Yengeç Burcu

Yengeç burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

7 Haziran 2023 Çarşamba için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Şu anda dünyanın geri kalanıyla senkronize olduğunuzu hissediyorsunuz, bu nedenle neredeyse her şeyi yaparak iyi vakit geçirebilmelisiniz. İnsanlarınız ilham almak için size bakıyor ve onları hayal kırıklığına uğratamazsınız.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Hiç kimse senin onlarla ilgili fantezin kadar iyi değil. Bunun yerine gerçek kişiyi tanıyın.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, bu sabah ay Kova burcuna ve güneş sekizinci evinize girerken ruh haliniz biraz gergin olabilir. Bu arada, tepeden tırnağa bir dizi sert yön kolektifi sarsacak ve diğer insanların dramlarına karşı sabrınız muhtemelen azalacak. Her zamankinden daha kolay tetiklenseniz de, başkalarının neler yaşadığına dikkat etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve zorlayıcı olsa bile çatışma yerine şefkati seçin. Luna bu akşam Mars ile karşı karşıya geldiğinde biraz lüksle kendinize yatırım yapın, ancak harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya çalışın.

Yengeç Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Yengeçler, önümüzde uzun aylar boyunca görkemli bir kozmik dönem var. Cazibe ve güzellik tanrıçası gezegeni Tatlı Venüs, sonbahara kadar Aslan’ın tahtında tutuşacak! Bu, Leo’nun yönettiği tüm temaların kendilerine bir heybet ve sihir dokunuşu olacağı anlamına gelir. Aslan, direksiyondaki beşinci burçtur ve onu tutku, flört, kur yapma, doğurganlık ve eğlence ile hizalar. Bu nedenle, tüm zodyak işaretleri altına çarpabilir! Hem bekarlar hem de çiftler, kalplerini ve ruhlarını daha fazla kahkaha ve ışığa açarak anın büyüsünü kucaklayabilirler. Doğurganlık meseleleri de bir fırsat dalgası görecek!

Günlük İş Burç Yorumu

Finansal düzenlemelerin hakkında ne düşünüyorsun, Yengeç? Bir su burcu olarak, iş ve finansal konularda daha hassas olma eğilimindesiniz. Ancak, ay Kova burcuna girdiğinde, mali durumunuzun ardındaki siyah-beyaz gerçekleri düşünmek için duygularınızdan kopmak daha kolay olabilir. Ayrılmış ay enerjisi, duygusal olarak bunalmadan borcunuza, emeklilik planlarınıza, tasarruf hesabınıza ve daha fazlasına bakmanıza yardımcı olacağından güzel bir hız değişikliğidir. Gerçeklere dayalı kararlar alabilmeniz için bunu kendi avantajınıza kullanın.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Her zaman olduğu gibi, kendinizi savunmasız bırakmak, aşk ve samimiyetle ilgili kaygıları veya endişeleri ele alma ve çözme biletinizdir. Ancak güvenlik açığı, rahatsız edici veya üzücü bir deneyim olmamalıdır. Bunun yerine, onu hak ettiği olumlu ışıkta görmeye çalışın – özellikle de bir engeli kaldırmak, siz ve özel biri arasındaki güveni kesinlikle güçlendireceğinden.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Seksenlerin rock grubu The Smiths bize “Arkadaşlarımızın Başarılı Olmasından Nefret Ediyoruz” bilgisini verdi. Mevcut koşullarınızı veya hayattaki talihinizi bir başkasının veya başkalarınınkiyle umutsuzluk duygusuyla karşılaştırmak yerine, bazı yararlı içgörüler edinme fırsatını yakalayın. Teleskobu çevirirseniz, birinin başarısı harika bir motivasyon kaynağı olabilir.

Dikkatli tefekkür, meditasyon veya sessizlik içinde yalnız başına geçirdiğiniz bir süre, yaşam yolunuzdaki bir sonraki adıma karar vermenize yardımcı olmak için ihtiyacınız olan şey olabilir. Sıkışmış hissediyorsanız ve nasıl ilerleyeceğinizden emin değilseniz, tüm seçeneklerinizi yazın. Ardından en çok istediğinizi seçin.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Tam da Venüs ilk tam gününü gelir sektörünüzde geçirirken, Ay finans sektörünüze geri döner ve doğrudan karşıt konuma geçer. Venüs’ün de Plüton’dan geri tepmesiyle, bu bazı mali gerilimler veya güçlü duygusal tepkiler yaratabilir, ancak 2023’ün en kazançlı aylarına girerken, bunu motivasyona dönüştürmek çok uzun sürmeyecek.

İş sektörünüzde hafta sonu Dolunay’ın ve Jüpiter’in kariyer sektörünüzde yeni geçirdiği 12 ayın hemen ardından, Venüs bunun yarattığı gelir potansiyelinden yararlanmak için gelir sektörünüze geri döndü. Gelir sektörünüzdeki ilk tam gününde Venüs, 2023’ün en kazançlı aylarına başlamak için geri döndü, ancak bu, halihazırda profesyonelce yapılan yatırımlar olmadan mümkün olmazdı.

Günlük Finans Burç Yorumu

Yanlış şeyi ağzından kaçırmanın korkunç sonuçları olabilir. Başınızı acıttığı yerden belaya sokar ve bunun sizin cüzdanınız olmadığını keşfetmek sizi şaşırtabilir. Hassas duygularınız kendini gösterir.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Önümüzdeki haftayı planlamak için bugünden zaman ayırın. Bir yol haritası çizmek, sürüşü kolaylaştıracaktır. Ancak hafta için yemek ayarlamayı da unutmayın. Lazanya, acı biber ve ızgara tavuk göğsü yapmak, size önümüzdeki birkaç gün boyunca öğle ve akşam yemekleri verecektir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Bazen spor salonuna daha az vurmanız ve çarşaflara daha çok vurmanız gerekir. Yeterince uyuyamıyorsanız, açığı kapatmak için ara sıra bir veya iki geceye ihtiyacınız olur. Sonraki adım: gelecekte bundan nasıl kaçınabileceğinizi planlayın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün biraz şüphelenmek paranoya değil. Ne de olsa, ünlü kurabiyelerinizden büyük bir parti pişirecekseniz, küçük çocuğunuzun birkaçını kaçırmayacağınızı varsayması doğaldır. Sayım yapmaya devam etsen iyi olur.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Boşluğa bakıp bundan sonra ne olacağını merak ederek normalden daha fazla zaman harcıyorsunuz. Neyse ki, iyi enerjiniz, hazırlıksız yakalansanız bile yine de net bir şekilde cevap verebileceğiniz anlamına gelir.

Günlük Ev Burç Yorumu

Bebekler uyanınca gerinirler, siz de öyle yapmalısınız. Her bir uzvunuzu gerin ve kan akışını hissedin. Bugün yürüyüşe çık. Hareket ederken, derin nefes alın ve her 20 adımda bir farklı kas gruplarını sıkı tutmaya konsantre olun. Sadece yarım mil olsa bile kendinizi gençleşmiş hissedeceksiniz.

5 Haziran – 11 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Hemen halletmeniz gereken sorunlar Pazartesi günü ortaya çıkar. Yayılmadan önce küçük yangınları söndürmek için çok zaman harcamayı bekleyin. Haftanın çoğu, duygulara hitap etmek yerine beyninizin sol tarafını kullanarak hakemlik yapmanız gereken küçük çaplı kan davaları getirecek. Bir tatil veya günübirlik gezi için Cuma gününe girmiş olabilirsiniz. Büyük resme bakmak için zaman ayırın ve Cumartesi günü birkaç saatinizi zamanınızı geçirmenin yeni yollarını hayal ederek geçirin. Pazar günü çalışmak zorundaysanız, kendinize ne kadar zaman ayırırsanız ayırın, aceleye gelmeyi bekleyin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Oğlak ayı, haritanızın profesyonel tutkuları yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden, yakın ilişkileriniz özellikle haftanın ilk bölümünde zorlu hissedecek. Stres seviyeniz yükselebilse de, özellikle romantizmin çiçek açmasını umuyorsanız, başkalarıyla çabuk anlaşmamanız önemlidir. İlgilendiğiniz biri varsa, onu görmek için işten biraz uzakta bir zaman planladığınızdan emin olun, bu, kalbinizi açarken stresi atmanıza yardımcı olacaktır.

Ayın, joker karakter Uranüs’e yakınlaştığı sekizinci gün, beklenmeyeni bekleyin. Bu süre zarfında düşünmeden harcama yapmaktan kaçının ve kendinizi çok zorlamamaya çalışın. Bu gün insanların sınırlarınıza saygı duymadığını fark edebilirsiniz, bu da sizi bir veya iki gece gözden kaçırmak için ilham verebilir.

Genel olarak, şu anda sessiz iç gözlem için biraz zaman ayırın. Romantik açıdan en heyecan verici bir hafta gibi gelmeyebilir, ancak kendinize karşı nazik olursanız ve ihtiyacınız olan huzuru kucaklarsanız, aşk tezahür etmeye karar verdiğinde kendinizi ona hazır hissetmelisiniz.

Haftalık İş Burç Yorumu

Mesleki hırslarının peşinden git Yengeç! 4 Haziran Pazar günü Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuştuğunda, sizin için değerli ve benzersiz bir şeyin peşine düşme zamanı. Ertesi gün Venüs Aslan burcuna gireceği için, sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir şeyin peşinden gitmek için kozmik olarak desteklenmiş hissedebilirsiniz. Ayrıca, mali hedeflerinizle uyumluysa, bu mali açıdan güçlendirici bir fırsat olabilir.

Bununla birlikte, Venüs hemen Kova burcunda geri giden Plüto’ya karşı çıkacak, bu nedenle, fırsatlarınızın peşinden gitmek için kendinize inanmak için gücünüzü ve kontrolünüzü üstlenmekle ilgili bir iç gerilim olabilir. Yeteneklerinize güvenin ve iş hayatınızda yapmak istediğiniz bir şeye öncelik vermekten çekinmeyin!

Çalışma haftanızın sonuna doğru, Aslan burcundaki Venüs Boğa burcundaki Kuzey Düğümü ve Akrep burcundaki Güney Ay Düğümü ile kare açı yaptığında, iş hayatınızda bir özlemin peşinden gitme gerçeği ve hayali arasında sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Geçmiş girişimlerin sizi yeni, heyecan verici ve mali açıdan güçlendirici bir şeyin peşinden gitmekten alıkoymasına izin vermeyin!

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta değerli bağlantılar kuruyorsunuz.

Hafta, 4 Haziran Pazar günü Merkür’ün Uranüs’ü Boğa burcunda ve ağ ve topluluk evinizle birleştirmesiyle başlıyor. Bugün, sizinkine benzer ilgi alanlarına sahip olağanüstü bir grup insanın yanında olma fırsatınız olabilir. Kanser, bu, bağımsız filmler yapan insanlar için, dahi seviyesinde çocukları olan bir grup anneyle veya köpek parkında “doodle gününde” bir konferansta olduğunuz anlamına gelebilir. Bu, kaynaşmak ve yeni arkadaşlar edinmek için iyi bir zaman.

5 Haziran Pazartesi günü Aslan burcundaki Venüs ve para eviniz Kova burcundaki Plüton ile karşıt açı yapıyor. Finansal bir fırsat var, ancak kazancın kasanıza ulaşmasını sağlamak biraz çaba gerektirecek. Kanser, bazı gizli ücretler veya başka şartlar olabilir, bu yüzden ince yazıları okumak iyi bir fikir olacaktır. Her şeyin yolunda olduğundan emin olmak için bilgili bir arkadaşınıza da danışmak isteyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, başarıya giden hızlı yolda olabilirsiniz.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Ana yönetici ayınız 3 Haziran’da Yay burcunda dolunay, sizi yeni deneyimlere açıyor ve daha maceracı olmaya çağırıyor. Kabuğunuzdan çıkmanız her zaman kolay olmuyor ama bu ay enerjisi aşk adına garip şeyler yapmanıza neden oluyor.

Ay on yedinci evde esnek İkizler burcundayken yeni bir ay evresi gerçekleşir ve bu en çok sezgisel, içgüdüsel on ikinci evinizi etkiler. Mevcut veya potansiyel bir ilişkiyi artık yeni bir bakış açısıyla görebiliyorsunuz ve olasılıklar heyecan verici. Şu anda sizi geçmişe bağlayan çok az şey var.

Parlak güneş, 21 Haziran’daki sempatik ama karamsar burcunuz için esintili İkizler burcundan ayrılarak sizi çoğu zaman savunmaya sokar. Yengeçler, neden kendinizi ve aşk seçimlerinizi bu kadar sık ​​savunacak bir konuma getirildiğinizi düşünüyorsunuz? Bazı şeyleri biraz fazla düşünüyor veya bazı yorumları fazla kişisel alıyor olabilirsiniz.

Asteroit Juno, yirmi saniyedeki ilk evinize güneşi takip ederek evle ilgili her şeye olan sevginizi yoğunlaştırıyor. Bu geçiş sırasında evcilik oynamayı seviyorsunuz ve bir gelenekçi olmasanız bile, yine de beyaz çitli ve iki çocuğu hayal ediyorsunuz. İstediğiniz her şeyi hayal etmenize izin verilir.

Aylık İş Burç Yorumu

Ayın ilk yarısı profesyonel çabalar söz konusu olduğunda biraz sessiz olacak Yengeçler. Bununla birlikte, 3 Haziran’daki dolunay, iş yerinde geçici stres ekleyerek ittifaklar ve ortaklıklar konusunda hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak bu sizi hedeflerinize ulaşmaktan hiçbir şekilde alıkoymayacaktır. Canlı bir insan olduğunuz için ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve işinizi bitirmeniz zor olmayacaktır.

21’inde güneş dönüşünüzde herkesin sizi iltifatlarla ve dikkatle şımartmak istediğini göreceksiniz. Tüm iyi hisleri içinize çekin. Bu, işyerinde dengeyi korumak için gerekli olan iş arkadaşlarının, tüm profesyonel ilişkilerin ve müzakerelerin öneminin farkına varmanızı sağlayacaktır.

26 Haziran’da Merkür burcunuza girdiğinde, mali durumunuzun yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Bu, müzakereler, sözleşmeler ve ödemeler söz konusu olduğunda sizi iyi bir yere götürebilir. Yetkililerden istediğiniz miktarda nakit almak için çok zorlamanıza gerek kalmayacak.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Bu ayın ilk yarısında flört etmeyi duraklatın, çünkü 3 Haziran’daki Yay burcu dolunayında kendinize daha fazla odaklanmaya odaklanacaksınız. Kendinizi en iyi zihinsel, fiziksel ve ruhsal yere sokmak yol açabilir sonra daha iyi maçlar. Özellikle Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde. Arzularınızı ve değerlerinizi netleştirin, böylece çıkmaz aşk ilişkilerine düşmezsiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna girdiğinde tüm ilişki bagajınızdan kurtulun. Hala sosyal medyada eski sevgilinizi siber takip ediyorsanız yeni aşkı hoş karşılayamazsınız. Onları engelle. İkizler dolunayı kendini kabul etme pratiği yapmanıza ve yolunuza devam etmenize yardımcı olurken on yedinci solonuzu geçirin.

Tüm bunları sisteminizden hemen çıkarın, çünkü 21 Haziran’da güneş burcunuza girdiğinde sezonun resmen başlıyor. Kalbinizi açabilecek yeni flört fırsatlarıyla sezona başlayın. Ertesi gün Juno burcunuza girdiğinde ilk görüşte aşk bile olabilir.

26’sında Merkür burcunuza girdiğinde iyi bir izlenim bıraktığınızdan emin olun. Flört sahnesinde sözleriniz çok fazla ağırlık taşır, bu yüzden onları dikkatli seçin.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Çok derin duygulara sahip, sezgisel, hassas bir ruhsun, Yengeç ve yöneticin duygusal bir ay olduğu için, ruh halin gelgitler gibi inişli çıkışlı. 2023 yılında, ayın ritmine dikkat etmek için bilinçli bir çaba sarf etmek, kendinizi çok daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir, bu nedenle aşağıdaki özel ayları özellikle not edin.

Nisan ortasında, kariyer bölgenizdeki bir yeni ay ve güneş tutulması, parkın dışında yeni bir projeye, atamaya veya yeni bir iş veya pozisyon için görüşmeye başlamanıza yardımcı olabilir!

Mayıs ayı başlarında, zevk evinizde bir dolunay ve ay tutulması sizi iyi hissettiren şeyler için bir arayışa gönderebilir. Yaratıcılık ve dram boldur!

Ekim ayı ortasında, ev sektörünüzde gerçekleşecek bir yeniay ve güneş tutulması, yaşadığınız yerde rahatlık ve güvenlik arayışına neden olabilir. Yeniden dekore etmek veya bebek sahibi olmak, ev hayatınızı iyileştirme dürtünüzü tatmin eder.

Ekim ayının sonlarında, dolunay ve ay tutulması gelecek ve sosyal ortamlarla ilişkilendirilir, bu nedenle sosyal medyada yanlış anlaşılmaya neden olabilecek paylaşımlar yapmamaya dikkat edin. Şahsen konuşmadığınızda tonu algılamak çok zor!

Ve elbette, her yıl olduğu gibi, Haziran sonu ile Temmuz sonu arasında bir noktada sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bir doğum günü kutlamanız var ve 2023 dizginleri elinize alıp kendi partinizin kontrolünü ele geçirmek için mükemmel bir zaman! Birkaç yakın arkadaş veya aile üyesiyle göz ardı edip kendinizi şımartmak istiyorsanız, yapın! Tam bir patlama yaşamayı ve tanıdığınız herkesi davet etmeyi tercih ediyorsanız, davetiyeleri göndermeye başlayın! Bu yılki kutlamayı tam olarak istediğiniz gibi yapın. Hakediyorsun.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk söz konusu olduğunda genellikle her şeyi yaparsınız, Yengeç, ancak bu yıl aşk tanrıçası Venüs’ün hava burcu Kova burcunun mesafeli havasını emmesiyle başladığından, romantik yılınız inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapıyor. Aynı zamanda karamsar burcunuzda da bir dolunayın görünmesiyle, şu anda başa çıkmanız gereken pek çok duygusal çatışma var ve duygularınız bir dakikadan diğerine tamamen karışabilir. Bu süre zarfında herhangi bir önemli karar vermeye çalışıyorsanız, mantığa bağlı kalın. Akıl, kalbin bilmediğini bilir.

Çok sevecen bir aşık ve eşsiniz ve Temmuz başında ortaklıklar ve bağlılık evinizdeki dolunay sırasında saygı ve eşitlik arzuluyorsunuz. Adil olma arzunuz ve taviz verme isteğiniz artar, ancak karşılıklı bağımlılığa olan eğiliminiz de artar. Denge, bu ayın çok önemli bir parçasıdır çünkü gelecekle ilgili kararlarınızı ve eşinizin şu anda size nasıl davrandığına ilişkin duygularınızı etkiler. Karşılıklı saygı şarttır.

Romantik Venüs, Aralık ayının başında eğlence ve keyif evinizde, o halde neden kabuğunuzdan çıkıp, çekingenliğinizi bırakıp bir değişiklik olsun diye kendinizi serbest bırakmıyorsunuz?! Ve cinsel kışkırtıcı olmaya cüret edersen, kontrolü ele almanın ne kadar büyülü olabileceğini kısa sürede anlayacaksın. Oyunlar – seksi olsun ya da olmasın – artık gerçekten eğlenceli. Rol yapın ya da sadece birlikte saçmalayın. Artık kimsenin senden beklediği hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Bu yıl aşkı arıyorsanız (ve dürüst olmak gerekirse, ne zaman değil misiniz ?!), Şubat ortasındaki yeni ayı kabul etmek isteyeceksiniz. Bu, gerçekten büyümek ve tipik olarak deneyimlediğinizin ötesine geçmek için büyük bir şansınız, Yengeç ve bu çılgınlıktan ciddi bir öz farkındalık, yeni bir sevgili, bir bağlılık yüzüğü veya belki yukarıdakilerin tümü ve daha fazlasıyla çıkabilirsiniz! “Dönüşüm” artık anahtar kelime ve geçmişi geride bırakıp aşk için bir şans daha denemeye istekli olduğunuzda gelecek son derece parlak görünüyor.

Güçlü, seksi Mars, Mayıs ayının sonunda servet evinizde vakit geçiriyor ve sizin bir altın avcısı olduğunuzu söylemiyoruz, ama aynı zamanda meteliksiz kimseyle de uğraşmıyorsunuz, değil mi?! Güç flörtü bir şeyse, o zaman tamamen ilgileniyorsunuz. Sırf statüsünden dolayı birinin peşinden gitmek yanlış mı? Seni kesinlikle yargılamayacağız. Ve hayatınızda bunu yapacak insanlar varsa, bu onların sorunu.

Ayrıca Ağustos ayının sonunda macera bölgenizde, sizi seyahat yoluyla veya sadece zihninizi yeni olasılıklara açarak bazı şaşırtıcı yeni deneyimlerin yoluna sokan geniş bir dolunay var. Planlanmış bir geziniz varsa, heyecanlandığınız diğer bekarlar için uyanık olun. Ruh eşinizle başka bir ülkede veya tamamen yabancı bir yerde tanışmak artık çok muhtemel, bu yüzden bir konuşma başlatmak ve nereye varacağını görmek için çok utangaç olmayın.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kararlı, ciddi Satürn, Ocak ve Mart başları arasındaki diğer insanların para ve miras evinizi vurgular; bu, bu Yengeç döneminde bir güç mücadelesi içinde olduğunuzu gösterebilir. Harika, değil mi? Ve aile üyeleriyle veya yakın arkadaşlarla para yüzünden kavga etmektense yapmayı tercih etmeyeceğiniz bir şey düşünemeseniz de, bu gerekli olabilir. Borç da bir faktör olabilir, bu yüzden size geri ödeyeceğini söyleyen ve ödemeyen bir arkadaşınızla veya borç isteyen bir aile üyenizle uğraşıyor olabilirsiniz. Kişisel işi parayla karıştırmak iyi bir fikir değildir, ancak yaparsanız, işler kötüye giderse sizi koruyan belgelerin bulunduğundan emin olun.

Satürn, Mart ayının başından yıl sonuna kadar genişleme evinizde olacak, ancak finansal açıdan biraz daha maceracı olmanız için size yeşil ışık yakıyor. Herhangi bir fırsatı değerlendirmeden önce derinlemesine araştırma yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi borsa ve yeni para birimi türleri hakkında eğitmek, servetinizi büyük ölçüde artırabilir. Ve şu anda etrafınızda pek çok bilgelik olduğu için, finans uzmanlarıyla veya sizden daha fazla deneyime sahip yaşlı insanlarla aynı hizaya gelmek için harika bir zaman. Akla gelebilecek her kaynaktan bilgi emen bir sünger gibi olun!

Ve para gurusu Boğa’daki deneysel Uranüs ve tüm yıl boyunca ağ oluşturma bölgeniz ile, bu, sizi bir sonraki kariyer pozisyonunuza yükseltmenize yardımcı olabilecek insanlarla tanışmak için harika bir zamandır. Büyük bir kariyer hamlesi yapmanıza kimin yardım edebileceğini asla bilemezsiniz, o yüzden kocaman gülümseyin, el sıkışın ve en iyileriyle şakalaşın! Sinemada yanınızda oturan kişi, markanızı tanıtmanıza yardımcı olacak inanılmaz bir ünlü bağlantısına sahip olabilir veya yeni taşınan komşunuz, çalışmak için can attığınız bir şirketin işe alım departmanında olabilir. Asla bilemezsin!