Boga-img

Boğa Burcu

Boğa burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

İnsanlarınız şu anda her zamankinden daha önemli ve bugün olması gerektiği gibi yerlerine oturmalarına ihtiyacınız var. Konuş. İyi haber şu ki, birlikte oynamaya daha istekliler.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Herkes seni hayal kırıklığına mı uğratıyor? Yoksa beklentileriniz makul olmayan bir şekilde yüksek mi?

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa burcu Ay, bu sabah erkenden Yengeç burcuna geçiyor ve uyanırken sizi şiirsel ve hassas bir ruh haline sokuyor. Kader Düğümleri kendinizi ve arkadaşlarınızı beslemeniz için sizi çağırırken, uyandığınızda boş zamanları ve sevgiyi kucaklamak için kendinize izin verin. Luna, Satürn ve Jüpiter ile hizalanırken, yeni arkadaşlıklar kurmak, başkalarıyla bağlantı kurmak ve sosyal çevrenizde liderlik rolleri üstlenmek için mükemmel bir ortam yaratırken tatlılık sizi akşama kadar takip edecek. Sadece bu gece güneş ve Neptün karşı karşıya geldiğinde geri çekildiğinizden emin olun ve başka bir çalışma haftası başlamadan önce kendinize yeniden şarj olmak için yer açın.

Boğa Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, evren bugün tehlike işaretleri veriyor. Toksisite ile dolu hissedebilirsiniz! Görkemli güneş, ikinci güneş enerjili evinizin göklerinde cızırdarken, sinsi bir Neptün ile savaşa girecek, şimdi güneş enerjisinin on birinci evinizdeki topluluklar ve çevrimiçi flört evinizin yörüngesinde dönüyor. Zihninizi, ruhunuzu ve kalbinizi ele geçirmeye gelen bir büyünün altında lanetlenmiş gibi olacaksınız. Aşk hayatınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili bir şeyler ters gidiyor, bu yüzden antenlerinizi açık tutun ve zor durumlara düşmeyin. Sonunda onlardan son derece pişman olacaksın! Her şeyden önce, şimdi kimseye borç para vermeyin.

Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, hangi yolları keşfetmeye hazırsın? Sabit bir işaret olarak, mesleki ve finansal güvenliğiniz söz konusu olduğunda oldukça alışkanlık sahibi olabilirsiniz. Ancak, bugün İkizler burcundaki yeniay sırasında finansal açıdan daha avantajlı olmak için neler yapabileceğiniz konusunda daha açık fikirli olabilirsiniz. Yeni ay, sizi takip edebileceğiniz çeşitli finansal yollara götürebilecek altı aylık bir döngüye başlayacak. Anahtar, neyin zaman ayırmaya değer olduğunu bilmektir, o yüzden bugün İkizler burcundaki güneş Balık burcundaki Neptün ile kare açı yaptığında bunu bir düşünün.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Yeni Ay, birini özellikle maddi veya finansal anlamda size sunabileceklerinden çok, kim oldukları için sevmeniz gerektiğine dair yararlı bilgiler sunar. Luna, paraya ve değerlere taze bir başlangıç ​​enerjisi getiriyor. Evet, hayattaki en iyi şeyler ücretsizdir, ancak daha istikrarlı finansal temeller şüphesiz bir ilişkinin oluşmasına veya gelişmesine de yardımcı olabilir!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Sadece nakde karşı tutumunuz ve incelemeye nasıl yaklaştığınız değil, aynı zamanda para yönetimi becerileriniz de öyle. Yeni Ay, değerlerinizi, değerli eşyalarınızı ve maddi konumunuzu aydınlatarak mali durumunuz hakkında daha gerçekçi bir görüş elde etmenize yardımcı olur. Bu, sınırlamalar dahilinde çalışmak için daha fazla çaba sarf etmek anlamına gelecektir. Ancak şimdiye kadar göz ardı etmiş olabileceğiniz kesintileri yaparak sizi daha fazla özgürlük bekleyebilir.

Şu anda parayı düşünmek için çok zaman harcayabilirsiniz, ancak gerçekte daha fazlasını elde etmek için çok fazla zaman harcamazsınız. Paranın dışarı çıktığı kadar hızlı geliyormuş gibi görünmesi nedeniyle kendinizi sıkışmış veya engellenmiş hissedebilirsiniz. Bu, ilerlemek için mücadele etme günü değil.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Güneş ve Ay, yalnızca gelir sektörünüzde bugünün Yeni Ayını yaratmak için hizalanmakla kalmaz, aynı zamanda, yıl boyunca finansal çitin gelir tarafındaki tüm gezegensel faaliyetlerin sonunun başlangıcına ulaştığınız gibi. Yeni Ay, Mars geçen Ağustos ayında yeşil ışık yaktığından beri her şeyi inşa ederken bir tetik görevi görebilir, bir tetikleyici veya katalizör görevi görebilir, ancak aynı zamanda sahip olduğunuz kaynaklarla çalışmayı taahhüt ettiğinizde kuma yeni bir çizgi çizme şansı da verebilir. .

Pluto’nun kariyer sektörünüzden geriye doğru gerilemesinden yedi gün sonra ve cüce gezegen Ceres’in iş sektörünüze dönüşüne sadece üç gün kala, 2020’den bu yana iki profesyonel evinizde de gezegensel aktivitenin olmadığı ilk hafta sonunun tadını çıkarıyorsunuz. Ceres’in önümüzdeki hafta iş sektörünüze, önümüzdeki ay Güney Düğümü’ne ve Aralık ayına kadar devam eden gezegensel aktivite ile, aynı zamanda tamamen iş şapkanızı çıkarabileceğiniz bir süreliğine son hafta sonu.

Günlük Finans Burç Yorumu

Evren sadece senin için bir gösteri yapıyor ve bu tam bir konser. İster müzikal ister parasal olsun, her notayı duyabilirsiniz. Aslında, verdiğiniz veya aldığınız her senet kendi hüzünlü şarkısını çalıyor.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Shitake, beyaz düğme, Portobello veya crimini olsun, bugün bu dünyevi keyfi kutlayalım! Mantar çorbası ya da kiş fena olmaz ama konuyu uzatmayalım. Bir avuç zeytinyağı ve kıyılmış sarımsağı soteleyin. Tek başına aroma cennet gibi olacak!

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Stil geleceğinizin taşa konması gerekmiyor. Saçınızı şık bir bob veya peri şeklinde kesmeyi düşünüyorsanız, taahhütte bulunmadan önce bir perukla veya bir bilgisayar programıyla bakmayı deneyip deneyemeyeceğinize bakın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, kültürel arayışlara dalmak için harika bir gün. Çocuklara uygun etkinlikler için yakındaki bir festivale göz atın. Arkadaşınız bu şekilde biraz sanat, müzik veya dans alma şansına dalacak.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Büyük bir şeyin eşiğindesin ama bunu diğer insanlara bencil görünmeden açıklamak zor. Şimdilik bunu kendinize saklamak isteyebilirsiniz – ama bu çok zor.

Günlük Ev Burç Yorumu

Siz ve eşinizin hissettiğiniz duygusal çekicilik, her okşamada çiçek açar. Tatlı badem yağının sadece yemek pişirmek için olduğunu düşündünüz, oysa bir masaj yağı olarak kokusu hafif ve cildinize iyi gelen özellikleri var. Masaj masasını garajda değil, dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir yerde saklayın.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü ağırdan alın ve kimsenin size biraz daha hızlı hareket etmenizi söylemesine izin vermeyin. Hızınız iyi ve Salı gününe kadar herkes bunu görecek. Kendinizi harika hissedeceksiniz ve acele eden herkes başından beri ne yaptığınızı bildiğinizi görecek. Perşembe veya Cuma günleri kendini beğenmiş olabilir ve büyük bir konuda alışık olduğunuzdan daha hızlı ilerlemeye karar verebilirsiniz, ancak bunu yaparsanız kafanız karışır. Hafta sonu neredeyse mükemmel olacak ve iyi zamanlar için ideal.

Haftalık İş Burç Yorumu

Bu yoğun bir hafta olabilir, ancak üstesinden gelebilirsin Boğa! 11 Haziran Pazar gününden itibaren, geri giden Pluto Oğlak burcuna girdiğinde profesyonel yolculuğunuzda daha büyük bir çekim olduğunu hissedebilirsiniz. Geri giden Pluto’nun geri kalanı, kariyer yolunuza yardımcı olabilecek kalan dersleri ortaya çıkarmak için mükemmel bir zaman olacak.

Merkür geri giden Plüto ile üçgen açı yaptığında ne kadar ilerlediğinizi ve ne kadar ileri gidebileceğinizi düşünmek için kendi içinizin derinliklerine bakın. Üçgenden kısa bir süre sonra, Merkür’ün ikametgahı İkizler’e girmesiyle değer sisteminizi ve finansal konuları değerlendirirken vites değiştirdiğinizi hissedebilirsiniz. Neyse ki, İkizler’deki Merkür, daha fazla istikrara yol açabilecek tüm potansiyel yolları düşünmek için mükemmel bir zaman olacak!

Haftanın ilerleyen saatlerinde, 15 Haziran Perşembe günü İkizler’deki Merkür Balık burcundaki Satürn ile kare açı yaptığında, seçeneklerinizi tartarken zihinsel olarak biraz gergin hissedebilirsiniz. Kare, en iyi hareket tarzını seçme kararı vermeyi ima edebileceğinden gerginliğe neden olabilir. mesleki istekleriniz ve finansal hedefleriniz için. Haftanın sonunda, Satürn gerilemeye başladığında fırsatlarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Hafta başında Merkür’ün İkizler burcuna girmesi, ilişkilerde sınırlar belirlemenize yardımcı oluyor. İster bir arkadaşla, ister sevgiliyle veya partnerle olsun, ilişkilerde sınırlar belirlemek için çizilmesi gereken sınırlar vardır – sadece onlar için değil, sizin için de. Gerçeği söylemek gerekirse, sürekli olarak haddini aşıyorsun ve durumları kontrol etmek istiyorsun.

Artık Pluto 11 Haziran’da Oğlak burcuna geri adım attığına göre, meselelere farklı bir bakış açısıyla bakabilir ve sevgilinize biraz boşluk vermeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Düşündüğünüzün aksine, özgürlüklerini kötüye kullanmayacaklar. Aslında, ikinizi de birbirine yaklaştıracak ve hayatınızın günlük yönleri hakkında daha fazla şey paylaşmanızı sağlayacaktır. Genel olarak, sınırlar ikinize de daha iyi iletişim kurmanız için ilham verecek, şu anda ilişkinize eklemek istediğiniz şey de bu.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, büyüklükle dirseklerinizi ovuşturuyorsunuz.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda olması ve para evinizin Boğa burcunuzdaki Jüpiter’le yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Beğenseniz de beğenmeseniz de bugün çok fazla dikkat çekiyorsunuz. Boğa, en iyi şekilde göründüğünüzü düşünmeseniz bile iltifatlar alabilirsiniz. Düşük bir profil tutmaya çalışırken birileri ayakkabılarınızı veya şapkanızı övebilir. Bugün birisinin elinize mikrofon alıp sizi sahneye itmesi mümkün.

13 Haziran Salı günü, Aslan burcundaki Venüs ve konut eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik açı yapıyor. Bugün, bir şeyi tamir etmesi için bir tamirci çağırmanız gerekebilir, ancak aradığınız kaliteli işi bulmak zordur. Boğa, standartlarınız çok katı değil; sadece herkes meşgul görünüyor ya da geç kalıyor ya da hiç gelmiyorlar. Mümkünse, ev onarımlarını başka bir güne saklayın.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Akıllı Merkür bu ayın başlarında sabit burcunuzda ve 4 Haziran’da asi Uranüs’le birleşiyor. Bu, daha iyi bir eş veya sevgili olmaya çalışırken gerçekten işe yarayan eski dersler ve yeni deneyimlerin lezzetli bir karışımını üretiyor. Mevcut durumunuz ne olursa olsun, daha iyiye doğru değişmek üzere.

Beşincisinde, sevgili lideriniz Venüs şefkatli Yengeç’ten ateşli Aslan’a atlayarak sizi kendi aşk hikayenizin ana karakteri yapar. Son zamanlarda diğer insanlara öncelik veriyorsunuz, ancak şimdi ilgi odağı olma sırası sizde. Şu diva hislerini yaydığına bak, Boğa!

19 Haziran’da Jüpiter-Satürn sekstilinde içsel gücünüz Evrenden gelen iyi şansla birleştiği için pek çok şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Önünüzde uzun bir yol olsa bile, mutlu olmak için gerekenlere sahipsiniz. Aşktan ne istediğinizi aramaktan vazgeçmeyin.

Yirmi birinci gün, yılın en uzun günüdür ve güneşten gelen artan ısı, Yengeç burcunun duygusal derinliği ile birleşince aşk hayatınız cızırdamaya başlar. Önümüzdeki ay duygular derinleşecek ve onları görmezden gelemeyeceksiniz. Gerçekten nasıl hissettiğinizi kabul etmek hem korkutucu hem de özgürleştirici.

Aylık İş Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, muazzam şifa ve iş değişiklikleri yaşamanız için harika bir ay. Bakış açınız, kendiniz için daha somut bir şeye başlamak da dahil olmak üzere, odağı kişisel ihtiyaçlarınıza kaydırarak yeni bir farkındalık düzeyi kazanıyor.

Şimdi sizden çok fazla özerklik isteniyor. İster bir işiniz olsun, ister kendi başınıza çalışıyor olun, 1 Haziran’da güneşinizle hizalanan Jüpiter ve Kuzey Düğümü bağlantısının, zihninizi normların dışında bir şeye açmasına izin verin. Bu güçlü yön, yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi zihin genişletici bir fırsatta kullanmanıza izin vererek, hayatınızdaki önemli bir şeyi değiştirebilir. Bu, emlak veya konutla ilgili diğer sözleşmeleri içerebilir. Küçük harflere dikkat etmeniz gerekiyor ve üçüncü dolunaydan önce herhangi bir yazılı anlaşma imzalamanız gerekebilir.

Ortaya çıkan bir uzlaşma var ve bu yolculukta ilgi odağı sizsiniz. Bu sıralarda, muhtemelen bir ortaklık da dahil olmak üzere, para ve finans konusunda bol şans var.

Ay ayrıca on yedincide düzenbaz İkizler burcunda yeni bir ay getiriyor. Bu yön, ikinci evinizi canlandırır ve maddi mülklerle ilgili eski bir alışkanlığı bırakmakla, yeni bir şeyin şekillenmesi için yer açmakla ilgilidir.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Aya, 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasında baharatlı bir karşılaşma ile başlayın, bu sizin en iyi randevu geceniz olsun. Bir sevgiliyle gizli bir yanınızı keşfederken yatak odasında biraz maceraya atılabilirsiniz. Bununla birlikte, Venüs beşinci evde Aslan’a girerken, konfor alanınızın çok da dışına çıkmayabilirsiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde flört ciddi bir ilişki olabilir. Yazınızı birlikte geçirmek istediğiniz kişi hakkında dikkatlice düşünmeniz gerekir. Seçiminizi, on yedinci gündeki İkizler yeniayı sırasında yapın. Sizi geliştiren ve güvende hissettiren biriyle birlikte olun.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girdiğinde, yılın en uzun gününü birini samimi bir şekilde tanımakla geçirin. Sevgilinizle birbirinizi tanımak için kısa bir tatile çıkın. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde duygularınız hakkında konuşun. Birinin sevgi dilini öğrenmek hayatınızı kolaylaştırabilir. Bize güven!

26 Haziran’da Merkür Yengeç burcuna girdiğinde iletişime odaklanmaya devam edin. Onlara ne istediğinizi ve hissettiğinizi söyleyerek herhangi bir flört sorununu çözebilirsiniz. Oyun oynama Boğa!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, bu yılki en büyük başarınız zihninizi açıp yeni şeyler denemekten geliyor.

Güzel yöneticiniz Venüs, yılın ilk gününü genişleme evinizde geçiriyor, bu da bir sonraki büyük maceranıza başlama zamanının geldiğinin hemen bir işareti. Spontane adımlarınızın sizi nereye götüreceğini bilemeyebilirsiniz, ancak büyük yolculuğunuzun bir sonraki ayağına başlamak için sabırsızlanıyorsunuz.

Öngörülemeyen Uranüs, tüm yıl boyunca yine sabit burcunuzla seyahat edecek ve kişiliğinize bazı çok ilginç kıvrımlara ve dönüşlere yol açabilecek elektrik ipuçları katacak. Bu şımarık gezegen kişisel gücünüzle ilgili ilk evinizdeyken, sizi çevreleyen ve hayatınızın her alanında daha yenilikçi ve yaratıcı olmanız için sizi cesaretlendiren pek çok özgünlük vardır.

Şanslı Jüpiter ayrıca bu yıl Mayıs ayının ortasından yılın sonuna kadar ilk evinizde bir tur atarak sizi gevşetiyor ve hayatın daha hafif, daha komik tarafına bakmanızı sağlıyor. Bu güçlendirici geçiş sırasında çok daha iyimsersiniz ve kendi bireysel ihtiyaçlarınızdan çok daha büyük iyiliklerle ilgileniyorsunuz. Bu neşeli, cömert ruh halinde kalmayı başarırsanız, çok olumlu şeyler çekeceksiniz.

Ekim ayı sonlarında burcunuzda gerçekleşecek yoğun dolunay ve ay tutulması sırasında duygularınızı gizlemeniz kolay olmayacak, öyleyse neden onları serbest bırakmıyorsunuz ve kartların olabilecekleri yere düşmesine izin vermiyorsunuz? Duygularınızı kendinize saklamak çok fazla strese yol açabilir ve insanlar muhtemelen vücut dilinizden düşüncelerinizi zaten tahmin edebileceklerine göre, neden onları serbest bırakmıyorsunuz? İçinizden geçenleri ifade ettiğinizde kendinizi ne kadar özgür hissedebileceğinize inanamayacaksınız.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk ilişkilerinizde istikrar ve güvenliği arzuluyorsunuz Boğa burcu, ancak 2023’te ortalığı karıştırarak mutluluğu bulabilirsiniz.

Yıla başlamak için Venüs’ün meraklı Kova burcundaki birleşimi, sizi deneysel bir ruh haline sokmaya yardımcı olur ve sizi muhafazakar bakış açınızdan çıkarır. Bu, genellikle kaçındığınız konular hakkında rol yapmak veya konuşmak için eğlenceli bir zamandır. Zihninizi açmanız ve bilinmeyeni keşfetmeniz için size işaret veren bu havadar, romantik gezegen ikilisi ile ilişkiniz beklenmedik ve faydalı şekillerde gelişebilir.

Merkür, Nisan ayı sonlarında durağan burcunuza geri döndüğünde, yılın ikinci gerileme döngüsünü yaşıyor olacak. Mayıs ortasına kadar geri hareket ederek, ilişkinizi gerçekten alt üst edebilecek olağan teknoloji arızalarını, kaygıyı, seyahat gecikmelerini ve yanlış iletişimleri beraberinde getirir. Tatil planlarınız varsa, eğlenceli çiftlerinizin kaçamağını gölgeleyebilecek stresli iptaller ve gündeminizdeki diğer değişikliklerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Mümkün olduğunca sabırlı olun ve partnerinizi onun hatası olmayan şeyler için suçlamamaya çalışın.

Sıcak güneş, Ekim ayının sonlarında yoğun Akrep ile birleşerek kıskançlığı ve sahiplenme duygusunu artırır. Saplantı gibi potansiyel karanlık ve hatta tehlike şimdi romantik karışıma giriyor, oyun oynamanın zamanı değil. Ortağınız düşmanınız değil. Kendi başınıza veya en kötü senaryoda, çekici olduğunuz başka biriyle yapmak yerine, yaşadığınız duygular ne olursa olsun onlarla birlikte çalışmaya çalışın. Şimdi intikam almanın feci sonuçları olabilir.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Aşkın kendi hayatınız dışında her yerde olduğunu hissettiniz mi? Bu yıl değişebilir Boğa!

Yöneticiniz Venüs, Ocak ayının başlarında arkadaş canlısı, sosyal Kova burcunda vakit geçirdiğinde, yeni insanlarla tanışmak nispeten kolaydır. Ve herkesle romantik bir bağ bulamayacak olsanız da, “her ihtimale karşı” iletişimde kalmanızda yanlış bir şey yok. Hemen bir kıvılcım hissetmediğiniz için biriyle aşk eşleşmesini göz ardı etmeyin. Ve bu yenilikçi geçiş sırasında konfor alanınızın dışına çıkmaya istekli olmak, birini bulma şansınızı kesinlikle artıracaktır.

Temmuz sonunda, romantik Venüs çekici, ateşli Aslan burcundayken geri hareketine başlar, bu da eski sevgilinizi tekrar hayatınıza sokabilir ve sizden ikinci bir şans isteyebilir. Bu kişiye karşı hala bir şeyler hissediyorsanız, onu tekrar içeri almak son derece cazip olacaktır, ancak en başta neden veda ettiğinizi unutmayın. Özellikle kalbinizi kırdılarsa, onlara bir şans daha vermeyi düşünmeniz için yakışıklılıktan ve çekicilikten daha fazlası gerekir.

Kasım ortasından itibaren güneş spontan ateş burcu Yay’da yol aldığında romantik bir maceranın içindesiniz. Bu elektrikli geçiş, aşk hayatınıza gerçek bir fiziksel ve zihinsel heyecan katıyor. Böylesine enerji verici bir etkiye sahip olan bu güneş enerjisi ortaklığından çıkan iyimserlikle, anın büyüsüne kapılmak kolaydır. Yeni biriyle tanışmanın heyecanıyla kendinizi ve neyi temsil ettiğinizi kaybetmediğinizden emin olun.

Yıllık İş Burç Yorumu

Finansal güvenliğiniz için çok çaba harcıyorsunuz Boğa ve 2023 de farklı değil. Bununla birlikte, hırslı Satürn ilk birkaç ayını deneysel Kova’da geçirir, bu da size zaman zaman bazı şeyleri yeniden değerlendirmenin ve değiştirmenin faydalı olabileceğini hatırlatır. Hem kariyeriniz hem de para durumunuz, bu geçiş sırasında yapmak istediğiniz yavaş ve istikrarlı değişikliklerden faydalanacak, bu yüzden açık fikirli olmaya çalışın. Hayatınızın bu alanlarına her zamankinden daha az geleneksel ve geleneksel bir şekilde yaklaşmaya istekli olun.

Kariyeriniz hırslı Satürn’ün enerjisinden oldukça etkilenir, bu nedenle bu ciddi gezegen Mart ayının başında asi Kova burcundan ayrılıp hassas Balık burcuna geçtiğinde, duygularınız, sezgileriniz ve hayalleriniz sizi tamamen yeni bir diyara götürebilir. Somut ayrıntılara ve gerçeklere odaklanmaya alışkın olsanız da, bu sezgisel eşleştirme sizi potansiyel kariyer yolları konusunda iç sesinizi ve bilinçaltınızı takip etmeye teşvik ediyor. Artık size büyük bir maaş çeki kazandırmayacak, ancak yaşamınızla ilgili tatmin edici bir şey yapma arzunuzu tatmin edecek yeni fırsatları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Ekim ayının ortasında ayrıntı bölgenizdeki yeni ay, mali durumunuzu düzenlemenize ve yıl sonuna planlı bir şekilde girdiğinizden emin olmanıza yardımcı olur. Bu düzenli lunasyon, tatillerde çok fazla para harcamaktan kaçınmanıza da yardımcı olacaktır. İhtiyatlı enerjisi size önemli olanın gerçekten düşünce olduğunu hatırlatır. Savurganlık yerine, bonus paranızın bir kısmını kötü bir gün için bir kenara koyun.