Akrep burcu ile Boğa burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Akrep ile Boğa birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Akrep burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişki uyumu nedir, Akrep burcu kadını ile Boğa burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Romantik ilginizi çeken kişinin size karşı olan hislerinden emin değilsiniz. İçsel bir reddedilme korkusu, sizi kendi duygularınızla ilgili olarak çenenizi kapalı tutmaya zorladı, ancak kendinizi bu duygulara sahip olmaktan alıkoymak mümkün olmadı. Oldukça itici bir tavır benimseyerek duygularınıza farklı bir yüz vermeye çalıştınız. Ancak duygularınız artık inkar edilmeyecek. Kaybedeceğiniz bir savaşa girdiğinizi fark etmeniz sizin için iyi olur. Duygularınızı kabul etmek – ne kadar mantıksız görünürlerse görünsünler – bugün kaçınılmazdır ve bunu ne kadar erken yaparsanız, kendinizi kafa karışıklığından o kadar çok kurtarırsınız. Son birkaç aydır bunu yapmaktan kaçınmaya çalışsanız da, bugün romantik cephede bir risk almanız gerekiyor.

Beklentilerinizin aksine romantik duygularınızın nesnesi, duygularınızın fazlasıyla farkındadır ve aslında heyecanla açıklamanızı beklemektedir. Bu kişi kendi duygularıyla uzun zaman önce hesaplaşmış ve bu konuda rahattır. Yani, biraz kefaret ödemeyi bekleyebilirsiniz çünkü o size hemen doğru bir cevap vermeyecektir. Kesin bir yanıt almadan önce duygulu, romantik bir konuşma yapmaya ve kalbinizi açmaya hazır olun. Bu size biraz ürkütücü gelebilir ama gerçekte ne hissettiğinizi söylemeniz hem size hem de bunu ve daha fazlasını hak eden müstakbel partneriniz için faydalı olacaktır.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/