Boğa ile Yay İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Yay burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Yay birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Yay burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Yay burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün eşinize yatakta güzel bir kahvaltı hazırlayarak onu gerçekten şaşırtacak ve şok edeceksiniz. Bunu, gizliden gizliye bir ara denemek için can attığın bir şey takip ederdi – romantik bir tekne gezintisi. Eşiniz, gününüzü en ince ayrıntısına kadar verimli bir şekilde planlamanızdan çok etkilenecek. Gitmek için piknik yapmayı bile düşünebilirsiniz. Hava sadece ruh halinizi tamamlar ve ikinizi de birbirinizi daha çok sevme havasına sokar. Partnerinizin gözlerine derinden bakın ve ona onu gerçekten sevdiğinizi söyleyin.

Partneriniz de bugün size kendinizi son derece özel ve sevilmiş hissettirecek. O tekne gezisine çıkarsanız, uzun, çok uzun zamandır nasıl bu kadar romantik bir şey yapmak istediğini anlatarak sizi şaşırtacak. Siz ve partneriniz bugün mükemmel bir titreşimde olacaksınız. Bugün sadece süper harika anılar biriktireceksin ve bu da yakın bir arkadaşını çok kıskandırabilir.

Bu yüzden aşık olmakla meşgulken kimsenin senin aşk hayatınla ilgilenmediğinden emin ol. Arkadaşlarınıza veya tanıdıklarınıza aşk hayatınızın nasıl gittiğinden bahsetmekten kaçının. Yıldızlara güvenin ki zaten herkesten çok daha iyi bir yerdesiniz.

Şanslı Renkler: Koyu mor, Macenta, Beyaz ve Altın

Şanslı Sayılar: 24, 29 ve 35

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/