Yay ile Oğlak İlişki ve Aşk Uyumu

Yay burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Yay ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Yay burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Yay burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bir şey partnerinizi aşağı çekiyor ve duygusal olarak acı çekiyor olmalılar. Evcil hayvanlarını kaybetmiş, yüreklerini taşıdıkları bir hedefte başarısız olmuş, hatta sevdikleri birini kaybetmiş olabilirler. Bunu takip eden en zor kısım, onları teselli etmek için doğru kelime grubunu seçmektir. Bazen sessizliğin, sizin için çok değerli olan birini teselli etmenin en güçlü yolu olduğunun farkına varmalısınız. Kelimeler her zaman içtenlikle sempatinizi ifade edemez. Ne olursa olsun yanlarında olduğunuzdan emin olun.

İhtiyaç duyduklarında bağlantıda kalın ve ulaşılabilir olun. Şimdi size her zamankinden daha fazla ihtiyaçları var ve sizin varlığınızda zorlu zamanlarını aşmaları onlar için kolay olacak. Genellikle yaptıkları gibi davranmak için engellemelerle dolu olabilirler veya bazen hiç olmayabilirler. Öfkeleri, öfkeleri, üzüntüleri ve ruh hallerindeki ani değişikliklerle yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Konudan uzaklaşmaktan kaçının. Sorunu kabul edin ve yalnız olmadıklarına dair güvence verin. Onlara, kaybettikleri için üzgün olduğunuzu veya hayallerini gerçekleştirecek potansiyellerine güvendiğinizi söyleyin. Onların yas tutma şeklini kabul edin ve onlara öğüt vermekten kaçının. Onların yerinde olmanın tam olarak nasıl bir his olduğunu bilmediğinizi kabul etmekte sorun yok, ancak ihtiyaç duyabilecekleri her şey için onların yanındasınız. Keder garip ve rahatsız edicidir.

Bekar insanların benzer bir durumdan geçen bir arkadaşı olabilir. Senin varlığın önemli olan. Evli çiftler çocukları ve geleceklerini tartışmak için aşağı inebilirler. Gelecekleriyle ilgili akıllıca kararlar vermek derin bir iç gözlem ve zaman gerektirir ve bunu riske atamazsınız. Acele etmekten kaçının ve harcamalarınız konusunda ekstra dikkatli olun. Biraz dikkatsizlik size sandığınızdan çok daha fazlasına mal olabilir.

Şanslı Renk: Pastel Yeşil, Krem, Sarı ve Siyah.

Şanslı Sayılar: 22, 28, 31, 46, 55 ve 62

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/