Boğa ile Başak İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Başak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Başak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Başak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Başak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Mevsim pek rahat geçmez ve insanı hastalığa yatkın hale getirir. Ve bugün olan da tam olarak buydu. Sağlığınız pek yerinde değil ve sevgilinizi çok özlüyorsunuz. Eski zamanları anıyorsunuz ve partnerinizi çok özlüyorsunuz. Onunla düzgün vakit geçirmek istersin ama hasta olduğun için bu çok zor. Partneriniz sizi sık sık ziyaret ediyor ve sizinle ilgileniyor.

Bu nedenle, eşinizin size bakma şeklinden sonra asla onunla boy ölçüşemeyeceğinizi hissettiğiniz için depresif hissediyorsunuz. Birlikte geçirdiğiniz zamanı kaybettiğiniz için kendinizi suçlu hissediyorsunuz ve bunun yerine partnerinizin tüm zamanını sizin ihtiyaçlarınız için harcamasına neden oluyorsunuz. Yıldızların bilmeni istediği şey, partnerinin bunu senin için yapabildiğinden içten içe son derece mutlu olduğu. Partneriniz, her zaman yanınızda olmak ve sizi desteklemek isteyen son derece ilgili bir kişidir. Ve şimdi bunu yapmak için ideal fırsatı buldu.

Bu nedenle, arkanıza yaslanın ve eşinizin sevgisinin ve ilgisinin tadını çıkarın. Dilerseniz ev yemekleri, çiçekler, hafif bir müzik ve belki de romantik bir film eşliğinde eski usul romantik anlar yaşayabilirsiniz. Güçlü kokulardan, parlak ışıklardan ve yüksek sesli müzikten kaçının. Hafif kokular bugün tavsiye edilebilir. Samimi zaman kartlarda. Sonuçta, siz ikiniz olmanız gerekiyor.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/