Yay-img

Yay Burcu

Yay burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Yaratıcı yönünüzü keşfetmek için en iyi zaman — her zamankinden 10 kat daha fazla özgürlüğe sahip olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Patronunuzdan bir kez olsun işleri istediğiniz gibi denemenize izin vermesini isteyin.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Ertelediğiniz bir şey beklediğinizden daha kolay olacak. Hatta eğlenceli olabilir.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, bu sabah uyandığında gerçekten orada olduğunu hissetmek için bir dakikanı ayır, çünkü Yengeç ayı seni bir salıverme aracı olarak kendinle temasa geçmeye çağırıyor. Bu titreşimler, ruhunuzu ayıklamak, size hizmet edeni almak ve olmayanı geride bırakmak için mükemmeldir. Bu arada, Kader Düğümleri göklerimizde aktif hale gelir ve sizden hala ilgilenilmesi gereken hafta sonu işleri ile meşgul olmanızı ister. Hepiniz yapılacaklar listelerinize takılırsanız, vücudunuz için ekstra güzel bir şey yapmak için bu titreşimleri kullanın. Yıldızlar mekanınıza tatlılık getirmek için hizalanırken bu gece burada kalmayı planlayın.

Yay Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, bugün herkes gergin ve huysuz hissedecek. Kendinizi zincirlere vurulmuş ve bir uçurumun çukurlarına sürükleniyormuş gibi hissedeceksiniz. Bunun nedeni, yedinci güneş evinizdeki gökyüzünde sizden öteye geçen kudretli güneşin, enginlerin hükümdarı Neptün ile bir meydanda savaşa girmesidir. Ateş ve suyun bu buluşması galip getirmeyecek. Döndüğünüz her yerde kafa karışıklığına, aldatmaya, güvensizliğe ve çatışmaya karşı dikkatli olun – özellikle siz ve sevgilinizin bir taahhüt veya uzun vadeli plan üzerinde durduğunuz yerlerde. Bugün başkalarıyla meşgul olmaktansa meditasyon yapmak ve kalbinizin derinliklerine inmek için biraz zaman harcayın. Yakında karanlıktan kurtulacaksın.

Günlük İş Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, şimdi yeni mesleki taahhütleri yerine getirme zamanı! Yeni sözleşmeler, ortaklar veya yükümlülükler üstlenmeye hazır mısınız? İkizler burcundaki yeni ay, önümüzdeki altı ay boyunca mesleki ve finansal güvenliğinizi artıracak düzenlemelerin getirilmesine yardımcı olabilir. Ancak, ne aradığınızı ve olası bir bağlılığın iş-yaşam dengenizi nasıl etkileyebileceğini açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz, çünkü bugün İkizler burcundaki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacak. Kare potansiyel bir kafa karışıklığı anlamına gelebilir, bu nedenle anlaşmanın şartları konusunda doğrudan olmak başarınızın anahtarı olacaktır.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Yeni Ay, duygusal dünyanıza daha güçlü bir entelektüel hava veya özel bir bağ getirerek, ilişkileri ve ortaklıkları aydınlatır. Akılların bir araya gelmesinin cinsel bir şey kadar ilginç olmayacağını düşündüyseniz, hoş bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Ancak yaydığınız bağımsız havaya dikkat edin. Bu, potansiyel bir sevgiliyi caydırabilir veya mevcut bir sevgiliyi uzaklaştırabilir.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Yeni Ay, ilişkileri ve ortaklıkları aydınlatır. Luna, bire bir bağlantılara yeni bir başlangıç ​​enerjisi getiriyor ve romantik ya da işle ilgili yeni bir başlangıç ​​başlıyor. Ancak bu, “masaya” konan tüm meşhur “kartlar” olmadan gerçekleşmeyecek. Gizlenen veya bir kenara itilen şey nihayet gün ışığına çıkarak bir ilişki dinamiğini önemli ölçüde değiştirebilir.

İşinizi sizden daha iyi bildiğini düşünen bir akrabanız veya sevdiğiniz biriyle kendinizi bir ego veya güç mücadelesinin ortasında bulabilirsiniz. Kendinizi savunmak isteyebilirsiniz, ancak şu anda nasıl “geri çekilin” dediğiniz konusunda dikkatli olmanız gerekir, düşündüğünüzden daha güçlü bir şekilde karşılaşabilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Ay dört haftada bir finans sektörünüze dönerken, bugün dönüşü bu mali yılda bir dönüm noktasına geliyor. Venüs’ün ayrılmasından 12 gün sonra ve önümüzdeki hafta Güneş’in dönüşünden önce geri dönerek, check-in yapmak, halihazırda yaratılmış olan motivasyonun bir kısmını yakalamak ve güneş ışığı para meselelerini değiştirmeye hazırlanırken duygusal ve sezgisel olarak meşgul olmanızı sağlamak için bu değerli bir fırsat. Bu aynı zamanda gelir sektörünüze dönüşünden yedi gün sonra Pluto için biraz rekabet sağlayacaktır.

Merkür’ün iş sektörünüzü terk etmesinden bu yana sadece yedi gün geçti, ancak cüce gezegen Ceres kariyer sektörünüzdeki son haftasonuna ulaştığında, muhtemelen gelir, iş ve kariyer cephelerinde daha fazla farkındalık ve yenilenmiş bir güven duygusu olacaktır. Jüpiter artık 12 aylık iş büyümesi ve genişleme arayışına yerleşmişken, gelir sektörünüzdeki Pluto’nun dostane bir yönü, Ceres’in profesyonel ihtiyaçlarınıza ve önceliklerinize derinlemesine dalışının son günlerine yeni bir bakış açısı kazandırıyor.

Günlük Finans Burç Yorumu

Para kazanmak için biraz teşvike ihtiyacınız varsa, kendi hesabına çalışmak yerine bir işte çalışmanın nasıl bir his olduğunu hatırlamaya çalışın. Ve hala bir patronun otoritesinden rahatsızsanız, çıkış yolunu satın alacak kadar para kazanmanın hayalini kurmak için kendinize beş dakika verin.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Kendi öğle yemeğinizi yapma alışkanlığı edinmenin olumlu, iki yönlü bir etkisi olacaktır. Fransız bistrosundaki bir parça kiş ucuz olmadığı için paradan tasarruf edersiniz. En önemlisi, malzemelerinizi kontrol edebileceksiniz ve bir kez olsun MSG ile yüklenmemiş sıcak ve ekşi bir çorba pişirebileceksiniz.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Servis uzmanına yalan söylemenin ikinize de faydası olmaz. Suçluluk ve utancı bir kenara bırakın – bu kişiyi yardım almak için görüyorsunuz, değil mi? Bu yüzden doktora gittiğinizde yediğiniz sebze miktarını üçe katlamayın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Vur, vur. Oradaki kim? bulanık! Bulanık kim? Üçüncü kez bulanık, kapıyı aç! Bugün nereye giderseniz gidin eğlence ve kahkaha peşinizden geldiği için, bugün siz ve arkadaşınız sosyal çevrenizi kolayca genişleteceksiniz.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Bugün şansın yaver gidiyor — belki bir yerlerde para buluyorsun, belki de aşık olduğun kişi ortaya çıktığında doğru zamanda doğru yerdesin. Neredeyse her şey olabilir, bu yüzden atlamaya hazır olun.

Günlük Ev Burç Yorumu

Ailenin yakında ülkenin her yerinden istila edeceği düşünüldüğünde, bu resimleri koridora asmak için harika bir gün. Çerçeveler uyuşmuyorsa endişelenmeyin. Gülümsemeler, bakışlar veya sürprizler ve balıkçıların avlarıyla birlikte önemli olan.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Çocuklar Pazartesi günü hayatınızda bazı roller oynarlar. Onlar sizin olabilir ya da birdenbire ortaya çıkmış olabilirler ama birinin size bir mesajı var. Salı ve Çarşamba günleri gerçek tutun. Faturalar ve ev işleri gibi hayatınızda biriken küçük ayrıntılarla ilgilenin. Haftanın sonuna doğru işler gerçekten yoğunlaşmaya başlar, ancak dikkat eder ve doğru zamanda harekete geçerseniz, bir numaralı ateşli kızınızla biraz yüz yüze gelebilirsiniz. Enerjiniz bu hafta sonu herkesinkiyle biraz uyumsuz olacak, ancak tam hızla geçerseniz, diğer taraftan çıkacaksınız.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, profesyonel taahhütler çalışma haftanızın odak noktası olacak. 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton Oğlak burcuna girdiğinde, finansal konularınız ve değer sistemlerinizle ilgili olarak yoğun bir iç gözlem hissedeceksiniz.

Boğa burcundaki Merkür’ün geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağı göz önüne alındığında, bunu iş hayatınızda aradığınızı açıkça tartışmak için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz. Kısa bir süre sonra Merkür ikametgahına ve karşıt burcunuz olan İkizler’e girecek, bu nedenle zihinsel vitesleriniz profesyonel düzenlemelerinize doğru kayacak. Seçeneklerinizi keşfetmek ve şartlarınızı müzakere etmek için İkizler’deki Merkür’ü kullanın.

Çalışma haftanız devam ederken, 15 Haziran Perşembe günü İkizler’deki Merkür Balık burcundaki Satürn ile kare açı yaptığında, yükümlülüklerinizin, sözleşmelerinizin ve ortaklıklarınızın öncüllerini yeniden yapılandırmanın zamanı geldiğini hissedebilirsiniz. Daha iyi bir iş-yaşam dengesine sahip olabilmek için neye odaklanmak istediğiniz hakkında konuşun. Profesyonel taahhütlerinizin şartlarını yeniden gözden geçirme zamanı, 17 Haziran Cumartesi günü Satürn Balık burcunda geri hareket ettiğinde gelecek.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Gelecekle ilgili çok fazla kafa karışıklığı ve tereddüt var gibi görünüyor. 15 Haziran, sizi herhangi bir romantik karar vermekten alıkoyuyor. Bunun nedeni, zaten taahhüt ettiğiniz kişinin o kişi olup olmadığından emin olmamanızdır. Ancak bu duygu, ortaklıklarla ilgili yedinci evinizdeki yeni ay nedeniyle önümüzdeki hafta hızla değişecek.

Sevdiğiniz ve taptığınız kişiyi belirsizliğin dışına itmeden önce, kendinize gerçekten böyle mi hissettiğinizi yoksa bağlanma korkunuzun mu devreye girdiğini sorun. Duygularınızı işlemek için kendinize birkaç gün verin ve ardından harekete geçin. Muhtemelen bu geçici bir duygudur, bu nedenle, kalbinizin kırılmasına neden olabilecek ani değişiklikler ve seçimler yapmadan önce sakinleşmeniz önerilir.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir şeyler yapmanın daha iyi bir yolunu buluyorsunuz.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda ve ilişkiler evinizin Balık burcundaki Jüpiter’le yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Hayatındaki biri gösteriş yapmayı gerçekten seviyor. İlgi odağı olmayı seviyorlar ve bugün hiç çekingen değiller. Yay, normalde yardımcı oynamayı sevmezsin, ama bu kişinin büyük kişiliği ışığında zorunda kalabilirsin.

13 Haziran Salı günü Aslan burcundaki Venüs ve inanç ve inanç eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik açı yapacak. İnandığınız bir şey ile geleneksel bilgeliğin söylediği arasında bir çelişki olabilir. Belki bir durumda gerçekleri arıyordunuz, ancak devam etmek için inancınızı gerektiriyor. Yay, düşünme sürecinizi incelemenin ve kendinize ve yeteneklerinize daha fazla güvenmenin zamanı geldi.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’da, heyecan verici burcunuzda en iyi niteliklerinizi ortaya çıkaran ve fiziksel görünüşle ilgili ilk evinizi aydınlatan bir dolunay var. Sahip olduklarınızı göstermek için harika bir zaman Sag! Evet, seninle ilgili başka harika şeyler de var, ama nasıl göründüğün, potansiyel yeni bir partnerin veya bu sıcak lunasyon sırasında mevcut bir partnerin odaklandığı ilk şey.

On yedincide, çalışkan Satürn, yaratıcı Balık ile eşleştirilmişken geri hareket ederek sizi romantik kaprislerinizi takip etmeye teşvik ediyor. Bir ilişkiniz varsa veya olmak istiyorsanız, işleri devam ettirmek veya yeni bir şeye başlamak çaba gerektirir. Ancak içgüdülerinize ve bilinçaltı düşüncelerinize güvenmek de hayallerinizi gerçekleştirmenin büyük bir parçasıdır.

19 Haziran, şanslı ana gezegeniniz Jüpiter ile ciddi Satürn arasında uyumlu bir sekstil açı getiriyor ve size potansiyel geleceğinize dair bir fikir veriyor. İşlerin gidişatından memnunsanız, bu harika. Değilse, kaderinizi değiştirebilecek bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldi.

Anlayışlı, şefkatli Yengeç, otuzuncu gündeki güneş-Merkür kavuşumuna ev sahipliği yapıyor ve size kalp meseleleri hakkında özel bir içgörü veriyor. Bir arkadaşınız tavsiye için size gelirse, ona acı gerçeğin şekerle kaplanmış bir versiyonunu vermenin bir yolunu bulursunuz. Birinin duygularını incitmek bu anlayışın, sempatik buluşmanın bir parçası değil.

Aylık İş Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, bu ayın ilk birkaç gününde ateşli davranışlarınız biraz daha bastırılmış çünkü her zamankinden daha dalgın hissediyorsunuz. İş beklentileriniz istediğiniz kadar hızlı ilerlemiyor, bu da daha derin bir düzeyde bir şeyler yaratmaya odaklanmanıza neden oluyor. Bu zamanda bilgi için doyumsuz susuzluğunuza hizmet eden şey bu olacaktır. Oldukça talepkar ve muhtemelen bunaltıcı gelebilecek pek çok içsel büyüme yaşanıyor.

3 Haziran’da dolunay şanslı burcunuzla aynı hizaya geldiğinde, yaratıcı arzularınızla daha meşgul ve bağlantılı olacaksınız. Bu değişikliğin nedeni, profesyonel bir uyanış yaşıyor olmanızdır.

On yedinci gündeki yeni ay, sizi daha önce düşündüğünüzden tamamen farklı bir kariyer yoluna doğru etkileyebilir. Evrenden gelen bir hediye olarak kariyerinizde büyümenize yardımcı olacak konuları araştırmak için bu zamanı düşünün. İş hayatında ilham kaynağınız olarak felsefe gibi bir konuyu bile alabilirsiniz.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Şu anda gerçekten kendinizi hissediyorsunuz, bu yüzden 3 Haziran’da burcunuzdaki dolunay sırasında sıcak bir ilk randevu ile aya başlayın. En sevdiğiniz kıyafeti giyin ve kalbinizde ateş yakabilecek biriyle tanışın. Özellikle Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde, önümüzdeki birkaç ay boyunca flört etmeyi büyük bir macera haline getirdiğinde. Seyahatlerinizde bir sevgiliyle tanışabilirsiniz. İyi eğlenceler!

11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde sevgilinizi yardımcı pilotunuz yapmayı ve “ben” i “biz” olarak değiştirmeyi düşünüyorsunuz. On yedinci İkizler yeni ayında bunu resmileştirin. Aşk için mükemmel bir gece.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girdiğinde ilişkiler hızla derinleşir. Yılın en uzun günü flört hayatınızı değiştirebilir Yay, bu yüzden içgüdülerinize güvenin ve kendinizi savunmasız bırakın. Ancak Juno ertesi gün Yengeç burcuna giriyor ve bu sizi iliklerinize kadar sarsan bir ilişki dramını beraberinde getirebilir.

İşleri yoluna koymak istiyorsanız, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde derin konuşmalar yapın. Satır aralarını okuyabilecek ve eşinizin sadece size söylediklerini değil, gerçekte ne dediğini anlayabileceksiniz.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Hayata büyük bir macera olarak bakıyorsun Yay burcu ve 2023’teki başarın sadece kendi tereddütlerinle sınırlı. Zihninizi genişletmek bu yıl listenizin üst sıralarında, ardından dünyayı gezmek geliyor. Biraz boş zamanınız olduğunda, hayatınız ve onu nasıl iyileştireceğiniz hakkında felsefe yapmakta başarılı olursunuz.

Muhteşem yönetici gezegeniniz Jüpiter, yılın ikinci bölümünü sabırlı, dünya burcu Boğa burcunda geçirdiğinde, tam da bunu yapmak için mükemmel bir şans yakalarsınız. Daha az aceleniz var ve şu anda güçlü yönlerinizin nerede olduğunu bulmak için daha isteklisiniz ve bu geçiş sırasındaki asıl zorluğunuz, iç sesinizi dinleyecek kadar dikkat dağıtıcı şeyleri kapatmaktır. Jüpiter’in geri hareket döngüsü Eylül başında başlar ve Aralık ayının sonuna kadar sürer ve sizi tatmin etmek için ne gerektiğini yeniden değerlendirmenizi ister. Mutluluk sadece inanmayı sevdiğiniz soyut bir kavram mı yoksa bu yıl gerçekten elde edebileceğiniz bir şey mi? Cevaplar için Evreni takip etmeye devam edin.

Kasım ayının sonundan Aralık ayının sonuna kadar güneş, geniş burcunuzda parlayarak sizi mümkün olduğunca çok şey öğrenmeye teşvik edecek. Yapılacaklar listenizde neler var? Okçu sezonu, her zaman gitmek istediğin bir yere doğum günü gezisi planlamak ve mümkün olduğu kadar çok insanı eşlik etmeye davet etmek için mükemmel bir zaman! (Ne kadar çok o kadar iyi, değil mi?!) Egzotik yerlere uçamıyorsanız, sorun değil. Doğum gününüzü ve yılbaşını aynı anda büyük bir patlama ile kutlayarak yıl sonunu özel kılın. Daha büyük daha iyi.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Hayata kendinizi kaptırdığınızda, ilişkinizi öncelik listenizin alt sıralarına taşıma eğiliminde olduğunuzu ilk kabul eden siz olacaksınız, ancak romantik Venüs, Ocak sonu ile Şubat sonu arasında Balık burcunun derin duygusal sularında hareket ettiğinde, bu yücelecektir. sendika sizi çok daha ilgili ve şefkatli bir ortağa dönüştürür. Bu özverili açı sırasında, daha büyük bir şeyin parçası olmayı özlüyorsunuz, Yay burcu. Ve sevgi dolu, bağlı bir ilişki içinde olacak kadar şanslıysanız, ona her zamankinden biraz daha sıkı sarılmaya hazırsınız.

Aşk tanrıçası Venüs, yaz aylarını gerçekten ısıtabilecek olan haziran başında sevimli ve oyuncu Aslan burcuna giriyor! Sizi yeni duygusal ve fiziksel zirvelere taşıyabilen bu dramatik geçiş sırasında cinsel hayatınız eğlenceli, spontane ve hatta biraz saçma. Bununla birlikte, tipik özgüvenli benliğinizden ayrılırken, eşinizden her ikinizin de alıştığından daha fazla güvence arayacaksınız, ancak karşılığında vermeye hazır olmanız bunu biraz daha az tuhaf hale getiriyor. . En güvenilir ortak olmadıysanız, şimdi bunu telafi edin.

Tutkulu Mars, Kasım ayı sonunda maceracı burcunuza girecek ve bu noktada ilişkinizi yepyeni bir ışık altında görmeye başlayacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir çift olarak başarabileceklerinizin sınırı yok ve romantik hedeflerinize doğru gittiğinizde sizi durduracak hiçbir şey yok. Şimdi bir numaralı görevin yeni şeyler öğrenmek ve partnerinle birlikte zihnini genişletmek olacak. Bir kursa katılın, dünya turuna çıkın veya birlikte okumak istediğiniz kitapların bir listesini oluşturun. Beyniniz devreye girdiğinde, vücudunuzun geri kalanı onu takip eder.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Ay, duygularınıza rehberlik eder, Yay ve Ocak ayı sonlarında arkadaş canlısı Kova ve flört bölgenizle bağlantılıyken yeni bir aşamaya başladığında, bu sosyal lunasyon sırasında herhangi biriyle kolayca sohbet edebilirsiniz. Ve hayata sizden farklı bakış açıları ve bakış açıları olan insanlar hakkında daha fazla şey öğrenmenize yardımcı olabilecek benzersiz bağlantılar ararken, aynı zamanda romantik bir kıvılcım da arayacaksınız. Yeni arkadaşlar edinmek harika, ancak muhtemelen zaten geniş bir sosyal çevreniz olduğu için, ağ kurma girişimleriniz aşka yol açarsa daha heyecan verici olur.

Mayıs ayı başlarında gizemli Akrep burcundaki dolunay ve ay tutulması sezgi ve psişik yetenekler evinize geldiğinden, başkalarına karşı oldukça anlayışlı, ancak kendinizle ilgili herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmeye gelince çok ketumsunuz. Bu lunasyon size üstünlük sağlar, ancak yeni bağlantılar kurmanıza da engel olabilir. Tek yaptığın soru sormak ve karşılığında cevap vermeyi reddetmek olduğunda zor bir randevusun. Artık çok yaratıcı bir şekilde romantiksiniz, ancak çekingenliğinizi ortadan kaldıracak kadar güvendiğiniz birini bulmak zor olabilir.

Güneş, Eylül sonundan Ekim sonuna kadar dengeli Terazi ile ortak olduğundan, sosyal alanınızı aydınlatarak ve sizinle benzer ilgi alanlarına ve inançlara sahip insanlarla vakit geçirmeniz için sizi teşvik ederken, sizi çevreleyen pek çok olumlu, çekici, zarif enerji var. “Zıt kutuplar birbirini çeker” kavramında yanlış bir şey yok ama uzun vadede aşk hayatınız için işe yaramıyor. Uyumlu mutluluğa ulaşmak için, aynı sayfada olduğunuz birini bulmanız gerekir. Havadar bir İkizler veya maceracı bir Aslan şimdi mükemmel bir eşleşme olabilir.

Yıllık İş Burç Yorumu

Kariyer hedefleriyle ve bir şeyleri gerçekleştirmeyle ilişkili gezegen olan çalışkan Satürn, yıl başlarken ilerici, yenilikçi Kova burcunda birkaç ay geçiriyor ve bu da size mevcut işinizden memnun değilseniz işleri değiştirme şansı vermeli. . Satürn zihinsel çeviklik ve iletişim evinizdeyken, bu, istediğinizi elde etmek için konuşma ve sesinizi kullanma zamanının geldiğinin bir göstergesidir. Çevrenizde devam eden önemli tartışmalar varsa, onların bir parçası olduğunuzdan emin olun. Sevgili Yaylar, artık harika fikirleriniz var ve duyulmayı hak ediyorsunuz.

Şanslı Jüpiter, yıla ateşli Koç burcunda başlar, liderlik niteliklerinizi ortaya çıkarır ve size hayatınızı şaşırtıcı şekillerde değiştirebilecek bazı mükemmel fikirler verir. Artık yeni finansal fırsatlara balıklama dalmak için daha isteklisiniz ve bu her zaman istediğiniz gibi sonuç vermese de, en azından şansınız varken bunun peşine düşmediğinizi söyleyemezsiniz. .

Jüpiter, Mayıs ortasında para odaklı Boğa burcuna geçer ve yılın geri kalanında orada kalır ve temel olarak size “nasıl zengin olunur” oyun bazında bir kılavuz sağlar. Bu konumdaki Jüpiter, size bir imparatorluk yaratmak için ihtiyacınız olan tüm yapı taşlarını verecek, ancak bunları doğru sırayla bir araya getirmek size kalmış. Bu yerleşimde finansal güvencenin tadını çıkarırsınız ve sizi finansal olarak sağlıklı bir yere götürmek için istikrarlı bir kariyer veya ek gelir akışı yaratmak için elinizden geleni yapacaksınız. Ancak, artık hayatın lükslerinden de zevk alıyorsunuz, bu nedenle bütçenizin bir kısmı sizi mutlu eden şeylere ayrılacak.