Akrep-img

Akrep Burcu

Akrep burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

18 Haziran 2023 Pazar için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Birine çıkma teklif etmeyi düşünmek için iyi bir zaman değil. Ne yazık ki, şu anda kimse pes etme modunda değil — durumu daha da kötüleştirmediğinizden emin olun.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Sadece iş yapmaya çalışıyorsun ama herkes duygusal tepki veriyor.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep, Ay Yengeç burcuna ve maneviyat evinize göç ederken, yıldızlar bu sabah üzerinize ekstra güzel hisler serpecek. Bu arada, Kader Düğümleri başınızın üzerinde aktif hale gelir ve sevginin tüm biçimlerini kucaklarken sizden olumsuzlukları salıvermenizi ister. Akşam yaklaşırken ve Ay Satürn ve Jüpiter ile hizalanırken havayı tatlılık dolduracak ve ruhu beslemek için en yakın arkadaşlarınızla biraz eğlenmenizi isteyecek. Şu anda romantizm de devreye girebilir, ancak bu kozmik iklim için bir kişisel bakım akşamı da yerinde olacak.

Akrep Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, evren bugün pek tatlı değil. Ne yazık ki, sevgilinizle finans, varlıklar veya bir mirasla ne yapılacağı konusunda savaş alanının merkezinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Güçlü güneş, zenginlikle ilgili sekizinci evinizi tutuştururken, gerçek aşk, romantizm ve flörtle ilgili beşinci evinizde kuduz bir kurt gibi uluyan değersiz bir Neptün ile bir meydanda kılıçları çaprazlayacak. Sırlar, yalanlar, aldatma ve oyunlar gittiğiniz her yerde olacak. Dürüst olmak gerekirse, sizi bekleyen dramaya kapılmaktansa telefonunuzu kapatıp kitap okumaya gitmek ve erkenden yatmak daha iyi olur. Siz ve sevgiliniz, gelir ve gider konusunda asla aynı fikirde olamayacağınızı fark edebilirsiniz.

Günlük İş Burç Yorumu

Yeni finansal yollar yolunuza çıkıyor, Akrep! İkizler burcundaki yeni ay, kaynaklarınızı güvenli satış noktalarına yatırırken herhangi bir borcu ödemeye çalışmanıza izin verebilecek yeni bir altı aylık döngü başlatacak. Bu zamanı emeklilik fonunuzu oluşturmak veya tasarruf hesabınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Bu, kredilerinizi birleştirmek için de harika olabilir. İşin püf noktası, ne yapmak veya oturum açmak isteyebileceğiniz konusunda net bir fikre sahip olmaktır, çünkü bugün İkizler burcundaki güneş aynı zamanda Balık burcundaki Neptün ile kare açı yapacaktır.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Cinsel dürtünüz ilerlemek veya yeniden alevlenmek için yeşil ışığı mı bekledi? Bugünün Yeni Ayı, erotik ve cinsellik içeren her şeye taze bir başlangıç ​​enerjisi getiriyor. Bu enerjiyi nasıl kullandığınız ve uyguladığınız, bedensel meselelerde yeni bir başlangıcın nasıl başlayacağını belirleyecektir. Ancak muhtemelen önce işlemeniz ve muhtemelen yeniden değerlendirmeniz gereken ihtiyaçlarınız ve duygularınız olacaktır.

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

“Paylaşmak” kelimesi Yeni Ay sayesinde yeni bir derinlik kazanıyor. Ay, sahip olduğunuz, borçlu olduğunuz veya birinin veya başkalarının erişmesine izin verdiğiniz şeyleri aydınlatır. Ancak Yeni Ay’ın “yeni başlangıç ​​enerjisini” hedeflemek istediği özel alanlar vardır. İlki, duygusal engellerden rahatlık aradığınız yerlerdir. İkincisi, paylaşılan bir durumu kontrol etmek için çok uğraştığınız yerle ilgilidir.

Şu anda meditasyon yaparken veya dua ederken bazı ilginç ve zorlayıcı deneyimler yaşayabilirsiniz. Spiritüel enerjileriniz zirvede ve eğer psişik yetenekleriniz varsa, şu anda garip veya olağandışı vizyonlara, içgörülere ve izlenimlere sahip olabilirsiniz.

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Yeni Ay, her zaman yeni başlangıçlar için bir fırsattır, Güneş ve Ay yeni bir momentum dalgası yaratmak için bir araya gelir. Bununla birlikte, bugün finans sektörünüzde Güneş ve Ay aynı hizaya geldiğinden, bu aynı zamanda sonun da başlangıcıdır ve ay sonuna kadar finansal çitin bu tarafındaki tüm gezegensel faaliyetler sona erer. Herhangi bir mali yılın ilk yarısı her zaman para konularına, ikinci yarısı ise mali çitin gelir tarafına ait olacak, bugünün Yeni Ay’ı yarım kalmış işleri halletmeye başlama çağrısıdır.

Venüs ve Mars, kariyer sektörünüzdeki yeni konumlarına yerleşirken, Ay’ın önümüzdeki hafta başında geri dönmesiyle onların buradaki etkisini ve aynı zamanda iş cephesini daha iyi anlayacaksınız. O zamana kadar hafta sonu, hem iş hem de kariyer cephelerinde önemli bir haftanız olduğunu bilerek geri adım atma şansı sunar.

Günlük Finans Burç Yorumu

Sen her zaman arkadaşların iyilik için geldiği tek kişisin. Dikkatli olun çünkü işten atılmak üzeresiniz. Zor bir durumda yanınızda olacak kişilerin bir listesini yapmanın ve başvurmanız gerekebileceği ihtimaline karşı güvenli bir yere koymanın zamanı geldi.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün kendinizi ayartmadan kurtarmak büyük bir özdenetim gerektirecek. Bazı zorluklar diğerlerinden daha zor olacak; bir ‘Tasarımcı Kadın’ maratonuna hayır demek kolay olacak. Yanında yiyeceğiniz çikolata soslu ve bademli vanilyalı sundae’yi geri çevirmesi zor olacaktır.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Bir grubun parçası olmak, egzersiz söz konusu olduğunda daha fazla motive olmanıza yardımcı olur. Koşmak size göreyse, bir kulübe katılmayı veya bir arkadaşınızla maraton antrenmanı yapmayı düşünün. Yüzüyorsanız, bir ustalık sınıfı düşünün.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün biraz daha içe dönük hissediyorsunuz ve biraz geri çekilmek iyi bir strateji olabilir. İyi bir kitapla hamak veya şezlonga gidin. Belki sana biraz buzlu çay getirdikten sonra seni tüylerle yelpazelesin.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Egonuz ara sıra biraz kontrolden çıkabilir – ama aslında bu o kadar da kötü bir şey değil. Bugün biraz tuhaflık getirse de doğru kişiyle ciddi olduğunuzu da gösteriyor.

Günlük Ev Burç Yorumu

Parlayan tanrıça gibi görünmek için zaman ayırın. Gevşek ışıltı veya ipek pudra, cildinize yarı saydam bir parlaklık verir. Mat bir görünüm istiyorsanız, biraz mısır nişastası fazla yağı emecektir.

12 Haziran – 18 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi günü size iyi gelen yeni bir şeye başlayın ve bunu alışkanlık haline getirmeye çalışın. Daha iyi yiyin, daha fazla egzersiz yapın, ne pahasına olursa olsun. Evde veya evin yakınında ortaya çıkması muhtemel küçük sorunları çözmek istiyorsanız, Salı ve Çarşamba günleri esnek olmanız gerekecek. Her şey sana bağlı. Haftanın ilerleyen saatlerinde oyunlardan ve kumardan uzak durun. Şansınız tükenmiyor, ancak henüz ilerlemenize yardımcı olmayacak. Enerjiniz hafta sonu toplanıyor ve neredeyse zihin okuyabildiğinizi hissedeceksiniz. Sahneye çıkın ve birinin hayallerini gerçekleştirin.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, çalışma haftanız boyunca bazı yoğun konuşmalar olabilir. 11 Haziran Pazar günü geri giden Plüton Oğlak burcuna girdiğinde, olayların özüne inmek için biraz baskı hissetmeyi bekleyin. Plüton geri hareketi sizi iş arkadaşlarınızla veya iş meseleleri hakkında derinlemesine sohbetler yapmaya teşvik edecek, bu nedenle bu sırada bazı sırların gün ışığına çıkmasını bekleyin. geriye dönük.

Boğa burcundaki Merkür’ün geri giden Plüton ile üçgen açı yapacağı göz önüne alındığında, bu, iş ilişkileriniz veya mesleki yükümlülükleriniz hakkında bir şeylerin ortaya çıkabileceği anlamına gelebilir. Neyse ki, Pazar günü Merkür İkizler’e girdiğinde bunun sizin için ne anlama gelebileceğini düşünmek için bolca zamanınız olacak.

Kozmik enerji önümüzdeki birkaç gün içinde sönecek ve bu, 15 Haziran Perşembe günü İkizler’deki Merkür Balık’taki Satürn’le kare açı yapana kadar güzel bir mola olacak. Kare, bir tutku projesi gibi daha heyecan verici bir şeye olan arzunuzu yoğunlaştıracak. Bunu gerçekleştirmek istiyorsanız, herhangi bir olası borcu üstlenmekten kaçınmak için kaynaklarınızı doğru şekilde kullanmak üzere en iyi hareket tarzını bulmanız gerekebilir. Çalışma haftanızın sonunda Satürn Balık burcunda gerilediğinde iş hayatınızdaki yaratıcı çabalarınızı yeniden başlatın.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Çağırıcı Pluto, 11 Haziran’da Oğlak burcuna geri dönüyor ve bizi Mart başında hissettiğimiz arzulara geri götürüyor. Tutkularınızdan kaçmayın – onları kollarınızı açarak kucaklayın! Günün ilerleyen saatlerinde Merkür İkizler burcuna girerek bizi duygularımızı paylaşmaya ve harekete geçirmeye itiyor.

Balık burcundaki Satürn retrosu 17 Haziran’da başlıyor ve fantezilerimizi ve hayallerimizi gerçeğe dönüştürme ihtiyacımızı artırıyor. Uyarı şu ki, 15 Haziran’ın kozmik titreşimleri bedensel ihtiyaçlarımızı engelliyor.

Neyse ki, enerji değişiyor ve tabu olduğunu düşündüğümüz şeylerin ve insanların tabu olmadığını görmemizi sağlıyor – hepsi kafamızdaydı. Konular açık bir şekilde tartışıldığı sürece, sevdiğiniz kişiyle sağlıklı ve üretken bir ilişkiyi tereddüt etmeden veya sizi engelleyen ipler olmadan teslim edebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kazançlar için çeşitli fırsatlar var.

Hafta, 11 Haziran Pazar günü güneşin İkizler burcunda olması ve yatırım ve kredi evinizin Balık burcundaki Jüpiter’le yarım kare açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, artırılmış bir kredi limiti aracılığıyla size ek kaynaklar sunulabilir. Veya bir banka hesabı almak veya ipoteğinizi yeniden finanse etmek için çevrimiçi bir başvuru formu doldurabilirsiniz. Akrep, bir yakınınızın size faizsiz kredi vermesi de mümkün.

13 Haziran Salı günü, Aslan burcundaki Venüs ve kariyer eviniz Balık burcundaki Satürn ile 150˚’lik açı yapıyor. Akrep, bu işi sevip sevmediğini merak ederken, yaptığın iyi iş için tanınmaya devam ediyorsun. Zevkinize göre yeterli yaratıcılığı içermeyebilir veya ilerlemek için net bir yolu olmayabilir. Ya da belki biraz daha fazla özerklik istersiniz. Kayda değer becerilerinizi başka bir kariyere aktarmanız mümkündür. Atlama zamanı olmayabilir, ancak yakında fırsatlar sizin için açılacak.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

3 Haziran’da Yay burcu dolunayı finansal öz-değer evinizin kapısını çaldığında, özellikle paranızla biraz daha spontane ve maceracı olmanın zamanı geldi. Harika romantik deneyimler yolunuza çıkıyor, Akrep. Devam et ve biraz şımart.

Yoğun yardımcı yöneticiniz Pluto, on birincide anlamsız Oğlak burcuna geri döndüğünde geri hareket ediyor, sizi rüya gibi durumunuzdan çıkarıyor ve sizi gerçekte neler olup bittiğini görmeye zorluyor. Kaçınılmaz olanı istediğin zaman inkar etmekte oldukça iyisin ama önümüzdeki aylarda çok uzun süredir görmezden geldiğin bir şeyle yüzleşmek zorunda kalacaksın.

11 Haziran ayrıca gelecekte ne istediğinizi tezahür ettirmenize yardımcı olabilecek bir Merkür-Plüton dünya üçgeni getiriyor. Bu önemli bakış açısı değişikliği, bir şeyi yeterince çok istediğinizde ve onu nasıl elde edeceğiniz konusunda ciddi bir şekilde düşünmeye istekli olduğunuzda neler olabileceğini size gösterir. Hepsini ortaya koymak artık Evrenin sihrini gerçekleştirmesine izin veriyor.

26’sında, özellikle birini etkilemeye çalışırken sizi tamamen karakter dışı şeyler yapmaya itebilecek güçlü bir Mars-Uranüs karesi gerçekleşecek. Gerçek kişiliğinizin bazı yönlerini etraflarında saklamanız gerektiğini düşünüyorsanız, onlar sizin ruh eşiniz değildir.

Aylık İş Burç Yorumu

İlişkilerinizde yapı aramak, iş projelerinizi etkiliyor. Neyse ki, Akrep, 1 Haziran’da Jüpiter ile Kuzey Düğümü arasındaki gezegen hizalaması tüm sorunlarınızı halının altına süpürüyor. Bir proje size geri dönebilir ve gitmiş gibi görünen birçok fırsat yolunuza geri dönebilir. Tahribata son verecek ve hayatınıza biraz sakinlik getirecek.

Sadece bu da değil, zam istemek için iyi bir zaman üçüncüde Yay burcundaki dolunay civarında. Banka hesabınız parayla dolacak (eksik olan bir şey).

O dönemde paranızı nasıl harcadığınızın farkında olun ve gereksiz riskler almayın. 17 Haziran’daki yeniay, banka hesabınızın boş kalmasına ve daha fazla para kazanmanın yollarını aramanıza neden olabilir. Hedefte kaldığınızdan emin olmak için bu ay bir bütçe oluşturmaya çalışın. Zam almanız mümkün olsa da, müsrif yollarınızı sürdürmek için yeterli olmayabilir. Banka hesabınızı boşaltmamak için şimdi mali durumunuza dikkat edin.

Aylık İlişki Burç Yorumu

3 Haziran’daki Yay dolunayı sırasında bu ay konfor alanınızın dışına çıkın. Alışkanlıklarınızdan çıkmak heyecan verici flört fırsatlarına yol açabilir. Bunlar, Venüs’ün beşincide Aslan’a girdiği bir ofis romantizmini içerebilir. Ancak dikkatli olun. Patronunuzla flört etmek dramaya yol açabilir ve itibarınıza zarar verebilir.

11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde bağlantılar samimiyet yaratabilir. Zihinsel uyarım, özellikle bazı gizli fantezilerinizden bahsederseniz, ilginç ön sevişmelere yol açabilir. On yedinci gündeki İkizler yeni ayında onlara hayat verin. Daha derin bir bağlantıya yol açabilir.

Flört etmek, 21 Haziran’da güneşin Yengeç burcuna girdiği yılın en uzun gününde sizi bazı ilginç yerlere götürebilir. Önümüzdeki dört hafta boyunca sezgilerinize güvenin, Akrep. Sizi kırmızı bayraklardan uzaklaştıracaktır. Ertesi gün Juno Yengeç burcuna girdiğinde partnerinizi daha derin bir düzeyde anladığınızda, ilişkiler gerçekten mesafe kat edebilir.

Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde partneriniz hakkında daha fazlasını keşfedin. Birbirinizin kültürü, inançları ve ailesi hakkında bilgi edinmek, daha yakın bir bağ kurmanıza ve işleri bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir. Bir gezi işleri resmileştirebilir.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, kendinize olan güveniniz ve gizemli çekiciliğiniz bu yıl insanları size çekiyor ve sosyalleşmek istediğiniz zamanlar olsa da, yalnız başınıza çok fazla zaman geçirecek ve çok az insanın cesaret edebildiği zihninizin derin köşelerini tefekkür edeceksiniz. Git. Ve yardımcı lideriniz güçlü Mars, yıla yeniden doğuş ve yenilenme evinizde başladığı ve Mart ayının sonlarına kadar orada kaldığı için, bu derin düşünceli zamanlardan biridir. Egonuz şimdi sizi bilinçaltınızdakileri ele almaya yönlendiriyor ve bunu yaparak çok ihtiyaç duyulan (ve oldukça çarpıcı) bir kişisel dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer büyük gezegensel etkiniz Plüton’dur ve yılın ilk üç ayını hırslı, görev odaklı Oğlak burcunda ve üçüncü iletişim evinizde seyahat ederek geçirdiği için, pek çok dikkate değer şeyi yapabilecek kurnaz ve güçlü bir zihne sahipsiniz. Artık daha umutlu bir tavırla hedefler belirleyebiliyor ve bazen karamsar tavrınızı bir kenara bırakarak, geleceğinizi bazen düşüncelerinizi rahatsız eden karanlık yerine parlak bir ışıkla yıkanmış olarak görebileceksiniz.

Doğum gününüzü, güneşin Ekim sonundan Kasım sonuna kadar güçlü, kararlı burcunuzla seyahat ettiği bir noktada kutlarsınız ve size gerçekten kim olduğunuzu ve masaya ne getirdiğinizi gösterme şansı verir – sanki insanlar zaten bilmiyormuş gibi ! Akrep mevsimi, bilinmeyeni araştırmaya derin bir dalış yapmak, yalnız başına sessizce zaman geçirmek, göz gezdirdiğin siyah botları veya deri ceketi harcamak veya senin ve yakın arkadaşların için karamsar bir çalma listesi oluşturmak için heyecan verici bir zamandır. Evrenin büyük gizemlerini düşünürken.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Güçlü, bağımsız bir Akrep olarak, mutlu ve eksiksiz hissetmek için kesinlikle bir ilişki içinde olmanıza “ihtiyaç duymazsınız”, ancak bir kez ilişkiye girdikten sonra, çevredeki en sadık ve özverili ortaklardan birisiniz. Seksi burcunuz, yatakta harika olmanın sıcak bir temsilcisine sahip, ancak uzun süreli partneriniz de ne kadar hassas ve sevecen olabileceğinizi biliyor. Toplam paket, değil mi? Ama muhtemelen dikkatli olmaları gerektiğini de biliyorlar, çünkü ateşli yanınız genellikle şüphelendiğinizde veya kıskandığınızda onlara verdiğiniz soğukkanlılık veya soğuk bakışlarla yumuşar. Ve Venüs, Mart ortasında Boğa burcuyla ve ortaklıklar evinizle ortak olduğunda, bu ikili doğanız son derece belirgin olacaktır. Öfkenizin yükselmeye başladığını hissederseniz, önceden bir özür planlamak isteyebilirsiniz.

Mayıs başında dolunay ve ay tutulması birinci evinizde ve sonlar bu ayın kaçınılmaz bir parçası olacak. Bu sonlar kalıcı olmayabilir, ancak o zaman muhtemelen öyle hissedecekler. Gelecekle ilgili önemli kararlar vermeden önce birbirinize ara vermek için kendinize yer açın. İnanılmaz iyileştirici yetenekleriniz var, bu yüzden henüz yenilgiyi kabul etme zamanı olmayabilir.

Şans eseri, Ekim ortasında Terazi dengeli hava burcunda ve bilinçaltı bölgenizde bir yeni ay meydana gelir ve size bir çift olarak dengenizi gerçekten yeniden bulma şansı verir. Olaylara çok daha sakin bir tavırla ve aynı zamanda eşinizin bakış açısıyla bakmak, birbirinize verdiğiniz uzun vadeli taahhüde bağlı kalırken son zamanlarda aşkla ilgili hayal kırıklıklarınızı ve hayal kırıklıklarınızı aşmanıza yardımcı olacaktır. Akrepler, hayalleriniz ve içgüdüleriniz artık çok önemli, bu yüzden onları görmezden gelmeyin.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Bekar olmanın en iyi işaretlerinden birisiniz, ancak Ocak ayının sonundaki Venüs-Balık çifti sırasında ilk görüşte aşık olmaya hazır olacaksınız. Bu idealist zaman, gerçek aşkı arzulamanıza neden olur, ancak aynı zamanda başka şeyleri de (şehvet, karşılıklı bağımlılık vb.) bu büyülü duyguyla kolayca karıştırırsınız. Ayrıca birisine takıntılı hale gelebilir ve şimdi oldukça sağlıksız davranışlarda bulunabilirsiniz, Akrep, bu yüzden işleri geri çevirmek veya daha iyisi onlardan tamamen kaçınmak için o ünlü iradeyi kullanmanız gerekecek. Söylemesi yapmaktan çok daha kolay, biliyoruz!

Kader bu yıl aşk hayatınızda bir rol oynuyor ve kader ve şans gezegeni Jüpiter’e baktığımızda, Ocak’tan Mayıs ortasına kadar ateşli, saldırgan Koç burcuyla (aynı zamanda yardımcı lideriniz Mars tarafından yönetiliyor) birleşmesi cesur dürtülerinizle gitmenin işe yarayacağını gösterir. Son zamanlarda bir tekdüzeliğin içinde sıkışıp kaldıysanız, bu tam olarak ondan kurtulmanız gereken enerjidir. Beklenmedik bir şey yapın. Güvenli oynamak sizi buraya getirdi, bu yüzden mutsuzsanız tam tersini yapın. Zarları atın ve nereye indiklerini görün!

Güneş, haziran sonunda duygusal su burcu Yengeç’e ve yüksek zihin evinize girerek, konu aşk olduğunda sizi daha yüksek bir sezgisel düzleme yerleştirir. Sıradanlığın ötesine geçen biriyle derin bir ruhani veya beyinsel bağlantı arıyorsunuz. Ayrıca, ilgilenebileceğiniz veya sizinle ilgilenebilecek birini aramanıza yol açacak inkar edilemez bir besleyici enerji var. Mükemmel yaz aşkı eşiniz, hayatın en yoğun gizemlerini ve sırlarını öğrenirken çok anlayışlı, duyarlı ve sizinle “oraya gitmeye” istekli bir kişidir.

Yıllık İş Burç Yorumu

İşe düşkün, hırslı Satürn, Ocak ayının başından Mart ayının başına kadar asi Kova burcuyla ortak olacak, bu nedenle iş ve başarı konusundaki tutumunuz oldukça gelecek odaklı. Şu anda yaptığınız her şeyin kariyerinizi ve mali geleceğinizi etkilediğinin farkındasınız ve hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için sıkı çalışmaya hazırsınız. Dördüncü evin etkisi, ailenizin finansal güvenliği ve rahatlığı için bu alanlarda iyi performans göstermeniz için üzerinizde baskı oluşturuyor, Akrep, bu nedenle hedefleriniz artık kendinizin ötesine geçiyor ve sevdiklerinizle ilgilenme planlarınızı da yansıtıyor.

Satürn, Mart ayı başlarında Balık burcuna geçer ve yıl sonuna kadar orada kalır. Bu ortaklık sizi daha iyi bir hayatın hayalini kurarken, belki de bunu eyleme dökmek istemeyerek bulacaktır. Bu çok puslu, idealist ve yaratıcı kozmik bir ortaklık, patronunuz üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için çok para kazanmaktan veya işinizde sıkı çalışmaktan daha çok kendinizi bulmaya odaklandı. Bu geçişin bir sloganı olsaydı, hızlı bir şekilde zengin olmak veya hedeflerinize HAM yapmakla ilgili herhangi bir şey yerine “mutluluğunuzun peşinden gidin” olurdu.

Şanslı Jüpiter, 2023’te yolunuza biraz finansal şans getirebilir ve Mayıs ortasından yıl sonuna kadar para gurusu Boğa’da ve ortaklık bölgenizde seyahat ederken, başkalarıyla ilişki kurarak ve ortaklık kurarak kazançlı fırsatlar yolunuza çıkar. Jüpiter, Eylül ayının başından Aralık ayının sonuna kadar geri hareket edecek ve bazı umut verici planları çığırtkan bir durma noktasına getirecek. Değerlendirmek ve yeniden gruplandırmak için bu yavaşlamayı kullanın. Kendinize mevcut mutluluk durumunuz ve bunun finansal hedefleriniz ve başarınızla nasıl bir ilişkisi olduğu hakkında sorular sormaktan korkmayın. Memnunsanız, harika! Daha fazla para istiyorsanız, bu konuda bir şeyler yapın.