Yengec-img

Yengeç Burcu

Yengeç burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Neler olup bittiği hakkında çok fazla endişelenme – bunu kesinlikle hak ediyorsun. Her şeyin harika olacağını söyleyebilirsin, ama bu yetersizlik duygularının biraz üstesinden gelmen gerekiyor.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Paranız sadece hayal gücünüz kadar sınırlıdır. Daha yaratıcı düşünün.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, ay bu sabah erkenden burcunuza giriyor ve sizi tatlı bir şekilde hayal dünyasından gerçeğe geri götürüyor. Bu arada, Kader Düğümleri, yeni arkadaşlıklar geliştirmek veya kanka çevrenize yeni bir yüz davet etmek için mükemmel ortamı işaretleyerek başınızın üzerinde aktif olacak. Luna’nın Satürn ve Jüpiter’e öpücükler üflediği bu akşam havayı tatlılık dolduracak, dünyaya sevgi gönderirken kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Bu titreşimler ayrıca, ruhunuzu güvende tutmak için sınırların önemli olduğunu size hatırlatacaktır, bu nedenle ince çizgiler çizmeniz gerekiyorsa geri adım atmayın.

Yengeç Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Gölgeler bugün iblislerin nefesiyle tıslıyor Yengeç. Kendinizi tehlikeye atmayın! Hatta denizin içinde dönmeye başladığınızda gerçeklikten uzaklaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Güneş enerjisi on ikinci evinizdeki kudretli güneş, bugün sinsi Neptün ile şiddetli bir çatışmaya girecek ve bu da herkesi endişeli, güvensiz ve paranoyak yapacak. Kişisel veya romantik hayatınıza gelince, iletişimin raydan çıktığını hissedebilirsiniz. Önemli anlaşmalar yapmayın ve sevgilinizle duygularınızı veya fikirlerinizi tartışmaya çalışmayın. Herkes tehlike konusunda yarı sarhoş.

Günlük İş Burç Yorumu

Aklını sakinleştir, Yengeç. İş, zihinsel ve duygusal olarak üstesinden gelinmesi gereken çok şey olabilir, bu nedenle İkizler’deki yeni ay, yeni başa çıkma mekanizmalarına ilham verebilir. Önümüzdeki altı ay boyunca, iş arkadaşlarınızın sizi kolayca ele geçirmemesi için daha kalın bir cilt oluştururken aynı zamanda kaygıyla nasıl başa çıkacağınız üzerinde çalışmak için birçok fırsatınız olabilir. İkizler burcundaki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacağı için profesyonel yolculuğunuzda bilinmeyenden korkmamaya da çalışmalısınız. Gelecek hakkında gergin olmak yerine, bu altı aylık döngü boyunca onu kucaklamaya odaklanın!

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Bir Yeni Ay, muhtemelen bir sevgiliden veya olası bir alevden uzakta, yalnız zaman geçirmenizi teşvik eder. Hayallerinize ve bilinçaltı düşüncelerinize uygulamak için yeni başlangıç ​​enerjiniz var ve mahremiyet yatıştırıcı ve canlandırıcı olabilir. İster zihinsel ister fiziksel olsun kısa bir ayrılık, duygusal dünyanızda olup bitenleri ve şu anda ortaya çıkanları kavramanıza yardımcı olabilir.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Tehditkar bir Bengal kaplanı gibi görünen gerçek bir korkuyla mı yoksa kedi yavrusu gölgesiyle mi uğraşıyorsunuz? Kendinizi hazırlamaya değer olduğuna inandığınız şey, gerçekte çok daha az yıldırıcı olabilir. Bu, bugünün Yeni Ay’ının sırlarınıza ve bilinçaltı düşüncelerinize yeni bir başlangıç ​​enerjisi getirdiği için sizi düşünmeye teşvik ettiği bir şey. Sizi neyin engellediğini gerçekçi, kendinden emin bir ışıkta görmenin zamanı geldi.

Şu anda çıkan kadar giren paran var. Zam aldığınız gün yüksek bir telefon faturasıyla karşılaşabilir veya güvence altına almak için birikimlerinizin büyük bir kısmını gerektiren büyük bir pazarlık bulabilirsiniz. İyiler zorlukları telafi edecek.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Pluto’nun finans sektörünüzden ayrılmasından bir hafta sonra, bu durum para tanrılarının tüm dikkatini mali çitin gelir tarafına kaydırmış olsa da, Ay gelecek hafta gelir sektörünüze dönene kadar kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. bunun için. O zamana kadar, para ve tutku gezegenleri olan Venüs ve Mars, önümüzdeki aylarda olası gelir artışı ve potansiyel için her şeyi hazırlıyor.

Kariyer sektörünüzdeki her iki gezegen de artık yerleşik ve istikrarlı bir konumdayken, gelir sektörünüzdeki Venüs ve Mars’tan gelen destek, yalnızca güveninizi artırmakla kalmıyor, aynı zamanda daha akıllıca çalışmanıza da olanak tanıyor. Bugünün hafta sonu mola çağrısının sorun olmaması gereken bir noktaya ulaştınız, özellikle de bu profesyonel yılda daha çok yolculukla ilgili bir noktaya ulaştığınızda.

Günlük Finans Burç Yorumu

Temizlemeniz gereken büyük bir karmaşa yaşadınız ve bu konuda mükemmel bir iş çıkardınız. Artık geçmişinizi temizlemek yerine gelecekteki şeylere odaklanmaya başlayabilirsiniz. Finansal planlar yapmaya başlamak için mükemmel bir gün.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün gri alanlardan arınmış olacak. Bu yüzden Ginza’da bir suşi restoranında olmak, taze nefis funazushi ve uramaki tatmak kadar iyi olacak. Ya da Brooklyn’de Super Colossal Sashimi Sensei’de iki günlük özel suşilerini yemek kadar kötü olabilir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Stil karmanızı yükseltin: eski kıyafetlerinizi bağışlayın, mümkün olduğunda tüm kaplarınızı geri dönüştürün ve zamanınız varsa makyaj becerilerinizi bağışlayın. Hastaneler, okullar ve diğer kuruluşlar sizi kullanabilir!

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, yaratıcı bir ortaklık için harika bir gün. Siz ve başka bir anne, hem siz hem de küçükleriniz için hayatı çok daha kolaylaştıran, bebek bakıcılığı veya diğer kaynakları bir araya getirmek için dahice yöntemler bulabilirsiniz.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Nedenini ve nasılını tam olarak göremeseniz de, her şey yükselişte gibi görünüyor. Belki daha büyük bir oda ya da daha iyi şeyler alıyorsunuz, ancak bu (henüz) yaptığınız hiçbir şeyin ödülü gibi değil.

Günlük Ev Burç Yorumu

Arkadaşlarınız bugün sizden terapisti oynamanızı isteyebilir. Tavsiye vermek istiyorsanız, bunu birinin evinin mahremiyetinde yapın ve kulak misafiri olabileceğiniz bir restorandan değil. Gizlilik anahtardır.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü duygularınızı buzluğa atın. Bir şeyler olmaya başladığında kafanı kullanman gerekecek. Onları ertesi gün geri alabilirsin ve aslında insanları daha iyi tanımak için harika bir zaman. Tarihler sizin için iyi geçecek. Sizden haber almayı bekleyen ateşli kızları takip edin. Cuma günü kabuğunuzdan çıkın ve çalışanlarınıza sizi sandıkları kadar iyi tanımadıklarını gösterin. Sana nasıl yaşayacağını söyleyecek kimse kalmadı. Hafta sonu daha iyi olamazdı. Duygularınız, dünyanın enerjisiyle mükemmel bir uyum içindedir.

Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta, Yengeç sebebi için ara vermek için mükemmel bir zaman. 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton karşıt burcunuz Oğlak burcuna girdiğinde profesyonel düzenlemelerinizde ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu düşünün. Dolayısıyla bu, ortaklıklarınızın, yükümlülüklerinizin ve diğer profesyonel taahhütlerinizin şartları konusunda daha dikkatli olmanıza neden olabilir.

Kısa bir süre sonra Boğa’daki Merkür geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağından, bunu daha büyük profesyonel topluluğunuzda farklı kişiler, kurumlar ve özlemlerle çalışma fırsatlarınızı gözden geçirerek potansiyel düzenlemeleri yeniden gözden geçirmek için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz.

Ardından Merkür, ikametgahı İkizler’e girecek, bu da kariyer yolunuzda neyi takip etmek istediğinizi düşünürken daha özel olmanıza neden olabilir. Çalışma haftasının sonlarına doğru, İkizler’deki Merkür Balık’taki Satürn’le kare açı yaptığında, profesyonel yolculuğunuzda farklı bir yola bağlı kalma isteği duyabilirsiniz. Ancak vites değiştirmek çok kolay değil çünkü kariyer yolunuzda sahip olduğunuz sorumluluklarda gerçek anlamda herhangi bir değişiklik yapmadan önce zihinsel bir ayarlama yapmanız gerekecek. Seçeneklerinizi düşünün.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bekarsanız, şu anda kendinizi ortaya koyma konusunda utangaç olabilirsiniz. Tersine, eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle yakınlaşmak için yalnız olduğunuz anları takdir edeceksiniz. Halkın önüne çıkmak istemediğinizden değil, doğum ayınız ve önümüzdeki hafta güneş dönüşü başladığından beri Haziran ortasının getirdiği sessiz anların tadını çıkarıyorsunuz.

Bunu, bütün gece bae ile parti yapacağınız ve potansiyel özel kişiniz olabilecek her türden insanla tanışacağınız yaz öncesi sakinlik olarak düşünün. Gözlerinizi ve kalbinizi tanıştığınız herkese açık tutun. Beklenmedik biriyle derin bir duygusal bağ kurabilirsiniz. Daha fazlası olması için zaman tanıyın – aniden ve hiç yoktan başlayan yaklaşan bir romantizmle kendinizi şaşırtacaksınız.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, gizli faydaları ortaya çıkarıyorsunuz.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda olması ve dinlenme ve iyileşme evinizin Boğa burcundaki Jüpiter’le yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün başkalarının sizin için bir şeyler yapmasına izin vermek için iyi bir gün. Kanser, çocuklarınızdan sana kahvaltı hazırlamasını isteyebilirsin. Eşinizden bulaşıkları yıkamasını isteyebilirsiniz. Ya da başkaları sizden bir şeyler yapmanızı istediğinde hayır diyebilirsiniz. Kendinize bir mola vermek için iyi bir gün.

13 Haziran Salı günü Aslan burcundaki Venüs ve para eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik açı yapacak. Bugün, mali durumunuzu gözden geçirmek ve gelir ve giderlerinizi hesaplamak için iyi bir gün. Şimdi nakit akışınıza odaklanın. Kanser, sigortanız için fazla ödeme yaptığınızı veya uygulamalar için iki katını ödediğinizi fark edebilirsiniz. Belki de yalnızca bir yayın hizmetine ihtiyacınız vardır. Bugün paranıza dikkat ederek, yakın gelecekte biriktirmek için daha fazla paranız olabilir.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Ana yönetici ayınız 3 Haziran’da Yay burcunda dolunay, sizi yeni deneyimlere açıyor ve daha maceracı olmaya çağırıyor. Kabuğunuzdan çıkmanız her zaman kolay olmuyor ama bu ay enerjisi aşk adına garip şeyler yapmanıza neden oluyor.

Ay on yedinci evde esnek İkizler burcundayken yeni bir ay evresi gerçekleşir ve bu en çok sezgisel, içgüdüsel on ikinci evinizi etkiler. Mevcut veya potansiyel bir ilişkiyi artık yeni bir bakış açısıyla görebiliyorsunuz ve olasılıklar heyecan verici. Şu anda sizi geçmişe bağlayan çok az şey var.

Parlak güneş, 21 Haziran’daki sempatik ama karamsar burcunuz için esintili İkizler burcundan ayrılarak sizi çoğu zaman savunmaya sokar. Yengeçler, neden kendinizi ve aşk seçimlerinizi bu kadar sık ​​savunacak bir konuma getirildiğinizi düşünüyorsunuz? Bazı şeyleri biraz fazla düşünüyor veya bazı yorumları fazla kişisel alıyor olabilirsiniz.

Asteroit Juno, yirmi saniyedeki ilk evinize güneşi takip ederek evle ilgili her şeye olan sevginizi yoğunlaştırıyor. Bu geçiş sırasında evcilik oynamayı seviyorsunuz ve bir gelenekçi olmasanız bile, yine de beyaz çitli ve iki çocuğu hayal ediyorsunuz. İstediğiniz her şeyi hayal etmenize izin verilir.

Aylık İş Burç Yorumu

Ayın ilk yarısı profesyonel çabalar söz konusu olduğunda biraz sessiz olacak Yengeçler. Bununla birlikte, 3 Haziran’daki dolunay, iş yerinde geçici stres ekleyerek ittifaklar ve ortaklıklar konusunda hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak bu sizi hedeflerinize ulaşmaktan hiçbir şekilde alıkoymayacaktır. Canlı bir insan olduğunuz için ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve işinizi bitirmeniz zor olmayacaktır.

21’inde güneş dönüşünüzde herkesin sizi iltifatlarla ve dikkatle şımartmak istediğini göreceksiniz. Tüm iyi hisleri içinize çekin. Bu, işyerinde dengeyi korumak için gerekli olan iş arkadaşlarının, tüm profesyonel ilişkilerin ve müzakerelerin öneminin farkına varmanızı sağlayacaktır.

26 Haziran’da Merkür burcunuza girdiğinde, mali durumunuzun yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Bu, müzakereler, sözleşmeler ve ödemeler söz konusu olduğunda sizi iyi bir yere götürebilir. Yetkililerden istediğiniz miktarda nakit almak için çok zorlamanıza gerek kalmayacak.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Bu ayın ilk yarısında flört etmeyi duraklatın, çünkü 3 Haziran’daki Yay burcu dolunayında kendinize daha fazla odaklanmaya odaklanacaksınız. Kendinizi en iyi zihinsel, fiziksel ve ruhsal yere sokmak yol açabilir sonra daha iyi maçlar. Özellikle Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde. Arzularınızı ve değerlerinizi netleştirin, böylece çıkmaz aşk ilişkilerine düşmezsiniz.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna girdiğinde tüm ilişki bagajınızdan kurtulun. Hala sosyal medyada eski sevgilinizi siber takip ediyorsanız yeni aşkı hoş karşılayamazsınız. Onları engelle. İkizler dolunayı kendini kabul etme pratiği yapmanıza ve yolunuza devam etmenize yardımcı olurken on yedinci solonuzu geçirin.

Tüm bunları sisteminizden hemen çıkarın, çünkü 21 Haziran’da güneş burcunuza girdiğinde sezonun resmen başlıyor. Kalbinizi açabilecek yeni flört fırsatlarıyla sezona başlayın. Ertesi gün Juno burcunuza girdiğinde ilk görüşte aşk bile olabilir.

26’sında Merkür burcunuza girdiğinde iyi bir izlenim bıraktığınızdan emin olun. Flört sahnesinde sözleriniz çok fazla ağırlık taşır, bu yüzden onları dikkatli seçin.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Çok derin duygulara sahip, sezgisel, hassas bir ruhsun, Yengeç ve yöneticin duygusal bir ay olduğu için, ruh halin gelgitler gibi inişli çıkışlı. 2023 yılında, ayın ritmine dikkat etmek için bilinçli bir çaba sarf etmek, kendinizi çok daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir, bu nedenle aşağıdaki özel ayları özellikle not edin.

Nisan ortasında, kariyer bölgenizdeki bir yeni ay ve güneş tutulması, parkın dışında yeni bir projeye, atamaya veya yeni bir iş veya pozisyon için görüşmeye başlamanıza yardımcı olabilir!

Mayıs ayı başlarında, zevk evinizde bir dolunay ve ay tutulması sizi iyi hissettiren şeyler için bir arayışa gönderebilir. Yaratıcılık ve dram boldur!

Ekim ayı ortasında, ev sektörünüzde gerçekleşecek bir yeniay ve güneş tutulması, yaşadığınız yerde rahatlık ve güvenlik arayışına neden olabilir. Yeniden dekore etmek veya bebek sahibi olmak, ev hayatınızı iyileştirme dürtünüzü tatmin eder.

Ekim ayının sonlarında, dolunay ve ay tutulması gelecek ve sosyal ortamlarla ilişkilendirilir, bu nedenle sosyal medyada yanlış anlaşılmaya neden olabilecek paylaşımlar yapmamaya dikkat edin. Şahsen konuşmadığınızda tonu algılamak çok zor!

Ve elbette, her yıl olduğu gibi, Haziran sonu ile Temmuz sonu arasında bir noktada sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bir doğum günü kutlamanız var ve 2023 dizginleri elinize alıp kendi partinizin kontrolünü ele geçirmek için mükemmel bir zaman! Birkaç yakın arkadaş veya aile üyesiyle göz ardı edip kendinizi şımartmak istiyorsanız, yapın! Tam bir patlama yaşamayı ve tanıdığınız herkesi davet etmeyi tercih ediyorsanız, davetiyeleri göndermeye başlayın! Bu yılki kutlamayı tam olarak istediğiniz gibi yapın. Hakediyorsun.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk söz konusu olduğunda genellikle her şeyi yaparsınız, Yengeç, ancak bu yıl aşk tanrıçası Venüs’ün hava burcu Kova burcunun mesafeli havasını emmesiyle başladığından, romantik yılınız inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapıyor. Aynı zamanda karamsar burcunuzda da bir dolunayın görünmesiyle, şu anda başa çıkmanız gereken pek çok duygusal çatışma var ve duygularınız bir dakikadan diğerine tamamen karışabilir. Bu süre zarfında herhangi bir önemli karar vermeye çalışıyorsanız, mantığa bağlı kalın. Akıl, kalbin bilmediğini bilir.

Çok sevecen bir aşık ve eşsiniz ve Temmuz başında ortaklıklar ve bağlılık evinizdeki dolunay sırasında saygı ve eşitlik arzuluyorsunuz. Adil olma arzunuz ve taviz verme isteğiniz artar, ancak karşılıklı bağımlılığa olan eğiliminiz de artar. Denge, bu ayın çok önemli bir parçasıdır çünkü gelecekle ilgili kararlarınızı ve eşinizin şu anda size nasıl davrandığına ilişkin duygularınızı etkiler. Karşılıklı saygı şarttır.

Romantik Venüs, Aralık ayının başında eğlence ve keyif evinizde, o halde neden kabuğunuzdan çıkıp, çekingenliğinizi bırakıp bir değişiklik olsun diye kendinizi serbest bırakmıyorsunuz?! Ve cinsel kışkırtıcı olmaya cüret edersen, kontrolü ele almanın ne kadar büyülü olabileceğini kısa sürede anlayacaksın. Oyunlar – seksi olsun ya da olmasın – artık gerçekten eğlenceli. Rol yapın ya da sadece birlikte saçmalayın. Artık kimsenin senden beklediği hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Bu yıl aşkı arıyorsanız (ve dürüst olmak gerekirse, ne zaman değil misiniz ?!), Şubat ortasındaki yeni ayı kabul etmek isteyeceksiniz. Bu, gerçekten büyümek ve tipik olarak deneyimlediğinizin ötesine geçmek için büyük bir şansınız, Yengeç ve bu çılgınlıktan ciddi bir öz farkındalık, yeni bir sevgili, bir bağlılık yüzüğü veya belki yukarıdakilerin tümü ve daha fazlasıyla çıkabilirsiniz! “Dönüşüm” artık anahtar kelime ve geçmişi geride bırakıp aşk için bir şans daha denemeye istekli olduğunuzda gelecek son derece parlak görünüyor.

Güçlü, seksi Mars, Mayıs ayının sonunda servet evinizde vakit geçiriyor ve sizin bir altın avcısı olduğunuzu söylemiyoruz, ama aynı zamanda meteliksiz kimseyle de uğraşmıyorsunuz, değil mi?! Güç flörtü bir şeyse, o zaman tamamen ilgileniyorsunuz. Sırf statüsünden dolayı birinin peşinden gitmek yanlış mı? Seni kesinlikle yargılamayacağız. Ve hayatınızda bunu yapacak insanlar varsa, bu onların sorunu.

Ayrıca Ağustos ayının sonunda macera bölgenizde, sizi seyahat yoluyla veya sadece zihninizi yeni olasılıklara açarak bazı şaşırtıcı yeni deneyimlerin yoluna sokan geniş bir dolunay var. Planlanmış bir geziniz varsa, heyecanlandığınız diğer bekarlar için uyanık olun. Ruh eşinizle başka bir ülkede veya tamamen yabancı bir yerde tanışmak artık çok muhtemel, bu yüzden bir konuşma başlatmak ve nereye varacağını görmek için çok utangaç olmayın.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kararlı, ciddi Satürn, Ocak ve Mart başları arasındaki diğer insanların para ve miras evinizi vurgular; bu, bu Yengeç döneminde bir güç mücadelesi içinde olduğunuzu gösterebilir. Harika, değil mi? Ve aile üyeleriyle veya yakın arkadaşlarla para yüzünden kavga etmektense yapmayı tercih etmeyeceğiniz bir şey düşünemeseniz de, bu gerekli olabilir. Borç da bir faktör olabilir, bu yüzden size geri ödeyeceğini söyleyen ve ödemeyen bir arkadaşınızla veya borç isteyen bir aile üyenizle uğraşıyor olabilirsiniz. Kişisel işi parayla karıştırmak iyi bir fikir değildir, ancak yaparsanız, işler kötüye giderse sizi koruyan belgelerin bulunduğundan emin olun.

Satürn, Mart ayının başından yıl sonuna kadar genişleme evinizde olacak, ancak finansal açıdan biraz daha maceracı olmanız için size yeşil ışık yakıyor. Herhangi bir fırsatı değerlendirmeden önce derinlemesine araştırma yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi borsa ve yeni para birimi türleri hakkında eğitmek, servetinizi büyük ölçüde artırabilir. Ve şu anda etrafınızda pek çok bilgelik olduğu için, finans uzmanlarıyla veya sizden daha fazla deneyime sahip yaşlı insanlarla aynı hizaya gelmek için harika bir zaman. Akla gelebilecek her kaynaktan bilgi emen bir sünger gibi olun!

Ve para gurusu Boğa’daki deneysel Uranüs ve tüm yıl boyunca ağ oluşturma bölgeniz ile, bu, sizi bir sonraki kariyer pozisyonunuza yükseltmenize yardımcı olabilecek insanlarla tanışmak için harika bir zamandır. Büyük bir kariyer hamlesi yapmanıza kimin yardım edebileceğini asla bilemezsiniz, o yüzden kocaman gülümseyin, el sıkışın ve en iyileriyle şakalaşın! Sinemada yanınızda oturan kişi, markanızı tanıtmanıza yardımcı olacak inanılmaz bir ünlü bağlantısına sahip olabilir veya yeni taşınan komşunuz, çalışmak için can attığınız bir şirketin işe alım departmanında olabilir. Asla bilemezsin!