Yay burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Yay ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Yay burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Yay burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Son birkaç gün içinde eşinizle ilişkinizi tehlikeye atacak kadar korkunç deneyimler yaşamış olabilirsiniz. Sizi işten ve evden uzaklaştırabilir ve huzurunuzu bozabilir. Sizi arayıp özür dileyebilirler ama duruma alışmak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Ancak, kızgın kalamayacak kadar çekici olabilirler. Akşam olduğunda, zihniniz tüm sinir bozucu duygulardan arınmış olacak ve net düşünmek için soğukkanlı bir zihne sahip olacaksınız.

Odadaki gerilimi azaltmak için tatlı sözler ve eğlenceli sohbetlerle kendinizi şımartın. Eşinizle uygun göz teması kurun ve onlara gülümseyin; uzun bir yol kat edecek. Sorunlarınızı sakin bir mizaçla bırakmak, olgunluğunuz için size bir iyilik puanı kazandırır. Yaptıklarına tövbe ederek sizi teselli etmeye çalışacaklar ve sizden onay bekleyecekler. Partnerinizle ilişkinizde nerede durduğunuz hakkında ‘konuşmak’ için oturmanın ve buna göre ilerlemenin zamanı geldi. Sohbetiniz sizi tüketebilir ve saatlerce sürebilir, her saniye diğerinden sonsuzlukla ayrılır, ancak buna sahip olmaktan memnun olacaksınız. İlişkiniz hakkında benzer bir anlayışa sahipseniz, bir fikriniz olacaktır. Bu ilişkiyle ilgili akıllıca kararlar verin ve bunu yaparken huzura ve ruh sağlığınıza öncelik verin.

Evli çiftler arasında da sürtüşmeler olabilir. İşiniz veya aile hayatınızla ilgili anlaşmazlıklara girebilirsiniz. Sizin veya eşinizin iş ve yaşamdaki dengesizliği, önemli bir tartışma konusu olarak su yüzüne çıkabilir. İkiniz de işi bitirmeden önce sorunu çözdüğünüzden emin olduğunuz sürece bu durum kısa sürede düzelecektir. Bekarlar iyi bir gün geçirecekler. Dikkatinizi işinize çevirebilirsiniz.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/