Boğa ile Akrep İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Partnerinizle belirli bir konuda yüzleşmek istiyorsunuz. Yüzleşmek için bir dayanağınız olmadığını bilseniz de, mesele kalbinize ağır basıyor ve kötü bir his veriyor. Nasıl hissettiğinizi bilmesini sağlamak için eşinize güvenmenin iyi bir fikir olduğunu düşünüyorsunuz.

Yıldızlar sizi aceleci adım atmaktan caydırıyor. Siz ve partneriniz çok uzun süredir birliktesiniz. Aranızdaki sevgi ve güven çok güçlü ve küçük meselelerle sarsılmaz. Aranızda sır saklamamak iyi bir fikir olsa da, bazı tartışmalar yarardan çok zarar verebilir. Hala tartışmak istiyorsanız, en yüksek derecede incelik tavsiye edilir. Partneriniz, aşkla ilgili her konuda, özellikle de inancında, ona güveneceğiniz konusunda size güveniyor. Herhangi bir düşüncesiz açıklama onu derinden incitebilir. Bu nedenle, sorunu ilişkinizde bir tartışma konusu yapmak yerine dışarıdan çözmeye çalışın.

Bugün, kendinizi hazırlamak için işten izin almak iyi bir fikir olacak. Sorun çıkarmamak için parlak renklerden kaçının ve su gibi sakinleştirici etkilerin yakınında olun. Aşırı tepki veren siz olabilirsiniz ve eşinizin varlığı ve sakinleştirici etkisi yardımcı olabilir ve belki de bugün çok daha iyi bir bağ kurmanın yolunu açabilir. Sevginiz güçlü ve küçük meseleler tarafından vurgulanmamalı.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/