Yengeç Burcu

Yengeç burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

6 Şubat 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Siz ve adamlarınızın planlar üzerinde çekişiyor olmanız, ciddi bir yanlışlık olduğu anlamına gelmez – aslında, her konuda hemfikir olmanız oldukça tuhaf olurdu!

Günlük Bonus Burç Yorumu

Aşırıya kaçma. Yorulmaya başladığını söylediğinde iç sesinizi dinleyin.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, bugün tüm kozmosa fısıldayan nazik ve şefkatli enerjiyi kucaklayın. Yumuşak titreşimlerin arasında yüzmek isteyeceksiniz. Mental Merkür, güneş yedinci ilişkiler evinizden süzülmeye devam ediyor, sonunda çok daha hızlı! Kozmik haberci gezegenimiz, şefkat gezegeni Neptün’e sekstil açıyla öpücükler gönderecek. Bu, sevgiliniz yanınızdayken macera ve yeni ufuklar peşinde koşma dürtüsünü hissetmenizi sağlar. Bununla birlikte, bekarsanız, normal tipinizin dışında olan birini takip etmek veya bir tatile çıkmak için ilham alabilirsiniz. Aşk, bilinmeyen bir bölgeye bakarak bulunabilir. Yükleme!

Günlük İş Burç Yorumu

Şimdi taahhütlerini yerine getirme zamanı Yengeç. Aklınızda bir şey varsa, o zaman Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında bunu sohbette dile getirmelisiniz. Mesleki yolculuğunuzda peşinden gitmeye değecek birkaç hayaliniz var. Ancak, peşinden gitmek istediğiniz şey hakkında daha açık ve iletişimsel olmanız gerekecek. Planlarınızı mevcut taahhütlerinize uydurup uyduramayacağınızı görmek için seçmenlerinizle konuşun veya profesyonel düzenlemelerinizi gözden geçirin. Değilse, kariyer yolunuzu ilerletmek için yeni bir düzenleme oluşturma konusunda açık fikirli olun!

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Gönül ve beden meselelerinden rahatlık ve güvenlik elde edilebilir. Ancak ne almak istediğinizi bilseniz bile karşılık verme konusunda emin olamayabilirsiniz. Ay, Satürn’ü kışkırtırken değerlerinizi vurgular, derin paylaşım ve samimi bağ ile ilgili dersler yaratır. Bunun özü, ruhla birleşen samimiyeti elde etmek için onu geri vermeniz gerekecek!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

“Gevezelik yeteneğine” veya sahte bir Rolex satış elemanının ikna edici inceliğine sahip birini fark eden biri varsa, siz de görebilirsiniz! Şu anda o faturaya uyan biri için antenlerinizi tetikte tutmanız gerekebilir. Kendinizi herhangi bir şekilde harekete geçirmeden veya taahhütte bulunmadan önce bilgileri dikkatlice değerlendirin. Bir teklif ne kadar çekici görünse veya kulağa hoş gelse de, bir karar vermeden önce yalnızca gerçeklere odaklanın.

İyi finansal haberler şu anda yolunuza çıkacak. Postada bir çek olacak. Şirketinizde yeni yatırımlar olabilir. Zam, ikramiye veya terfi haberleri moralinizi yükseltecek. Enerjiniz normalden daha yüksek olacaktır. Şu anda biraz fiziksel egzersizden faydalanabilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bir Dolunay’ın ortasında olmak, bir fırtınanın zirvesinde olmak gibidir, neredeyse çok fazla şey olur ve çoğu zaman gerçekte ne olduğunu görmeyi zorlaştıran çok fazla yutturmaca veya güçlü duygusal tepkiler olur. Gelir sektörünüzde bir Dolunay yarın rotasına girene ve yutturmaca ve herhangi bir finansal gerilim geri dönmeye başlayana kadar, bunun sadece finansal çitin her iki tarafında değil, profesyonel olarak da ne kadar güçlendirici olduğunu takdir edeceksiniz.

Gelir sektörünüzde bir Dolunaydan kaynaklanan herhangi bir mali gerginlik geçici olsa da, kazançlar uzun vadeli olabilir. Finans sektörünüzdeki Güneş’ten gelen baskı, Ay’ı sıkıştırıyor, bu her yıl bu zamanlarda finansal çitin her iki tarafına da her zaman enerji verebilecek bir şey. Ancak, bunu profesyonel bir atılım için de bir fırsata dönüştüren, kariyer sektörünüzdeki dört gezegenden gelen destektir.

Günlük Finans Burç Yorumu

Kesinlikle emin olana kadar işin içine girmeseydin, heyecan verici maceralar bir yana, pek çok büyük fırsatı kaçırmış olurdun. Şimdiye kadar hikayeyi anlatmak için yaşadınız. Devam et, bir şans daha dene.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün sulu köklerinizle bağ kurmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden yerel havuzda yüzün. Suda kendinizi evinizde hissedeceksiniz ve sonraki egzersiz size iyi gelecek. Bunu sağlıklı bir akşam yemeği ile takip edin. Hmmm, bir kase Manhattan istiridye çorbasıyla ızgara somon geliyor birden aklıma.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Yani size yakın biri (size göre) sürekli güzellik ve stil hataları yapıyor. Nasıl giyinileceği konusunda öğüt vermek çok cazip gelebilir ama iltifat etmek için değilse dilinizi tutun. Her birine kendi.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün ‘ben’ için biraz zaman ayırmak her zamankinden daha zor olabilir ama buna ihtiyacın var. Erkek çocuk kreşteyken uzun bir köpük banyosu yapın veya o yeni romana dalın. Biraz şımartılmayı hak ediyorsun!

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Bugün biriyle yakın çalışıyorsunuz ve sonuç ikinizi de şaşırtıyor. Kesinlikle mükemmel hissettirmeyecek, ancak işbirliği umduğunuzdan daha iyi bir şeyle sonuçlanmalıdır.

Günlük Ev Burç Yorumu

Savunmasız tarafınız açığa çıktı ve bugün yumuşak ve duygusal herhangi bir şey tarafından çekilmeye hazır. Eve çocukların bağış için sattığı bir kucak dolusu şekerle gelirseniz veya eski bir film gözünüzü yaşartırsa şaşırmayın. Haftanın ilerleyen saatlerinde gelecek konuklarla paylaşmak için şekerin bir kısmını bir kenara ayırın.

Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki günler yoğun bir sosyal zaman vaat ediyor Yengeçler. Evinizde bir parti düzenleyebilirsiniz. Çok aceleci hissedebilir ve her şeyi yapıp yapamayacağınızı merak edebilirsiniz. Merak etme. Her şey yolunda gidecek. Arkadaşlar veya aile üyeleri, borç verme konusunda paha biçilmez değerde olabilir. Bir noktada, bir spor etkinliğine katılabilir veya katılabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi ve Salı, arkadaşlarla sohbet etmek için iyidir. Neden bu sefer e-postadan başka bir şey denemiyorsunuz? Birkaç kartpostal satın alın (evet, memleketinizden) ve burada olmalarını dilediğinizi bildirmek için birkaç kişiye gönderin. Hafta ortası, ev temizliğine hızlı bir başlangıç ​​yapmak için iyi bir zamandır ve müziği açıp kapıları açarsanız, kendinizi işin tadını çıkarırken bile bulabilirsiniz. Bu hafta sonu kararsızsın, bu yüzden büyük bir şeyle uğraşmaya çalışma. Romantik bir komedi ile yabancı bir film arasında karar veremiyorsanız, yazı tura atın. Başka bir deyişle, küçük şeyleri dert etmeyin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yengeç, tatmin edici bir aşk haftasına hoş geldiniz! Dünyaya sunacak çok şeyiniz var ve gözleri üzerinizde olan birçok kişi var! Bir arkadaşlık, hayata bakış açınızı değiştiren büyük bir romantik bağlantıya bile dönüşebilir. Genel olarak, evren tarafından gerçekten seviliyorsunuz ve korunuyorsunuz. Haftanın enerjisi, genel bir aciliyet ve bağlılık hissini bir araya getiriyor. Bu, özellikle evlilik ve daha güçlü uzun vadeli ilişkiler arayan Yengeçler için geçerlidir.

5 Şubat’taki dolunay, eski kalıplarınızı değiştirmek ve eski bir ilişkiyi geride bırakmak için bir zaman olarak hizmet ediyor. Birinin sonsuza kadar hayatınızda olmasını bekliyorsanız, çok daha iyi ve daha uygun bir ilişkinin yolda olduğuna güvenin. Bu, yakın zamanda bir aile üyesiyle veya yol kenarındaki bir arkadaşlıkla arası düşen Yengeçleri de kapsayabilir. Kendi yolculuğunuzdasınız ve verdiğiniz kadar sevgi bekliyorsunuz.

Hafta, kendiniz ve ortaklıklarınız için dinamik, dönüştürücü bir değişimle sona eriyor. Anahtar, kendinize karşı sabırlı olmaktır. Özellikle birdenbire biriyle tanıştıysanız, biriyle işleri çok ağırdan almanız gerekebilir. En başından kıvılcımlar çıkabilir ve bazen biraz kontrolden çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Bunun başlıca nedeni, yeni bir yaşam çağına giriyor olmanızdır. Sizden korkuyu ve romantik hayatınızı çevreleyen tüm egoları bırakmanız isteniyor. Bu, daha açık fikirli olmayı ve kendini sevmeye daha açık olmayı içerebilir.

Haftalık İş Burç Yorumu

Yengeç, hafta boyunca üzerinde çalışacak çok şey var. 5 Şubat Pazar gününden itibaren Aslan burcundaki dolunay altında değeri, güvenliği ve istikrarı açısından nelere öncelik vermek istediğinizi düşünmelisiniz. Dolunay son altı ayı da kapatıyor, bu yüzden şimdi gibi hissedebilirsiniz. kendinize güvenmenize yardımcı olacak profesyonel ve finansal fırsatlara odaklanma zamanı.

İleride, birkaç gün sonra Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında, profesyonel taahhütlerinizi nasıl yerine getirmek istediğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olabilir. Muhtemelen profesyonel yolculuğunuz hakkında pembe bir görüşünüz var, bu nedenle ne yapmak istediğiniz hakkında konuşmak veya düzenlemelerinize öncelik vermek için bir oyun planı tasarlamak faydalı olabilir.

8 Şubat Çarşamba günü Balık burcundaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs’e 60 açı yapacakken, bir tutkuyu takip etmek veya profesyonel yolculuğunuzda ilerlemek için bir iş bağlantısıyla yeni bir şeyin peşine düşmek için hesaplanmış bir risk almak için daha ilham almış hissedebilirsiniz. Haftanın sonunda Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda, profesyonel dönüştürücü bir şey taahhüt etmekten korkmayın.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının para evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Kanser, harcamalarını iyi takip ediyor olabilirsin, ama son zamanlarda programdan düştün. Bu, rutininize geri dönmek için iyi bir zaman. Ve yaptığınız gibi, düşündüğünüz kadar fazla harcamadığınızı fark edebilirsiniz. Bu, daha tutumlu olmanız için size ilham verebilir ve belki de ayın geri kalanını “harcama yapılmayan” bir ay haline getirebilir.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve ilişkiler eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Siz ve eşiniz çok romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Birlikte dans dersleri alıyor veya çiftlere masaj yaptırıyor olabilirsiniz. Yengeç burcu, kapalı kapılar ardında yapacağınız keyifli bir öğleden sonra için rutininizi bozmanın tam zamanı. Bugün, siz ve partneriniz oldukça hareketli hissediyor olabilirsiniz.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Merhametli kozmik rehberiniz Ay, aya başlamak için akışkan burcunuzda, 5 Şubat’ta Aslan’da dolunaya geçiş yapıyor. Güçlü ilk evinizin bu lunasyonu etkilemesiyle, duygularınızdan daha fazla sorumlu olmalısınız. Aşk hayatınız ne yöne gidiyor? Bir sonraki adımı atın ve öğrenin.

Ayın on birinci günü, teknik Mercury, yenilikçi Aquarius ile ortak oluyor; bu, flört uygulamalarınızı güncellemek, yeni podcast’ler indirmek ve daha iyi bir iletişimci olmak için telefonunuzu kullanmayı taahhüt etmek için harika bir zaman. Sevgili Yengeçler, artık tamamen sizin için çalışan bir teknolojiye sahipsiniz, bu teknoloji aşk hayatınızı bildiğinizden daha fazla geliştirebilir.

19 Şubat’ta hassas, alıcı Balık burcuna ve macera bölgenize yeni ay geldiğinde, yeni deneyimler yoluyla hayatta daha derin anlamlar arayacaksınız. Artık ne kadar az içe dönük olursanız o kadar iyi. Kabuğunuzdan çıkın ve mevcut bir ortakla veya yeni biriyle harika bir deneyim yaşayın. Bu bilgi arayışı geçişinde yalnızca yapmadığınız şeylerden pişmanlık duyacaksınız.

Venüs ve Koç arasındaki tutkulu bir ortaklık yirminci yılda başlar ve spontane, agresif yönünüzü ortaya çıkarır. Oturup istediğini şimdi beklemezsin, alırsın. Dışarıdaki biri için seksi AF hangisi!

Aylık İş Burç Yorumu

Sertleşme zamanı, Yengeç! Bu, kariyeriniz ve maaşınız söz konusu olduğunda hak ettiğinizden daha azına razı olmamanız anlamına gelir. 5 Şubat’taki Aslan dolunayı sizi işyerinde zam istemeye çağırıyor.

Dikkat, hemen alamayabileceğinizdir. 7’sinde Merkür gerileme sonrası aşamasını bitiriyor ve 19 Şubat’ta Balık burcundaki yeniay sizi bu tür konularda patronunuza karşı öne çıkmaya itiyor. Olay çıkarmadan önce düşünün, çünkü Merkür sayesinde sözleriniz bağlamından koparılabilir ve bu da gereksiz bir güç mücadelesine yol açabilir.

Davanızda samimi, kibar ve doğrudansanız, tüm bunlardan kolayca kaçınılabilir. Ve istediğinize ulaşabilirsiniz, çünkü Venüs yirmincide Koç burcuna geçtiğinde birkaç meslektaşınız buradan çıkıyor olabilir. Bu, profesyonel çabalarınızda mali başarı için kampanyanızı yeniden başlatmanız için size mükemmel bir fırsat verir. Bu, zam veya terfiyi ilk istediğinizde ayın başında başlayan hikayenin sonucudur.

Aylık Burç Yorumu

Güç ve Pozisyon

Yengeç burcu, bu rahat ay, daha fazla servet yaratma, yeni keşifler yapma ve zorlukları ve iddialı hedefleri benimseme fırsatı getiriyor. 18 Şubat’a kadar Kova burcundaki güneş, sizi mali durumunuzun değerlendirmesini yapma, borçları ödeme ve paranızın sizin için daha çok çalışmasını sağlama konumuna sokar. Ve bir işletme yönetiyorsanız, en yeni fikirleri ve teknolojileri kullanarak onu büyütmek için can atacaksınız.

Bu ay, özellikle beşinci gündeki Aslan burcundaki dolunay sırasında mali konular gündeminizin üst sıralarında olabilir. Ödenmesi gereken beklenmedik bir masrafınız olabilir veya parayı nasıl çarçur ettiğinizin farkına varabilir, ancak bu konuda bir şeyler yapmaya hazır olabilirsiniz. Savurganlık yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız, o zaman biraz kişisel bakım ve kendinizi şımartmak harika bir yatırım olacaktır.

Savvy Merkür, 11 Şubat’ta Kova burcuna geçiyor, bu nedenle zihninizi uzun süredir devam eden sorunları çözmeye odaklamak isteyeceksiniz. Bu, bolluk, başarı ve mutluluğun önündeki engelleri çözmenize yardımcı olabilecek bir danışman veya yaşam koçuyla bağlantı kurmak için iyi bir zaman olabilir.

Güneş, Balık burcuna ve on sekizincide daha açık ve daha parlak bir bölgeye hareket ediyor. Yoğun geçen bir dönemin ardından seyahat etmeye, yeni fırsatları ve zorlukları keşfetmeye, çalışmaya ve kişisel gelişiminizi teşvik eden deneyimler aramaya hazır olacaksınız.

Ertesi gün bu sektördeki yeniay, yeni bir başlangıç ​​için en iyi zamandır. Bir proje başlatmayı, bir kursa başlamayı veya bir yolculuğa çıkmayı mı planlıyorsunuz? Hareketinizi bu zamanda yaparsanız, ay gelgiti size yardımcı olabilir.

Son olarak, tatlı Venüs 20 Şubat’ta ateşli Koç burcuna ve hedef ve hırs sektörünüze giriyor, bu nedenle doğru bağlantıları kurma konusunda çok proaktif olacaksınız, özellikle gelecekte size yardımcı olabilecek herkesle. Sizinle aynı meslekten biriyle aşk yaşama potansiyeli de var.

Aylık İlişki Burç Yorumu

5 Şubat’ta dolunay Aslan burcunda olduğunda aya şehvetli bir notla başlarsınız. Kendinizi romantizmin zevklerine kaptırdığınız için Sevgililer Günü biraz erken gelir. Kendinizi kraliyet ailesi üyesi gibi hissettiren havalı bir randevuya çıkın. Hakediyorsun!

Ancak, en iyi randevu geceniz, Merkür’ün on birincide Kova burcuna girdiği zamandır. Bu, büyük duyguların açığa çıkmasına yol açabilecek derin, samimi sohbetler için ideal bir zamandır. İster birine çıkma teklif ediyor ister ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşıyor olun, bunu gerçekleştirmek için kelimelerinizi kullanın.

Hala aşkı arıyorsanız, 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girdiğinde flört ufkunuzu genişletin. Her türlü derin duyguya sahip olacaksınız, bu nedenle sizi her düzeyde anlayan birine ihtiyacınız var. Zihnini aç ve gardını indir Yengeç.

İlişki hedeflerinize ayın sonunda, yeni ayın on dokuzunda Balık burcunda olduğu zaman bile ulaşabilirsiniz. İster sahada oynuyor olun, ister yeni bir ilişkiye giriyor olun, aşk hayatınızda nereye gittiğiniz konusunda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Bir sonraki seviyeye geçmeye hazır olun.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Çok derin duygulara sahip, sezgisel, hassas bir ruhsun, Yengeç ve yöneticin duygusal bir ay olduğu için, ruh halin gelgitler gibi inişli çıkışlı. 2023 yılında, ayın ritmine dikkat etmek için bilinçli bir çaba sarf etmek, kendinizi çok daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir, bu nedenle aşağıdaki özel ayları özellikle not edin.

Nisan ortasında, kariyer bölgenizdeki bir yeni ay ve güneş tutulması, parkın dışında yeni bir projeye, atamaya veya yeni bir iş veya pozisyon için görüşmeye başlamanıza yardımcı olabilir!

Mayıs ayı başlarında, zevk evinizde bir dolunay ve ay tutulması sizi iyi hissettiren şeyler için bir arayışa gönderebilir. Yaratıcılık ve dram boldur!

Ekim ayı ortasında, ev sektörünüzde gerçekleşecek bir yeniay ve güneş tutulması, yaşadığınız yerde rahatlık ve güvenlik arayışına neden olabilir. Yeniden dekore etmek veya bebek sahibi olmak, ev hayatınızı iyileştirme dürtünüzü tatmin eder.

Ekim ayının sonlarında, dolunay ve ay tutulması gelecek ve sosyal ortamlarla ilişkilendirilir, bu nedenle sosyal medyada yanlış anlaşılmaya neden olabilecek paylaşımlar yapmamaya dikkat edin. Şahsen konuşmadığınızda tonu algılamak çok zor!

Ve elbette, her yıl olduğu gibi, Haziran sonu ile Temmuz sonu arasında bir noktada sabırsızlıkla bekleyeceğiniz bir doğum günü kutlamanız var ve 2023 dizginleri elinize alıp kendi partinizin kontrolünü ele geçirmek için mükemmel bir zaman! Birkaç yakın arkadaş veya aile üyesiyle göz ardı edip kendinizi şımartmak istiyorsanız, yapın! Tam bir patlama yaşamayı ve tanıdığınız herkesi davet etmeyi tercih ediyorsanız, davetiyeleri göndermeye başlayın! Bu yılki kutlamayı tam olarak istediğiniz gibi yapın. Hakediyorsun.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk söz konusu olduğunda genellikle her şeyi yaparsınız, Yengeç, ancak bu yıl aşk tanrıçası Venüs’ün hava burcu Kova burcunun mesafeli havasını emmesiyle başladığından, romantik yılınız inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yapıyor. Aynı zamanda karamsar burcunuzda da bir dolunayın görünmesiyle, şu anda başa çıkmanız gereken pek çok duygusal çatışma var ve duygularınız bir dakikadan diğerine tamamen karışabilir. Bu süre zarfında herhangi bir önemli karar vermeye çalışıyorsanız, mantığa bağlı kalın. Akıl, kalbin bilmediğini bilir.

Çok sevecen bir aşık ve eşsiniz ve Temmuz başında ortaklıklar ve bağlılık evinizdeki dolunay sırasında saygı ve eşitlik arzuluyorsunuz. Adil olma arzunuz ve taviz verme isteğiniz artar, ancak karşılıklı bağımlılığa olan eğiliminiz de artar. Denge, bu ayın çok önemli bir parçasıdır çünkü gelecekle ilgili kararlarınızı ve eşinizin şu anda size nasıl davrandığına ilişkin duygularınızı etkiler. Karşılıklı saygı şarttır.

Romantik Venüs, Aralık ayının başında eğlence ve keyif evinizde, o halde neden kabuğunuzdan çıkıp, çekingenliğinizi bırakıp bir değişiklik olsun diye kendinizi serbest bırakmıyorsunuz?! Ve cinsel kışkırtıcı olmaya cüret edersen, kontrolü ele almanın ne kadar büyülü olabileceğini kısa sürede anlayacaksın. Oyunlar – seksi olsun ya da olmasın – artık gerçekten eğlenceli. Rol yapın ya da sadece birlikte saçmalayın. Artık kimsenin senden beklediği hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Bu yıl aşkı arıyorsanız (ve dürüst olmak gerekirse, ne zaman değil misiniz ?!), Şubat ortasındaki yeni ayı kabul etmek isteyeceksiniz. Bu, gerçekten büyümek ve tipik olarak deneyimlediğinizin ötesine geçmek için büyük bir şansınız, Yengeç ve bu çılgınlıktan ciddi bir öz farkındalık, yeni bir sevgili, bir bağlılık yüzüğü veya belki yukarıdakilerin tümü ve daha fazlasıyla çıkabilirsiniz! “Dönüşüm” artık anahtar kelime ve geçmişi geride bırakıp aşk için bir şans daha denemeye istekli olduğunuzda gelecek son derece parlak görünüyor.

Güçlü, seksi Mars, Mayıs ayının sonunda servet evinizde vakit geçiriyor ve sizin bir altın avcısı olduğunuzu söylemiyoruz, ama aynı zamanda meteliksiz kimseyle de uğraşmıyorsunuz, değil mi?! Güç flörtü bir şeyse, o zaman tamamen ilgileniyorsunuz. Sırf statüsünden dolayı birinin peşinden gitmek yanlış mı? Seni kesinlikle yargılamayacağız. Ve hayatınızda bunu yapacak insanlar varsa, bu onların sorunu.

Ayrıca Ağustos ayının sonunda macera bölgenizde, sizi seyahat yoluyla veya sadece zihninizi yeni olasılıklara açarak bazı şaşırtıcı yeni deneyimlerin yoluna sokan geniş bir dolunay var. Planlanmış bir geziniz varsa, heyecanlandığınız diğer bekarlar için uyanık olun. Ruh eşinizle başka bir ülkede veya tamamen yabancı bir yerde tanışmak artık çok muhtemel, bu yüzden bir konuşma başlatmak ve nereye varacağını görmek için çok utangaç olmayın.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kararlı, ciddi Satürn, Ocak ve Mart başları arasındaki diğer insanların para ve miras evinizi vurgular; bu, bu Yengeç döneminde bir güç mücadelesi içinde olduğunuzu gösterebilir. Harika, değil mi? Ve aile üyeleriyle veya yakın arkadaşlarla para yüzünden kavga etmektense yapmayı tercih etmeyeceğiniz bir şey düşünemeseniz de, bu gerekli olabilir. Borç da bir faktör olabilir, bu yüzden size geri ödeyeceğini söyleyen ve ödemeyen bir arkadaşınızla veya borç isteyen bir aile üyenizle uğraşıyor olabilirsiniz. Kişisel işi parayla karıştırmak iyi bir fikir değildir, ancak yaparsanız, işler kötüye giderse sizi koruyan belgelerin bulunduğundan emin olun.

Satürn, Mart ayının başından yıl sonuna kadar genişleme evinizde olacak, ancak finansal açıdan biraz daha maceracı olmanız için size yeşil ışık yakıyor. Herhangi bir fırsatı değerlendirmeden önce derinlemesine araştırma yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi borsa ve yeni para birimi türleri hakkında eğitmek, servetinizi büyük ölçüde artırabilir. Ve şu anda etrafınızda pek çok bilgelik olduğu için, finans uzmanlarıyla veya sizden daha fazla deneyime sahip yaşlı insanlarla aynı hizaya gelmek için harika bir zaman. Akla gelebilecek her kaynaktan bilgi emen bir sünger gibi olun!

Ve para gurusu Boğa’daki deneysel Uranüs ve tüm yıl boyunca ağ oluşturma bölgeniz ile, bu, sizi bir sonraki kariyer pozisyonunuza yükseltmenize yardımcı olabilecek insanlarla tanışmak için harika bir zamandır. Büyük bir kariyer hamlesi yapmanıza kimin yardım edebileceğini asla bilemezsiniz, o yüzden kocaman gülümseyin, el sıkışın ve en iyileriyle şakalaşın! Sinemada yanınızda oturan kişi, markanızı tanıtmanıza yardımcı olacak inanılmaz bir ünlü bağlantısına sahip olabilir veya yeni taşınan komşunuz, çalışmak için can attığınız bir şirketin işe alım departmanında olabilir. Asla bilemezsin!