Terazi Burcu

Terazi burcunun aşk hayatı bugün nasıl geçecek? Bugün burcunuzu neler bekliyor? Hayatınızı değiştirecek olaylar bugün mü gerçekleşecek? Tüm sorularınıza buradan cevap bulabilirsiniz.

5 Haziran 2023 Pazartesi için günlük burç yorumları

Günlük İlişki Burç Yorumu

Bunun sizi gitmek istediğiniz yere götürüp götürmediği konusunda endişelenemeyecek kadar çok eğleniyorsunuz. Anı yaşamanın ve gerçek hayatla sonra ilgilenmenin çok daha iyi olduğu günlerden biri.

Günlük Bonus Burç Yorumu

Başlamadan bu görevi tam olarak nasıl bitirmeyi planladınız?

Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, Oğlak ayı bu sabah Kader Düğümleri ile aynı hizaya geliyor ve sezgilerinizi takip ederken ve kendinizi beslerken sizi değişimi kucaklamaya teşvik ediyor. Venüs sıcak Aslan’a ve güneş onbirinci evinize doğru sürüklenirken, önümüzdeki haftalarda tatlı bağlantılar kurmanıza yardımcı olacak bir değişim hissedeceksiniz. Bu gezegen yerleşimi, özgecil yönünüzü tetikleyecek ve kalbiniz, geri vererek topluluklarına yatırım yapanlara çekilecek. Bu öğleden sonra yapılacaklar listenizi kontrol edin, çünkü Satürn başınızın üzerinde aktif hale gelir ve sizi ilerlemek için sorumluluklarınıza yönelmeye teşvik eder.

Terazi Burcu Günlük yorumunun devamını okuyun.

Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevgili Terazi, ilişkilerinizde kendinize hakim olabildiğiniz ve dürüstlüğü seçebildiğiniz kadar, aynı zamanda son derece kıskanç bir yanınız var. Bazen bu, sonunda takıntıya ve ardından depresyona yol açan birine sahip olma arzusu olarak tezahür edebilir. Bu, özellikle aşka açsanız, ancak bunun geri yansımadığını görmediyseniz, sizin için geçerlidir. Gezegen yöneticiniz Venüs, bugün Plüton’un öfkesiyle karşı karşıya, bu da ilişkilerinizle ilgili yoğun duyguları tetikleyecek. Birbirine zıt bu iki gezegenle karşı karşıya gelmeniz yüzünüze çarpacağı için oyun oynamak pek akıllıca olmaz.

Günlük İş Burç Yorumu

Bağlan, Terazi. Sosyal bir hava işareti olarak, dışarıda olmak size göre! Bu nedenle, Venüs Aslan’a girerken, çevrimiçi ve çevrimdışı, yakın ve uzaktaki heyecan verici ağ oluşturma fırsatlarını aramak için daha fazla ilham alabilirsiniz. Venüs enerjisi, size ilham veren ve çalışma hayatınıza pozitiflik katan belirli profesyonel bağlantılar ile daha derin ilişkiler kurmak için mükemmeldir. Hatta bu geçiş sırasında bir iş arzusunu yerine getirmeye kararlı hissedebilirsiniz! Ancak bilinmeyen korkusunun sizi ilerlemekten alıkoymasına izin vermeyin, çünkü Venüs Kova burcunda geri giden Plüto’nun karşısına çıkacak.

Günlük Sevgili Burç Yorumu

Aşk ufkunu genişletmek, Ekim başına kadar heyecan verici bir öncelik haline gelebilir! Bekar? Venüs, kiminle tanıştığınızı ve karıştığınızı etkilediğinden, sosyal çevrelerde ve ağ çevrelerinde keşfetme fırsatlarına sahipsiniz. Bir arkadaş daha fazlası mı oluyor? Bu mümkün Terazi! Ekli? Arkadaşların yararlı romantik tavsiyeleri olabilir, bu yüzden bir veya iki arkadaşın seni romantik mutluluğa götürmesine izin ver!

Günlük Yüzeysel Burç Yorumu

Etkileşimde bulunduğunuz kişilerle yeni ve muhtemelen daha net sınırlar veya sınırlar belirlemekten korkmayın. Bu, nerede ve ne zaman “hayır” demeyi içerebilir, ancak başkalarının nerede durduklarını en başından bilmekten memnun kalacaklarına güvenin. İhtiyaçlarınız, herkesinki kadar önemlidir ve özellikle şu anda, diğerlerini bunların ne olduğu konusunda bilgilendirmek önemlidir.

Şu anda arkadaşlarınızla dışarı çıkma ihtiyacı hissediyorsunuz, ancak bu zor olabilir çünkü onların eşlerine, işlerine veya çocuklarına bağlılıkları var. Kendiniz bir ebeveynseniz ve sevgi dolu bir şeyler yapmak istiyorsanız, akşam için bir arkadaşınızın çocuklarını ellerinden almayı teklif etmeyi düşünün. Eğlenceli olabilir!

Günlük Kariyer Burç Yorumu

Bugün finans sektörünüzde aynı hizaya geldiklerinde, bu, Merkür’ün para için akıllı kafası ile Uranüs’ün beklenmedik, şans eseri veya eureka anları yaratma yeteneğini bir araya getiren bir uyumdur. Bu, kendiliğinden olma ve meydanın dışında düşünmeye istekli olma ihtiyacını beraberinde getirir, ancak bunun tetikleyebileceği herhangi bir şeye yanıt vermek için gereken para için akıllı kafaya sahip olduğunuzu bilmenin güveniyle.

Kariyer sektörünüzden ayrılana kadar Venüs son saatlerini profesyonel güveninizi artırmak, fırsatları çekmek ve işleri kazançlı bir yöne yönlendirmek için kullanacak, ancak son günlerde inanmaya hazır olduğunuz bir noktaya geldiniz. ne mümkün Ay ve Neptün sayesinde hem güveniniz hem de hayal gücünüz gelir, iş ve kariyer cephelerinde arttı.

Günlük Finans Burç Yorumu

Hayatta şükredecek sadece küçük şeylere sahip olmak biraz yaşlanıyor. Hırsınız artıyor, ancak fırsatlarınız buna uygun mu? Değilse, yetişmelerini beklemeyin. Dışarı çık ve onları yap.

Günlük Yemek Burç Yorumu

Detaylar bugün sizin için önemli olmayacak. Bu nedenle, herhangi bir derin analize veya incelemeye gerek kalmayacak. Nefis olduğu ve bolca çikolata serpildiği sürece, büyük bir dilim vişneli cevizli cheesecake’de ne kadar yağ veya kalori olduğu sizin için önemli olmayacak.

Günlük Güzellik Burç Yorumu

Saatlerce banyoda kalmak cazip geliyor ama yapma! Tüm bu ıslatma, eğer çok uzun sürerse, aslında saç, cilt ve tırnaklar için çok zordur. Kendinize en fazla yirmi dakika verin, yoksa çok iyi bir şey alırsınız.

Günlük Annelik Burç Yorumu

Bu, çocuğunuzu yeni bir yaratıcı çıkış yolu denemeye teşvik etmek için iyi bir gün olabilir. Kendi arka bahçelerinde farklı bir şey deneme şansı bulabilirler. En az onlar kadar heyecanlı olacaksınız.

Günlük Gençlik Burç Yorumu

Siz ve bir arkadaşınız başka bir ortak ilgi alanı buluyorsunuz – belki ikinizin de bugünden önce sahip olduğunu bile bilmediğiniz biri. Her ne ise, onu birlikte keşfederken tonlarca eğlenebilmelisiniz.

Günlük Ev Burç Yorumu

Kurabiye partiniz, kocalar şarapla geldiğinde farklı bir şeye dönüşebilir. Üzülmek yerine örnek alın. Her şey çok eğlenceli. Artı, maço enerji, bu partinin yüksek vitese geçmesi için tam da ihtiyaç duyduğu şey.

5 Haziran – 11 Haziran Haftası için haftalık burç yorumları

Haftalık İlişki Burç Yorumu

Önceki hayatınızdan sizi yakalamış gibi görünen konular hakkında biraz tuhaf hissederek haftaya başlayabilirsiniz. Salı günü, kendinize dönecek ve her zamankinden daha iyi hissedeceksiniz. Yaratıcı sanat eserleri gerçekten uçacak ve yeni ateşli kızları büyük bir kolaylıkla çekebileceksiniz. Haftanın sonuna doğru, dramatik bir şekilde basitleşmek isteyeceksiniz ve yönetilebilir hissedene kadar hayatınızdan bazı şeyleri kesebilirsiniz. Uzlaşmanız, Pazar günü iyi zamanlar ve kötü hisler arasındaki farkı yaratacaktır.

Haftalık Aşk Burç Yorumu

Haftanın başında, Venüs ve ay m gökyüzünde aynı hizaya gelerek haritanızın ev ve toplum hayatını yöneten bölümünü harekete geçirirken biraz zaman ayırın. Alanınızdan eskiyi çıkarmak sadece terapötik hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni öğeler ve enerjiler için yer açar. Uzun zaman önce biten ilişkilerden herhangi bir eşyanız varsa, kendinize bir iyilik yapın ve bu modası geçmiş hatıralardan kurtulun. Kendinizi bu başarısız aşk bağlarından kurtarmak, yeni ilişkilerin kök salmasına yardımcı olabilir.

Onuncu ayın son çeyreği sırasında biraz tatsızlık için kendinizi destekleyin. Bu yön sizi zodyakın çoğu üyesinden daha fazla vuracak ve enerji seviyelerinizin ciddi bir şekilde düştüğünü fark edebilirsiniz. Kişisel bakımınızın zirvesinde kalmak bir öncelik olmalı ve yeni bir romantizm başlatmak için en iyi zaman olmayabilir. Bu zamanı evrenle yeniden bağlantı kurmak, kalbinizi neşeye, bolluğa ve sevginin tüm biçimlerine açmak için bir fırsat olarak kullanın.

Haftalık İş Burç Yorumu

Yatırımlarınızı nasıl halletmek istersiniz Terazi? 4 Haziran Pazar günü Boğa burcundaki Merkür Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yaptığında, karmaşık finansal meselelerinizin temposunda değişiklik yapmaya açık olun. ihtiyaçlarınıza göre benzersiz bir emeklilik fonu oluşturun. Tüm seçenekleri eğlendirmek için açık fikirli olun.

Ertesi gün, Venüs Aslan burcuna girdiğinde iş çevreniz tarafından profesyonel ve finansal çabalarınızla daha fazla desteklendiğini hissedebilirsiniz. Artı, bu, arzularınızın peşinden gitmek ve profesyonel platformunuz için sosyal medya planlarına odaklanmak için gereken kozmik cesaretlendirme olabilir.

Bununla birlikte, Venüs Kova’da geri giden Plüto’ya karşı çıkacağından, yeni maceralara atılmadan önce önünüzde olana odaklanmak için doğuştan gelen bir baskı olabilir. Yeni, heyecan verici fırsatları değerlendirirken mevcut taahhütlerinizi dengelemenin bir yolunu bulun.

Çalışma haftanızın sonunda, Aslan burcundaki Venüs Boğa burcundaki Kuzey Düğümü ve Akrep burcundaki Güney Ay Düğümü ile kare açı yaptığında, kendinizi ince yayma konusunda biraz stresli hissetmeyi bekleyin.

Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kanatlarınızı açıyorsunuz.

Hafta, 4 Haziran Pazar günü Merkür’ün Uranüs’ü Boğa burcunda ve yatırım, kredi ve borç eviniz ile birleşmesi ile başlıyor. Para kazanmanın yeni bir yolunu aramak için iyi bir zaman. Belki geçmişte müdahaleci bir yaklaşımınız oldu ve şimdi dahil olmak istiyorsunuz. Veya belki de şirket hissesine veya sınırlı sayıda yatırıma odaklanmışsınızdır. Terazi, bu, yeni bir şey denemenin, çeşitlendirmenin veya güvenilir bir aile üyesi tarafından size önerilen bazı olasılıkları keşfetmenin zamanı olabilir.

5 Haziran Pazartesi günü Aslan burcundaki Venüs, Kova burcundaki Plüton’a ve romantizm ve eğlence evinize karşı çıkıyor. Terazi, yeni tanıştığın birinden çok etkilenmiş olabilirsin ya da onu sadece uzaktan görmüş olabilirsin ve bu sana hayal edecek bir şey veriyor. Bunu, bu kişiye ulaşma ve en azından bir konuşma başlatma zamanı olarak kabul edin. Zaten bir aşk ilişkisi içindeyseniz, biraz yastık sohbetiyle başlayarak çok iyi vakit geçirebilirsiniz.

Haziran Ayı için Aylık burç yorumları

Aylık Aşk Burç Yorumu

Güzel lideriniz Venüs, 5 Haziran’da kendine güvenen, çekici ateş burcu Aslan ile eşleştiğinde sıcak karşılaşmalar olur! Bu enerji, haritanızın gelecekteki umutlarınızı ve dileklerinizi içeren kısmını aydınlatır ve aşk hayatınıza çok umut verici bir görünüm verir. Sizi spot ışığına çıkaran spontane bir şey yapmak, çok unutulmaz bir ana yol açar.

Onbirinci evdeki Venüs-Jüpiter karesinden gelen pozitif enerji tarafından tüketiliyorsunuz, ancak hiç çok fazla iyi bir şey duydunuz mu? Bu iki harika gezegen etkileşime girdiğinde, aşk hayatınızda kıvılcımlar çıkarmadan edemiyorlar, ancak bu kıvılcımlar tam bir ateşe dönüştüğünde, onları söndürmenin bir yolunu aramanın zamanı geldi. ASAP gibi.

Zarif burcunuz 21 Haziran’da besleyici Ceres’i ağırlamaya başlıyor ve çok kibar, özenli davranışlar sergiliyor. Bu uysal geçiş sırasında, özellikle de gerçekten değer verdiğiniz biriyle birlikteyken uzlaşmakta hızlısınız. Ruh eşi olmayan bir tiple zaman geçirdiğinde, kibar ama mesafelisin.

Otuzunda, rüyaların ve psişik vizyonların gezegeni Neptün, sezgisel Balık burcundayken geri hareket eder, bu da sizi hüsnükuruntularınızdan uzaklaştırır ve gerçekliğin sert ışığını aşk hayatınıza parlatır. Ah. Filtreler kapalıyken her şey çok farklı görünüyor. Birisi kendilerini tasvir ettikleri kişi değilse, bu şimdi apaçık ortada olacaktır.

Aylık İş Burç Yorumu

Düşünceler nesnelere dönüşür. Ay boyunca bunu aklınızda bulundurun Terazi, çünkü fikirlerinizi eyleme dönüştüreceksiniz. Haziran ayının ilk yarısındaki uyarı, başkalarının sahip olduklarına çok fazla odaklanmanız ve benzersiz hediyelerinizi nasıl gün ışığına çıkaracağınıza yeterince odaklanmamanızdır.

21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna giriyor, sizi paranızı ağzınızın olduğu yere koymaya zorluyor ve bunun için mali destek aldığınızda projeler üzerinde çalışmaya başlamanıza izin veriyor. Ama asıl soru, hazır olup olmadığın. Tüm dünyanın görmesi için hayalinizin en iyi versiyonunu yaratabileceğinizden emin olana kadar planlarınıza tam gaz devam etmeyin. Kendinize inancınız varsa ve sürece güveniyorsanız, vizyonunuzu hayata geçirebileceksiniz.

O zamana kadar, planlarınıza odaklanmak ve rehberlik için onları haritalamak en iyisi olacaktır. 26’sında Merkür Yengeç’e girdiğinde bunları tartışmak bile hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. Sabırlı olun ve bu ay sürece güvenin.

Aylık İlişki Burç Yorumu

3 Haziran’daki Yay dolunayı sırasında aya çapkın bir notla başlıyorsunuz. Bir partide veya mahallede biriyle tanışmak, esprili şakalaşmaya ve yavaş yanan bir romantizme yol açabilir. Venüs beşincide Aslan’a girdiğinde aşk ilişkileri sosyal çevrenize doğru genişler. Dramadan uzak durabiliyorsanız, faydaları olan bir arkadaş bulmak için harika bir zaman.

Aşkı bulmak istiyorsanız, 11 Haziran’da Merkür İkizler’e girdiğinde konfor alanınızı terk etmeye başlayın. Seyahat ederken veya akademik bir ortamda biriyle tanışmak için güçlü bir olasılık var. On yedinci gündeki İkizler yeni ayı sırasında maceralı bir randevu gecesi planlayın ve kıvılcımların uçup uçmadığını görün.

Her şey yolunda giderse, 21 Haziran’da güneş Yengeç burcuna girdiğinde uzun vadeli bir ilişki düşünüyor olabilirsiniz. Çıktığınız kişi Terazi ile bir gelecek görüyor musunuz? Ertesi gün, Juno Yengeç burcuna girdiğinde büyük güç-çift titreşimleri getirir. Yeni bir aşk ilişkisi itibarınızı gerçekten artırabilir.

Ancak, Merkür yirmi altıncıda Yengeç burcuna girdiğinde hiçbir şeye körü körüne atlamayın. Beş yıllık planlarını ve kaç çocuk istediklerini öğrenerek randevunuzla bir bağlantı kurun. Bilirsin, küçük konuşma!

Ocak Ayı için Aylık burç yorumları

Yıllık Burç Yorumu

En çok etrafınız güzellik ve huzurla çevriliyken mutlusunuz, peki 2023 size arzuladığınız ahenkli enerjiyi getirecek mi? Muhtemelen görünüyor.

Yeni yılın başlarında, ana gezegeniniz, sevginin ve paranın hükümdarı Venüs, benzersiz Kova burcuyla ve yaratıcılık ve kendiliğindenlik evinizle vakit geçirmeye başlar ve sizi gerçekten neyin özel kıldığını keşfetmeniz için bir arayışa gönderir. Sevgili Terazi, bunu yaparken seni en çok ne heyecanlandırıyor ve kendin gibi hissettiriyor? Kendiniz hakkında daha fazlasını öğrenmek, kişisel dengenize katkıda bulunur.

Ciddi, çalışkan Satürn de yılın başında Kova burcunda ve yaratıcılık bölgenizde, bu hem kariyerinizi hem de kişisel yaşamınızı ilerletmek için yeni ve yaratıcı fikirler bulmanıza yardımcı oluyor. Masaya yeni bir şey getirmenin ve bireysel yeteneklerinizin yalnızca kendi başarınıza değil, aynı zamanda daha büyük faydaya nasıl katkıda bulunabileceğini görmenin zamanı geldi. Hem kendi kişisel mutluluğunuzu hem de gezegeni yaşanacak daha iyi bir yer haline getirmeyi düşünürken, eski, modası geçmiş adetleri, gelenekleri, rutinleri ve prosedürleri geride bırakarak geleceğe gitme zamanı.

Eylül sonundan itibaren güneş bir ay boyunca zarif ve çekici burcunuzda dolaşıyor, bu yüzden şık doğum günü kutlamanızı planlamaya başlamanın zamanı geldi! Çoğu Terazi, diğer insanların imrendiği zamansız bir fiziksel güzelliğe sahiptir ve adil, tarafsız ve karizmatik kişiliğiniz insanları doğal olarak size çeker, bu nedenle, arzu ettiğiniz buysa, büyük gününüzde size eşlik eden biri için canınız yanmaz. İdeal doğum gününüz (yalnız veya arkadaşlarınızla ve ailenizle), nefes kesici bir manzaraya sahip huzurlu, güzel bir ortamda, belki de dağların yükseklerinde bir yerde geçirilir!

Yıllık İlişki Burç Yorumu

Her şeyi her yönden görebiliyorsun Terazi, bu seni mükemmel bir eş ve sevgili yapıyor. Ortak karar vermek zor olabilir, ancak ikiniz için de işe yarayan bir çözüm bulma beceriniz, bir ilişkide değerli bir yetenektir.

Ay duygusal rehberimizdir ve Nisan ayının başlarında dengeli burcunuzdaki dolunay sırasında adil olma beceriniz zirvededir. İlişkinizin dengesiz hissettiren alanlarını belirlemek, bunları ele almanın ve düzeltmenin ilk adımıdır. Bu ilk ev ayı sırasında, en büyük mücadeleniz, ikiniz için de işe yarayan bir karara varmak için egonuzu salıvermek olacaktır. Uzlaşma yeteneği, bu dolunay evresinden sağlıklı, sevgi dolu bir çift olarak çıkmanın anahtarıdır.

Güzel Venüs, Kasım ayının başlarında büyüleyici burcunuza kavuştuğunda, tam olarak istediğinizi elde etmek konusunda çok az sorun yaşarsınız! Manipülatif olduğunuzu söylemeyeceğiz, ancak partnerinizin evet demesini sağlamak için ne yapacağınızı tam olarak bildiğinizi söyleyeceğiz! Masaya ne getirdiğinizi biliyorsunuz ve muhtemelen bunu yüksek sesle söylemeseniz de partnerinizin size sahip olduğu için şanslı olduğunu biliyorsunuz. Şunu burada bırakalım: Ne kadar çok çalışırsanız, bu çok güçlü astrolojik yerleşim kesinlikle sizin avantajınıza olur!

Yıllık Aşk Burç Yorumu

Güneş, Ocak ayının sonunda arkadaş canlısı, sosyal Kova burcundan ve aşk ilişkileri evinizden geçecek ve aynı zamanda meydana gelen Kova yeni ayı ile hayatınıza bazı çok ilginç yeni bağlantılar getirme konusunda büyük bir potansiyel var. Flört sahnesi oldukça tuhaflaşabilir (iyi bir şekilde), öyleyse neden bazı alternatif flört uygulamalarını ve insanlarla tanışma yerlerini keşfetmiyorsunuz? Konfor alanınızın dışına çıkmak gerçekten eğlenceli, heyecan verici ve tutkulu anlara yol açabilir.

Yöneticiniz Venüs, dramatik Aslan ve sosyal bağlantılarla ilgili on birinci eviniz eşliğinde Temmuz ortasında geri gitmeye başladığında, geçmişinizden biri sizi arayabilir ve cesur (ve kesinlikle beklenmedik) bir şekilde yeniden ortaya çıkabilir. Onlardan gelen bir yorumun veya DM’nin sosyal medyada belirdiğini görmek veya onlarla yüz yüze karşılaşmak şok edici olabilir, ancak bu, konuyu biraz kapatmak için iyi bir zaman olabilir. Onlara bir şans daha vermeyi düşünüyorsanız, her şeyi yapın. Bu sefer farklı olabilir Terazi. Bu ne kadar şaşırtıcı olurdu?!

Ancak geçmişe kapıyı kapatmaya tamamen hazırsanız, Eylül ayının sonundan Ekim ayının sonuna kadar güneş büyüleyici burcunuzda seyahat ederken yepyeni kıvılcımlar uçuşabilir. Bununla birlikte, şimdi gerçekten kendinizi hissediyorsunuz, bu yüzden onlara ikinci kez bakmanız için güçlü, akıllı, yakışıklı bir insan gerekecek. Şimdi gerçek eşitinizi arıyorsunuz ve bundan başka hiçbir şey işe yaramayacak. Adil olduğun için, neredeyse herkese kendini kanıtlama şansı vereceksin, ama eğer ölçü almazlarsa biterler. Sadece böyle anladın ve kaybedecek vaktin yok, tbh.

Yıllık İş Burç Yorumu

Bu yıl şanslı olacak mısın Terazi? Kaderimize en çok bağlı olan geniş gezegen Jüpiter’e baktığımızda, bu yıl Koç burcunda başladığını ve yedinci ortaklık evinizi vurguladığını görüyoruz. Bu, servetle evlenmek ve mali davalarda olumlu kararlar almakla yakından bağlantılıdır, bu yüzden bunlardan herhangi birine sahipseniz, sizin için iyi! Geri kalanınız için, mali durumunuzla ilgili istikrarlı ve dengeli bir bakış açısına sahip olmak, seçtiğiniz alanda diğer köklü insanlarla kazançlı ortaklıklar ve işbirlikleri yaratmanın yanı sıra servetinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

Para güdümlü Venüs, Şubat ayının sonlarında hırslı Koç burcuna katılarak mevcut işinize biraz heyecan katar veya sizi başka bir yerde ilerlemeye ve yeni fırsatlar bulmaya teşvik eder. Bu ateşli enerji sizi hareket etmeye ve bir sonraki en iyi şeyi aramaya itiyor, bu nedenle işsizseniz veya daha kazançlı bir pozisyon arıyorsanız, fiziksel olarak hareket etmenizi sağlayacak bir kariyere (polis memuru, itfaiyeci) devam etmek için iyi bir zaman. , inşaat işçisi, vb.) ve kariyer basamaklarını (belki kelimenin tam anlamıyla) yükseltir.

Ve Eylül başı ile Aralık sonu arasında şanslı Jüpiter, servet büyümesinin yavaşlamasına neden olabilecek sekizinci dönüşüm evinizi vurguladığından inatçı Boğa burcunda geri hareket edecek. Geçmişteki parayla ilgili kararlardan duyulan pişmanlık ve size finansal anlamda yanlış yapan birinden intikam alma düşünceleri burada devreye girebilir. Sahtekarlık nedeniyle (bir dolandırıcılık veya size asla geri ödeme yapmayan bir “arkadaş” aracılığıyla) paranızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız, paranızı geri almaya çalışmak cazip gelebilir, ancak bu tür çabalar genellikle iyi sonuçlanmaz. Kayıplarınızı azaltmak ve uzaklaşmak ne kadar acı verici olsa da, bu sizin en iyi seçeneğiniz olabilir.