Terazi ile Oğlak İlişki ve Aşk Uyumu

Terazi burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 30 Mart 2023 Perşembe günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Siz ve eşiniz derin bir aşk içindesiniz. Ancak sahiplenme duygusunun biraz hafifletilmesi gerekiyor. Ne de olsa partneriniz yol arkadaşınızdır ve her isteğinize ve hevesinize boyun eğecek biri değildir. İyi niyetli olsanız ve her kararınızda eşinize bir destek gibi davransanız da, bu söylediğiniz her şeyi kabul etmesi gerektiği anlamına gelmez. Bunun yerine, kendi alanına ihtiyacı olduğunu ve bazen bağımsız bir fikir beyan etmek istediğini anlamalısınız.

Eşiniz çok ilgili ve uzlaşmacı bir kişidir. Hayatın her alanında sizin için en iyisini diler ve ne pahasına olursa olsun bunu başarmanıza yardım etmeye hazırdır. Partnerinizi çok seviyorsunuz ama agresif yapınız, meseleye odaklanmanıza ve partnerinizin sorunun çözümünde ne kadar etkili olduğunu fark etmemenize neden oluyor. Partnerinizi hayatınızdaki tüm güzel şeyler için şanslı tutuyorsunuz ama aynı zamanda onun desteğinin sizin hayatınızda da ne kadar ayrılmaz olduğunu anlamanız gerekiyor.

Bu nedenle, bugün partnerinizin kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlama günüdür. Onun için en sevdiği etkinliklerden ve hediyelerden oluşan bir sürpriz planlamak için programınızdan zaman ayırın. Kartlarda samimi anlar ve mum ışığında bir akşam yemeği var. Mücevher hediye ediyorsanız, tutku ve güveni ifade ettikleri için yakut veya safirleri tercih edin. Yürürken, yumuşak peyzaj size sakinlik ve sevgi duygusu katacağı için çimi tercih edin.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/