Başak burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantik ilişkiniz söz konusu olduğunda, zaman sizin için çok iyi gidiyor. Büyüleyici en iyi halindesin. Bir ilişki peşindeyseniz, işlerin hızlı ilerlemesini bekleyin. İlk buluşma olsa bile partnerinizle olan yakınlığınız kolay ve hızlı bir şekilde gelişecektir. Halihazırda kararlı bir ilişkiniz varsa, eşinizden bolca şımartılmayı bekleyin. Görünüşe göre bugün yanlış bir şey yapamazsın.

Güneşli bir ruh halindesiniz ve gülümsemeniz ve çekiciliğiniz eşinize istediğiniz her şeyi (neredeyse!) yaptırmak için yeterli. Gün, birlikte yeni bir projeye başlamak için de çok iyi. Partnerinize bu fikirle yaklaşmış ve sağlam bir şekilde reddedilmiş olabilirsiniz. Ancak bugün yine partnerinizin önüne bu teklifi çıkarabilirsiniz ve muhtemelen olumlu bir yanıt alacaksınız.

Partneriniz size karşı çok sevecen ve ilgili ve oldukça koruyucu hissediyor ve o bile bunun nedenini tam olarak anlamıyor. Her şey gezegensel düzenlemelerde ama gerçek şu ki partneriniz uysal ve sizden gelen fikir ve önerileri kabul ediyor. Birbirinizle romantik ve samimi zaman geçirmenin zamanı da olgunlaşmıştır. Partnerinizi romantik bir kaçamağa veya hafızanızda değerli bir yer tutan özel bir yere de götürebilirsiniz. Düşünceliliğiniz ve düşünceniz bugün eşinizi etkileyecek.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/