Oğlak ile Başak İlişki ve Aşk Uyumu

Oğlak burcu ile Başak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Oğlak ile Başak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Oğlak burcu erkeği ile Başak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Oğlak burcu kadını ile Başak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Gezegen sıralaması, toplumda çok fazla güce ve etkiye sahip insanlarla tanışmanız için bir fırsat getirebilir. Bu insanlar size kolayca ve kısa sürede onur ve fayda sağlayabilirler. Bu nedenle, bugün etrafınızdaki insanlarla normalden daha sosyal ve karışabilir olmaya çalışın.

Bugün, eşinizin ne dediğini dinlemek ve gerçekten duymak için çaba sarf edeceksiniz. Bu kesinlikle bu gece senin için çok özel bir tarih getirecek. En sevdiğiniz kıyafetleri giymeye hazır olun.

Onlardan olumlu bir yanıt almak için özel birinin peşine düşmeye çalışanlar biraz hayal kırıklığına uğrayabilir. Özel kişinin sizi neden oyalamaya çalıştığını ve isteklerinize yanıt vermekte neden bu kadar isteksiz olduğunu anlamakta zorlanabilirsiniz. Her birey farklıdır, bu nedenle takip edilmekten ve sahip olunmaktan hoşlanmayabilirler. O yüzden bir süre rahatlayın!

Gök cisimlerinin yaydığı enerji, kişiliğinizin manipülatif ve güce aç tarafını dünyanın önünde ortaya çıkarabilir. Bugünden önce dünya senin hakkında bunu asla öğrenmedi. Ancak bu sizi veya itibarınızı olumsuz etkilemeyecektir. Gözlerinde eskisinden çok daha fazla hırs olan daha iyi ve daha keskin bir insan olmak için motive olacaksın. Ve dünya da senin içindeki küstahlığı ve zekiliği fark edecek.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/