Akrep ile Akrep İlişki ve Aşk Uyumu

Akrep burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Akrep ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Akrep burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Akrep burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 17 Haziran 2023 Cumartesi günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün aşk için şanslı bir gün. Ailenin nimetleriyle ilişkinizde ilerleme kaydetmeyi düşünmeyeli uzun zaman olmuş olabilir ve bugün ilerlemek için doğru gün olabilir. Ailenizle olan ilişkiniz hakkında çok önemli bir şeyi açıklamaya hazırlanın ve onların tepkisi sizi kesinlikle şaşırtacak. Üzülmeyin; işler istediğin gibi gidecek Evren sizin lehinize işbirliği yaptı ve işler sizin için kolaylaşacak. İçine yüreğinizi koyarsanız, ilişkiniz birçok zorluktan geçmek zorunda kalmadan arzuladığı geleceği yaşayacaktır.

Sonuçları fazla düşünmenin bir anlamı yok. Ailenize sabırla yaklaşın ve haberinizi sunun, onlar gelecektir. Evli çiftler aşk ve tutku dolu güzel bir güne uyanacaklar. Evliliğinizle ilgili farkındalıklara kendinizi kaptıracaksınız ve bunlar sizi duygusallaştıracak. Evli bir çift olarak yaşamak zorunda kaldığınız her şeyi – zorluklar, tartışmalar, mali mücadeleler, iletişimsizlikler, yanlış anlaşılmalar, başarısızlıklar ve başarılar, zaferler, kutlamalar, partiler, kilometre taşları, duygusal günler, aşkınız, – hatırlamaya başlayacaksınız. rahat sessizlikler, mahrem anlar – hepsi gözünüzün önünden bir film şeridi gibi geçecek. Evliliğinize başlarken birbirinize verdiğiniz yeminlerin normal bir hayat için fazla mükemmel ve idealist olduğunu anlayacaksınız.

Normal bir hayat mükemmel değildir. Onu kendi terimleriyle mükemmel yapan daha fazla kusuru var. Bu nedenle, mükemmellik fikri özneldir. Bugün eşinizle geriye dönüp baktığınızda, evliliğinizde ‘mükemmel’in anlamını çıkaracaksınız. Bu günü hafızanızda beslemek için daha romantik bir fikir, size özel pek çok anınızın olduğu bir sunak veya sessiz romantik bir yer ödünç almak ve yeminlerinizi yenilemektir. Size en uygun evlilik için evlilik yeminlerinizi yenileyin. Bugün eşinizle büyülü bir mutluluk yaşayacaksınız.

Şanslı Renkler: Mavi, Deniz Yeşili, Gök Mavisi, Siyah ve Gümüş

Şanslı Sayılar: 1, 4, 7, 12, 14, 18 ve 20

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/