Akrep Burcu

Akrep burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

6 Şubat 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Beyninizde dolaşan bazı yeni fikirler üzerinde çalışmanız gerekiyor ve gitmeniz gereken yere gitmeniz için diğer zihinlerin bazı yansımaları gerekecek. Bir arkadaşını al ve gevezelik et.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Farkında olsanız da olmasanız da, kariyeriniz iyi bir değişim geçiriyor.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, bulutlar dağılırken, bugün göklerden parlak bir gökkuşağı dökülüyor. Zihnin ve iletişimin kozmik haberci gezegeni olan zihinsel Merkür, güneşin üçüncü iletişim evinizden şarkı söylerken, maneviyatın ve ruh eşlerinin gezegeni olan Neptün’e altmışlık bir açıyla bağlanacak ve şu anda gerçek aşktan oluşan beşinci güneş evinizde yer alacak ve romantik. Bu, ruhunuzla hizalanacak güzel bir enerjidir. Eşinizle bir maceraya atılmayı planlamayı düşünün veya gelecek yıl için ileriye bakın. Bekarsanız, normal tipinizin dışında çıkmayı deneyin. Bu kişi sizi büyüleyebilir!

Günlük İş Burç Yorumu

Tutku projeleriniz için bir oyun planı geliştirin, Akrep. Takip etmeye değer harika fikirleriniz ve tutkulu projeleriniz var. Ancak bir eylem planı oluşturmaya başlayana kadar bu mümkün olmayacaktır. Profesyonel olasılıklarınız hakkında hayal kurarken, Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yaptığında bir taslak veya süreç düşünmeye başlayın. Sekstil, size bir iş arkadaşınızla ne yapmak istediğiniz hakkında konuşma veya yaratıcı çabalarınız üzerinde çalışırken dayanabileceğiniz bir tür yapı oluşturma fırsatı sağlayabilir.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

İş ve aşk arasında ‘şu’ dengeyi oluşturmak ekstra zor görünebilir. Bir kez daha, siz veya sevdiğiniz kişi “yaşamak için çalış” değil “çalışmak için yaşa” mottosunu çok fazla benimsiyorsanız, sınırlar koymanız gerekebilir. Ağır iş yükleriniz ve taahhütleriniz varsa, sorun yok. Ama hiçbir şey sizi ya da -kim olduğunuzu- bazı katı, planlanmış “randevu gecesi” ya da seggsy zamanıyla yakınlaşmaktan alıkoyamaz!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

İddialı bir vizyonu gerçek bir şeye dönüştürmek muhtemelen ateşli bir kararlılığa ihtiyaç duymaz. Tabii ki, tutkulu bir ateş, vizyonların gerçekleşmesini sağlar. Ancak bu, daha yavaş bir yaklaşımın adım adım uygulayabileceğiniz ve izleyebileceğiniz sağlam bir plan oluşturmanıza yardımcı olduğu bir zamandır. Sonunda, muhtemelen başkalarını dahil etmeniz gerekecek. Bir sahiplik duygusu hissetmelerine yardımcı olmak onları gemiye alabilir.

Bir balon patladı. Aklınızda tuttuğunuz rüya gibi bir romantik fantazi, masal idealinden daha az bir şey olarak ortaya çıktı. Prens kurbağaya dönüşmüştür, prenses kül hizmetçisine dönmüştür. Şimdi gerçekten ilginçleşiyor – onları gerçekte oldukları gibi seviyor musunuz?

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Mars’ın Güneş’e karşı dostane yönü yedi gün önce zirveye ulaştı, ancak o zamandan beri köprünün altından daha da fazla sular geçti. O zamandan beri Ay, Mars’ın doğrudan dönüşünden bu yana finans sektörünüze ilk ziyaretini yaptı ve kozmosun savaşçı gezegeni hız kazanmaya devam ettikçe, finansal gücünüzü gerçekten geri alabileceğiniz hissi yalnızca arttı.

Bir Dolunay’ın ortasındayken savaş sisi, yalnızca diğer tarafta tam olarak ortaya çıkacak olan tüm sonuçları görmeyi zorlaştırır. Bu, kariyer sektörünüzde bir Dolunay sırasında kemerlerinizi bağlamanızı önemli hale getirir, çünkü bazı güçlü duygusal tepkiler veya hatta bazı profesyonel baskılar veya iş/yaşam dengesi gerilimi olabilirken, bu, iş ve kariyer cephelerindeki şeylere enerji vermenize yardımcı olur.

Günlük Finans Burç Yorumu

Tam olarak güven göstermiyorsun. Kendine olan güvenin bu kadar çiğken herhangi bir kişisel güç toplaman çok zor. Ezilen rolüne çok fazla kapılma, ama kendine bir mola ver.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Bugün hayal gücünüzün size oyun oynadığını düşüneceksiniz. Ama yakında gerçek anlaşmaya baktığınızı anlayacaksınız. Bu yüzden bir sandalye ve bir çatal çekin ve körfezden yeni çıkmış yengeçle yapılmış lezzetli bir yengeç güvecine dalın. O kadar güzel olacak ki rüya gördüğünü sanacaksın.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz ve bunun için modadan daha iyi ne olabilir? Ama aynı zamanda sadece kendi dünyanızda değil, bu dünyada yaşıyor ve çalışıyorsunuz. Yani pembe vurgular şirket ofisiniz için uygun olmayabilir, anlıyor musunuz?

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bugün, özellikle alışveriş yaparken anı yakalamak çok kolay. Çok fazla para harcamaktan veya ürünleri iade etmekten kaçınmak için, anlık satın alma eğiliminizin daha az olduğu bir günü bekleyin.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Başka bir gün sosyal olarak karıştırabilirsin – şimdilik düşünecek çok şeyin varmış gibi hissediyorsun. Uzun bir yürüyüşe çıkmak, egzersiz yapmak veya zihninizi özgürleştiren başka bir şey yapmak için iyi bir zaman.

Günlük Ev Burç Yorumu

Güneşli bir öğleden sonrayı içeride geçirmeniz gerekse bile piknik yapmaktan daha iyi bir yol var mı? Yanına gitmek için biraz keskin peynir ve tuzlu tütsülenmiş et aramaya gidin. Gökkuşağı rengindeki taze meyveleri toplayın ve cennet gibi bir koruluğun ortasında gölgelik bir yer bulun.

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, mahalleniz bugün muhtemelen hareketli. Yeni komşular taşınabilir, iyileştirmeler yapılabilir ve yeni işletmeler kapılarını açabilir. Çok sayıda ziyaretçi ve çağrı bekleyin. Çocuğu olan bir adam bu olaylarda büyük rol oynayabilir. Bir noktada sokakta yürümeye ve neler olup bittiğini kontrol etmeye karar verebilirsiniz. Başkalarından duyduklarınız doğru olmayabilir.

Akrep Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

6 Şubat – 12 Şubat Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Hafta başında bir dostunuz için bir iyilik yapın. Size sorulabilir ve sonra tekrar sormayabilirler ve ne yapılması gerektiğini anlamak için algılama güçlerinizi kullanmak size kalmış olacaktır. Plakaya çıkın ve yapabiliyorsanız yapın. Hafta ortası sizi çevrenizdekilerle o kadar uyumlu hale getiriyor ki, sevimli solist olarak sizinle bir grup kurmayı düşünüyorsunuz. Cuma günü kendinize olan güveniniz tüm zamanların en yüksek seviyesinde, bu yüzden bunu kendi avantajınıza kullanın. Bu iş girişimini veya kariyer hamlesini ciddi olarak düşünün. Devam et ve o riskli saç kesimini yap. Yıldızlar kesinlikle senin tarafında.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Bu, hayatın her alanında burcunuz için son derece güçlü bir hafta. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda, onu kazanmak için işin içindesiniz. Etrafınızda hayallerinizi destekleyen ve sizi gerçekte kim olduğunuz için gören birçok kişi var. Kesinlikle seviliyorsunuz, bu yüzden alınan sevgiye açık olun. Bu, sadakat ve dinamik ittifaklar yaratma yılıdır.

5 Şubat’taki dolunay çekiciliğinizi artırıyor. Bu yıl boyunca kariyerinize ve yaşam yolunuza daha fazla yönelmiş hissedeceksiniz ve sizinle birlikte gelenler kendilerini oldukça net bir şekilde sunacaklar. Bu enerjinin püf noktası, başkalarını da geride bırakmak zorunda kalacak olmanızdır. Dolunay bir şeyleri sonuca götürebilir ama aslında aldığınız haberlerle ilgisi var. Uzun süreli ortaklıklar ve evlilikler, bu süre zarfında iletişim konusunda biraz zorlanabilir. Aşk ilişkileri arayan akrepler, kısa vadeli beklentilerle hayatlarının en güzel anlarını yaşayabilir.

11 Şubat’ta Merkür’ün Kova burcuna girişi tutkulu doğanızı harekete geçirecek. Bir şeye biraz kilitlenmiş hissedebilirsin, ama aynı zamanda bundan hoşlanırsın. Bu, birçok kişi tarafından istendiğinizin harika bir hatırlatıcısı olabilir! Büyüleyici yöntemlerin dünyanın her yerinden birçok talip çekiyor! Bu geçişler sırasında son derece bağımlılık yapan bir ilişki yaratabilirsiniz.

Haftalık İş Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, profesyonel odaklı bir çalışma haftasına hazırlanın. 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay sırasında kariyer yolunda son altı ayda ne kadar yol kat ettiğinizi düşünün. Dolunay, spot ışığında daha rahat parlamanıza yardımcı olabilecek bir ay döngüsünün zirvesini temsil ediyor. profesyonel yetenekleriniz ve başarılarınız için. Bu dolunayı, olmaya mahkum olduğunuz profesyonel süperstar olmak için kozmik işaretiniz olarak kabul edin.

Ay’ın bu yükselişini takiben, Oğlak burcundaki Merkür Balık burcundaki Neptün’ü altmışken, tutku projelerinize ve fikirlerinize odaklanmak için inanılmaz derecede motive olmuş hissedebilirsiniz. Neyi keşfetmek istediğiniz hakkında konuşun veya bir fikrin peşine düşmek için bir plan yapın. Yakın bir iş arkadaşınız bile yardımcı olabilir, ancak beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir çünkü Balık burcundaki Venüs 8 Şubat Çarşamba günü Boğa burcundaki Uranüs’ü 60’lık açı yapacak.

Her iki sekstil de olağanüstü bir şeye yol açabilir, ancak iş hayatınızda yepyeni bir şeyi kucaklamak istiyorsanız açık fikirli olmanız gerekecek. Hafta sonunda Oğlak burcundaki Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile kavuştuğunda sohbetin ve acil çalışma topluluğunun nasıl dönüştüğünü izleyin. Bu yeni profesyonel dalgayı kucaklayın!

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kolayca görülebiliyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının haritanızın zirvesinde olmasıyla başlıyor. Şu anda oldukça dikkat çekicisiniz, bazı Akrep yerlileri bunu rahatsız edici buluyor. Ama büyük olasılıkla bunu kendi avantajınıza kullanabileceksiniz. Akrep, yaratıcı çalışmanız topluluğunuzdaki insanlar tarafından görülebilir. Sosyal medyada daha sık gönderi paylaşıyor olabilirsiniz ve takipçileriniz artıyor. Ya da az önce bir istihdam web sitesinde yayınladığınız özgeçmiş ilgili taraflarca birden çok kez görüntüleniyor.

6 Şubat Pazartesi günü Merkür Oğlak burcunda ve kardeşler ve kuzenler eviniz Balık burcundaki Neptün ile 60’lık açı yapıyor. Bir aile üyesinin doğum günü olabilir, bu yüzden iyi dilekler ve belki de bir hediye gönderiyorsunuz. Ya da belki kardeşiniz aileye yeni bir çocuk veya evcil hayvan katıyor. Akrep, bir araya gelmek veya görüntülü görüşme yapmak için bir sebep var. Bugün, ailenize daha bağlı hissedebilirsiniz.

Şubat Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Hiç kimse seni yeterince ciddi olmamakla suçlamadı, değil mi Akrep?! Bu yüzden aşk hayatınız, beşinci evdeki oyuncu Aslan’daki dolunaydan gerçekten faydalanıyor çünkü bu, aşkın daha hafif tarafını görmenize yardımcı olabilir. Bu ay boyunca ilginizi çekecek pek çok dram var ama asıl vurgu iyi vakit geçirmek.

10 Şubat’ta Merkür, gölgeli yardımcı yöneticiniz Plüton ve zihinsel aktivite eviniz ile buluşuyor, bu nedenle kendinizi ifade etmekte ve/veya diğer insanların size ne anlatmaya çalıştığını anlamakta zorlanabilirsiniz. Genellikle mükemmel bir araştırmacısınız, ancak artık gerçeği bulmayı zorlaştıran engeller var.

Mistik ay, on birinci, on ikinci ve on üçüncü günlerdeki yoğun burcunuzdan geçerek aşk hayatınıza bencil bir gölge düşürür ve sizi bir değişiklik için kendi istek ve ihtiyaçlarınız hakkında düşünmeye teşvik eder. Bir süreliğine kendini ön planda tutmakta yanlış bir şey yok, ama sonunda aşkın daha çok iki yönlü bir yol olması gerekecek.

22 Şubat’taki Merkür-Mars üçgeni sırasında fikirlerinizi tartışmakta ve fikirlerinizi ifade etmekte harikasınız ve insanların sizinle aynı fikirde olmasını sağlamakta daha da iyisiniz. Bir partnere veya aşık olunan kişiye karşı bir tartışmayı kazanmak artık neredeyse çok kolay. Daha çok meydan okumayı tercih ediyorsun!

Aylık İş Burç Yorumu

Şubat ayının başında, odak noktanız işinizden çok aşk ve diğer kişisel meseleler. Aile sorunları, kariyerinize çok fazla enerji harcamanızı engelleyebilir çünkü evinizin size her zamankinden daha fazla ihtiyacı var, Akrep.

İşe ayak uydurmanın anahtarı, tüm sözleşmelerinizin ve anlaşmalarınızın yerinde olduğundan emin olmaktır çünkü müzakere etmeye çalıştığınız insanlar tarafından bazı geri dönüşler olabilir. Olumlu tarafı, ayın başında ortaya çıkan tüm profesyonel kaos, karlı bir anlaşma ve yeni bir ittifakla ayrılmanıza olanak sağlayabilir.

18 Şubat’ta güneşin Balık burcuna geçmesi size kolaylıkla ilerlemeniz için daha fazla güç verir. Ertesi gün Balık yeniayı, Mart başlamadan önce enerjilerinizi toplayabilir ve çözülmemiş profesyonel meseleleri sakinleştirebilir. Ve Venüs yirmincide Koç burcuna geçerken günlerinizi aydınlatıyor.

Aylık Burç Yorumu

Hayatın tadını çıkarmak

18 Şubat’a kadar ev bölgenizdeki güneş Akrep, size hayattan bir adım geri çekilme ve olaylara bir perspektiften bakma şansı getiriyor. Önümüzdeki haftaları kendinizi beslemek, pillerinizi şarj etmek ve sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirmek için kullanın. Evinizi güzelleştirmek ve sıcak aylara uygun hale getirmek istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Önce biraz dağınıklık, yeniden dekore etmeyi çok daha kolaylaştıracaktır.

Aslan burcundaki dolunay ve beşinci evdeki yüksekten uçuş bölgesi, bir yanlış anlamayla çakışabilir ve her türlü barış duygusunu paramparça edebilir. Bu ay fazı, huzursuz Uranüs’e doğru açı yapar, bu nedenle herhangi bir rahatsızlık yanlış yöne alınabilir ve önemli bir bağda kopukluğa neden olabilir. Halkın içinde duygusal bir gösteri yapacak kadar üzülmemek iyi bir fikir olacaktır. En iyi ışıkta görünmeyebilirsin. Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa, işler düzelene kadar birkaç gün bekleyin.

Konuşkan Merkür, 11 Şubat’ta Kova burcuna ve ev ve aile sektörünüze giriyor ve evdeki işleri iyileştirmek için yeni araçlar veya teknolojiler satın almanız için size ilham verebilir. Mutfak masasında üzerinde çalışabileceğiniz bir iş fikri de hayata geçebilir. Uygulanırsa, kazanan olabilir.

Güneşin Balık burcuna geçmesi ve on sekizinci gündeki boş zaman sektörünüz, romantizmin, yaratıcılığın ve hayattan zevk almanın daha öncelikli hale geldiği bir zamanın habercisidir. Hayal gücünüz zirvede, becerilerinizi ve yeteneklerinizi şımartmak ve sanat, el işi, müzik veya yapmayı sevdiğiniz başka herhangi bir şey yaratmak için harika bir fırsat sunuyor.

Son olarak, 19 Şubat’ta Balık burcundaki yeniay, çalışmalarınızı sosyal medya veya başka yollarla tanıtmak için mükemmel bir zamandır. Yaptıklarınızı kimin izlediğini ve takdir ettiğini asla bilemezsiniz.

Aylık İlişki Burç Yorumu

Yeni aya flört söz konusu olduğunda ilgi odağı olmaya başlıyorsunuz çünkü 5 Şubat’ta dolunay Aslan burcunda. Güçlü çiftinizi tamamlayacak birini ararken flört ederken eğlenin.

Özellikle Merkür on birincide Kova burcuna girdiğinde geleneksel flört normlarından ayrılmaya başladığınızda. Geleneksel flört rolleri sizi sıkıyor, bu yüzden hemen alışılmışın dışına çıkmaktan korkmayın. Aşkı dene Akrep, ailen gerçekten anlamasa bile.

Bu yıl Sevgililer Günü’nü biraz geç kutlayabilirsiniz, ancak 18 Şubat’ta güneş Balık burcuna girdiğinde de aynı tutkulu olacak. Hayal gücünüzün ve duyarlılığınızın rehberiniz olmasına izin verdiğiniz önümüzdeki birkaç hafta romantizm için ideal. Şu anda hayalinizdeki sevgiliyi bile bulabilirsiniz.

En iyi randevu geceniz, 19 Şubat’ta yeni ayın Balık burcunda olduğu zamandır. Hayal gücünüz kolayca çılgına dönebilir ve sizi çok büyülü yerlere götürebilir ve hayallerinizdeki randevuya gidebilirsiniz. Kelepçeleme mevsimi arkadaşınızı şimdi sabit ortağınız yapın.

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, kendinize olan güveniniz ve gizemli çekiciliğiniz bu yıl insanları size çekiyor ve sosyalleşmek istediğiniz zamanlar olsa da, yalnız başınıza çok fazla zaman geçirecek ve çok az insanın cesaret edebildiği zihninizin derin köşelerini tefekkür edeceksiniz. Git. Ve yardımcı lideriniz güçlü Mars, yıla yeniden doğuş ve yenilenme evinizde başladığı ve Mart ayının sonlarına kadar orada kaldığı için, bu derin düşünceli zamanlardan biridir. Egonuz şimdi sizi bilinçaltınızdakileri ele almaya yönlendiriyor ve bunu yaparak çok ihtiyaç duyulan (ve oldukça çarpıcı) bir kişisel dönüşüm gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer büyük gezegensel etkiniz Plüton’dur ve yılın ilk üç ayını hırslı, görev odaklı Oğlak burcunda ve üçüncü iletişim evinizde seyahat ederek geçirdiği için, pek çok dikkate değer şeyi yapabilecek kurnaz ve güçlü bir zihne sahipsiniz. Artık daha umutlu bir tavırla hedefler belirleyebiliyor ve bazen karamsar tavrınızı bir kenara bırakarak, geleceğinizi bazen düşüncelerinizi rahatsız eden karanlık yerine parlak bir ışıkla yıkanmış olarak görebileceksiniz.

Doğum gününüzü, güneşin Ekim sonundan Kasım sonuna kadar güçlü, kararlı burcunuzla seyahat ettiği bir noktada kutlarsınız ve size gerçekten kim olduğunuzu ve masaya ne getirdiğinizi gösterme şansı verir – sanki insanlar zaten bilmiyormuş gibi ! Akrep mevsimi, bilinmeyeni araştırmaya derin bir dalış yapmak, yalnız başına sessizce zaman geçirmek, göz gezdirdiğin siyah botları veya deri ceketi harcamak veya senin ve yakın arkadaşların için karamsar bir çalma listesi oluşturmak için heyecan verici bir zamandır. Evrenin büyük gizemlerini düşünürken.

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Güçlü, bağımsız bir Akrep olarak, mutlu ve eksiksiz hissetmek için kesinlikle bir ilişki içinde olmanıza “ihtiyaç duymazsınız”, ancak bir kez ilişkiye girdikten sonra, çevredeki en sadık ve özverili ortaklardan birisiniz. Seksi burcunuz, yatakta harika olmanın sıcak bir temsilcisine sahip, ancak uzun süreli partneriniz de ne kadar hassas ve sevecen olabileceğinizi biliyor. Toplam paket, değil mi? Ama muhtemelen dikkatli olmaları gerektiğini de biliyorlar, çünkü ateşli yanınız genellikle şüphelendiğinizde veya kıskandığınızda onlara verdiğiniz soğukkanlılık veya soğuk bakışlarla yumuşar. Ve Venüs, Mart ortasında Boğa burcuyla ve ortaklıklar evinizle ortak olduğunda, bu ikili doğanız son derece belirgin olacaktır. Öfkenizin yükselmeye başladığını hissederseniz, önceden bir özür planlamak isteyebilirsiniz.

Mayıs başında dolunay ve ay tutulması birinci evinizde ve sonlar bu ayın kaçınılmaz bir parçası olacak. Bu sonlar kalıcı olmayabilir, ancak o zaman muhtemelen öyle hissedecekler. Gelecekle ilgili önemli kararlar vermeden önce birbirinize ara vermek için kendinize yer açın. İnanılmaz iyileştirici yetenekleriniz var, bu yüzden henüz yenilgiyi kabul etme zamanı olmayabilir.

Şans eseri, Ekim ortasında Terazi dengeli hava burcunda ve bilinçaltı bölgenizde bir yeni ay meydana gelir ve size bir çift olarak dengenizi gerçekten yeniden bulma şansı verir. Olaylara çok daha sakin bir tavırla ve aynı zamanda eşinizin bakış açısıyla bakmak, birbirinize verdiğiniz uzun vadeli taahhüde bağlı kalırken son zamanlarda aşkla ilgili hayal kırıklıklarınızı ve hayal kırıklıklarınızı aşmanıza yardımcı olacaktır. Akrepler, hayalleriniz ve içgüdüleriniz artık çok önemli, bu yüzden onları görmezden gelmeyin.

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Bekar olmanın en iyi işaretlerinden birisiniz, ancak Ocak ayının sonundaki Venüs-Balık çifti sırasında ilk görüşte aşık olmaya hazır olacaksınız. Bu idealist zaman, gerçek aşkı arzulamanıza neden olur, ancak aynı zamanda başka şeyleri de (şehvet, karşılıklı bağımlılık vb.) bu büyülü duyguyla kolayca karıştırırsınız. Ayrıca birisine takıntılı hale gelebilir ve şimdi oldukça sağlıksız davranışlarda bulunabilirsiniz, Akrep, bu yüzden işleri geri çevirmek veya daha iyisi onlardan tamamen kaçınmak için o ünlü iradeyi kullanmanız gerekecek. Söylemesi yapmaktan çok daha kolay, biliyoruz!

Kader bu yıl aşk hayatınızda bir rol oynuyor ve kader ve şans gezegeni Jüpiter’e baktığımızda, Ocak’tan Mayıs ortasına kadar ateşli, saldırgan Koç burcuyla (aynı zamanda yardımcı lideriniz Mars tarafından yönetiliyor) birleşmesi cesur dürtülerinizle gitmenin işe yarayacağını gösterir. Son zamanlarda bir tekdüzeliğin içinde sıkışıp kaldıysanız, bu tam olarak ondan kurtulmanız gereken enerjidir. Beklenmedik bir şey yapın. Güvenli oynamak sizi buraya getirdi, bu yüzden mutsuzsanız tam tersini yapın. Zarları atın ve nereye indiklerini görün!

Güneş, haziran sonunda duygusal su burcu Yengeç’e ve yüksek zihin evinize girerek, konu aşk olduğunda sizi daha yüksek bir sezgisel düzleme yerleştirir. Sıradanlığın ötesine geçen biriyle derin bir ruhani veya beyinsel bağlantı arıyorsunuz. Ayrıca, ilgilenebileceğiniz veya sizinle ilgilenebilecek birini aramanıza yol açacak inkar edilemez bir besleyici enerji var. Mükemmel yaz aşkı eşiniz, hayatın en yoğun gizemlerini ve sırlarını öğrenirken çok anlayışlı, duyarlı ve sizinle “oraya gitmeye” istekli bir kişidir.

Yıllık İş Burç Yorumu

İşe düşkün, hırslı Satürn, Ocak ayının başından Mart ayının başına kadar asi Kova burcuyla ortak olacak, bu nedenle iş ve başarı konusundaki tutumunuz oldukça gelecek odaklı. Şu anda yaptığınız her şeyin kariyerinizi ve mali geleceğinizi etkilediğinin farkındasınız ve hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak için sıkı çalışmaya hazırsınız. Dördüncü evin etkisi, ailenizin finansal güvenliği ve rahatlığı için bu alanlarda iyi performans göstermeniz için üzerinizde baskı oluşturuyor, Akrep, bu nedenle hedefleriniz artık kendinizin ötesine geçiyor ve sevdiklerinizle ilgilenme planlarınızı da yansıtıyor.

Satürn, Mart ayı başlarında Balık burcuna geçer ve yıl sonuna kadar orada kalır. Bu ortaklık sizi daha iyi bir hayatın hayalini kurarken, belki de bunu eyleme dökmek istemeyerek bulacaktır. Bu çok puslu, idealist ve yaratıcı kozmik bir ortaklık, patronunuz üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için çok para kazanmaktan veya işinizde sıkı çalışmaktan daha çok kendinizi bulmaya odaklandı. Bu geçişin bir sloganı olsaydı, hızlı bir şekilde zengin olmak veya hedeflerinize HAM yapmakla ilgili herhangi bir şey yerine “mutluluğunuzun peşinden gidin” olurdu.

Şanslı Jüpiter, 2023’te yolunuza biraz finansal şans getirebilir ve Mayıs ortasından yıl sonuna kadar para gurusu Boğa’da ve ortaklık bölgenizde seyahat ederken, başkalarıyla ilişki kurarak ve ortaklık kurarak kazançlı fırsatlar yolunuza çıkar. Jüpiter, Eylül ayının başından Aralık ayının sonuna kadar geri hareket edecek ve bazı umut verici planları çığırtkan bir durma noktasına getirecek. Değerlendirmek ve yeniden gruplandırmak için bu yavaşlamayı kullanın. Kendinize mevcut mutluluk durumunuz ve bunun finansal hedefleriniz ve başarınızla nasıl bir ilişkisi olduğu hakkında sorular sormaktan korkmayın. Memnunsanız, harika! Daha fazla para istiyorsanız, bu konuda bir şeyler yapın.