Terazi ile Koç İlişki ve Aşk Uyumu

Terazi burcu ile Koç burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Koç birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Koç burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Koç burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün aşırı hareketli bir gün. Romantizmi elde etmek zor görünüyor, ama çabaya değer. Önünüzde bir araba dolusu iş olmasına rağmen onu yapacak ruh halini bulamıyorsunuz. Yaptığınız her şey size eşinizi ve olayla ilgili anıları hatırlatıyor gibi görünüyor. Toplantılarda veya tartışmalarda bile, eldeki konuya odaklanamıyor gibisiniz. Aslında sevgilinize kavuşmak için günün geçmesini bekleyemezsiniz.

Partneriniz ise o kadar işin içinde ki sizi düşünmeye zaman ayıramıyor. Ama seninle tanışmak için çaresizce günün geçmesini bekliyor. Ancak bugün bir uyarı var. Bugün ikiniz için de yoğun bir gün oldu. Bu nedenle, gün ne kadar zor olursa olsun iş hakkında konuşmaktan kaçının. Gerginliklerin artması ihtimali var. Bunu yaparken, sizi sinirlendirebilecek konulardan kaçınabilirsiniz.

Günün sonunda bir mutluluk notuyla yorucu görünüyor, çünkü o zaman buluşacaksınız. Siz ikiniz yorulacak olsanız da birbirinizi görmek kesinlikle her şeyi ortadan kaldıracaktır. Günün ipucu ateşin etrafında olmaktır. Bir şenlik ateşi veya basit bir mum alevi olabilir. Ateş, günün tüm sorunlarını yok edecek ve içinizdeki romantizmi alevlendirecek.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/