Başak burcu ile Balık burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Başak ile Balık birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Başak burcu erkeği ile Balık burcu kadını ilişki uyumu nedir, Başak burcu kadını ile Balık burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bir ilişkiye girebilmek, tüm hayatınız boyunca yaşadığınız yöntem ve teknikleri yeniden düzenlemenizi gerektirebilir. Hayatınızın her adımında mantıklı olmaya çalıştınız ve duygularınızın yolunuza çıkmasına asla izin vermediniz. Ancak bu, eşinizi üzebilir ve mutlu bir ilişki sürdüremeyebilirsiniz. İlişkinizi kurmak, duygusal olarak açılmanızı gerektirebilir.

Bu konuda yeni olduğunuz için kendinizi açıp savunmasız halinizi göstermeyi güvensiz bulabilirsiniz. Kırılganlık, çoğu insana kapalı tuttuğumuz ama yanında rahat ettiğimiz bazılarına karşı kapalı tuttuğumuz bir parçamızdır. Savunmasız ve ham olmak, eşinize olan bu güveni güvence altına alacaktır. Rahat çevrenizde olmaktan memnun olacaklar. İlişkiniz hafta sonuna kadar bir kayaya çarpabilir. Baskıyı aşmak zor olabilir ama farklılıklara rağmen birbirinize tutunacak ve bir arada duracaksınız.

İlişki meselelerinizi kendi aranızda tutun. Sorunlarınızı çözmesi için üçüncü bir kişiyi davet etmemek en iyisidir. Sadece bir ipliğe asılacak kadar derin bir bağı zayıflatabilir. Bir süre sessiz hafta sonları geçirmeyi düşünün ve bunu konuşmak için zaman ayırın. Yanlış anlaşılmaya yol açabileceğinden yanlış iletişime yer vermeyin. Gerekirse en baştan başlamak için tüm ilişkinizi yapıbozuma uğratmakta yanlış bir şey yok. Zaman bol – sabırla kullanın.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/