Boğa burcu ile Aslan burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Aslan birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Aslan burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Aslan burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Büyüleyici ve karizmatiksiniz ve tek seferde bütün bir resminizin çekilemeyeceği ilgi çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Sizi partneriniz için karşı konulamaz kılan birçok özelliğin özenle seçilmiş bir karışımısınız. Bir kalabalığın ilgi odağını kendinize çekiyorsunuz ve sizi gerçekten mutlu eden ve dilediğiniz kadar destekleyen bir partneriniz olduğu için şanslısınız. İnsanlar çekiciliğinizde eriyebilir ve sizi övmelerine alışkınsınız. Partnerinizi yaptıklarında size daha yakın tutacaksınız. Fark edilmelerini sağlayacak ve başarılarınızın bir parçası haline getireceksiniz.

Haftanın sonunda siz ve eşiniz bir toplantının önünde aşkınızı ilan edeceksiniz. Bir süredir romantik bir ilişkiniz var ve bu buluşma ile ikiniz heyecanınızı coşturarak yeni ve farklı bir şeye tanık olacaksınız. Tedavi için buradasın. İlişkiniz ödüllendirici olacak ve aşkınızı ilan ederken bağınızı sağlamlaştırıyorsunuz. Bir ihtimal üzerine, siz veya partneriniz geçmişten biriyle tanışabilirsiniz. Mutlaka hoş bir ziyaret olmayabilir ama garip olabilir ve partnerinizle bu kişi hakkında bir tartışmaya girme şansınız vardır.

Az önce ortaya koyduğunuz tüm yeni başlangıçların başlangıcında, geçmişten gelen sağlam bağınızı bozan bir ipe sahip olmak ideal olmayabilir. Sakinliğinizi koruyun ve kabalaşmadan amacınıza bağlı kalın. Birbirinize olan güveninizi kaybetmeyeceksiniz ve bu sizin kazancınız. İşleri masadan kaldırmak için öfke tarafından ele geçirilmeyeceksiniz. Bunun yerine, ilişkinizi dikkatlice değerlendirecek ve işleri düzelteceksiniz. Önünüzde parlak bir gelecek var.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/