Kova Burcu

Kova burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Ruhunuzda veya ilişkinizde bir deprem gibi büyük bir değişim. Neredeyse kesinlikle iyi, ancak her şey olurken birdenbire biraz rahatsız edici olabilir.

Günlük Bonus Burç Yorumu

İki şey tüm dikkatinizi istiyor. Seçim yapmak zorunda kalacaksın.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Su Taşıyıcısı, ay bu sabah erkenden Yengeç burcuna giriyor ve bir çalışma haftası daha gelmeden önce vücudunuzu beslemenizi istiyor. Bu arada, Kader Düğümleri göklerimizde aktif hale geliyor ve bu da size yeni bir yerel proje üstlenmeniz için ilham verebilir. . Uzaktan çalışıyorsanız çalışma alanınızı düzenlemek isteyebilirsiniz, ancak ev konforu özellikle çekici olacaktır. Ay, Satürn ve Jüpiter arasındaki kozmik ittifak sayesinde bu akşam topraklama ve tedavi edici bir enerji devreye girecek. Minnettarlığınızı temel alarak bu titreşimlere yaslanın ve biraz hafif esneme yapmayı düşünün.

Kova Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, bugün karnınıza tekme yemiş ve yere serilmiş gibi hissedebilirsiniz. Bunun nedeni, gerçek aşk ve çocuklarla ilgili güneş beşinci evinizdeki kudretli güneşin, korkunç bir ruh hali içinde olan kötü bir Neptün ile kare açı yapacak olmasıdır. Bugün tüm zodyak işaretleri cezalandırılmış hissedecek, ancak sizin için kaygınız oldukça belirgin olacak – özellikle para meselelerinde. Bugün dramaya, entrikalara veya manipülasyona kapılmayın. Şimdi yaratılan tüm olumsuz karma, damarlarınızda zehir gibi dolaşacak. Travmadan kurtulmak ve yeniden şarj olmak için zaman ayırın ve kısa süre sonra ışık bir kez daha geri dönecektir. Gerçekten de daha iyi günler önümüzde uzanıyor.

Günlük İş Burç Yorumu

Pek çok fırsat, Kova! İkizler burcundaki yeniay sırasında yaratıcılığınız tabloların dışında. Ay, tutku projelerinizi takip etmek ve fikirlerinizi detaylandırmak için daha fazla fırsata ilham verebilir. Önümüzdeki altı ayı, özellikle iş hayatınızı veya mali yollarınızı geliştirebileceklerse, fikirlerinizi nelere dönüştürebileceğinizi görmek için bir şans olarak düşünün. Başarınızın anahtarı, ne yapmak istediğinize dair net bir fikre sahip olmaktır, bu ister nihai hedef, ister üzerinde oynanacak bir strateji olsun, çünkü İkizler’deki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün’le kare açı yapacaktır.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Yeni Ay, gerçek aşkı ve yürekten ifadeyi aydınlatır. Ayrıca, dünyanızda daha fazla boş zaman ve zevk almaya hakkınız ve her ikisini de daha fazla getirmek için neler yapabileceğiniz konusunda yeni bir başlangıç ​​sunar. İster yalnız olun ister bağlı olun, aşk hayatınızda heyecan verici yeni bir bölüm başlayabilir. Düşünceleri veya duyguları iletmek için kelimeleri daha akıllıca kullanmak için ilham alıyorsanız, devam edin!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Yeni Ay, düşüncelerinizi ve duygularınızı derinlemesine aktarmanıza yardımcı olmak istiyor Kova. Ancak sunulan taze başlangıç ​​enerjisini yakalayacak mısınız? İlginç bir şekilde, bu, kelimelerin bir bağı güçlendirebileceği zamanlardan biridir. Sevgi daha sonra gelebilir, ancak birinin zihnine erişmek ve zekasını harekete geçirmek, onların kalbine erişmenizi sağlayan şey olabilir.

Enerjiniz tamamen döner ve bir anda süper bir varlığa dönüşürsünüz. Çok büyük hacimlerde iş yapabilirsiniz ve yeni bir projedeki üretkenliğiniz fark edilir. Bir zam, ikramiye veya terfi için çalışabilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Gelir sektörünüze yaptığı üç yıllık ziyarete başlamak için döndükten sadece üç ay sonra, Satürn bugün burada geri hareketine başlıyor. Neptün burada iki hafta daha geri hareketinde kalacak, ancak o da yavaşlıyor ve gözden geçirme moduna geçmeye ve geçmişe, ikinci şanslara ve kullanılmayan gelir potansiyeline daha fazla odaklanmaya hazırlanıyor. Para tanrıları geri çekilirken, Ay gelecek hafta Güneş’in dönüşüne hazırlanmak için iş sektörünüze dönüyor.

Ay her dört haftada bir iş sektörünüze dönebilir, ancak bugün dönüşü gelir, iş ve kariyer cephelerinde çok önemli bir zamanda geliyor. Satürn gelir sektörünüzde gerilemeye başladıktan sadece birkaç saat sonra, Güney Düğümü kariyer sektörünüzdeki son ayına girerken ve önümüzdeki hafta Güneş iş sektörünüze dönmesinden önce geri dönüyor, bu, her şeyi getirmeye başlamak için bir şans. birlikte iplikler.

Günlük Finans Burç Yorumu

Sizin özel çabanıza dahil olan herkes, onu farklı bir yöne çekmeye çalışıyor gibi görünüyor. Hiçbiriniz bu şekilde bir yere varamayacaksınız. Gruba, ortak hedefe doğru iter veya çekerseniz elde edilecek kârları hatırlatın.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bilinçaltı düşünceleriniz bugün yönünüzü belirleyebilir. Otomatik pilotta olduğunuzu ve eylemlerinizi kontrol edemediğinizi hissedeceğiniz için onunla savaşmaya çalışmakla zaman kaybetmeyin. Ve kendinizi dev bir duble peynirli pepperoni pizza ile karşı karşıya bulursanız, kaderinize sarılın ve onu yiyin.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Garajınızı veya dolabınızı asla boşaltmamak için ‘Sonunda sahip olacağım bahçe satışında satacağım’ bahanesine dikkat edin. Son zamanlarda bu alanlardan herhangi birinin tüm zeminini görmediyseniz, temizlemeye başlamanın zamanı geldi.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Süpürge neden gecikti? Süpürüldü! Milyonlarca saçma sapan şakan var ve bugün kimse senin yanında uzun süre kalamaz. Özellikle çocuğunuz — ve onlara kendilerine nasıl güleceklerini göstermek harika bir hediye.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Bugün eski düşünce tarzlarınızın sizi çok fazla etkilemesine izin vermeyin. Bununla birlikte, yine de sonunda ortaya çıkmalarını beklemelisiniz. Her zaman dört gözle bekliyorsun ama ara sıra kendini şaşırtıyorsun.

Günlük Ev Burç Yorumu

Verme dürtünüzün kaynaklarınızı ezmesine izin vermeyin. Kendiniz için sınırları ve sınırları tanıyın ve belirleyin. Buradaki bir dolar ve şuradaki birkaç sent evrensel borcunuzu silecek. Bir gülümseme bile bu güzel şeyin etrafından geçer.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi büyük haberler getirir, ancak onu garip yerlerde aramak zorunda kalabilirsiniz. O geldiğinde, yaptığına sevineceksin. Hafta ortası eski zamanları düşünüyor olacaksınız ve beşiğinizin etrafında nostalji oldukça yoğunlaşacak. Çevrimiçi randevu, özellikle profilinizle yaratıcı olmak için zaman ayırırsanız (yalan söylemeyin, sadece sınırları zorlayın), haftanın sonlarında normalden daha büyük bir anlaşma olabilir. Evdeki tuhaf ayrıntılar hafta sonu size karşı taraf tutuyor, ancak bunlarla doğrudan ilgilenirseniz, oynamak için daha fazla zamanınız olacak.

Haftalık İş Burç Yorumu

Bu çalışma haftasında içinizdeki profesyonelle bağlantı kurun, Kova. 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton Oğlak burcuna girdiğinde özgüveninizi bulma zamanı. Merkür Boğa burcunda geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağından, bunu profesyonel geçmişinizin üstesinden gelmek ve gerçek içsel gücünüzü kucaklamak için gizli engellemeleri aşmak için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz.

Kısa bir süre sonra, Merkür ikametgahı İkizler’e girdiğinde, zihinsel dişlileriniz geçmişten uzaklaşacak ve tutku projelerinize doğru dönecektir. Bu, beklediğiniz mola olabilir, çünkü Merkür İkizler’de, yaratıcı girişimlerinizi ve fikirlerinizi değerlendirirken eğlenmek için tasasız, meraklı bir geçiş olacak.

Önümüzdeki birkaç gün daha az stresli olabilir, bu da 15 Haziran Perşembe günü Boğa burcundaki Merkür’ün Balık burcundaki Satürn ile karesinden önce güzel bir mola olacak. Kare zihinsel olarak stresli olsa da, yaratıcılığınızı harekete geçirecek finansal fırsatlar aramanıza da yardımcı olabilir. , yetenekler ve beceriler. Bu nedenle, farklı seçenekleri keşfetmek için finansal fırsatlarınızı yeniden yapılandırmak istiyorsanız, bunu 17 Haziran Cumartesi günü Satürn Balık burcunda geri hareket ettikten sonra yapın.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

17 Haziran’daki kozmik enerji, ilişkilerinizdeki sorunları ve çatlakları gidermek için harika. Merkür ve Aslan arasındaki gezegensel bağlantı, haftanın başlarında, özellikle de Merkür ve Satürn 15 Haziran’da gergin bir bağlantı paylaştığında, ilişkileriniz birkaç tümsek veya barikatla karşılaşırsa, size bir şeyler konuşma şansı verecektir.

Sevgilinizle veya aşık olduğunuz kişiyle geleceği tartışmak istiyorsanız, bu haftanın enerjisi sizi açılmaya ve ne istediğiniz konusunda net olmaya teşvik ediyor. Çok zorlamadığınız veya çok talepkar davranmadığınız sürece, yollarınızın aynı çizgide olduğunu göreceksiniz. Ders, sırada ne olacağı konusunda endişelenmemektir. Kendinize şimdiki anın tadını çıkarma ve sevdiğiniz ve hayran olduğunuz kişinin eşliğinde teselli bulma izni verin.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, başkalarının ihtiyaç duyduğu şeylere sahipsiniz.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda ve romantizm evinizin Balık burcundaki Jüpiter’le yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Aşkı arıyorsanız, bir veya daha fazla akrabanız size randevu ayarlamaya çalışıyor olabilir. Bir arkadaşınız veya aile üyeniz, kör bir randevuya çıkmanızı önerebilir. Kova, buna direnmek yerine, deneyimi kucaklamayı düşünün. Zaten bir aşk ilişkiniz varsa, yeni bir yerde samimi olabilirsiniz.

13 Haziran Salı günü, Aslan burcundaki Venüs ve işbirliği eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik açı yapıyor. Kova, bir ortaklığın devam etmeye değip değmeyeceğine karar veriyor olabilirsiniz. Buna eşinizden çok daha fazla katkıda bulunmanız mümkündür. Bu sözleşmeye devam etmek için bir görüşme yapmanız gerekebilir. Bu, müzakere etmek için iyi bir zaman çünkü başkaları sizin taleplerinize daha uygun olabilir.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’da Yay burcundaki dolunayın ateşli enerjisi altında deneyler yapmak için sabırsızlanıyorsunuz. Kendinizi canlı hissediyorsunuz ve bazı kuralları çiğnemeye hazırsınız ve tam olarak kiminle çılgına dönmek istediğinizi biliyorsunuz. İster kendini adadığın biri olsun, ister çok az tanıdığın biri olsun, engellemelerin yok ve şaşırmak için sabırsızlanıyorsun!

11’inde, iletişimci Merkür akıllı İkizler burcuna geçiyor ve zekayı ilişki listenizde “olmazsa olmazlar”ın başına yerleştiriyor. Çıktığınız veya çiftleştiğiniz kişiyle ilginç bir sohbet edemiyorsanız, çabuk sıkılırsınız. Bekarsanız, yükselen bir İkizler burcu şu anda mükemmel kozmik eşinizdir.

19 Haziran’da, önemli bir Jüpiter-Satürn sekstilinde, farklı bakış açılarını benimsiyorsunuz ve aşk hakkında öğrenecek çok şeyiniz olduğunu özgürce kabul ediyorsunuz. Hayatınızda öğretmen rolünde olan biri şimdi daha çekici ve onu daha önce nasıl fark edemediğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Kader, bu şanslı geçiş sırasında pek çok “aha” anı getirir.

Yirmi altıncı gündeki Mars-Uranüs karesinde bir şeyi bitirmek için acele ediyorsunuz, ancak aşkla ilgili her konuda frene basmalısınız. Ne kadar hızlı giderseniz, o kadar çok hata yaparsınız ve bu, ayrıntılara takılmak için iyi bir zaman değil. Doğru değilse, devam etmeyin. Kova, bir şeyden sonsuza kadar pişmanlık duymaktansa geçici olarak hayal kırıklığına uğramak daha iyidir.

Aylık İş Burç Yorumu

Jüpiter ve Kuzey Düğümü 1 Haziran’da birleşiyor ve Venüs dört gün sonra Aslan’a giriyor, bu da işinizde kişilerarası ilişkilerde büyük bir sarsıntı olabileceği anlamına geliyor. İş ortaklarıyla karşılıklı bağımlılığa dikkat edin, başkalarının kendi sorunlarını çözmesine izin verin ve kendi ihtiyaçlarınızla ilgilenin. İşyeri dramına ve siyasetine fazla kapılmamaya çalışın, çünkü fırtınalı duygular uçup gidecek.

İyi haber şu ki, on yedincideki İkizler yeni ayı, iş ilişkilerinize bir parça kesinlik ve pozitiflik katarak bu enerjileri yumuşatabilir. Hatta meslektaşlarınızın her zamankinden daha az tartışmacı ve daha destekleyici olduklarını, size ve birbirinize karşı iyi davrandıklarını bile hissedebilirsiniz.

Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde ve 21 Haziran’da yaz gündönümü geldiğinde iş yerindeki ve iş akışındaki hava daha istikrarlı olacak. Bu, kariyeriniz için kozmik bir şans ve refah zamanına işaret ediyor. Sadece bu da değil, çok iyi kariyer haberlerinin alıcısı olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla kadeh kaldırarak günü kutlayın.

Aylık İlişki Burç Yorumu

3 Haziran’da Yay burcu dolunayı sırasında sosyal bir notla aya başlıyorsunuz. Bir partide veya bir protesto sırasında biriyle tanışmak, bazı harika kıvılcımlara yol açabilir. Neyse ki, Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde aşık olmaya fazlasıyla hazırsınız. Bu, yeni bir ilişkiye atlamak için harika bir zaman Kova, ama atlamadan önce bakmayı unutma.

Peki ne bekliyorsun? 11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde birine çıkma teklif edin, çünkü herkesin bayılmasını kolayca sağlayabilirsiniz. En iyi randevu geceniz, ayın on yedinci günü İkizler yeniayıdır. Romantik bir ilişki bedeninizi ve zihninizi harekete geçirebilir.

Bununla birlikte, 21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girdiğinde ilişkiler alış-verişten ibarettir. Yılın en uzun gününde, sevgilinize değer verdiğinizi göstermek için konuşacağınız aşk dilinin bir hizmet eylemi olduğunu öğrenirsiniz. . Juno ertesi gün Yengeç burcuna girdiğinde flört etmeye pratik bir yaklaşım getirin. Hayatınızı çok kolaylaştıracak.

26’sında Merkür Yengeç burcuna girdiğinde sevgilinizi beslemeye ve onunla ilgilenmeye devam edin ve onlara yaslanmanıza izin verin. Bir ilişki içinde olmanın tüm amacı budur. Savunmasız ol!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Güneş, Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar ilk evinizi aydınlatır ve her yıl olduğu gibi, bu zaman diliminde bir noktada doğum gününüzü kutluyor olacaksınız. Bu yıl, Kova, bildiğiniz sıra dışı tarzda biraz doğum günü eğlencesi yapmayı planlayın! Başka bir deyişle, istediğiniz kadar tuhaflaşın ve şenliklerin bolca aptallık ve sosyalleşme içerdiğinden emin olun. Hayal edebileceğiniz en kötü şey, yalnız kutlamak zorunda kalmaktır.

Kararlı öğretmen Satürn, hayatınızdaki bilinmeyenler hakkında daha fazla şey öğrenme dürtüsünü hissettiğiniz Ocak ve Mart ayları arasında havadar burcunuzdadır. Bu, hem büyümenin hem de zorlukların önemli bir dönemi olabilir ve sizi geride tutan tüm önyargılardan veya ön yargılardan kurtulmaya çağırır. Bu geçişin tam olumlu etkisini elde etmek istiyorsanız, fark yaratabilecek daha büyük bir insan topluluğunun parçası olmayı benimserken, tipik asi doğanız arka planda kaybolmak zorunda kalacak.

Yaratıcı ev gezegeniniz Uranüs, muhafazakar dünya burcu Boğa ile tüm yıl boyunca seyahat ediyor ve bu, hayatınızın bu alanlarında bazı yavaş değişikliklerin şekillenmeye başlayacağını gösteriyor. Doğanız gereği bir yenilikçi ve öncüsünüz, ancak bu özellikler Bull’un istikrarlı doğasıyla keskin bir tezat oluşturuyor. Bu, kendi evinize ve ailenize yerleşmiş hissetmenizi zorlaştırabilir, ancak büyümenin çoğu, bunun gibi enerji dengesizlikleriyle uğraşmaktan gelir.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Bekar hayatı sevdiğin bir sır değil Kova. Çoğu hava burcu gibi, özgürlüğünüze değer veriyorsunuz, bu nedenle tutkulu Mars, yılın başından Mart ayının sonlarına kadar huzursuz hava burcu İkizler ve zevk alanınızla vakit geçirdiğinde, tek eşlilik ve ruh eşi kavramlarıyla gerçekten mücadele edebilirsiniz. Kendinizi tam olarak bulunduğunuz yerde kapana kısılmış hissetmiyor olsanız da (sonuçta, bir ilişki içinde olmayı siz seçtiniz), sadece iyi vakit geçirmek istiyorsunuz, koşulsuz ve ne yazık ki bu pek de elverişli değil. aşık olmak ya da uzun süreli bir ilişki içinde olmak!

Ağustos sonunda Mars Terazi’ye ve ortaklıklar evinize girdiğinde ve Eylül sonunda güneş Terazi ile çiftleştiğinde iletişim kurmak ve uzlaşmak için daha iyi zamanınız olur. Bu ahenkli geçişler, ilişkinizi, son zamanlarda yaşadığınız tüm pürüzleri aşmanız için ihtiyaç duyduğu dengeli enerjiyle çevreler. Önemli bir konuda anlaşmaya varmakta zorlanıyorsanız, bu uzlaşmacı enerji size işleri yumuşatmanıza ve ikinizin de istediğinizi elde etmenize yardımcı olacak büyüleyici tavrı verir.

Ve tartışmaya devam ederseniz, Ekim ortasındaki yeni ay ve güneş tutulması sırasında ve yine zarif Terazi’de işleri düzeltmek için ikinci bir şansınız olur. Bu çılgınlık sırasında, eşinizin yerine rahatça geçebilir ve devam eden herhangi bir anlaşmazlığı kolayca çözebilirsiniz. Olayları birbirinin bakış açısından görmek gerçekten ufuk açıcı bir an olabilir.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Romantik Venüs, Ocak ayının başlarında deneysel burcunuzla eşleşecek, bu nedenle tamamen yeni şeyler denemeye hazır olacaksınız. Ve ayın sonunda güneşin de bağımsız burcunuza girmesiyle, bekar hayatı yaşamaktan tamamen mutlusunuz. Sosyal hayatınız hareketliyken, aktif olarak bir çiftin parçası olmaya çalışmayacaksınız, ancak bu zaman diliminde bir grup yeni insanla ağ kurup bağlantı kurdukça, “tek” ile tanışmayı da göz ardı etmeyeceksiniz. Olursa olur!

Ayrıca Nisan ortalarında ateşli Koç burcunda aşk hayatınıza biraz heyecan ve tutku aşılayan bir yeni ay var. Bu heyecan verici ay, aşk hayatınızın sorumluluğunu size veriyor ve gerçekten istediğiniz şeyin peşinden gitmenizi hatırlatıyor. Kendine olan güvenin şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve rekabetçi güdün seni romantik rekabetinin çok önüne geçiriyor. Bir DM göndermek veya sevimli komşunuzla konuşmak için iyi bir zaman bekliyorsanız, işte bu!

Güçlü Mars, Ekim ortasında Akrep burcunun duygusal sularına girerek, bu cezbedici ve merak uyandıran enerjinin transı altında aşka dair mesafeli duygularınızı değiştiriyor. Şu anda aşkın çekimine direnmek zor, özellikle de cinsel açıdan çekici olduğun biriyle tanışırsan. Şu anda birisine tamamen takıntılı olmaya veya eski sevgiliyle ilgili intikam veya kıskançlık düşüncelerine yenik düşmemeye dikkat edin. Bunun gibi bir olumsuzluk, sahip olduğunuz mevcut tüm iyi şeyleri mahvetme yollarına sahiptir.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kova, para sizin için oldukça akıcı bir metadır ve en son teknolojide olmayı sevdiğiniz için diğer insanların yapamayacağı finansal riskler almaya hazırsınız. Bu yıl, çalışkan Satürn, yılın başlarında akıllı, teknolojiyi seven burcunuzla ortak olacak, bu nedenle Ocak ve Mart ayları arasında, son zamanlarda altında olduğunuzu düşündüğünüz geleneksel kariyer kısıtlamalarından kurtulmak güzel bir şekilde karşılığını almalıdır. Eksantrik ama faydalı fikirleriniz sizi artık herhangi bir takımın paha biçilmez bir parçası yapıyor ve arkadaş canlısı, havadar tavrınız sizi popüler bir patron veya iş arkadaşı yapıyor.

Ayrıca, asi ev gezegeniniz Uranüs’ün tüm yıl boyunca istikrarlı bir şekilde paraya düşkün Boğa burcunda olduğunu unutmayın; bu, sabırlı olmaya istekliyseniz sizi daha sağlıklı bir finansal geleceğe hazırlayabilir. Geçen yıl olduğu gibi, yatırımları çeşitlendirmek ve parayı çeşitli risk seviyelerinde hareket ettirmek, size ciddi anlamda sağlıklı karlar sağlayabilir, ancak yalnızca harekete geçmek için doğru zamana kadar beklemeye istekliyseniz.

Şanslı Jüpiter yılın ilk bölümünü (Mayıs ortasına kadar) ateşli Koç burcunda geçirdiğinden, her şeyi merak ediyor ve yeni dünyaları keşfetmeye hazırsınız. Mevcut kariyerinizde mutsuzsanız, farklı alanlarda biraz araştırma yapmak için harika bir zaman. Geniş ilgi alanlarınız artık sizi tatmin edici bir finansal yola da götürebilir, ancak yine de, ilginç göründüğü için tüm paranızı bir fırsata harcamaktansa araştırma yapmak önemlidir. Parlak zihniniz sizi şimdi çok uzağa götürebilir, bu yüzden ayağa kalkıp size en ödüllendirici sonucu neyin getireceğine dair zor sorular sormaktan korkmayın.