Akrep ile Boğa İlişki ve Aşk Uyumu

Akrep burcu ile Boğa burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Akrep ile Boğa birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Akrep burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişki uyumu nedir, Akrep burcu kadını ile Boğa burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 2 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İşinizin yoğun olduğu ve sevdiğinize destek olmak için elinizi uzatamadığınız doğrudur. Ama bu kabul edilebilir değil! Başka kiminle dertlerini paylaşacaklar? Düşünsenize onların yerinde olsaydınız, o zaman nasıl hissederdiniz? Bu yüzden onların kötü durumunu anlayın ve en azından onları desteklemek için orada olamıyorsanız onlara kulak verin. Günün sonuna doğru siz ve partneriniz arasında işler iyiye gidecektir. Hatta ikiniz arkadaşlarınız ve ailenizle biraz zaman geçirmeye bile karar verebilirsiniz.

Hatta ikinizin de kendi yaşamlarınızda ve toplu olarak karşı karşıya kaldığınız sorunları kardeşlerinizle tartışmaya bile gidebilirsiniz. Tavsiye söz konusu olduğunda kardeşler tek kelimeyle harikadır, kesinlikle size bir çıkış yolu önereceklerdir! Ancak başka tür aşkların huzurunda olmak partnerinizle aranızdaki sevgiyi yeniden alevlendirecektir. Birbirinizin kalbinde birbirinize karşı muazzam miktarda sevgi var ama hepiniz bir rezervuardasınız çünkü siz bunu ifade etme şansını hiç bulamamışsınız! Çok geç olmadan yapmalısın! Ve partnerinizin üzerine serpmeye başladığınızda ve partneriniz de size biraz sevgi serpmeye başladığında, bunu minnettar hissettiğiniz şeyler listesine ekleyeceksiniz!

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/