Yay burcu ile Kova burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Yay ile Kova birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Yay burcu erkeği ile Kova burcu kadını ilişki uyumu nedir, Yay burcu kadını ile Kova burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Aynı anda çok şey oluyor ve siz bunların hepsine bir arada ve aynı anda hitap etmekte zorlanıyorsunuz. Bu nedenle ve partnerinizi sıkıntıya sokmamak adına mesafeli davranıyor ve ona güvenmiyorsunuz. İyi niyetli olmanıza rağmen, partneriniz sizi iyi tanıyor ve duygusal mesafe onu çok fazla endişelendiriyor. Bu nedenle, eşinizin önünde itiraf etmek iyi bir fikir olacaktır.

Bugünün siz ve eşiniz için geçmişten özel bir anısı var. Siz ikiniz bu anı hep birlikte kutladınız. Bu nedenle, bugün partneriniz ikiniz için özel ve kişisel planlar yapmak istiyor ancak davranışlarınız nedeniyle ikna olmuyor. Endişelenip size sormasına rağmen inkar ediyorsunuz. Bu partnerinizi hiç ikna etmez. Yanlış bir fikre kapılıyor ve işler karışmadan önce netleştirmeniz sizin için daha iyi olacak. Siz ve eşiniz birbirinizi seviyorsunuz ve birbirinizden sır saklamıyorsunuz. Bu nedenle, ketum doğanız birdenbire partneriniz için uygun olmaz.

Bugün bağlanmak için güzel bir gün. Bu nedenle partnerinizi en sevdiği restorana götürün, duruma uygun giyinin ve samimi bir ilişki haline getirin. Partnerinize onu ne kadar çok sevdiğinizden emin olun ve her şeyi ona emanet edin. Herşey iyi. Sadece biraz sevgiye ihtiyacı var.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/