Terazi ile Terazi İlişki ve Aşk Uyumu

Terazi burcu ile Terazi burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Terazi birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Terazi burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Terazi burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün geriye dönüp baktığınızda, ne kadar yol kat ettiğinizi fark ettiğinizde şaşıracaksınız. Partnerinizi uzun süredir tanıyorsunuz. Anmak için yerleştiğinizde, birlikte geçirdiğiniz tüm günler önünüzden bir karavan gibi geçip gidecek. Yakında ilişkinizin daha ciddi bir aşamasına geçtiğinizi fark edeceksiniz. Siz ve eşiniz daha savunmasız olabilirsiniz, oyuncu, mükemmeliyetçi bir görünümden sıyrılıp doğal benliğiniz olabilirsiniz.

Artık midenizde kelebekler uçuşurken her şey sizi heyecanlandırmayacak. Merhamet duraksayabilir, bazen kaynamaya başlayabilir ve işler eskisi kadar sorunsuz gitmeyebilir. Bazen partnerinizin sizinle aynı çabayı göstermediğini hissedebilirsiniz ve bu sizi rahatsız edebilir. Aptalca bir şekilde onların harekete geçmesini veya harekete geçmesini bekleyebilir ve ruh halinizi bozabilirsiniz. Duygusal havanız şu anda etrafınızda rahat olmayabilir. Mecbur kalırsan uzak dur. Bir süre mesafeyi korumak, net düşünmenize yardımcı olacak ve size bakış açısı kazandıracaktır. Bu aşamanın yaygın olduğunu bilin. Bu, anlayışınızı hazırladığınız ve eşinizin durumuna zihninizi açtığınız ve sempatik olduğunuz zamandır. Sizin de hamlenizi yapabileceğinizi bilin. Davranışlarınızı da düşünün. Partnerinizin de sizin için aynı şeyleri hissedip hissetmediğini asla bilemezsiniz. İletişim kurmak en iyi çıkış yoludur.

Ne olursa olsun, asla başka birini ilişkinizle ilgili olarak sizin yerinize karar vermesi veya tavsiye vermesi için dahil etmeyin. Her şeyin aranızda kaldığından emin olun.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/