tam olarak bulunduğunuz yerde kapana kısılmış hissetmiyor olsanız da (sonuçta, bir ilişki içinde olmayı siz seçtiniz), sadece iyi vakit geçirmek istiyorsunuz, koşulsuz ve ne yazık ki bu pek de elverişli değil. aşık olmak ya da uzun süreli bir ilişki içinde olmak!

Ağustos sonunda Mars Terazi’ye ve ortaklıklar evinize girdiğinde ve Eylül sonunda güneş Terazi ile çiftleştiğinde iletişim kurmak ve uzlaşmak için daha iyi zamanınız olur. Bu ahenkli geçişler, ilişkinizi, son zamanlarda yaşadığınız tüm pürüzleri aşmanız için ihtiyaç duyduğu dengeli enerjiyle çevreler. Önemli bir konuda anlaşmaya varmakta zorlanıyorsanız, bu uzlaşmacı enerji size işleri yumuşatmanıza ve ikinizin de istediğinizi elde etmenize yardımcı olacak büyüleyici tavrı verir.

Ve tartışmaya devam ederseniz, Ekim ortasındaki yeni ay ve güneş tutulması sırasında ve yine zarif Terazi’de işleri düzeltmek için ikinci bir şansınız olur. Bu çılgınlık sırasında, eşinizin yerine rahatça geçebilir ve devam eden herhangi bir anlaşmazlığı kolayca çözebilirsiniz. Olayları birbirinin bakış açısından görmek gerçekten ufuk açıcı bir an olabilir.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Romantik Venüs, Ocak ayının başlarında deneysel burcunuzla eşleşecek, bu nedenle tamamen yeni şeyler denemeye hazır olacaksınız. Ve ayın sonunda güneşin de bağımsız burcunuza girmesiyle, bekar hayatı yaşamaktan tamamen mutlusunuz. Sosyal hayatınız hareketliyken, aktif olarak bir çiftin parçası olmaya çalışmayacaksınız, ancak bu zaman diliminde bir grup yeni insanla ağ kurup bağlantı kurdukça, “tek” ile tanışmayı da göz ardı etmeyeceksiniz. Olursa olur!

Ayrıca Nisan ortalarında ateşli Koç burcunda aşk hayatınıza biraz heyecan ve tutku aşılayan bir yeni ay var. Bu heyecan verici ay, aşk hayatınızın sorumluluğunu size veriyor ve gerçekten istediğiniz şeyin peşinden gitmenizi hatırlatıyor. Kendine olan güvenin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve rekabetçi güdün seni romantik rekabetinin çok önüne geçiriyor. Bir DM göndermek veya sevimli komşunuzla konuşmak için iyi bir zaman bekliyorsanız, işte bu!

Güçlü Mars, Ekim ortasında Akrep burcunun duygusal sularına girerek, bu cezbedici ve merak uyandıran enerjinin transı altında aşka dair mesafeli duygularınızı değiştiriyor. Şu anda aşkın çekimine direnmek zor, özellikle de cinsel açıdan çekici olduğun biriyle tanışırsan. Şu anda birisine tamamen takıntılı olmaya veya eski sevgiliyle ilgili intikam veya kıskançlık düşüncelerine yenik düşmemeye dikkat edin. Bunun gibi bir olumsuzluk, sahip olduğunuz mevcut tüm iyi şeyleri mahvetme yollarına sahiptir.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kova, para sizin için oldukça akıcı bir metadır ve en son teknolojide olmayı sevdiğiniz için diğer insanların yapamayacağı finansal riskler almaya hazırsınız. Bu yıl, çalışkan Satürn, yılın başlarında akıllı, teknolojiyi seven burcunuzla ortak olacak, bu nedenle Ocak ve Mart ayları arasında, son zamanlarda altında olduğunuzu düşündüğünüz geleneksel kariyer kısıtlamalarından kurtulmak güzel bir şekilde karşılığını almalıdır. Eksantrik ama faydalı fikirleriniz sizi artık herhangi bir takımın paha biçilmez bir parçası yapıyor ve arkadaş canlısı, havadar tavrınız sizi popüler bir patron veya iş arkadaşı yapıyor.

Ayrıca, asi ev gezegeniniz Uranüs’ün tüm yıl boyunca istikrarlı bir şekilde paraya düşkün Boğa burcunda olduğunu unutmayın; bu, sabırlı olmaya istekliyseniz sizi daha sağlıklı bir finansal geleceğe hazırlayabilir. Geçen yıl olduğu gibi, yatırımları çeşitlendirmek ve parayı çeşitli risk seviyelerinde hareket ettirmek, size ciddi anlamda sağlıklı karlar sağlayabilir, ancak yalnızca harekete geçmek için doğru zamana kadar beklemeye istekliyseniz.

Şanslı Jüpiter yılın ilk bölümünü (Mayıs ortasına kadar) ateşli Koç burcunda geçirdiğinden, her şeyi merak ediyor ve yeni dünyaları keşfetmeye hazırsınız. Mevcut kariyerinizde mutsuzsanız, farklı alanlarda biraz araştırma yapmak için harika bir zaman. Geniş ilgi alanlarınız artık sizi tatmin edici bir finansal yola da götürebilir, ancak yine de, ilginç göründüğü için tüm paranızı bir fırsata harcamaktansa araştırma yapmak önemlidir. Parlak zihniniz sizi şimdi çok uzağa götürebilir, bu yüzden ayağa kalkıp size en ödüllendirici sonucu neyin getireceğine dair zor sorular sormaktan korkmayın.