Oglak-img

Oğlak Burcu

Oğlak burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

En son talep listesi karşınıza çıktığında ağzınız açık kalır. Hepsi aynı kişiden gelebilir veya bir arkadaş ve iş arkadaşı ordusu olabilir, ancak bir şekilde başa çıkmak zorundasınız.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Kötü haberleri bu kadar ciddiye almana gerek yok. Buna mantıklı bir şekilde tepki vermeye çalışın.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Deniz Keçisi, Ay Yengeç burcuna ve bu sabah haritanızın aşkı yöneten bölgesine göç ediyor, bu en tembel Pazar günlerinde uyum bulmanıza yardımcı oluyor. Bu arada, Kader Düğümleri başınızın üzerinde aktif hale gelir ve masaya en sevdiklerinizle bağlantı kurmak için mükemmel olan eğlenceli bir enerji getirir. Bu akşam Ay, romantik sohbetleri çağrıştırabilecek Satürn ve Jüpiter ile aynı hizaya geldiğinde tatlılık akmaya devam edecek. Bu titreşimler ayrıca, özellikle zihinlerin entelektüel bir buluşması olduğunda insanları birbirine yaklaştırabilir. Güneş ve Neptün hizalandığında enerji puslu hale geleceğinden, bunu erken bir gece olarak adlandırdığınızdan emin olun.

Oğlak Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugün, evren sana yan gözle bakıyor Oğlak. Drama, her burç için her yerde gizleniyor. Rutinlerle ilgili altıncı evinizdeki kudretli güneş, Neptün’ün kötü fırtınaları tarafından tüketilecek, tüm ışığı ve umudu boğacak. Bu, sizi aşırı derecede bitkin ve bitkin hale getirebilir ve hatta grip olmanıza bile neden olabilir. Başka bir açıdan, işiniz sizi strese sokuyor olabilir, ancak önemli bir kişiden daha fazlasını üstlenmeniz için size ihtiyaç duymaları konusunda baskı hissediyorsunuz. Şimdi herhangi bir söz veya anlaşma vermeyin. Fırtınaların arkandan geçip gitmesine izin ver.

Günlük İş Burç Yorumu

İş biraz daha eğlenceli olabilir Oğlak. İkizler burcundaki yeniay sırasında günlük çalışma rutininizde daha esnek bir programa veya daha fazla spontane açık olun. Yeni ay altı aylık yeni bir döngüye başlayacağından, denemek isteyebileceğiniz bir şey varsa, bu iş hayatınızla oynamak için mükemmel bir zaman olabilir. Bu ay döngüsünü deneysel bir aşama olarak kullanmak, daha esnek olmanızı sağlayabilir. Ancak herhangi bir şeyi değiştiriyorsanız, ne yapacağınız konusunda net olun, çünkü İkizler’deki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacaktır.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Yeni Ay, tutkulu ilerlemenizi engelleyen kalıpları sarsmak ve yeni bir başlangıç ​​getirmek istiyor. Yani, yararsız veya seksi olmayan rutinleri kırmak için “yeni başlangıç” enerjiniz var. İşin aşk ve yakınlığın önüne nasıl geçtiğini veya son zamanlarda heyecan verici veya ilham verici herhangi bir şeyden çok bir zorunluluk gibi hissettiren şeyleri kabul ederseniz, sizi önemli bir gelişme bekliyor.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Günlük işlerin saat gibi işlemesini sağlamak için “kim ne yapar” artık özel bir odak noktası olabilir. Bu inceleme birkaç alanı kapsayabilir, ancak bugünün Yeni Ayı, işinize veya üstlendiğiniz sorumluluklara özellikle büyük ilgi gösteriyor. Birisi ağırlığını çekmiyorsa, bir değişiklik olabilir. Ancak, daha fazlasını yapmak veya yönetmek için bir parmak size doğrultulursa, nedenini kabul etmeye çalışın.

Aile üyeleriniz muhtemelen iki kutuplu bozukluktan muzdarip değildir. Eh, hepsi değil. Ama son zamanlarda biraz kararsızlar. Birdenbire, özellikle iş, kariyer, yaşam tarzı ve maneviyat söz konusu olduğunda, şeyler hakkında düşünme biçiminize geliyorlar.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Pluto gelir sektörünüzden yedi gün önce ayrılırken, iş sektörünüzdeki bugünün Yeni Ay’ı sadece iş ve iş konularına yeşil ışık yakmakla kalmıyor, aynı zamanda o ayrılmadan önce dostça bir görünüm oluşturan gezegenlere enerji veriyor. Bunlar, Pluto’nun yarattığı gelir potansiyeline çoktan kilitlenmiş gezegenler ve bugünün Yeni Ay’ı hem gelir hem de iş potansiyeli için tetikleyici görevi görebilir.

Yeni Ay tamamen yeni başlangıçlarla ilgili olsa da, Güneş ve Ay iş sektörünüzde bugünün Yeni Ayını yaratmak için hizalandığından, bu aynı zamanda eve bir şeyler getirmeye başlamak için bir şanstır. Merkür burada ilk hafta sonunu geçirirken, Güneş ve asteroid Juno, bağlılığın kraliçesi burada son hafta sonlarını uyum içinde geçiriyorlar ve iş cephesindeki tüm gezegensel faaliyetler dokuz günde sona eriyor, bu iş ve iş meselelerine son bir itiş gücü veriyor.

Günlük Finans Burç Yorumu

Silahı atlamayın. Fikrinizi sunmaya başlamadan önce yapacak çok araştırmanız var. Sadece bir zaman ve emek yatırımı olsa bile, ihtiyacınız olan gerçekleri bulmayı ilk büyük yatırımınız yapın.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün en değerli şeyler, beklemeniz gereken şeyler olacak. Biraz ısırırken sabırsızlık bir sorun olabilir. Ama sekiz saat boyunca ağır ağır pişirilen rosto nihayet bittiğinde ve patates püresinin her yerine sos döktüğünüzde, beklediğinize sevineceksiniz.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Mümkünse mini boyutlarda makyaj malzemeleri almayı düşünün. Zaten bugünlerde ne sıklıkla bir kutu allık veya göz farı bitiriyorsunuz? Daha küçük olmak aslında size çok daha fazla seçenek sunar.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün bir senfonik orkestra çocuğunuzun ilgisini çekebilir. Belki de çocuğunuz müzik eserleriyle kampta ya da kreşteki bir arkadaşı aracılığıyla tanışmıştır. Bir enstrümanı kendileri çalmaya başlamaları için onlara ilham verebilir.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

İnsanlar küçük sorunlarını örtbas ediyor olabilir ama bu sizi çok dramatik bir şekilde etkilemesi gereken bir şey değil. Yine de, tüm gerçeklerden kaçınmak için ne kadar ileri gitmeye istekli olduklarını görmek aydınlatıcı olabilir.

Günlük Ev Burç Yorumu

Kırlentlerin üzerindeki slip örtüler, canınızın gerçekten canının sıkmadığı zamanlarda süslemek için uğraşmadan oturma odanıza şenlikli bir hava katacaktır. İçgüdülerinize sadık olun ve gerçek hissettiren şeyi yapın.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü güvenli oynamak isteyeceksiniz ve yapmanız gereken de bu. Henüz kimse için her şeyi göze alma. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, yaratıcı yönünüzü şımartmalı ve bilinçaltınızdan nelerin çıktığını görmelisiniz. Yanlışlıkla yeni biriyle bağlantı kurabilirsiniz. Haftanın ilerleyen saatlerinde, sızlanmak ve dedikodu yapmak isteyeceksiniz, ancak ne söylediğinizi kimin bilmesi gerektiğini anlamaya yetecek kadar çenenizi kapalı tutmaya çalışın. Özellikle oda arkadaşları arasında sorunlar çıkmaya başladıysa, hafta sonu evin her yerindeki sorunlarla ilgilenin.

Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta neye öncelik vereceksiniz Oğlak? 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton burcunuza girdiğinde baskının üzerinizde olduğunu hissedebilirsiniz. Bu yoğun olabilse de, bir profesyonel olarak ve herhangi bir profesyonel ortamda güçlenmiş hissetmek için neye odaklanmanız gerektiğini düşünmenize yardımcı olabilir.

Boğa burcundaki Merkür’ün geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağı göz önüne alındığında, bunu bir profesyonel olarak size doğru gelen yeni yollarla kendinizi ifade etmek için bir fırsat olarak kullanabilirsiniz. Üçgenden kısa bir süre sonra, Merkür İkizler’e girdiğinde zihinsel dişlileriniz çalışma rutininize ve alışkanlıklarınıza doğru kayacak. Yeni Mercurial transiti devreye girdiğinde, iş hayatınızda sahip olabileceğiniz esneklik ve teşvik ile daha rahatlamış hissedebilirsiniz.

Çalışma haftanızın sonuna doğru, 15 Haziran Perşembe günü İkizler’deki Merkür Balık’ta Satürn’le kare oluştururken, iş yerinde ilgili konuların üzerinden geçerken ve konuşmaları gözden geçirirken biraz stresli hissedebilirsiniz. çatışmayı önlemek için sohbeti sürdürmek. Bununla birlikte, Satürn Balık burcunda gerilediğinde iletişiminizi ve aktif dinleme becerilerinizi geliştirmeniz faydalı olabilir.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

11 Haziran’da sizi tutan prangalardan kendinizi nasıl kurtaracağınız üzerinde çalışabilirsiniz. Bu, düşünmeye adamak için bir zaman. Geçmişi iyileştirebilir ve pozitifliği hayatınıza geri getirebilirsiniz! Başkalarını ve kendinizi affetmeye karar verdiğiniz an, kalbinize sevginin girmesine izin verebileceğiniz andır.

Geçmişten özel biriyle yeniden bağlantı kurma ve yakın zamanda dağılmış olan ortak bir bağı düzeltmeye çalışma isteği duyabilirsiniz. Bazı eski sorunları çözmek zaman alacak olsa da, sonunda buna değecek. Bu ilişkide kaydedilen ilerlemeye kimse senden daha fazla şaşırmayacak.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bir atılım yaşayabilirsiniz.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda olması ve esenlik evinizin Balık burcundaki Jüpiter’e yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Hayat değiştiren bir kitap okuyabilir veya size sağlığa yepyeni bir bakış açısı kazandıran bir podcast dinleyebilirsiniz. Oğlak burcu, bu yeni yaşam tarzını tamamen benimseyebilir ve sizin için bir esenlik atılımı olabilecek şeye atlamaktan heyecan duyabilirsiniz.

13 Haziran Salı günü Aslan burcundaki Venüs ve yakınlık eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik açı yapacak. Oğlak, romantizm için bir fırsatın var, ancak yalnızca önceki bir zorunluluktan kurtulabilirsen. Geç saatlere kadar çalışacağınıza söz vermiş olabilirsiniz, ancak zaman ayırabilirseniz siz ve sevgiliniz keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Bugün, programınızda esnek olmak iyidir.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’da Yay burcu dolunay enerjisinden yararlanmak, aşk hayatınızı önemli ölçüde kızıştıracak. Son zamanlarda çok fazla mesai yapıyor ve kendinizden başka herkesle ilgileniyorsanız, sizi biraz stresten kurtaracak sıcak bir karşılaşmanın tadını çıkarın. Ne kadar spontane o kadar iyi!

Derin düşünen Pluto geri gidiyor ve on birincide ciddi burcunuza yeniden giriyor. İlişki takıntılarınızı bırakmanın zamanı geldi. Bir sonraki adımınızı düşünmek için önemli bir zamanınız oldu ve yakında planınızı eyleme geçirme zamanı gelecek. Oğlak, kendinizin daha cesur bir versiyonu olarak ilerlemeye hazır olun.

Kendi istikrarlı gezegen lideriniz Satürn, 17 Haziran’da alıcı Balık burcundayken geri hareket ederek, sizi geride tutan bazı sınırlardan (hayali ya da değil) kurtulmanıza izin veriyor. Mutluluğa giden ilk adım, onu hak ettiğinize inanmaktır. Bundan sonra, büyük hayaller kurmakta özgürsünüz!

On dokuzunda, Jüpiter-Satürn sekstili aşk hayatınıza şans ve kader dokunuşu katar ve birdenbire ilk görüşte aşkın veya doğru zamanda doğru yerde olmanın önemini anlarsınız. Artık her şey istediğiniz gibi gitmeyecek, ancak gördüğünüzden daha fazlasının olduğunu bildiğiniz yeterince hizalanan şey var.

Aylık İş Burç Yorumu

Doğan gereği çok çalışkansın Oğlak burcu ve her şeyini işine veriyorsun ama son zamanlarda insanların iş yerinde seni hafife aldıklarını hissediyorsun. 1 Haziran’da Jüpiter ve Kuzey Düğümü bağlantı kurduğunda, profesyonel ortaklıklarınızdan alacağınız herhangi bir para size üç kat geri gelebilir.

Satürn on yedincide geri hareket ettiğinde profesyonel bir değişim meydana gelebilir. Kendinizi kariyerinizin yönünü değiştirmeye hazırlayın ve diğer önemli konulara odaklanın.

Güneş, 21 Haziran’da Yengeç burcuna giriyor; bu, mevcut bir projeye bir veya iki yeni ilgiyi dahil etmek için harika bir zaman. Sevdiğiniz şeyleri işinize eklemenin, daha fazlasını yaratmanız ve iş yerinizde daha ödüllendirici bir rol üstlenmeniz için size ilham verdiğini göreceksiniz.

İşletmenize kişi eklemeyi veya daha fazla yardımcı tutmayı düşünüyorsanız, 26’sında Merkür Yengeç burcuna girdiğinde bunu gerçekleştirmek için harika bir gün. Sizin için çok faydalı bir zaman olabilir.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Eyvah! 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasında yaza ağrılı bir notla başlıyorsunuz. Gerçek aşkı bulmak için kendi yolunuza gitmeniz gerekecek, bu yüzden çıkmak için harika bir gün değil. Özellikle Venüs’ün beşinci evde Aslan’a girmesi hayatınıza bazı ciddi dramalar getirebilir. Bu sonsuza kadar sürebilir veya alevler içinde kalabilir. gerçekten.

11 Haziran’da Merkür İkizler burcuna girdiğinde kendi mutluluğunuza odaklanın. Aşk hayatınızı daha verimli hale getirmek için daha iyi alışkanlıklar oluşturmaya odaklanın. On yedinci gün İkizler yeniayı sırasında bir fitness veya temizlik tarihi planlayın. Pratik görevleri birlikte yapmak bir kıvılcıma yol açabilir.

Neyse ki Oğlak, 21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girdiğinde aşk hayatın daha iyiye gidiyor. Özellikle de ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde, hayatınızı bir romantik komedi gibi hissettiriyor. Aşka hazır olun!

Haziran, yirmi altıncıda Merkür Yengeç burcuna girdiğinde son derece romantik bir notla sona erer. Çatışma yerine sevgiyi seçin. Savaşmaya değil sevişmeye fazlasıyla hazırsın. Eğlence!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Çalışkan ana gezegeniniz Satürn, dış gezegenlerin en hırslısıdır ve 2023, havalı Kova burcuyla uyumlu bir birliktelikle başlarken, büyük olasılıkla finansla ilgili bir denge duygusunu yeniden tesis etmeye çalışacaksınız. Oğlak burcu, bu yılki hayatınız, hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gerekenleri yapmakla ilgili. Eşsiz yeteneklerinizi ve becerilerinizi sergilemek, bu yılın başlarında başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Mart ayı başlarında Satürn sezgisel Balık burcuna ve iletişim evinize geçtiğinde, güvenlik ve başarı ihtiyacı düşünce sürecinizi ve fikirlerinizi nasıl ifade ettiğinizi etkilemeye başlayacak. Bu geçiş, amacınızı iletmeye çalışma şekliniz üzerinde düşünme ihtiyacınıza dikkat çekiyor ve sizi gerekli ayarlamaları yapmak için harekete geçmeye teşvik ediyor.

Gizemli cüce gezegen Pluto’nun geçmişte nasıl rütbesinin düşürüldüğü hakkında pek çok tartışma var, ancak bu yıl onun etkisi dikkatinizi hak ediyor! Ocak ayından Mart sonuna kadar (ve yine Mayıs’tan Ekim ortasına kadar geri hareket ederken ve ardından yılın geri kalanında doğrudan hareket ederken) belirlediğiniz burcunuzdaki güçlü yolculuğu, sizi bazı dramatik değişimlere ve değişikliklere sokar ve kırılganlığa ve istikrarsızlığa neden olabilir. hem kişisel hem de profesyonel yaşamlarınız. Pek çok durumda, kontrolü ele almak ve hiçbir şeyin kontrolden çok fazla çıkmamasını sağlamak, özellikle de başka kimse adım atmıyorsa, size kalmış olacaktır.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, ilişki sorumluluklarınızı çok ciddiye alıyorsunuz ve Şubat ortasında idealist Balık burcunda ve iletişim evinizde yeni ay yükselirken, kafanızın içinde dönen birçok düşünce ve duygu var. Evet, bu sizi ne pahasına olursa olsun barışı korumaya ve yüzleşmekten kaçınmaya teşvik eden hassas, bağışlayıcı bir enerji olsa da, bu lunasyon ayrıca size sezgisel olarak iletişim kurma ve eşinizle ruhsal düzeyde ve daha yüksek bir düzlemde senkronize olma yeteneği verir. Ele alınması gereken bir şey varsa, bunu en sevgi dolu ve şefkatli şekilde yaparsınız.

Pratik dünya burcunuz en romantik olmayabilir, ancak aşk tanrıçası Venüs, Mayıs ayı başlarında duygusal su burcu Yengeç ve ilişki bölgenizle ortak olduğunda, çabalarınızı artırmaya hazırsınız. Şimdi bae ile uyumlu, dengeli bir birliktelik arayacaksınız ve tabağa adım atmaya ve (nefes nefese!) Hatta belki bir değişiklik için onları ilk sıraya koymaya istekli olacaksınız. Son zamanlarda devam eden bir irade savaşına kilitlendiyseniz, kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakmaya ve uzlaşmaya hazırsınız, bu doğru yönde atılmış harika bir adımdır.

Boğa burcundaki dolunay ve ay tutulması ve Ekim ayının sonundaki etkileyici zevk eviniz sizi duygusal bir roller coaster yolculuğuna çıkarıyor. Bu, ilişkide herhangi bir yeni sorunu gündeme getirme konusunda yavaşlamak ve sabırlı olmak için mükemmel bir zamandır. Kesinlikle her zamankinden daha eğlenceli ve daha az çekingensiniz, ancak arka planda göz ardı edemeyeceğiniz ciddi şeyler beliriyor. Gerçekte neler olup bittiğini gizlemek için bir alışveriş çılgınlığı kullanmamaya çalışın. Birlikte para harcamak eğlencelidir, ancak bazen bu lunasyon sırasında gerçekte neler olup bittiğiyle yüzleşmekten başka bir şey değildir.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Yeni aylar, potansiyel yeni başlangıçların zamanlarını işaretler ve Nisan ortasında ateşli Koç burcundaki yeni ay ve güneş tutulması güvenlik bölgenizi ateşler ve sizi nispeten güvenli yerlerde aşkı aramaya gönderir. Bir komşunuza veya oda arkadaşınıza romantik bir ilginiz varsa, Oğlak, bunu daha fazla keşfetmek için mükemmel bir zaman olacaktır. Ve kanepenizde otururken hayatınızın aşkını bulamasanız da, fazla çaba gerektirmeyen gündelik, rahat tarihler arıyor olacaksınız. Evde birlikte akşam yemeği pişirip film izleyerek iyi vakit geçiremiyorsanız, muhtemelen mükemmel bir eşleşme değilsiniz.

Sevgi dolu Venüs, Ekim ayı başlarında akraba toprak burcu Başak’a ve dokuzuncu evinize girdiğinde, gerçek bir aşk öğrencisisiniz. Aşkı neyin harekete geçirdiğinin ayrıntılarına lazerle odaklanmışsınız ve öğrendiklerinizi gerçek hayattaki romantik bir senaryoda uygulamak için sabırsızlanıyorsunuz. Şimdi egzotik yolculuklarınızda ve vahşi maceralarınızda size eşlik edecek bir ortağa ihtiyacınız var, bu nedenle dünyevi bir Yay sizin için mükemmel eş olabilir.

Cinsel Mars, Ekim ayının ortasında güçlü Akrep ile eşleştiğinde arkadaşlık bölgenizi ateşliyor, bu yüzden söylemeye gerek yok, önümüzdeki haftalarda işler biraz kızışabilir. Kendinden emin, sorumluluk üstlenme tavrın şu anda biraz göz korkutucu olabilir, ama sorun değil çünkü flört özgeçmişlerini alırken, yalnızca güçlü ihtiyaç geçerlidir. Bu seksi eşleşme sırasında sözleriniz ve davranışlarınız çok direkt ama aynı zamanda çok gizemli bir hava da yaratabilirsiniz. Birinin üzerinde gözünüz varsa, umarım küçük bir oyun oynamaya hazırdır.

Yıllık İş Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Satürn, hedeflerinizi ve motivasyonunuzu yönlendirirken, yılın ilk iki ayında Kova burcundaki konumu size biraz daha az kontrol sağlar, ancak kariyerinizle ilgili yenilikçi ve deneysel düşünce ve fikirleri keşfetmeniz için çok daha fazla özgürlük sunar. Ağ oluşturma da çok önemli olacak Oğlak ve iş konuşurken benzersiz yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi kullanmak isteyeceksiniz. Katı ama yukarı doğru hareket eden bir Keçi olarak, kurallara uyma eğilimindesiniz ve sınırların çok dışına çıkmak istemiyorsunuz, ancak bu asi etki, kariyerle ilgili en büyük başarınızı bulmak için yeni şeyler denemenize ve farklı seçenekler denemenize neden oluyor.

Bu yıl bir iş arıyorsanız, Ağustos ayının sonundan itibaren Mars müzakereci Terazi ve kariyer alanınızla zaman geçirdiğinde önünüze pek çok fırsatın çıkmasını bekleyin. Şimdi inisiyatif almaya istekliysen, mükemmel profesyonel bağlantılar kurabilirsin. Neyi hak ettiğinizi biliyorsunuz ama aynı zamanda doğru pozisyon için taviz vermeye de hazırsınız. İşlerin yürümesi için ne gerekiyorsa yapmaya istekli olduğunuzu potansiyel işverenlere bildirdiğinizden emin olun.

Güneş, Aralık ayının sonunda ciddi, disiplinli burcunuzda parlıyor, bu nedenle, EOY’den önce ulaşmak istediğiniz çok sayıda hedefiniz ve teslim tarihiniz varsa, doğum gününüzü kutlamak öncelik listenizde çok yüksek olmayabilir. İş ahlakınız takdire şayan, ancak kendinizi sonuncuya koymak adil değil. Sıkı çalışmanız ödüllendirilmeyi hak ediyor ve bunu yapmanın kendinize savurmaktan daha iyi bir yolu var mı? Zor kazanılan paranın bir kısmını gerçekten istediğiniz bir şeye harcamak, yılı tamamlamanın harika bir yoludur.