Başak Burcu

Başak burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

9 Şubat 2023 Perşembe için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Bu sabah gördüğünüz veya duyduğunuz bir şey, bir merak fırtınasına – ve belki de yaratıcılığa – neden olur ve sizi rahatsız eden sorunun cevabını bulabilmelisiniz.

Günlük Bonus Burç Yorumu

İyi haberler, bir hedefe doğru koşmak için can atıyor ama önce bir plan yapmalısın.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bu sabah ay uyumlu Terazi’de ve güneş ikinci evinizde ilk kez sahneye çıkarken, biraz zaman harcayın, topraklayın, gerin ve çevrenizi takdir edin. Bu ışık yerleşimi, yıldızlar duyularınızı yükseltmek ve maddi alemlerle bağlantı kurmak için hizalanırken, lüksün tadını çıkarmak ve etrafınızdaki güzelliği kabul etmekle ilgilidir. Dönüştürücü ve uğurlu bir enerji, öğleden sonra, Luna Jüpiter’le karşı karşıya geldiğinde sizi bulacak ve ilk başta ne kadar küçük görünürlerse görünsünler, büyük kutsamalara yol açabilecek yeni fırsatları yolunuza bırakacaktır.

Başak Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Kutsal cinsellik vardır ve Vesta, Başak olarak bilinen güçlü asteroide bağlıdır. Vesta, ocağın ve evin antik Roma tanrıçasının adını almıştır. Doğduğumuz andan geçtiğimiz ana kadar içimizde yaşayan kutsal iç aleve bağlıdır. Bu, çoğu zaman uğrunda fedakarlık yaptığımız, en içteki kimliğimizi savunup ona yakın tuttuğumuz bir kutsal cinsellik biçimidir. Vesta, Balık burcunu geride bırakıp Koç burcuna girerken, bu, arzularımızın peşinden koşma ve onları koruma konusunda hepimizin daha korkusuz ve agresif olacağı anlamına geliyor.

Günlük İş Burç Yorumu

İçindeki zenini bul Başak. Ay Terazi burcunda olduğu için önümüzdeki birkaç gün mali meseleleriniz dokun-kalk olabilir. Terazi’deki ay, finansal olanaklarınız, banka hesabınız ve öz değeriniz ile ortak bir zemin bulmanız gerektiğini hissettirecek. Bir an tamamen iyi hissedebilir, sonra tamamen dengesiz hissedebilirsiniz. Neyse ki, ay bir hava burcunda, bu yüzden en azından duygularınızı daha rasyonel bir şekilde çalışarak biraz daha kararlı hissetmenize izin verebilirsiniz.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Romantik veya ilişki ilerlemesinin, gerekli olduğuna inanabileceğiniz bir uzlaşmaya veya fedakarlığa ihtiyacı olması pek olası değildir. Daha tatmin edici bir aşk hayatı yaşamak, duygusal alanınızın dışında yaratmak için çok çalıştığınız ivmeyi kaybetmek anlamına gelmemeli. Yararlı bir denge sunuluyor gibi görünüyor. Ancak kalbinizle ilgili meseleleri öncelik listenizde daha yukarılara taşımak, onu bulmanın anahtarıdır.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Ay, maddi güvenliğinizi etkileyerek sizi iki şey yapmaya teşvik eder. İlki, mali durumunuzun ve banka hesabınıza giren ve çıkanların gerçekçi bir şekilde değerlendirilmesidir. Ancak ikincisi, gerektiğinde yardım, rehberlik veya girdi aramayı içerir. Parasal durumunuzu iyileştirebilir veya nakit paranızın sizin için daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Yeni bir gelir kaynağına ihtiyaç varsa, öyle olsun.

Şu anda arkadaş edinmek ve yeni insanlarla tanışmak için harika fırsatlarınız olacak. Enerjiniz çok daha eğlenceyi seven ve iyimser ve karşılaştığınız her türlü zorluktan keyif alıyorsunuz. Siz ve sevgiliniz şımartılmak için geç kaldınız. Bir tedavi arıyorsanız, bir kaplıca tedavisi veya masajı düşünün.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Cüce gezegen Ceres’in hafta sonu buradaki gerileme dönüşünden birkaç gün sonra Ay’ın gelir sektörünüze dönüşü, kontrol edilmesi gereken bir vakadan daha fazlasıdır. Dolunay olarak iş sektörünüzde Güneş’le çarpışmasından yalnızca birkaç gün sonra, bu onları yeniden uyum içinde, biraz denge ve güveni geri kazanırken aynı zamanda gelir, iş ve kariyer cephelerinde önemli birkaç günü başlatıyor.

Birkaç gün ne fark yaratabilir. Dolunay olarak iş sektörünüzde Güneş’le çarpışmasından sadece birkaç gün sonra, Ay’ın bugün gelir sektörünüze dönüşü onları tekrar uyumlu hale getiriyor. Aynı zamanda, para için burnunuzu keskinleştirmenin yanı sıra Ay, önümüzdeki birkaç günü gelir, iş ve kariyer cephelerindeki gezegenlerle bağlantı kurarak size gezegenler hakkında sezgisel bir okuma vererek geçirecek.

Günlük Finans Burç Yorumu

Tüm sıkı çalışmanızın işe yaramasını umarak uzaklaşmaya devam edebilirsiniz ya da çabayı bir kenara bırakıp daha eğlenceli bir şeye gidebilirsiniz. Ama bu seçim sadece senin hayallerinde. Daha az yaratıcı anlarınızda, hangi seçeneklere takılıp kaldığınızı bilirsiniz.

Günlük Yemek Burç Yorumu

İş arkadaşlarınızla ilgili sorunlar, bu günü yoğun bir gün haline getirebilir. Görüş farklılıkları herkesi uçurumun eşiğine getirebilir ama geri adım atmayın. Öğle yemeği için getirdiğin ev yapımı soslu spagetti güvecini, sana ne kadar baskı yaparlarsa yapsınlar paylaşmanın hiçbir yolu yok.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Akşam yemeği ve film, arkadaşlarla takılmak için güzel bir yoldur, peki ya spada bir gün geçirip masajdan buhar odasına gidip tekrar gelmeye ne dersiniz? Çok rahatlamış olacaksın ve daha sonra gerçekten bağ kurmaya hazır olacaksın.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Tyke hakkında önemli bir şeyi fark etmeye çok yakınsın. Bir sonraki adımdan emin değilseniz, size tavsiyede bulunabilecek birinden randevu alın. Bir planınız olduğunda her şey daha sorunsuz ilerleyecektir.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Son zamanlarda işler değişmiş gibi görünüyor, ancak sebebini tam olarak belirleyemiyor musunuz? Şimdi, etraflıca düşünmeniz ve etrafınızda gerçekten neler olup bittiğini anlamanız için harika bir zaman.

Günlük Ev Burç Yorumu

Güçlü bir benlik duygunuz var. Varlığınızı çevrenize daha fazla dahil etmenin bir yolunu bulun. Bir renk sıçramasına mı ihtiyacınız var? Yeşile gitmek ister misin? Siyah olan çok daha pratik görünse de (bazı insanlar için) pembe mikseri satın alın. Özgünlüğün eşdeğer olduğu yerde pratiklikler küçüktür. Renk ihtiyacınıza uyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın usta organizatörü sizsiniz. Neden en düzensiz arkadaşınıza yeni bir dosyalama sistemi bularak yardım etmeyesiniz? Kız kardeşin çamaşır askısı mı? En iyi dolap karmaşası kontrolünüzü uygulamaya ne dersiniz? Çarşamba, kendinizi alışılmadık bir şekilde pratik olmayan bulabilirsiniz. Güvenilir bir arkadaşınızı arayın ve bir adım atmadan önce bir kararı tartmanıza yardım etmesini isteyin. Cuma, aklı başında, analitik benliğinize geri döndünüz ve entelektüel olarak ateşli olacaksınız. İyi bir kitap okuyarak veya bir arkadaşınızla teşvik edici bir tartışma yaparak serinleyin. Pazar, bir süredir görmediğiniz bir aile üyesiyle vakit geçirin.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sevgili Başak, haftanın kozmik evreleri içsel varlığınızı destekler ve sizi ilahi bilince doğru kaydırır. Birisi inanılmaz derecede çekici kişiliğinizi mutlak bir hayranlıkla tanıyor! Bekar Başaklar, o özel kişiyle tanışmak için birçok şans bulacak! Uzun süredir devam eden ilişkilerde olanlar birçok ruhsal dönüşümden geçecekler.

Bu, kendileri için tamamen yeni bir şey tasarlamak veya yaratmak isteyen Başaklar için özellikle harika bir hafta. Bu, gerçekten arzuladıkları tüm niteliklere sahip bir partneri çekmek anlamına bile gelebilir. Kendi duygusal ihtiyaçlarınız için fazladan zaman ayırmaya daha meyilli hissedeceksiniz ve kendinizi ilk sıraya koymanın tam da her zaman ihtiyaç duyduğunuz ilaç olduğunu göreceksiniz. Hatta gezegen yöneticiniz Merkür Kova burcuna girdiğinde biriyle tanışabilirsiniz. Tüm ortaklık alanlarında konuşma ve iletişim yöntemlerinizi yeniden yaratma fırsatları olabilir.

Beşincideki dolunay biraz kafa karışıklığına neden olabilir ve kendinizle nasıl konuştuğunuzu değerlendirmek için gerçekten önemli bir zamandır. Bazen sevgi enerjisini üreten, kendi kendinle gerçek konuşma tarzındır. Sürekli olarak kendinize karşı sert davranırsanız, bu aynı zamanda titreşimlerinizi de düşürür. Kendinize karşı nazik olursanız ve şefkatin akmasına izin verirseniz, bu sizi aşk ilgi alanlarınız için kesinlikle durdurulamaz ve karşı konulamaz hale getirecektir.

Haftalık İş Burç Yorumu

Başaklar, bu hafta eskiyle dışarıda ve yeniyle içeri. 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay sırasında artık en yüksek profesyonel çıkarınıza hizmet etmeyen tüm eski algıları ve gizli eğilimleri bırakın. işe git ya da işine bak. Daha mutlu ve kendinden emin bir zihinsel algının benimsenmesi önerilir.

İleride, Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında, tutku projelerinizi veya fikirlerinizi gerçekleştirmek için ilham almış hissedebilirsiniz. 8 Şubat Çarşamba gününden kısa bir süre sonra Balık burcundaki Venüs Uranüs’ü Boğa burcunda altmışlık açı yapacak olduğundan, bu aynı zamanda profesyonel yolculuğunuzda yaratıcılığınıza bağlılık peşinde koşarak hesaplanmış bir risk almanıza da yardımcı olabilir. Ancak, mümkün olan en iyi şekilde ilerlemek istiyorsanız, planlarınız ve arayışlarınız konusunda her iki altmışlık arasında bir şekilde organize olmanız gerekecek.

Bu nedenle, çalışma haftanızın sonunda Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda başarılı olmak için tutku projelerinizde önemli değişiklikler yapmaktan korkmayın. Bunu yapmak size daha fazla yaratıcı kontrol sağlayacaktır!

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, ileri atlıyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının maneviyat ve sezgi evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Başak, sezgi araçlarından birine çekilebilirsin. Bu bir sarkaç, Tarot kartları veya kehanet destesi olabilir. Bu, kendinizi yüksek benliğinizle konuşmaya açmak için iyi bir zamandır. Günlüğünüzü çıkarın ve aldığınız cevapları yazın.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve romantizm ve heyecan eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Başak, sen ve partnerin bir randevu gecesi ile hayatınıza biraz romantizm katabilirsiniz. Ve aynı restorana gitmek yerine, biraz dans edebileceğiniz veya harika müzik dinleyebileceğiniz bir yere gitmeyi düşünün. Ya da bütçe dostu bir akşam istiyorsanız, ay ve yıldızları görebileceğiniz bir yere gidin.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

6 Şubat’ta Merkür-Neptün sekstilinde kendi duygularınıza uyum sağlıyorsunuz ve yakınınızdaki birinin de hissettiklerinden yararlanabiliyorsunuz. Birinin yanında kendinizi rahat hissediyorsanız, yeni tanışmış olmanıza rağmen onu tüm hayatınız boyunca tanıyormuşsunuz gibi, keşfetmeniz gereken bir karmik bağlantı olabilir.

Kozmik haberci Merkür katı Oğlak burcundan çıkıp on birincide arkadaş canlısı, konuşkan Kova burcuna geçerek ilgilendiğiniz insanlarla iletişim kurmanın yeni yollarını açıyor. Halihazırda bir partneriniz varsa, mevcut duvarları nasıl yıkacağınıza dair yeni fikirler deneyin. ve sizi bir sonraki aşamaya geçmekten alıkoyan sınırlar.

18 Şubat’ta güneş hassas Balık burcuna ve yedinci ortaklık evinize geldiğinde meydana gelen duygusal kargaşaya hazırlıklı olmayabilirsiniz, ancak yine de bununla başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Kapatmanın ve sorunu görmezden gelmenin yardımcı olmayacağını bilin Başak. Her şey yolundaymış gibi davranmak, nadiren uzun vadede işe yarar.

Yirmi saniyedeki mutlu küçük Merkür-Mars üçgeni zihinsel enerjinizi yükseltir ve konsantrasyonu artırır, gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanızı sağlar. Son zamanlarda mesafeli veya dağınıksanız, birisi sizi geri almaktan memnun olacaktır.

Aylık İş Burç Yorumu

Şubat ayı, 5 Şubat’ta Aslan dolunayı sırasında kaynama noktasına ulaşabilecek iş arkadaşlarınızla büyük bir dramla başlar. Size nasıl ilerlemek istediğinize dair bir seçim verilebilir. Yüksek yola çıkmak etik ve adil görünse de, gölgeli yolu seçerek suları test etmeye zorlanabilirsiniz. Sahtekârlıkla flört etme, Başak. Sen bundan daha iyisin ve bunu biliyorsun! Gelecekte sizin için profesyonel sorunlara yol açabilecek keşfedilmemiş sulara girmeden önce her sonucun farkında olduğunuzdan emin olun. Bu, hak edilmiş olsa bile meslektaşlarınız hakkında gevezelik etmemek anlamına gelir.

Güneş, on sekizinci gün Balık burcuna girerek iş arkadaşlarınızı kendinize denk görmenize izin verir ve ayın başlarından pişman olmanıza ve fikrinizi değiştirmenize neden olur. Daha önce tartıştığınız iş arkadaşlarınızla ilerleyebilmek için dengenizi bulun. 19 Şubat’taki Balık yeniayı, geçmişin geçmişte kalmasına izin vermek, geçmişi geride bırakmak ve yeniden başlamak için iyi bir zamandır. Ve Venüs 20 Şubat’ta Koç burcuna geçtiğinde, telafi etmeye daha da meyilli olacaksınız.

Aylık Burç Yorumu

İş ve Sağlık

Bir süredir iş ve sağlık sektörünüzde sağduyulu Satürn’e sahip olan Başak, muhtemelen organize olmanın ve daha verimli olmanın tüm olası yollarını keşfettiniz. Artık bu bölgede güneşin varlığı, rutinlerinizi değiştirmek ve daha da üretken olmak için bir çağrı olabilir. Kondisyon stratejinizin de biraz yeniden düzenlenmesi gerekebilir ve 2023 daha yeni başlıyorken, elinizden geldiğince en iyi duruma gelme zamanı.

5 Şubat’ta Aslan burcundaki dolunay, içsel oyununuz üzerinde çalışmaya vurgu yapıyor. İfade edilmesi gereken yetenekleriniz olabilir ve bu ay evresi, rüyalar ve mutlu tesadüfler yoluyla onların ne olduğunu ortaya çıkarabilir. Kendinizi bunalmış hissediyorsanız, rahatlamak ve yeniden şarj olmak için daha fazla zaman ayırın.

Zeki Merkür, hedeflerinize kolaylıkla ulaşma arzunuzu artırarak on birincide Kova burcuna giriyor. Etkisi, karışıma en yeni fikirleri ve parlak içgörüleri getirir. Ve akraba ruhlarla bağlantı kurmak değerli bir destek kaynağı olabilir.

Güzel Venüs’ün Balık burcunda ilerlemesiyle ilişkiler daha sorunsuz ilerliyor. 18 Şubat’ta Venüs’e güneş de katılacak ve tek başına gitmek yerine daha fazla etkileşime ve ekip çalışmasına odaklanılacak. Uzlaşmaya ve müzakere etmeye hazır olacaksınız.

Ayrıca, aksini söyleseler bile, insanların gerçekten ne düşündüklerine ve hissettiklerine karşı duyarlı olacaksınız. Akıllıca kullanırsanız bu bir avantaj olabilir.

On dokuzunda Balık burcundaki yeni ay, özellikle ortaklığınız, işbirliğiniz, iş planlarınız ve ekip projelerinizle ilgili olanlar olmak üzere yeni başlangıçlar için harikadır. Neye başlamak istiyorsan şimdi yap.

Son olarak, baştan çıkarıcı Venüs, 20 Şubat’ta Koç burcuna ve daha yoğun bölgeye hareket ediyor ve onun buradaki varlığı arzu doğanızı artırabilir. Bir şeyi istiyorsan, onu elde etmek için her şeyi yaparsın.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Flört hayatınız bu ay 5 Şubat’ta dolunayın Aslan burcunda olmasıyla buz gibi bir notla başlıyor. Bir ortaklığa atlamadan önce içsel yaşamınıza odaklanmak için iyi bir zaman, Başaklar. Kendinizi bir randevuya çıkarın ve kendinizi oraya koymadan önce büyük duygularınızla oturun.

11’inde Merkür Kova’ya girdiğinde kişisel bakım uygulamaya devam edin. Bu zamanı akıl sağlığınızı ve gerçekten kalıcı bir aşk bulabilmeniz için iyi flört alışkanlıklarını nasıl geliştireceğinizi düşünmek için kullanın.

Sevgililer Günü’nden sonra, 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girerken aşk hayatınız gerçekten hareketleniyor. Şu anda bekarsanız, ayın sonuna kadar olmayabilirsiniz, çünkü daha iyi olan yarınızı bulmak kolaydır. Ayaklarınızı yerden kesebilecek ve size biraz neşe getirebilecek hayalperestlere ilgi duyuyorsunuz. Baygınlık!

En iyi randevu geceniz, yeni ayın on dokuzunda Balık burcunda olduğu zamandır. Bu, ilişkinizi ilerletmek ve sevgilinizle daha güçlü bir bağ geliştirmek için uygun bir zaman. İlişki dinamiğinizdeki gücünüzü bulun ve bazı tabuları keşfedin.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Pratik, Merkür tarafından yönetilen bir dünya burcu olarak, hayata dair mantıklı ve kesin bakış açınızla gurur duyuyorsunuz. Bu yıl dünyada işler daha öngörülemez hale gelirken, kaosla başa çıkmak için yeni teknikler uyarlamak zorunda kalacak mısınız?

Yöneticiniz Merkür’ün bu yıl üç yerine dört gerileme döneminden geçtiğine bakarsak, Başak, bu sorunun kısa cevabı hayır. Tüm retro döngüler, lideriniz topraklanmış toprak işaretlerindeyken gerçekleştiğinden, olası olumsuz etkilerle uğraşırken yine de sakin bir tavrınız olacak.

Yapılandırılmış Satürn, yıl başlarken Kova hava burcuna ve rutin evinize yerleştirildiğinde asi hissediyor, ayrıntılara verdiğiniz önemi vurguluyor ve kişisel ve/veya profesyonel görevleri, ödevleri ve projeleri tamamlamak için çok çalışma yeteneğinizi ortaya çıkarıyor. Sıkı çalışmanız anında tatmin olmanıza bağlı değildir çünkü gecikmiş ödüllerden tamamen memnunsunuzdur. Yaptığınız işte o başarı duygusunu ve gururu hissetmek artık size yeter.

Her yıl olduğu gibi, analitik ve organize yapınızın en çok takdir edilmesi gereken Ağustos sonu ile Eylül sonu arasında bir noktada doğum gününüzü kutlayacaksınız. Kendiniz için bir parti planlıyorsanız, her detayın hassasiyetle ele alınması önemli olacaktır! Ve yaz ayları sona erdiğinde, sonbaharı düşünmeye ve her şeyi “normale” döndürmeye fazlasıyla hazır olacaksınız. Temizlik, düzenleme ve gereksiz şeylerden kurtulmak (elbette çevre dostu bir şekilde) artık öncelik listenizin üst sıralarında olacak.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk genellikle sizin için yararlı ve tutarlı olmakla ilgilidir, Başak, ancak bu, 2023’te inanılmaz derecede tutkulu karşılaşmalar yaşamayacağınız anlamına gelmez!

Romantik Venüs, ateş burcu Koç ile ortak olur ve Şubat ayı sonlarında cinsellik bölgenizi aydınlatarak oldukça keyifli erotik havai fişekler patlatır. Bu, “esir alma” türünden bir enerjidir ve korkaklara göre değildir. Bu geçişle ilgili her şey yoğun, bu yüzden bekleyin ve hayatınızın yolculuğuna hazırlanın!

Sevgi dolu Venüs, Temmuz sonu ile Eylül ortası arasında burcunuzdayken geri gider ve bu noktaya kadar aşk hayatınızda olan her şeyi temelde yeniden gözden geçirmenize neden olur. Sezginiz yüksek alarmda ve kalbin bu zor meselelerinde size rehberlik edebilir, bu nedenle bilinçaltınızdan gelen bariz (veya ince) mesajları görmezden gelmeyin. Herhangi bir sırrınız varsa, açığa çıkmaları için hazırlanın. Ve partnerinizin sırları varsa, bunlar açığa çıkacaktır. Kötü haberlere hemen tepki vermemeye çalışın. Aceleci kararlar vermeden önce bunu işlemek için kendinize zaman tanıyın.

Para odaklı Venüs, Kasım ayının ikinci yarısında dengeli, büyüleyici Terazi’de zaman geçiriyor, bu nedenle artık para meseleleri hakkında nazikçe konuşabileceksiniz. Bazen çok açık sözlü olabilirsiniz (özellikle eleştirinizde), bu yüzden bu, en önemli müzakere zamanı olacaktır. Çiftlerinizin bütçesinde bir şeyi değiştirmek veya büyük bir satın alma yapmak istiyorsanız, şimdi konuşun. Cazibenizi ayrıntılara verdiğiniz önemle birleştirdiğinizde (harcamalarınızın neden mantıklı olduğuna dair bir rapor hazırlamaktan geri kalmıyorsunuz!), partneriniz hayır demekte çok zorlanacaktır.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Sizi aşk hayatınıza odaklanmaktan alıkoymaya çalışacak şeyler her zaman vardır, ancak bu yıl bunu bir öncelik haline getirirseniz aşk gelişecektir.

Aşk söz konusu olduğunda çekingen ve kontrollü olma eğilimindesiniz Başak, ancak Luna’nın asi, geleneksel olmayan Kova burcundaki yeni döngüsü ve Ocak ayı sonundaki rutin eviniz işleri biraz sarsmanıza yardımcı oluyor. Bu sıra dışı ay, denemeniz, konfor alanınızdan çıkmanız ve “saat gibi” flört rutininizde değişiklikler yapmayı (nefesinizi kesmeden!) düşünmeniz için heyecan verici bir zamandır.

Ancak Romantik Venüs, Haziran başında ateşli, heyecan verici Aslan ile bağlantı kuruyor, bu nedenle bu yaz aşk hayatınızdaki harareti destansı seviyelere çıkarmaya hazır olacaksınız. Tutkulu Venüs şu anda psişik on ikinci evinizden geçerken, potansiyel bir eşe son derece bağlısınız ve içgüdüsel olarak onun ne istediğini (gizli arzuları dahil) biliyorsunuz. Sezginizi ikinci kez tahmin etmeyin. Bu yoğun, ruhsal bağlantı ile duygusal ve fiziksel kimya sizi aşırı yeni zirvelere taşıyabilir.

Aralık ayının ikinci yarısındaki yılın son Merkür gerileme döngüsünde gezinmek zor olabilir ve Merkür, istikrarlı Oğlak burcuyla ve eğlence ve eğlence evinizle ortak olduğu için, iş/oyun dengesiyle mücadele edersiniz. Bir randevuya çıkmak veya daha iyi tanımaya çalıştığınız biriyle vakit geçirmek için (özellikle yıl sonu krizi sırasında) işi gerçekten boşa harcayabilir misiniz? Eğlenmenin ve çalışmanın bir zamanı vardır ve şimdi farkı bilmemek size gerçekten pahalıya mal olabilir.

Yıllık İş Burç Yorumu

Bu yıl istediğinizi elde etmek için açık fikirli olmanız sizin için faydalı olacaktır Başak ve ciddi Satürn eksantrik Kova ile bağlantılı olduğu ve yıla başlamak için eleştirel düşünme eviniz ile bağlantılı olduğu için, biraz fayda sağlayabilirsiniz. o alt üst olmuş eşleşme. Rutininize (hem iş hem de parayla ilgili) bağlı kalmanın önemli olduğunu düşündüğünüz her an, tersini yaparsanız neler olabileceğini görmek için şeytanın avukatlığını yapın. Asi olmak her durumda işinize yaramayacaktır, ancak zaman zaman onu sarsmaya değecek kadar çok işe yarayabilir.

Satürn, Mart ayı başlarında Balık burcuna ve ortaklık bölgenize hareket eder ve yıl sonuna kadar orada kalır ve Haziran ortasından Kasım başına kadar bir gerileme döngüsüne geçer). Bu, büyük-zamanlı karmik enerjidir ve ne olursa olsun mutlaka geri gelir. Hayırsever katkılarda bulunduysanız ve paranızı akıllıca ahlaki açıdan kabul edilebilir yerlere yatırdıysanız, para size ve sonra biraz geri dönmelidir. Bununla birlikte, iş ilişkilerinde dürüst olmadıysanız veya gölgeli yatırımlar, dolandırıcılık veya yasa dışı herhangi bir şeyle uğraştıysanız, karma gerçekten de her zaman bahsettiğimiz o sürtük olacaktır!

Son olarak, şans gezegeni Jüpiter, 2023’ün başlarında Koç burcu ve dönüşüm eviniz ile dönüyor, bu da şansınızın değişmek üzere olduğunun büyük bir göstergesi. Önce bazı talihsiz haberlere katlanmak zorunda kalabilirsiniz, ancak bu geçiş sırasında işler nihayetinde sizin için olumlu sonuçlanır. Miraslar da genellikle bu geçişin bir parçasıdır. Jüpiter, Mayıs ortasından yıl sonuna kadar ortaklıklar evinizde olacak ve diğer insanlarla eşleştiğinizde büyüme fırsatlarını ifade edecek. Yeni iş ortaklıkları şu anda şiddetle tavsiye ediliyor ve denge ve eşitlik olduğu sürece çok başarılı sonuçlar almaları gerekiyor.