Koç ile Başak İlişki ve Aşk Uyumu

Koç burcu ile Başak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Koç ile Başak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Koç burcu erkeği ile Başak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Koç burcu kadını ile Başak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 2 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantik ilişkiniz konusunda ciddileşmenin tam zamanı. Keyifli olabilecek bir ilişki için partnerinize söz vermeyeli uzun zaman oldu. Bununla birlikte, artık flörtleşmeler ve tatlı sözler ile eğlenmeye niyetiniz olmayabilir. Aşk hayatınızda ciddi bir şeye hazırsınız. Sevgilinize derinden taparken, ilişkiden ne beklediğiniz hakkında onunla konuşmak için aşağı inmelisiniz. Eşinizin sizinle aynı sayfada olup olmadığını bilmelisiniz.

Önümüzdeki birkaç gün biraz çalkantılı olabilir, ancak endişelenecek çok az şey var. Ya beklentileriniz onları şaşırttı ya da tavırları sizi aklınızdan silip süpürdü. Hayatta farklı şeylere ihtiyaç duyabilirsiniz ve bu ilişkiyi nasıl sürdüreceğiniz tamamen sizin insiyatifinizdedir. İçten kalbe bir konuşmanın üzerine tüm geceyi çekmenin korkunç aşaması kaçınılmaz görünüyor. Evli bir çiftseniz, oldukça olumsuz bir hafta boyunca bağlı kalmak isteyebilirsiniz. Evliliğinizin yolunda bir dizi kaya ve çukurdan geçebilirsiniz ve bu parkta bir yürüyüş olmayacaktır. Yapmanız gereken buysa, bir süre uzakta kalın. Başka herhangi bir sorun ortaya çıkmadan önce mizacınızın nefes alması ve sakinleşmesi gerekir.

Karşılaşabileceğiniz sürtüşmenin yoğunluğuna rağmen, bir aile üyesini veya bir akrabayı dahil etmemek en iyisidir. İlişkinizdeki elleri sorunları daha da karıştırabilir ve iyileşmesi zor olacaktır. En yakın çevrenizden güvendiğiniz bir arkadaşınızdan tavsiye almanız akıllıca olacaktır. Sizi ve partnerinizi epeydir tanıyorlar ve sizi aşık olarak görmüşler. Onlardan evliliğiniz hakkında düpedüz görüşler bekleyebilirsiniz.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/