Yay burcu ile Boğa burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Yay ile Boğa birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Yay burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişki uyumu nedir, Yay burcu kadını ile Boğa burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün bir söz günü – partnerinizin gitmesine asla izin vermeme sözü. Ne de olsa birlikte uzun bir zaman geçirdiniz ve hayatta pek çok şeyle karşılaştınız ve birbirinizin desteğiyle her şeye göğüs gerdiniz. Şimdi, ilişkinize bir kesinlik notu eklemek ve aşk hayatınızın ilk kilometre taşını birlikte belirlemek için iyi bir zaman. Partneriniz bunu rüzgarda hissedebilir. Yaklaşan büyük kararlar olduğunu biliyor ve bunun ne olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyor. Sizi destekledi ve karşılığında desteğinizden keyif aldı. Şimdi kesin bir hamle istiyor.

Bugün ikiniz için şanslı bir gün. Sevinçle doludur ve bulaşıcıdır. Etraftaki herkes seni görünce gülümsüyor. Bugün, partnerinizle tanışmadan önce, ona önceden haber vermek ve özel bir gün için giyinmesini söylemek iyi bir fikirdir. Daha fazla heyecan katmak için onu sürpriz bir alışveriş çılgınlığına çıkarabilirsiniz.

Sizinkiler planlarınız hakkında bir sezgiye sahipler ve fikrinizi sonuna kadar desteklediğini bilmeniz için ipuçları bırakıyorlar. Partnerinize olan takdirlerini gösterdiler ve yakında harekete geçmenizi umarlar. Siz ve eşiniz, insanların sizi sevmesini ve kabul etmesini çok kolaylaştıran son derece cana yakın doğaya sahipsiniz. Bu nedenle, devam edin ve ilk adımı atın. Bu senin günün. Büyük yap!

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/