Terazi burcu ile Oğlak burcu arasındaki ilişki ve aşk uyumu nedir? Günlük olarak güncel paylaştığımız aşk uyumu sayesinde, Terazi ile Oğlak birbiriyle anlaşır mı, aşk hayatı nasıldır, bu burçlar arasındaki ilişki yürür mü, aşk hayatı nasıldır, Terazi burcu erkeği ile Oğlak burcu kadını ilişki uyumu nedir, Terazi burcu kadını ile Oğlak burcu erkeği aşk uyumu nedir gibi sorularınıza cevap oluyoruz. 18 Haziran 2023 Pazar günü için tüm bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bugün yıldızlar size geçmişe bakmanızı ve ondan dersler çıkarmanızı söylüyor. Bugün her ne oluyorsa geçmişte olmuştur ve şimdi çözmek için o zaman ne yaptığınızı hatırlamanız gerekir. Çok büyük bir mesele olmamasına ve birkaç sevgi sözü ve partnerinize onu ne kadar sevdiğinizi vurgulamak gibi çözemeyecek hiçbir şey olmamasına rağmen. Siz ve eşiniz uzun süredir birliktesiniz ve küçük çekişmeler çok endişe verici değil.

Partneriniz sizi çok destekliyor. Her defasında siz dile getirmeden sizin neye ihtiyacınız olduğunu anlıyor. Şimdi bile her şeyin yolunda olduğundan emin. Uzlaşmaya giden ilk adımı atmasına engel olan şey oyunculuğu ve biraz da egosudur. Bu nedenle, onu eğlendirmeniz ve süreci başlatmanız gerekir. Adımınızı atın ve bunu ona karşı tutun. Sonuçta herkes aynı değil. Bu küçük şeyler, sizi farklı kılan ve ilişkinizdeki eğlencenin özünü bir araya getiren şeydir.

Küçük anlaşmazlıklar durumunda, tırmanmasına izin vermeyin. Aslında, ikinizin çok ilginç kişilikleri var ve bu da tartışmanızı çok zorlaştırıyor. Siz ikiniz birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz ve her zaman hayatı birbiriniz için ilginç kılmaya çalışıyorsunuz. Bugün, büyük kararlar değil, bağ kurma çağrısı yapıyor. Bu yüzden önemli şeyleri doğru an için rafa kaldırın.

Kadınların Burç Özellikleri

Hayatınızdaki kadını anlamaya çalışırken, partreninizin burcu, kişisel tarzlarına açılan kapı ve onları harekete geçiren şeydir. Hayatınızdaki kadın hakkındaki bu derinlemesine burç kılavuzu, seks, kariyer, ev hayatı, hediye fikirleri ve aşk uyumluluğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklığa kavuşturur.

Devamını Oku

Erkeklerin Burç Özellikleri

Hepimiz o erkeğin göründüğünden daha fazlası olduğunu biliyoruz ve burçlardan biraz yardım almaktan asla zarar gelmez! Merak ettiğiniz yeni biri ya da zaten sevdiğiniz biriyle ilgili derinlemesine burç kılavuzu, hayatınızdaki erkek hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Devamını Oku

Kaynak: https://www.prokerala.com/astrology/love-horoscope/