Oğlak ile Akrep İlişki ve Aşk Uyumu

Oğlak burcu ile Akrep burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Oğlak ile Akrep birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Oğlak burcu erkeği ile Akrep burcu kadını ilişki uyumu nedir, Oğlak burcu kadını ile Akrep burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Gezegensel yönler aşk hayatınız lehine şekillendi, ancak ilişkinizde yakında belirli çatışmalarla karşılaşmanız kaçınılmaz. Aranızdaki bağ bazı kayalara çarpabilir, ancak her şeyin yerine oturması için soğukkanlılığınızı korumalısınız. Bu geçicidir ve muhtemelen bu tür bir şeye bulaştığınızı fark etmenizi sağlayacak aptalca bir aksilikten başka bir şey değildir. Seni bir rüyadan uyandıracak bir tutam. İkiniz de birbirinize derinden aşıksınız. Aşkın sabırlı olduğunu anlamalısın. Naziktir, bağışlayıcıdır ve günaha sevinmez.

Önümüzdeki birkaç gün sabırlı olmanızı sağlayacak, ama daha iyisi için. Yakında ilişkinizde işler düzelecek ve düzelecek ve aşk hayatınızın karmaşıklıkları üzerinde daha iyi kontrol sahibi olacaksınız. Geçip giden bu konulara yakında güleceksiniz. Siz rüya gibi aşk hayatınıza kayarken, işiniz bir yandan birikiyor olabilir. Bir an önce işinize bakın veya hem aşk hayatınızda hem de iş hayatınızda çatışmalara hazır olun. Geç olması hiç olmamasından iyidir.

Evli çiftler değişiklik düşünebilir. Yeni bir yere taşınmayı, yeni bir varlığa yatırım yapmayı, yeni bir araba almayı veya işinizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Monotonluk sizi yutmuş durumda ve muhtemelen kaçmak için bir delik arıyorsunuz. Evliliğinizin bu noktasında bir değişikliği benimsemenin pratikliği hakkında birbirinizle konuşun. Akıllıca kararlar alın; Fikirlerinizi yakın ailenizle de tartışmanız en iyisi olacaktır. Baskı yok. Kararlarını bugün vermek zorunda değilsin. Ancak gününüzü, geleceğiniz hakkında derin bir geçmişe bakış ve beklenti içinde geçireceksiniz. Bekarlar en yakın çevreleri ve aileleri ile nezih bir gün geçirecekler.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/