Yay Burcu

Yay burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

6 Şubat 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Birisi cevap aramak için size gelir – ama bu kaçınmak isteyeceğiniz bir şey değildir! Bir şey olursa, bunun yakınlaşmak ve belki bir randevu ayarlamak için mükemmel bir açılış olduğunu görebilirsiniz!

Günlük Bonus Burç Yorumu

Tam bir şeyde tekneyi kaçırdığını düşündüğünde, bir şans daha yakalarsın.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, güzel, yumuşak ve şefkatli enerji göklerden size gülümsüyor. Bugün kalbinize ve ruhunuza derinden bağlı hissedeceksiniz. Duygularınızla temas halinde olmanın güzel bir şey olduğunu ve hayatı dolu dolu yaşamanıza yardımcı olabileceğini daima unutmayın. Kim olduğunuzu, ortaklıklarınızdan ne istediğinizi ve uzun vadede gerçek nihai ihtiyaçlarınızı düşünürken, ruhsal ve entelektüel doğanızın kaynaşmasına izin verin. Zihnin ve iletişimin kozmik habercisi olan Mental Merkür, gökyüzünde Neptün ile sekstil açı yapacak. Bu, hayatınızın ve ilişkilerinizin daha büyük resmine bakmanıza yardımcı olacaktır. İçine bak ve gerçeği bul.

Günlük İş Burç Yorumu

Ne istiyorsun Yay? Satın almak istediğiniz ev projeleri ve dekor hakkında hayaller kuruyor olabilirsiniz, o halde bugün Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında hayallerinize ulaşmak için bir finansal eylem planı oluşturmaya odaklanmanın tam zamanı. Başarabileceğiniz çok şey var ama biraz para olmadan olmaz. Hayalinizdeki yaşamı ve kutsal alanı inşa etmek istiyorsanız, buna finansal olarak hazırlanmanıza yardımcı olabilecek biriyle konuşmanız gerekebilir. Seçenekleriniz hakkında bir mali danışmanla konuşun!

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Şimdi ‘Ps ve Q’larınıza’ dikkat etmeniz gerekebilir. Yay coşkunuz, sizi aklınıza gelen her şeyi söylemeye itebilir. Satürn dahil olmasaydı bu iyi olurdu. Satürn, kollarını kavuşturmuş katı bir ebeveyn gibi davranır ve istenmeyen bir şey duyarsa başını sallar. Belki de halkalı gezegenin ne düşündüğünü umursamıyorsunuz! Ama Satürn derslerin ve karmanın gezegenidir. Yani, bunu aklınızda bulundurun.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Bazı sınırları zorlamak için harika bir planınız olsa bile, gemide olmasını istediğiniz herkesin tam desteğini alamayabilirsiniz. Macera dolu bir vizyon gerçeğe dönüşebilir ve size eşlik eden en az bir kişinin daha olması onu ekstra özel kılacaktır. Ancak, neyi uygulamaya koyduğunuzu, yola çıktığınızı ve bunun size neden ilham verdiğini en baştan netleştirmeniz önemlidir. Başkaları kendilerine sağlanan faydaları bu şekilde görebilir.

Şu anda seyahat planları hakkında başkalarıyla iletişim kuracaksınız. “Eve dönüş” yolculuğunu veya akrabaları ziyaret etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Ayrıca kendinizi bir kurs kataloğuna bakarken veya internette sınıflar veya öğreticiler ararken bulabilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay’ın finans sektörünüzden ayrılmasının üzerinden iki gün geçmiş olsa da bu, finansal çitin her iki tarafının da yararlanmaya devam ettiği bir şey. Sizi finansal içgüdüleriniz ve hayal gücünüzle dolu ve para konularında daha iyi okumaya bırakmanın yanı sıra, gelir sektörünüzdeki her iki gezegenle olan bir çatışma sizi gelir, iş ve kariyer cephelerinde bazı çarpıcı günlerin öncesinde tetikte tutuyor.

Ay’ın yarın kariyer sektörünüze dönüşüne giden yolda, bu, bekle ve gör yaklaşımı benimserken antenlerinizi açık tutmak için her ay önemli bir noktadır. Özellikle Ay sadece çalışma haftasının kalbinde burada olmayacak, aynı zamanda Merkür ve Pluto burada bizim gelir sektörünüzde son kez hizalanacakken, gelir, iş ve kariyer cephelerindeki şeyleri bir araya getirecek. ömür.

Günlük Finans Burç Yorumu

Büyük resim ve içinizdeki resim uyuşmuyor. Aslında, birinin diğeriyle ne ilgisi olduğunu göremezsiniz. Zamanla yapacaksın. Şimdilik, sadece dünya ekonomisinin bir parçası olduğunuzu bilin.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün motoru çalıştırmakta zorlanacaksınız. Bu yüzden evden çıkmadan önce depoya uygun yakıtı koyun. Akçaağaç şurubuna bulanmış hindi soslu ayran krepleri size öğle yemeğinde ve sonrasında yakacak bir şeyler verecektir.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Kendinizi eliptik bisiklete binmek yerine yanında gevezelik ederken bulursanız, bu egzersizden çok sosyalleşme havasında olduğunuzun bir işaretidir. Her ikisini de yapabilirsiniz – parkurda yürümesi (ve konuşması) için bir arkadaşınızı kapın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Arkadaşlık bugün anahtar olacak. Yeterince iyi tomurcuğa sahip olamazsın, bu senin felsefen. Bugün yeni bir tanıdık, daha yakın bir ilişki olma vaadini taşıyacak. Bu ittifakı benzer düşünen bir anne ile besleyin.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Hayat bugün ekstra eğlenceli ve çevrenizdeki insanların sizinle daha çok takılmak istediğini anlamalısınız — bu, iyi günlerin kartopu gibi göründüğü türden bir gün! Partiyi devam ettirin.

Günlük Ev Burç Yorumu

Akşamüstü ışıklarının altında bahçenizde dolaşırken yoğun bir deja vu duygusu hissedeceksiniz. Çocukluğunuzdaki altın güneş günlerine geri mi taşınıyorsunuz, yoksa gelecek şeylerin hissi mi? Duygunun sizinle kalmasına ve gün boyunca eylemlerinize rehberlik etmesine izin verin. Her damlayı en üst düzeye çıkarmak için, anılarınızı içeriye götürmeden hemen önce sulayın.

Günlük Burç Yorumu

Muhtemel finansal ilerleme vaadi, bugün birçok evrak işine dalmanıza neden olabilir. Bu bir işle, Yay ile ilgili olabilir veya üzerinde çalıştığınız kişisel bir projeyi içerebilir. Yaptığınız işe kendinizi o kadar kaptırabilirsiniz ki, odaklanma yeteneğinizi kaybedebilir ve bitiremeyecek kadar bitkin düşebilirsiniz. Kendinizi hızlandırmayı ve ihtiyaç duyduğunuzda mola vermeyi unutmayın.

Yay Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Diğer herkesin deli-o-metresi hafta başında çok yükselmiş gibi görünüyor. Başka bir deyişle, insanlar sizi deli edecek. Şüpheye düştüğünüzde, insanların çoğunlukla normal benliklerine döndüğü hafta ortasına kadar onları olabildiğince dışlayın. O zamana kadar seni özleyecekler. Çarşamba ve Perşembe günleri onlarla vakit geçirin. Hafta sonu geldiğinde, kabuğunuza geri döneceksiniz. Bu sefer, son zamanlarda gördüğün rüyalar yüzünden. Oturup içinizde neler olup bittiğini çözmeniz gerekiyor.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, sevgi dolu burcunuz için çok ilginç bir hafta. Sen kesinlikle bir mutluluk demetisin. Ancak, aşk uğruna mı seviyorsun? Yoksa her zamankinden biraz daha mı seçicisiniz? Kimseyi incitmemek için bu muhakemeyi şimdi yapmak önemlidir. Bu hafta belli noktalarda birilerini yönlendiren bir kalite var. Temel olarak, genel yaşamınızın ve olgunluğunuzun yapısını değiştiren bazı güçlü değişikliklerden geçiyorsunuz.

5 Şubat’taki dolunay, sizin için daha uzun vadeli bir şeye yol açabilecek güçlü bir bağlılık için yer açar. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, bu yıl ilginizi çekenlerin normalde çekeceğinizden daha sıkıcı görünebileceğidir. Hatta kendinizi evlenmeyi düşünürken veya biriyle uzun süre birlikte görürken bile bulabilirsiniz.

Bekar Yaylar da çiftleşme dürtüsünü hissedecekler. Herhangi bir yüzleşmeden kaçınmak için kimseyi hayaletleştirmemeye çalışın. Ezilmelerinizi çılgına çeviren eğlenceli ve cilveli hissediyorsunuz. Sizi gerçekten canlı hissettiren bu döngü sırasında aşk için birden fazla seçeneğiniz olabilir. Bu aynı zamanda ortaklıklar içinde olanlar için sevimli bir dinamik yaratır ve duygularınızı yeniden alevlendirir.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, bu hafta boyunca pek çok değişiklik geliyor! 5 Şubat Pazar gününden itibaren Aslan burcundaki dolunayda profesyonel yolculuğunuzda yeni bir dönüm noktasına veya aşamaya ulaştığınızı hissedebilirsiniz. Son altı ay, kariyer yolunuzu ilerletmek için bir fırsatı kovalama konusunda kendinizi daha kararlı (veya inatçı) hissettiğiniz için biraz zahmetli geçti.

Dolunayın ardından, Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün’ü 60’lık açı yapacağından, yarattığınız hayattan nispeten emin hissedebilirsiniz. Neye minnettar olmanız gerektiğini düşünün ve yerleşirken neye öncelik vereceğiniz hakkında konuşun. 8 Şubat Çarşamba günü Balık burcundaki Venüs Boğa burcundaki Uranüs ile 60 açı yaptığında iş-yaşam dengenizde radikal bir değişiklik.

Profesyonel ve kişisel taahhütlerinizi sürdürebilecek rahat ama benzersiz bir program oluşturun. Neye odaklanmak istediğinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyorsa, çalışma haftanızın sonunda Oğlak burcundaki Merkür ile Oğlak burcundaki Plüton arasındaki dönüştürücü kavuşum sırasında bu değişiklikleri yapın.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, her geçen gün daha akıllı hale geliyorsun.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay ve eğitim ve bilgelik eviniz ile başlıyor. Yay, şu anda okula çok odaklanmış olabilirsin. Veya belki de çocuklarınızın önemli sınavlara hazırlanmasına veya okul projelerini tamamlamasına yardımcı oluyorsunuz. Önümüzdeki dört hafta boyunca, kariyeriniz için sürekli eğitim kurslarına bakıyor ve bu yıl almak istediğiniz bazılarını seçiyor olabilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve mülk eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Yay, bazen hafif seyahat etmeyi seversin, bu yüzden evde minimalist bir görünüm tercih edebilirsin. Bu, bir karton kutu alıp içini yerel hayır kurumu için şeylerle doldurmaya başlamak için iyi bir zaman. Yakında, ev tamamen farklı hissedecek.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

5 Şubat’ta sıcak Aslan dolunayının heyecan verici ışığında yıkanmaya hazırlanın! Dokuzuncu macera evinizdeyken, bu lunasyon sizi geleneksel inançları ve rolleri kırmaya ve aydınlanmaya ve ilerlemeye odaklanmaya teşvik ediyor. Hayat yolculuğunuzun neresinde olursanız olun -biriyle yeni tanıştıysanız veya on yıllardır evliyseniz- bu ay enerjisi, her ne olursa olsun ilişkinizin bir sonraki aşamasına geçmenizi ve yakınlaşmanızı sağlar.

Sekizinci evdeki açık fikirli bir Venüs-Uranüs sekstili beklenmedik olaylar getirir ve size akışa devam etmekten başka seçenek bırakmaz. Bir ateş burcu olarak sıcak, spontane anları takdir edebilirsiniz ve bu yön onlarla dolu. Yay, yoluna çıkan her şeyin tadını çıkar.

17 Şubat’ta, rahatlatıcı bir Merkür-Jüpiter sekstil’i gelir ve size “her şey yoluna girecek” havası verir. Aşkla ilgili bir kararla ilgili küçük bir sezgi duyarsanız, ona uyduğunuzdan emin olun. Bu sezgisel yön sırasında önsezileriniz yerinde.

Sabırsız Koç, yirminci yılda para odaklı Venüs’e ev sahipliği yapmaya başlar ve bu noktada mali durumunuzla ilgili düşünceleriniz dar görüşlü hale gelir. Peki ya eşinizle birlikte para biriktirdiğiniz o tatil ya da potansiyel randevuları etkilemek için satın almak istediğiniz yeni araba? Parlak küçük şeyler yüzünden dikkatinizi dağıtmak kolaydır, ancak uzun vadeli hedeflerinizi şimdi aklınızda tutmanız daha iyi.

Aylık İş Burç Yorumu

Bu, muazzam şifa ve iş değişiklikleri (eğer onlara açıksanız) deneyimlemeniz için harika bir ay, Yay. Bakış açınız yeni bir farkındalık düzeyi kazanacak ve kendiniz için daha somut bir şeye başlamak da dahil olmak üzere odağı kendi ihtiyaçlarınıza çevirebilir.

Şimdi sizden çok fazla özerklik isteniyor. İster bir işletmeniz olsun, ister genellikle kendi başınıza çalışıyor olun, Merkür’ün 7 Şubat’ta sona eren gerileme sonrası aşamasının, zihninizi normların dışında bir şeye açmasına izin verin.

Güneş ayın on sekizinci gününde Balık burcuna girdiğinde profesyonel hareketler yapmak için ne kadar ilham aldığınıza şaşırabilirsiniz. Bu sizi, özellikle 20 Şubat’ta Venüs’ün Koç burcuna geçtiği ayın son haftalarına zirvede götürecek. Kişisel markanızı yükseltebilecek ve heyecan verici yeni projelerde yer alabileceksiniz.

Tek uyarı, yeni ay güvensizliklerinizi artırdığında ve on dokuzunda profesyonel dünyanızda belirsizlik yarattığında hangi yolu seçeceğinizden emin olamayabileceğinizdir. Dürtüsel hareketler yapmamaya dikkat edin, çünkü kendinizi ikinci kez tahmin edebilir ve uzun vadeli bir çalışma projesini aniden sona erdirebilirsiniz.

Aylık Burç Yorumu

Sohbetleri Zenginleştirmek

Şubat ayı yaklaşırken, iletişim sektörünüzde güneşin varlığı sizi benzer düşünen başkalarıyla bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Fikirlerinizi ve ilgi alanlarınızı paylaşıyorlarsa, planlarınız ve projeleriniz hakkında size tavsiyelerde bulunmaya da açık olabilirler. Çevrimiçi bir iş kurmayı veya sahip olduğunuz bir işi büyütmeyi düşünüyorsanız, önümüzdeki haftalar bunu gerçeğe dönüştürmek için mükemmel.

Yine de, 5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunayın dikkatli bir şekilde ele alınması gerekiyor, çünkü işlerde bir İngiliz anahtarı atan bir sorunla aynı zamana denk gelebilir. Bu ay fazı, yıkıcı Uranüs’e doğru açı yapıyor, bu nedenle birdenbire planlarınızı alt üst edecek bir şey olabilir. Aynı zamanda kaderin eli, kaderiniz doğrultusunda işleri yeniden düzenliyor olabilir.

Akıllı Merkür on birincide Kova burcuna giriyor ve bu parlak gezegen bilgi işlem, teknoloji ve İnternet ile ilgili tüm konularda çok yardımcı olabilir. Oyunun önüne geçmek için yeni beceriler öğrenmeniz gerekiyorsa, devam etmek için harika bir zaman.

Yine de 15 Şubat civarında sakin olun. Sevimli Venüs o gün rüya gibi Neptün ile birleşir ve bakış açınız bozulabilir. Bir anda karar vermek akıllıca olmaz, bu yüzden daha fazla netlik elde edene kadar bekleyin.

Güneş, ayın on sekizinci gününde Balık burcuna giriyor ve evinizde ve aile bölgenizde yaklaşık dört hafta geçirecek. Bu, hızlandırıcıyı hafifletmek ve hayatınızı basitleştirmek için iyi bir zamandır. Kendinizi beslemek, rahatlamak, yeniden şarj olmak ve yönünüzü bulmak için bu fırsatı kullanın.

İster yeniden dekore etmeye, dağınıklığı gidermeye veya yeniden modellemeye istekli olun, 19 Şubat’ta Balık burcundaki yeni ay, yerel projelere başlamak için mükemmeldir.

Son olarak, muhteşem Venüs yirminci yüzyılda Koç burcuna ve boş zaman bölgenize girerek yaratıcı yönünüzü ortaya çıkmaya teşvik ediyor. Biraz eğlenme zamanı!

Aylık İlişki Burç Yorumu

5 Şubat’ta dolunay Aslan burcunda iken yılın en kısa ayına maceralı bir şekilde başlıyorsunuz. Randevu rutininizden çıkın ve biraz eğlenin. Sevgili Yaylar, yolunuza çıkan tüm davetlere evet deyin, çünkü cesur olmak ve bir inanç sıçraması unutulmaz bir randevu gecesine yol açabilir.

Merkür 11’inde Kova burcuna girerken, Sevgililer Günü’nden hemen önce biraz flört edin. Bu, randevularınızın sizinle ilgilenmesini sağlamak için biraz zihinsel ön sevişme için harika bir zaman. İster maceralarınızın hikayelerini anlatıyor, ister hararetli bir tartışma yapıyor olun, aşk kelimelerle başlar.

Bununla birlikte, aşk konusunda ciddi değilseniz, 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girdiğinde, bir kelepçe mevsimi partneri aramak iyi bir fikir olabilir. Bahar çiçek açana kadar o soğuk geceleri atlatmanıza yardım edecek birine ihtiyacınız var.

En iyi randevu geceniz, yeni ayın on dokuzunda Balık burcunda olduğu zamandır. Evde romantik bir randevu için ideal bir zaman. Yastık şatolar ve parıldayan ışıklarla tamamlanmış rahat bir film randevusu deneyin. Kim bilir? Romantizme yol açabilir.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Hayata büyük bir macera olarak bakıyorsun Yay burcu ve 2023’teki başarın sadece kendi tereddütlerinle sınırlı. Zihninizi genişletmek bu yıl listenizin üst sıralarında, ardından dünyayı gezmek geliyor. Biraz boş zamanınız olduğunda, hayatınız ve onu nasıl iyileştireceğiniz hakkında felsefe yapmakta başarılı olursunuz.

Muhteşem yönetici gezegeniniz Jüpiter, yılın ikinci bölümünü sabırlı, dünya burcu Boğa burcunda geçirdiğinde, tam da bunu yapmak için mükemmel bir şans yakalarsınız. Daha az aceleniz var ve şu anda güçlü yönlerinizin nerede olduğunu bulmak için daha isteklisiniz ve bu geçiş sırasındaki asıl zorluğunuz, iç sesinizi dinleyecek kadar dikkat dağıtıcı şeyleri kapatmaktır. Jüpiter’in geri hareket döngüsü Eylül başında başlar ve Aralık ayının sonuna kadar sürer ve sizi tatmin etmek için ne gerektiğini yeniden değerlendirmenizi ister. Mutluluk sadece inanmayı sevdiğiniz soyut bir kavram mı yoksa bu yıl gerçekten elde edebileceğiniz bir şey mi? Cevaplar için Evreni takip etmeye devam edin.

Kasım ayının sonundan Aralık ayının sonuna kadar güneş, geniş burcunuzda parlayarak sizi mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye teşvik edecek. Yapılacaklar listenizde neler var? Okçu sezonu, her zaman gitmek istediğin bir yere doğum günü gezisi planlamak ve mümkün olduğu kadar çok insanı eşlik etmeye davet etmek için mükemmel bir zaman! (Ne kadar çok o kadar iyi, değil mi?!) Egzotik yerlere uçamıyorsanız, sorun değil. Doğum gününüzü ve yılbaşını aynı anda büyük bir patlama ile kutlayarak yıl sonunu özel kılın. Daha büyük daha iyi.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Hayata kendinizi kaptırdığınızda, ilişkinizi öncelik listenizin alt sıralarına taşıma eğiliminde olduğunuzu ilk kabul eden siz olacaksınız, ancak romantik Venüs, Ocak sonu ile Şubat sonu arasında Balık burcunun derin duygusal sularında hareket ettiğinde, bu yücelecektir. sendika sizi çok daha ilgili ve şefkatli bir ortağa dönüştürür. Bu özverili açı sırasında, daha büyük bir şeyin parçası olmayı özlüyorsunuz, Yay burcu. Ve sevgi dolu, bağlı bir ilişki içinde olacak kadar şanslıysanız, ona her zamankinden biraz daha sıkı sarılmaya hazırsınız.

Aşk tanrıçası Venüs, yaz aylarını gerçekten ısıtabilecek olan haziran başında sevimli ve oyuncu Aslan burcuna giriyor! Sizi yeni duygusal ve fiziksel zirvelere taşıyabilen bu dramatik geçiş sırasında cinsel hayatınız eğlenceli, spontane ve hatta biraz saçma. Bununla birlikte, tipik özgüvenli benliğinizden ayrılırken, eşinizden her ikinizin de alıştığından daha fazla güvence arayacaksınız, ancak karşılığında vermeye hazır olmanız bunu biraz daha az tuhaf hale getiriyor. . En güvenilir ortak olmadıysanız, şimdi bunu telafi edin.

Tutkulu Mars, Kasım ayı sonunda maceracı burcunuza girecek ve bu noktada ilişkinizi yepyeni bir ışık altında görmeye başlayacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir çift olarak başarabileceklerinizin sınırı yok ve romantik hedeflerinize doğru gittiğinizde sizi durduracak hiçbir şey yok. Şimdi bir numaralı görevin yeni şeyler öğrenmek ve partnerinle birlikte zihnini genişletmek olacak. Bir kursa katılın, dünya turuna çıkın veya birlikte okumak istediğiniz kitapların bir listesini oluşturun. Beyniniz devreye girdiğinde, vücudunuzun geri kalanı onu takip eder.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Ay, duygularınıza rehberlik eder, Yay ve Ocak ayı sonlarında arkadaş canlısı Kova ve flört bölgenizle bağlantılıyken yeni bir aşamaya başladığında, bu sosyal lunasyon sırasında herhangi biriyle kolayca sohbet edebilirsiniz. Ve hayata sizden farklı bakış açıları ve bakış açıları olan insanlar hakkında daha fazla şey öğrenmenize yardımcı olabilecek benzersiz bağlantılar ararken, aynı zamanda romantik bir kıvılcım da arayacaksınız. Yeni arkadaşlar edinmek harika, ancak muhtemelen zaten geniş bir sosyal çevreniz olduğu için, ağ kurma girişimleriniz aşka yol açarsa daha heyecan verici olur.

Mayıs ayı başlarında gizemli Akrep burcundaki dolunay ve ay tutulması sezgi ve psişik yetenekler evinize geldiğinden, başkalarına karşı oldukça anlayışlı, ancak kendinizle ilgili herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmeye gelince çok ketumsunuz. Bu lunasyon size üstünlük sağlar, ancak yeni bağlantılar kurmanıza da engel olabilir. Tek yaptığın soru sormak ve karşılığında cevap vermeyi reddetmek olduğunda zor bir randevusun. Artık çok yaratıcı bir şekilde romantiksiniz, ancak çekingenliğinizi ortadan kaldıracak kadar güvendiğiniz birini bulmak zor olabilir.

Güneş, Eylül sonundan Ekim sonuna kadar dengeli Terazi ile ortak olduğundan, sosyal alanınızı aydınlatarak ve sizinle benzer ilgi alanlarına ve inançlara sahip insanlarla vakit geçirmeniz için sizi teşvik ederken, sizi çevreleyen pek çok olumlu, çekici, zarif enerji var. “Zıt kutuplar birbirini çeker” kavramında yanlış bir şey yok ama uzun vadede aşk hayatınız için işe yaramıyor. Uyumlu mutluluğa ulaşmak için, aynı sayfada olduğunuz birini bulmanız gerekir. Havadar bir İkizler veya maceracı bir Aslan şimdi mükemmel bir eşleşme olabilir.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kariyer hedefleriyle ve bir şeyleri gerçekleştirmeyle ilişkili gezegen olan çalışkan Satürn, yıl başlarken ilerici, yenilikçi Kova burcunda birkaç ay geçiriyor ve bu da size mevcut işinizden memnun değilseniz işleri değiştirme şansı vermeli. . Satürn zihinsel çeviklik ve iletişim evinizdeyken, bu, istediğinizi elde etmek için konuşma ve sesinizi kullanma zamanının geldiğinin bir göstergesidir. Çevrenizde devam eden önemli tartışmalar varsa, onların bir parçası olduğunuzdan emin olun. Sevgili Yaylar, artık harika fikirleriniz var ve duyulmayı hak ediyorsunuz.

Şanslı Jüpiter, yıla ateşli Koç burcunda başlar, liderlik niteliklerinizi ortaya çıkarır ve size hayatınızı şaşırtıcı şekillerde değiştirebilecek bazı mükemmel fikirler verir. Artık yeni finansal fırsatlara balıklama dalmak için daha isteklisiniz ve bu her zaman istediğiniz gibi sonuç vermese de, en azından şansınız varken bunun peşine düşmediğinizi söyleyemezsiniz. .

Jüpiter, Mayıs ortasında para odaklı Boğa burcuna geçer ve yılın geri kalanında orada kalır ve temel olarak size “nasıl zengin olunur” oyun bazında bir kılavuz sağlar. Bu konumdaki Jüpiter, size bir imparatorluk yaratmak için ihtiyacınız olan tüm yapı taşlarını verecek, ancak bunları doğru sırayla bir araya getirmek size kalmış. Bu yerleşimde finansal güvencenin tadını çıkarırsınız ve sizi finansal olarak sağlıklı bir yere götürmek için istikrarlı bir kariyer veya ek gelir akışı yaratmak için elinizden geleni yapacaksınız. Ancak, artık hayatın lükslerinden de zevk alıyorsunuz, bu nedenle bütçenizin bir kısmı sizi mutlu eden şeylere ayrılacak.