Basak-img

Başak Burcu

Başak burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Şimdi aşk hayatınızın geleceği için planlar yapmanın en iyi zamanı. Zihinsel enerjiniz ve ileri görüşlü düşünce kombinasyonunuz, bulduğunuz her şeyin başarılı olma olasılığını çok daha fazla artırır.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Aynı eski yaklaşım bu sefer işe yaramayacak. Radikal bir şey deneyin.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bu sabah Yengeç ayı Kader Düğümleri ile birleşirken evden çıkıp çevrenizi keşfetmeye çalışın. Bu hisler tamamen yerel işletmeleri desteklemek ve ufkunuzu genişletmekle ilgilidir, bu da yakın zamanda açılan yeni brunch noktalarını denemek için ideal bir bahanedir. Bir şans unsuru da devreye girecek, bu yüzden rüzgara birkaç dilek fısıldadığınızdan emin olun. Bu akşam Luna, Satürn ve Jüpiter’i öptüğünde romantik bir hava hakim olacak ve sıcak kucaklaşmalar ve gelecekle ilgili tartışmalar için çok uygun bir ortam yaratacak.

Başak Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, bugün sizi sarhoş ve halsiz hissettirecek. Bunun nedeni, güneşin onuncu başarı evinizde dönen kudretli güneşin, güneş yedinci ortaklık evinizde gökyüzünde sinsi bir Neptün ile bir karede karşı karşıya gelmesidir. Bu, önemli bir bağlantıda – özellikle kariyerinizin talepleri etrafında – bir yap ya da kopar anını deneyimleyebilmenizi veya sizi basitçe manipüle eden veya sizi kullanmaya ve kötüye kullanmaya çalışan birinin kurbanı olabilmenizi sağlar. Bekarsanız, aklınızı başınıza alın çünkü tanıştığınız bir sevgili aslında sizi körü körüne soymaya çalışan bir dolandırıcı olabilir.

Günlük İş Burç Yorumu

Birkaç farklı profesyonel yönü takip et, Başak. İkizler burcundaki yeniay yükselirken, bu ay’ı gözünüze çarpmış olabilecek birkaç farklı kariyer yolu için çeşitli profesyonel fırsatların peşinden gitme niyetini belirlemek için kullanabilirsiniz. Önümüzdeki altı ay, hepsi olmasa da, kariyer yollarından biri için çok önemli olabilir. Anahtar, kime ve neye bağlanmaya değer olduğu konusunda net bir fikre sahip olmaktır, çünkü bugün İkizler burcundaki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacaktır. Ay döngünüzü etkileyeceğinden, mesleki düzenlemelerinize dikkat edin.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

İş/yaşam dengeniz bozuldu mu? Eğer öyleyse, sonuç olarak aşk hayatınızın veya özel bir ilişkinin ne kadar çarpık hale geldiğine dair güçlü içgörüler alabilirsiniz. Ancak Yeni Ay, değer verdiğiniz hırslara veya kariyer arayışlarına harcadığınız çabayı ve zamanı gösterir. Bu nedenle, profesyonel ve kişisel olan arasında daha sağlıklı bir denge oluşturmak için bu taze başlangıç ​​enerjisini kullanın.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Nereye gittiğini biliyor musun Başak? Bugünün Yeni Ay’ı size ya doğru ve iddialı bir yörüngede olduğunuzu hatırlatıyor – ya da bu yola geri dönmenize yardımcı olmak için “yeni başlangıç ​​enerjisi” getiriyor! Hedeflere ve profesyonel hedeflere odaklanmaya yardımcı olmak için yeni bir başlangıç ​​sunulmaktadır, özellikle de son zamanlarda bunlardan biriyle veya her ikisiyle birlikte bir ruh uçmuşsa. Ancak, ne kadar yol kat ettiğinizi de düşünmek için duraklamayı unutmayın.

Ailen en iyi zamanlarda başka bir gezegenden gelmiş gibi görünüyor, ama şu anda oraya geri dönmelerini dilediğin için affedilebilirsin. Huysuz ve eksantriktirler ve zamanınızı tuhaf taleplerde bulunurlar. Bir iyiliğin karşılığını almak istediğinizi birisine açıkça söyleyerek fayda sağlayabilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugünün kariyer sektörünüzdeki Yeni Ay, burada kalan gezegenler için bir toplanma çağrısı olsa da ve kariyer cephesinde gezegensel aktivitenin son dalgasına gerçek bir ivme kazandırsa da, bu finansal açıdan da iyi bir haber. Pluto iş sektörünüzden ayrıldığından, kariyer cephesindeki tüm gezegensel faaliyetler ay sonuna kadar sona ermişken, ancak gelir cephesinde yeni gezegensel faaliyetler açılmak üzere olduğundan, bu, öncelikle doğru profesyonel ivmeyi kazanmak için bir şans.

Kariyer sektörünüzde bugünün Yeni Ayı’nı yaratan Güneş ve Ay arasındaki hizalanma, buradaki tek hizalanma değildir; Güneş ve asteroid Juno, bağlılığın kraliçesi, son hafta sonunu burada aynı hizada geçirmiştir. Merkür ile birlikte, buradaki ilk haftasonunda, ancak aynı zamanda yıl boyunca kariyer cephesindeki tüm gezegensel aktiviteyi tamamlamaya sadece dokuz gün kaldı, bu, kuma kendinden emin yeni bir çizgi çizmenize olanak tanıyan kaynakları bir araya getiriyor.

Günlük Finans Burç Yorumu

İşler jelleşmeye başlıyor. Artık çabalarınızın sizi ne kadar ileriye götürdüğünü ve ilerlemeye devam etmek için ne yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Düzenli ve yerinde kalmak, sizin için en büyük zorluktur.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün nasıl iyiden başka bir şey olabilir? Bugünkü kahvaltı ana yemek seçiminiz hiç akıllıca olmayacak; Bu yemeği mükemmel yapacak olan, yanında olan şey olacak. Ev kızartması? İtalyan sosisi? Buğday tostu? Üçü de OLE!

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Özellikle alışveriş yaparken duyusal aşırı yüklenmeye dikkat edin. Bazen çok fazla ürün denediğinizde veya dört beş parfüm kokladığınızda, ayırt etme duygunuz kısa devre yapar ve neon taytlar alırsınız.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Devam et – biraz yaşa! Bugün, özellikle güzel şeyler söz konusu olduğunda, ender olarak abartılı bir ruh halindesiniz. Ufaklık için bu tasarım spor ayakkabılara direnmek zor olabilir ama bugün bütçeyi aşmamak gerçekten en iyisi.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Bugün insanlarla – özellikle ebeveynlerle veya büyük kardeşlerle – başa çıkmakta en çok zorlanıyorsunuz. Herkes senin patronun olmak istiyor ve emirleri çelişmediğinde, biraz aptal oluyorlar.

Günlük Ev Burç Yorumu

Zaman sizin lehinize işliyor gibi görünmüyor, ancak daha fazlasını daha azına sığdırmanın yolları var. Favori programlarınızı kaydetmek için şimdi DVR’nizi ayarlayın ve onları boş zamanlarınızda ve reklamlar olmadan izleyebilirsiniz.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü büyük bir şey sizi vuracak ve aniden tüm şüphelerinizin sinek gibi düştüğünü göreceksiniz. Birkaç gün boyunca yeni planınız hakkında konuşun, gerçekten haritasını çıkarmak ve size en yakın insanlardan girdiler almak için zaman ayırın. Düşünecek çok şey var ama en iyisi paylaşmaktır. Haftanın sonunda, her şeyi çözmüş olacaksınız ve sadece işleri yoluna koymanız gerekiyor. Her şey seninle ilgili, bu yüzden kendi zamanında olmasını sağla. Önünüzde yoğun bir hafta sonu var, sahneyi siz yönetiyorsunuz ve kendi amaçlarınız için kremayı sıyırabilirsiniz.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, profesyonel odaklı bir haftaya hazırlanın. 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton Oğlak burcuna girdiğinde, eski fikirleri ve tutku projelerini yeniden gözden geçirmenin zamanı gelmiş olabilir. Geri giden Plüton, iş hayatınızda size keyif veren her şeye dalmak için güçlü bir arzuyu yoğunlaştıracak, özellikle de işinizi kasıp kavurmanıza izin veriyorsa. .

Boğa burcundaki Merkür’ün geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağı göz önüne alındığında, yeniden keşfetmeye değer eski fırsatlara dalmak için profesyonel yolculuğunuzda daha canlı hissetmenize bile yardımcı olabilir. Üçgenin sona ermesinden kısa bir süre sonra, Merkür ikametgahı İkizler’e girdiğinde kariyer yolunuzu ve profesyonel konumunuzu düşünürken elle tutulur bir zihinsel değişim hissedebilirsiniz. Bu Merkür geçişi sırasında zihinsel süreçleriniz, düşünceleriniz, yazılarınız ve araştırmalarınızla daha iyi tanınırsanız şaşırmayın.

Çalışma haftanızın ilerleyen saatlerinde, 15 Haziran Perşembe günü İkizler’deki Merkür Balık burcundaki Satürn ile kare açı yaptığında profesyonel konuşmada kiminle ve neyle ilişkilendirilmek istediğinizi yeniden düşünmeniz gerekebilir. Artı, kare daha fazla esnekliğe sahip olmak için taahhütlerinizi gözden geçirmenizi ima edebilir. kariyer yolunuzla. Mesleki düzenlemelerinizi gözden geçirme zamanı, 17 Haziran Cumartesi günü Satürn’ün Balık burcunda gerilemesi ile başlayacak.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Romantik balonunuz patlamak üzere. On birinci ve on beşinci, aşk söz konusu olduğunda son derece stresli günler. Diğer insanlar bağlanman ya da olmadığın biri olman için sana baskı yapmıyor ama sen mükemmel bir eş olmak istiyorsun ki bu imkansız çünkü kimse mükemmel değil.

Pastoral, romantik anlar planlamak isteseniz bile, sufleniz kabarmasa veya randevu gecesi bir konserin açılış perdesini kaçırsanız da, güzelliğin ve kahkahanın etrafınızda olduğunu fark edeceksiniz. Tek önemli şeyin, birlikte bir gelecek inşa edebileceğiniz sizi – kusurlarınızı ve her şeyinizi – seven bir partnerinizin olması olduğunu görmek için bir adım geri atın.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, doğru seçimler yapıyorsunuz.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda olması ve popülerlik ve sosyal statü evinizin Balık burcundaki Jüpiter’e yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Son tatilinizin fotoğraflarını yayınlıyor ve övgü dolu eleştiriler alıyor olabilirsiniz. Ya da belki başkalarına işteki başarılarınızdan bahsediyorsunuz ya da bir senaryo yazmayı yeni bitirmişsiniz. Başak, seni biraz rahatsız etse bile birçok kişi tarafından beğenilebilirsin.

13 Haziran Salı günü, Aslan burcundaki Venüs ve dinlenme ve iyileşme eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik bir açı yapıyor. Başak, bir molaya ihtiyacın var ve bu, sosyal bir yükümlülüğe hayır demen gerektiği anlamına gelebilir. Bir partiye veya ağ oluşturma etkinliğine katılmayı zor bulabilirsiniz. Veya bir arkadaşınıza resitaline, doğaçlama gösterisine veya köpeğin doğum günü partisine katılamayacağınızı söylemelisiniz. Bugün, bir daveti reddedebilirsiniz.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

İletişimsel lideriniz Merkür, aya başlamak için yavaş hareket eden Boğa burcunda ve 4 Haziran’da kişiliksiz Uranüs ile bir kavuşum oluşturmak için buluştuğundan, romantik kararlar almak normalden daha uzun sürüyor. Sevgili Başak, mesaj attığın veya mesaj attığın birinden yanıt bekliyorsan, bir süre daha sabırlı olman gerekecek.

Akıllı Merkür, on birincide esprili İkizler burcuna geçerek sizi olumlu bir ruh haline sokar ve yeni biriyle konuşma ve flört etme konusunda size güven verir. Zaten bir ilişkiniz varsa, bae ile sizin için önemli olan bir konu hakkında konuşmaya başlayın.

Vesta, 22 Haziran’da meraklı İkizler ile eşleşip, bir kerede üzerinize pek çok bilgi boşaltırken ve tek bir şeye odaklanmayı neredeyse imkansız hale getirirken, kaotik bir zihinsel fırtına yaklaşıyor. Mevcut veya potansiyel bir ortak, dikkatinizin ne kadar dağıldığını kesinlikle fark edecektir, bu yüzden bir bahane uydurmaya çalışmayın bile. Eylemlerinize sahip çıkın.

Merkür yirmi altıncıda hassas Yengeç için dağınık İkizler burcundan ayrıldığında odak noktanız geri gelir, ancak duygularınızın hiç beklemediğiniz bir anda kabarmasına hazırlıklı olun. Her şey gözlerinize yaş getirebilir. Kendinizi ne kadar güzel ifade edebileceğiniz, konuştuğunuz kişiye ne kadar güvendiğinize bağlıdır.

Aylık İş Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, geleceğinize bir adım atarken bu ay geçmişten gelen bir patlama gibi hissedebilirsiniz. Bu, asla unutamayacağınız oyun değiştiren dönemlerden biridir. Jüpiter ile Kuzey Düğümü arasındaki diğer dünya burcu Boğa’daki 1 Haziran’daki kavuşum, tetikte olmanızı gerektirir. Yapışkan bir durumdan, çamurlu bataklıktan geçen dolambaçlı yol dışında bir çıkış yolu yoktur.

Venüs, banka hesabınız için çok yararlı bir olasılık olan beşinci günde Aslan burcuna giriyor. Yatırımlar refah yönünde sağlıklı bir adım gösterebilir. Size para hakkında önemli dersler verebilir, maneviyat alanınız aracılığıyla korkunuzu salıvermenize yardımcı olabilir. Atalarınızın köklerini onurlandırmak ve sezgisel rehberliğinizi takdir etmek önemlidir.

Büyük bir mali savaştan geçenler için, 17 Haziran’da İkizler burcundaki sevgi dolu yeniay sırasında karmik bir akış ve iyi işlerinizin geri dönüşünü göreceksiniz. .

Merkür yirmi altıncıda İkizler’den Yengeç’e geçerken, bazı anlaşmazlıklarda geçmişi geride bırakabileceksiniz. Mahkeme davalarını ve üçüncü taraf meselelerini halletmek, özellikle mali açıdan çok verimli olabilir.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Bu ay 3 Haziran’da Yay burcundaki dolunay sırasında aşk sandığınızdan daha yakın olabilir. Bir sonraki randevunuzu mahallenizde veya bir aile dostunuz aracılığıyla bulabilirsiniz. Beşincide Venüs Aslan’a girdiğinde kabuğundan çık. İyi eğlenceler Başak, ama bu oldukça dramatik ayrılıklara yol açabilir.

Tarihler yerine, 11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde kariyer hedeflerine odaklanmayı düşünün. On yedincideki İkizler yeniayı sırasında büyük hırslarınızın peşinden gidin. Sizin kadar hedef odaklı olan biriyle tanışabilirsiniz. Ancak, gözlerinizi ödülden ayırmayın.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girdikten sonraki dört hafta boyunca bol bol yaz eğlencesi yaşayacaksınız. Bir partide, ağ oluşturma etkinliğinde ve hatta gönüllülük yaparken biriyle tanışmak için güçlü bir olasılık var. Juno ertesi gün Yengeç burcuna girdiğinde, nerede tanışırsanız tanışın, ortak ideallerinize göre onlara ilgi duyacaksınız. Sizinle aynı rüyaları gören birini arayın.

Arkadaş ve sevgili arasındaki çizgi, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde bulanıklaşıyor. Sosyal çevrenizdeki birine aşık olabilir, buharlı ama dramatik bir yaz geçirebilirsiniz.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Pratik, Merkür tarafından yönetilen bir dünya burcu olarak, hayata dair mantıklı ve kesin bakış açınızla gurur duyuyorsunuz. Bu yıl dünyada işler daha öngörülemez hale gelirken, kaosla başa çıkmak için yeni teknikler uyarlamak zorunda kalacak mısınız?

Yöneticiniz Merkür’ün bu yıl üç yerine dört gerileme döneminden geçtiğine bakarsak, Başak, bu sorunun kısa cevabı hayır. Tüm retro döngüler, lideriniz topraklanmış toprak işaretlerindeyken gerçekleştiğinden, olası olumsuz etkilerle uğraşırken yine de sakin bir tavrınız olacak.

Yapılandırılmış Satürn, yıl başlarken Kova hava burcuna ve rutin evinize yerleştirildiğinde asi hissediyor, ayrıntılara verdiğiniz önemi vurguluyor ve kişisel ve/veya profesyonel görevleri, ödevleri ve projeleri tamamlamak için çok çalışma yeteneğinizi ortaya çıkarıyor. Sıkı çalışmanız anında tatmin olmanıza bağlı değildir çünkü gecikmiş ödüllerden tamamen memnunsunuzdur. Yaptığınız işte o başarı duygusunu ve gururu hissetmek artık size yeter.

Her yıl olduğu gibi, analitik ve organize yapınızın en çok takdir edilmesi gereken Ağustos sonu ile Eylül sonu arasında bir noktada doğum gününüzü kutlayacaksınız. Kendiniz için bir parti planlıyorsanız, her detayın hassasiyetle ele alınması önemli olacaktır! Ve yaz ayları sona erdiğinde, sonbaharı düşünmeye ve her şeyi “normale” döndürmeye fazlasıyla hazır olacaksınız. Temizlik, düzenleme ve gereksiz şeylerden kurtulmak (elbette çevre dostu bir şekilde) artık öncelik listenizin üst sıralarında olacak.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk genellikle sizin için yararlı ve tutarlı olmakla ilgilidir, Başak, ancak bu, 2023’te inanılmaz derecede tutkulu karşılaşmalar yaşamayacağınız anlamına gelmez!

Romantik Venüs, ateş burcu Koç ile ortak olur ve Şubat ayı sonlarında cinsellik bölgenizi aydınlatarak oldukça keyifli erotik havai fişekler patlatır. Bu, “esir alma” türünden bir enerjidir ve korkaklara göre değildir. Bu geçişle ilgili her şey yoğun, bu yüzden bekleyin ve hayatınızın yolculuğuna hazırlanın!

Sevgi dolu Venüs, Temmuz sonu ile Eylül ortası arasında burcunuzdayken geri gider ve bu noktaya kadar aşk hayatınızda olan her şeyi temelde yeniden gözden geçirmenize neden olur. Sezginiz yüksek alarmda ve kalbin bu zor meselelerinde size rehberlik edebilir, bu nedenle bilinçaltınızdan gelen bariz (veya ince) mesajları görmezden gelmeyin. Herhangi bir sırrınız varsa, açığa çıkmaları için hazırlanın. Ve partnerinizin sırları varsa, bunlar açığa çıkacaktır. Kötü haberlere hemen tepki vermemeye çalışın. Aceleci kararlar vermeden önce bunu işlemek için kendinize zaman tanıyın.

Para odaklı Venüs, Kasım ayının ikinci yarısında dengeli, büyüleyici Terazi’de zaman geçiriyor, bu nedenle artık para meseleleri hakkında nazikçe konuşabileceksiniz. Bazen çok açık sözlü olabilirsiniz (özellikle eleştirinizde), bu yüzden bu, en önemli müzakere zamanı olacaktır. Çiftlerinizin bütçesinde bir şeyi değiştirmek veya büyük bir satın alma yapmak istiyorsanız, şimdi konuşun. Cazibenizi ayrıntılara verdiğiniz önemle birleştirdiğinizde (harcamalarınızın neden mantıklı olduğuna dair bir rapor hazırlamaktan geri kalmıyorsunuz!), partneriniz hayır demekte çok zorlanacaktır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Sizi aşk hayatınıza odaklanmaktan alıkoymaya çalışacak şeyler her zaman vardır, ancak bu yıl bunu bir öncelik haline getirirseniz aşk gelişecektir.

Aşk söz konusu olduğunda çekingen ve kontrollü olma eğilimindesiniz Başak, ancak Luna’nın asi, geleneksel olmayan Kova burcundaki yeni döngüsü ve Ocak ayı sonundaki rutin eviniz işleri biraz sarsmanıza yardımcı oluyor. Bu sıra dışı ay, denemeniz, konfor alanınızdan çıkmanız ve “saat gibi” flört rutininizde değişiklikler yapmayı (nefesinizi kesmeden!) düşünmeniz için heyecan verici bir zamandır.

Ancak Romantik Venüs, Haziran başında ateşli, heyecan verici Aslan ile bağlantı kuruyor, bu nedenle bu yaz aşk hayatınızdaki harareti destansı seviyelere çıkarmaya hazır olacaksınız. Tutkulu Venüs şu anda psişik on ikinci evinizden geçerken, potansiyel bir eşe son derece bağlısınız ve içgüdüsel olarak onun ne istediğini (gizli arzuları dahil) biliyorsunuz. Sezginizi ikinci kez tahmin etmeyin. Bu yoğun, ruhsal bağlantı ile duygusal ve fiziksel kimya sizi aşırı yeni zirvelere taşıyabilir.

Aralık ayının ikinci yarısındaki yılın son Merkür gerileme döngüsünde gezinmek zor olabilir ve Merkür, istikrarlı Oğlak burcuyla ve eğlence ve eğlence evinizle ortak olduğu için, iş/oyun dengesiyle mücadele edersiniz. Bir randevuya çıkmak veya daha iyi tanımaya çalıştığınız biriyle vakit geçirmek için (özellikle yıl sonu krizi sırasında) işi gerçekten boşa harcayabilir misiniz? Eğlenmenin ve çalışmanın bir zamanı vardır ve şimdi farkı bilmemek size gerçekten pahalıya mal olabilir.

Yıllık İş Burç Yorumu

Bu yıl istediğinizi elde etmek için açık fikirli olmanız sizin için faydalı olacaktır Başak ve ciddi Satürn eksantrik Kova ile bağlantılı olduğu ve yıla başlamak için eleştirel düşünme eviniz ile bağlantılı olduğu için, biraz fayda sağlayabilirsiniz. o alt üst olmuş eşleşme. Rutininize (hem iş hem de parayla ilgili) bağlı kalmanın önemli olduğunu düşündüğünüz her an, tersini yaparsanız neler olabileceğini görmek için şeytanın avukatlığını yapın. Asi olmak her durumda işinize yaramayacaktır, ancak zaman zaman onu sarsmaya değecek kadar çok işe yarayabilir.

Satürn, Mart ayı başlarında Balık burcuna ve ortaklık bölgenize hareket eder ve yıl sonuna kadar orada kalır ve Haziran ortasından Kasım başına kadar bir gerileme döngüsüne geçer). Bu, büyük-zamanlı karmik enerjidir ve ne olursa olsun mutlaka geri gelir. Hayırsever katkılarda bulunduysanız ve paranızı akıllıca ahlaki açıdan kabul edilebilir yerlere yatırdıysanız, para size ve sonra biraz geri dönmelidir. Bununla birlikte, iş ilişkilerinde dürüst olmadıysanız veya gölgeli yatırımlar, dolandırıcılık veya yasa dışı herhangi bir şeyle uğraştıysanız, karma gerçekten de her zaman bahsettiğimiz o sürtük olacaktır!

Son olarak, şans gezegeni Jüpiter, 2023’ün başlarında Koç burcu ve dönüşüm eviniz ile dönüyor, bu da şansınızın değişmek üzere olduğunun büyük bir göstergesi. Önce bazı talihsiz haberlere katlanmak zorunda kalabilirsiniz, ancak bu geçiş sırasında işler nihayetinde sizin için olumlu sonuçlanır. Miraslar da genellikle bu geçişin bir parçasıdır. Jüpiter, Mayıs ortasından yıl sonuna kadar ortaklıklar evinizde olacak ve diğer insanlarla eşleştiğinizde büyüme fırsatlarını ifade edecek. Yeni iş ortaklıkları şu anda şiddetle tavsiye ediliyor ve denge ve eşitlik olduğu sürece çok başarılı sonuçlar almaları gerekiyor.