Boğa burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Son zamanlarda, eşinizin sizi hafife aldığını hissediyor olabilirsiniz. Onları memnun etmek için yeterince çaba sarf etmek için üzerinize düşeni yapmış olabilirsiniz, ancak enerjinizin karşılığını bulamayabilirsiniz. Eşinizle ilgili şeyler sizi rahatsız ediyor, ilişkinizin geleceğinden korkuyorsunuz. Tüm bunların kafanızda pişirildiğini ve kesinlikle endişelenecek bir şey olmadığını anlamalısınız. Partnerinizin sizden saklamış olabileceği kendi payına düşen sorunları olmuştur.

Sizi kendi sorunlarıyla rahatsız etmemek niyetiyle bazı konuları saklayabilirler. Yalnızca maddi ihtiyaçlar veya parasal yardım için size dönüyor gibi görünebilirler, ancak bu buzdağının sadece görünen kısmıdır. Konunun derinliklerine inin; Nasıl hissettiğiniz konusunda hemen onunla yüzleşmek yerine, eşinize neyle uğraştığını sakince sorun. Bir kamyon dolusu soru sormaktan kaçının. Bunun yerine, onları size açılmaya ikna ederek sohbete başlayın ve sabırla bitirmelerini bekleyin.

Onları dinleyen dost bir yüz bulduklarında tüm sorularınızı doğal olarak cevaplayacaklardır. Size karşı savunmasız kalabilecekleri güvenli ve rahat bir ortam oluşturun. Kısa sürede şüphenizi çeken her şeyin sadece korkularınız olduğunu anlayacaksınız. Bekarlar, önlerinde harika bir hafta geçirecek. İlgi alanlarınıza çok uygun olası bir ortakla tanışacaksınız, ancak emin olana kadar asla bir adım atmayın. Ne kadar ortak yönünüz olduğu göz önüne alındığında cazip gelebilir, ancak her zaman zamanın harikalarını yapmasına izin vermelisiniz. Cupid senin için kök saldı.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/