Boğa ile Yengeç İlişki ve Aşk Uyumu

Boğa burcu ile Yengeç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Boğa ile Yengeç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Boğa burcu erkeği ile Yengeç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Boğa burcu kadını ile Yengeç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aşk, havadadır. Siz işte oturmuş partnerinizi düşünürken, partneriniz şehrin diğer ucunda ve birlikte geçirdiğiniz zamanları anıyor. Kavuşmanız için koca bir gün geçmesine rağmen bekleyemiyorsunuz ve dakikalar sancılı geçiyor.

Siz ve eşiniz, her şeyde ve her yerde sevgiyi hisseden çok romantik insanlarsınız. İkinizin bir süredir ilişkisi olmasına rağmen, birbirinizi her gördüğünüzde midenizde kelebekler uçuşuyor. Birbirinizi gördüğünüzde aldığınız heyecan, birbirinizle ilk tanıştığınız andaki heyecanınızla aynı. Ve bugün, dün olduğundan çok daha fazlası. İşteyken bile, bugün partnerinizle vakit geçirmek için planlar yapıyor ve reddediyorsunuz. Partneriniz ise size bir sürpriz hazırlamış olabilir. Siz ikiniz gün boyunca birbirinizden aralıksız aramalar bekleyebilirsiniz.

Birbirinizle harika bir gün geçiriyor gibi görünseniz de, birlikte geçirdiğiniz mükemmel akşamı bozacak bazı unsurların farkında olun. Partneriniz dışında kimseyle takılmaktan kaçının ve ruh halinize yardımcı olması için bugün romantik renklere yönelin. Kabuklu deniz ürünleri ve çikolata birlikte yemek yerken gününüze enerji katmak için iyi bir fikirdir. Dans etmek ve mum ışığı bugün iyi gelecek.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/