Oğlak ile Boğa İlişki ve Aşk Uyumu

Oğlak burcu ile Boğa burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Oğlak ile Boğa birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Oğlak burcu erkeği ile Boğa burcu kadını ilişki uyumu nedir, Oğlak burcu kadını ile Boğa burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İlişkinizde bağlılığa karşı bir direnç hissediyorsunuz. Gerçek duygularınızı kabul etmekte isteksizsiniz. Bunun yerine, kararlı bir ilişkinin sizin için can sıkıntısı ve bastırılmış bir duygu anlamına geleceğinden korktunuz.

Derinden aşık olmanıza ve duygularından veya eşinizin duygularından şüphe etmek için hiçbir nedeniniz olmamasına rağmen, bir türlü bağlanamadınız. Ancak bugün, tüm engellemeleriniz tamamen ortadan kalkacak. Aslında, eşinizle aranızdaki işleri bitirmek için kontrol edilemeyen bir dürtü hissedeceksiniz. Partnerinize uzun süredir içinizde birikmiş olan her şeyi anlatmak istiyorsunuz ve bunu yapmak için sabırsızlanıyorsunuz. Birdenbire, daha önce sizi tepelere koşmaya gönderen o taahhütleri yerine getirmek için can atıyorsunuz. Bugün başlayan ilişkiler kalıcı ve uzun süreli olacak.

Partneriniz uzun süredir bir taahhütte bulunmanızı bekliyor ve birkaç kez ima etti. Aslında, taahhütte bulunamamanız, ilişkinizde hassas bir nokta haline gelme noktasındaydı. Ancak şimdi tutum değişikliğiniz, partneriniz tarafından çok hoş karşılanacaktır. Bu sözleri sizden duymaya hasret kalmıştır. Bu nedenle, gerçekten taahhütte bulunduğunuzda, olumlu, hatta hevesli bir yanıt alacağınızdan emin olun. Artık ikiniz de aynı sayfada olduğunuz için ilişkinizde işler hızla ilerleyecek.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/