Balık ile Terazi İlişki ve Aşk Uyumu

Balık burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Balık ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Balık burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Balık burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 9 Haziran 2023 Cuma günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün ilginç bir gün. Birden kendinizi birlikte ilk günü, evet dediği günü ve sonrasındaki sevinci düşünürken bulursunuz. Garip el tutuşunu ve utangaç gülümsemeleri hatırlarsınız. Birdenbire partnerinize hayran kalırsınız ve her şey size yeni görünür. Bir süredir bir ilişki içinde olmanıza rağmen, kendinizi iyi hissetme faktörü geçici olarak ortadan kalktı ve ilk heyecan yerleşti.

Eşinizin neler olduğu hakkında bir fikri var ve son derece eğleniyor. Nasıl hissettiğinizi bilmesine rağmen, hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranmayı ve bunun yerine ilginin tadını çıkarmayı planlıyor. Eşiniz, ruh halinizi tahmin etmeye ve buna göre hareket etmeye çalışan harika bir kişidir. Bu onun boyun eğdiği anlamına gelmez. Bunun yerine, oldukça bağımsızdır ve kendini diğerinin yerine koyma mantrasını takip eder. Partneriniz o gün için neyin iyi olacağını anlamaya çalışır ve günü ona göre planlar.

Başlangıçta fazla konuşmamak ve söylenmemiş duyguların işi yapmasına izin vermek iyi bir fikir olacaktır. Partnerinizle birlikte sinemaya gidebilir ve ilk günkü gibi el ele tutuşabilirsiniz. Kendini konuşmaya zorlamak yerine, gözlerinin konuşmasına izin ver. Duygularınla ​​anın tadını çıkarmak istiyorsun. Bu nedenle, istediğiniz gibi olmasına izin verin. Daha sonra kahve içmeye gidin ve eşinize nasıl hissettiğinizi bildirin. Tepkisine şaşırmaya hazır olun.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/